SALIHAMIDZIC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
ViktorLedenica
Posts: 18
Joined: 23/03/2008 15:51

#1 SALIHAMIDZIC

Post by ViktorLedenica »

Da li neko zna zasto Salihamidzic ne igra vise za repku?
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2 Re: SALIHAMIDZIC

Post by Edin H. »

Ma ko ce ga znati, ali bas dobro da neko postavi i ovo pitanje :-)
dnaxy
Posts: 555
Joined: 28/01/2008 20:55

#3 Re: SALIHAMIDZIC

Post by dnaxy »

ViktorLedenica wrote:Da li neko zna zasto Salihamidzic ne igra vise za repku?
nije u formi..kaze ne moze da okrene papuce berberovicu.. :D
cikular
Posts: 389
Joined: 03/08/2009 13:06

#4 Re: SALIHAMIDZIC

Post by cikular »

Zato sto je dubre!
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#5 Re: SALIHAMIDZIC

Post by and »

ako se pokaže u juventusu,možda ga ćiro i zovne :mrgreen:
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#6 Re: SALIHAMIDZIC

Post by mostarac »

dupla tema. pregledaj malo ima tema o salihamidzicu
Crvena Tifoza
Posts: 10591
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#7 Re: SALIHAMIDZIC

Post by Crvena Tifoza »

ViktorLedenica wrote:Da li neko zna zasto Salihamidzic ne igra vise za repku?

Pa vjerovatno zato sto ga niko ne zove.
Da je Kodro ostao selektor igrao bi 100%, ali dolaskom Cirila niko se nije ni osvrnuo na njeg.
User avatar
Better Man
Posts: 16764
Joined: 01/10/2006 20:10

#8 Re: SALIHAMIDZIC

Post by Better Man »

Braco je imao u karijeri par teških povreda i igrati za klub i repku bi bio preveliki napor za njega i zato se oprostio od repke.
sarajevsko_pivo
Posts: 3456
Joined: 27/07/2009 16:22

#9 Re: SALIHAMIDZIC

Post by sarajevsko_pivo »

U Jablanici se prica da ga maltretira onaj Bajramovic iz Sarajeva....
User avatar
ProbuseniDolar
Posts: 1007
Joined: 13/05/2008 00:18
Location: Rajvosa

#10 Re: SALIHAMIDZIC

Post by ProbuseniDolar »

Zato sto je pametan ... On je worldclass igrac i nece da svoj ugled narusava imajuci posla sa stokom iz saveza ... Volio bih da se BiH plasira na svjetsko, ali po mojoj logici stvari ce se odvijati ovako: U barazu cemo dobiti jakog protivnika, izgubicemo, a onda ce opet poceti stara prica "savez napolje", opet ce u centar paznje doci, Usanovic, pasalic, dominkovic i co.

Da se vratim na temu, da sam na Bracinom mjestu, postupio bih isto kao i on ... svaka mu cast sto je ostao dosljedan svojoj odluci :)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#11 Re: SALIHAMIDZIC

Post by Neelix »

Better Man wrote:Braco je imao u karijeri par teških povreda i igrati za klub i repku bi bio preveliki napor za njega i zato se oprostio od repke.
smrc smrc. bua. bas mi ga zao. jos da nas je sve usrecio i odabrao njemacku tamo nekad davno, mojoj sreci ne bi bilo kraja. najveca hinja medju bosancima.
3XL
Posts: 97
Joined: 17/04/2009 21:48

#12 Re: SALIHAMIDZIC

Post by 3XL »

Bliski konflikt sa danasnjim kapitenom reprezentacije na poluvremenu utakmice BiH-Francuska na Kosevu , od tad vise i nije u reprezentaciji .....
MIME
Posts: 59
Joined: 20/08/2009 20:54

#13 Re: SALIHAMIDZIC

Post by MIME »

U ovoj današnjoj reprezentaciji Hasan nije ni potreban,ovi momci mogu i bez njega na svjetsko,a on neka igra tamo gdje ima mjesta.Uvijek je bio šminker i mislio više na klub za koji igra a za reprezentaciju je uvijek glumio veliku zvijezdu,pa u većini slučajeva prosječno igrao a to nama nije potrebno pored ovih momaka koji igraju srcem za Bosnu i Hercegovinu
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#14 Re: SALIHAMIDZIC

Post by Mahalac »

