Samo vicevi (BEZ KOMENTARA MOLIM)

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
mayab
Posts: 27202
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#351 Re: Samo vicevi (BEZ KOMENTARA MOLIM)

Post by mayab »

Našao crnac vozačku dozvolu na ime Leonardo DiCaprio i počeo se
služiti s njom! Sutradan ga zaustavi policajac i zatraži mu vozačku,
crnac mu izvadi i pokaže.
Gleda policajac u njega, pa u vozačku, uze
motorolu i nazove centralu: - Centrala? - Ovdje centrala, slušamo! -
Dajte mi recite, molim vas, jel onaj Titanik izgorio ili se potopio ?
kuglanje_ze
Posts: 665
Joined: 17/02/2020 11:29

#352 Re: Samo vicevi (BEZ KOMENTARA MOLIM)

Post by kuglanje_ze »

Čovjek je ušao u avion i sjeo na svoje mjesto. Kada se smjestio, podigao je pogled i vidio najljepšu ženu kako ulazi u avion. Ubrzo je shvatio da ona ide pravo prema njegovom sjedištu. Sudbina je tako htjela, ona je sjela pored njega. Željan da započne razgovor, izletio je: "Poslovno putovanje ili zadovoljstvo?"
Okrenula se, nasmiješila i rekla: "Posao. Idem na Godišnju konvenciju nimfomanki Amerike u Bostonu."
Progutao je pljuvačku. Evo najljepše žene koju je ikada vidio kako sjedi pored njega i ide na sastanak nimfomanki! Boreći se da zadrži prisebnost, mirno je upitao: "Šta radite na konvenciji?"
"Predavač" Ona je odgovorila "Koristim informacije koje sam naučila iz ličnog iskustva da razotkrijem neke od popularnih mitova o seksualnosti."
"Stvarno?" On je rekao "A kakvi mitovi postoje?"
"Pa" Ona je objasnila “Jedan popularan mit je da su Afroamerikanci najobdareniji od svih muškaraca, dok su u stvari Indijanci oni koji najvjerovatnije posjeduju tu osobinu. Još jedan popularan mit je da su Francuzi najbolji ljubavnici, dok su zapravo muškarci meksičkog porijekla ti koji su najbolji. Takođe sam otkrila da je ljubavnik sa apsolutno najboljom izdržljivošću Bosanac." Odjednom je ženi postalo malo neprijatno i pocrvenila je.. "Žao mi je." Rekla je: „Ne bih trebala o svemu ovome raspravljati s tobom. Ne znam ni tvoje ime."
"Mujo." Čovek je rekao. „Mujo Gonzales, ali moji prijatelji me zovu Vinetu."
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15645
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#353 Re: Samo vicevi (BEZ KOMENTARA MOLIM)

Post by problemnatravunu »

Image
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15645
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#354 Re: Samo vicevi (BEZ KOMENTARA MOLIM)

Post by problemnatravunu »

Image
User avatar
AleksoMKD
Posts: 7514
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#355 Re: Samo vicevi (BEZ KOMENTARA MOLIM)

Post by AleksoMKD »

Dobio sam cetvorku za likovni mog deteta.

Peti razred bas zajeban.
Post Reply