Ko je Salihamidzic..sjeca li se jos ko njega :zzzz:
MIME
Posts: 59
Joined: 20/08/2009 20:54

#15 Re: SALIHAMIDZIC

Post by MIME »

Mahalac wrote:Ko je Salihamidzic..sjeca li se jos ko njega :zzzz:
Dobro pitanje,i jeste za zaborav svaka čast Barbarezu,Boliću isl.
User avatar
ODVRATAN_i_GADAN
Posts: 1039
Joined: 27/01/2003 00:00

#16 Re: SALIHAMIDZIC

Post by ODVRATAN_i_GADAN »

Mogu neki ovdje napisati sta hoce i kako hoce ali da za takvog igraca nema mjesta u nasoj reprezentaciji... :roll: :roll: Kao podsjetnik on moze igrati skoro pa na svim mjestima u ekipi sto posebno moze koristiti treneru jer sa njim dobija kvalitet vise tj. rotacije bez izmjena igraca. Iskustvo, pokretljivost, autoritet kod sudija (nije isto kada prigovara ili vrsi pritisak na sudiju Salihamidzic i kada to radi npr. Vladavic), disciplinovanost... Dakle, kada bi Hasan igrao za reprezentaciju to bi Ciri bio poklon sa neba!

Moze se ga voljeti ili ne ali cinjenice su cinjenici pa vi kako hocete!

Eto!
MIME
Posts: 59
Joined: 20/08/2009 20:54

#17 Re: SALIHAMIDZIC

Post by MIME »

ODVRATAN_i_GADAN wrote:Mogu neki ovdje napisati sta hoce i kako hoce ali da za takvog igraca nema mjesta u nasoj reprezentaciji... :roll: :roll: Kao podsjetnik on moze igrati skoro pa na svim mjestima u ekipi sto posebno moze koristiti treneru jer sa njim dobija kvalitet vise tj. rotacije bez izmjena igraca. Iskustvo, pokretljivost, autoritet kod sudija (nije isto kada prigovara ili vrsi pritisak na sudiju Salihamidzic i kada to radi npr. Vladavic), disciplinovanost... Dakle, kada bi Hasan igrao za reprezentaciju to bi Ciri bio poklon sa neba!

Moze se ga voljeti ili ne ali cinjenice su cinjenici pa vi kako hocete!

Eto!
Njegovo vrijeme je prošlo,može ga BHT zvati umjesto Konjića da komentariše igru pravih lavova
User avatar
Eweleen
Posts: 649
Joined: 08/04/2009 23:51
Location: Spol: Muški

#18 Re: SALIHAMIDZIC

Post by Eweleen »

ViktorLedenica wrote:Da li neko zna zasto Salihamidzic ne igra vise za repku?
popravi mi dan :lol:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#19 Re: SALIHAMIDZIC

Post by McMoy »

ODVRATAN_i_GADAN wrote:Mogu neki ovdje napisati sta hoce i kako hoce ali da za takvog igraca nema mjesta u nasoj reprezentaciji... :roll: :roll: Kao podsjetnik on moze igrati skoro pa na svim mjestima u ekipi sto posebno moze koristiti treneru jer sa njim dobija kvalitet vise tj. rotacije bez izmjena igraca. Iskustvo, pokretljivost, autoritet kod sudija (nije isto kada prigovara ili vrsi pritisak na sudiju Salihamidzic i kada to radi npr. Vladavic), disciplinovanost... Dakle, kada bi Hasan igrao za reprezentaciju to bi Ciri bio poklon sa neba!

Moze se ga voljeti ili ne ali cinjenice su cinjenici pa vi kako hocete!

Eto!
Jedno je moci, a drugo htjeti!!!
Mogao bih i ja svsta nesta, ali mi se eto neda jer imam preceg posla!
On mozda i jeste dobar igrac, ali je karakter nula. U pravu su momci koji kazu da mu je klub uvijek bio u prvom planu i da nikad nije htio da zaigra za reprezentaciju ni sa 50% kapaciteta.
Boli njega za BiH, vazniji mu klubovi i pare. Dotični bi trebao da se od Nemanje uči patriotizmu, a da ne spominjem sve ostale naše mlade reprezentativce!!
Ovim momcima što sada igraju za reprezentaciju svaka čast bez obzira šta če uraditi u daljem toku kvalifikacija!
Želim im sve najbolje!! :bih: :bih:
A znate i onu: "prodane duše, mogu da ga pu*e"
ragib
Posts: 2342
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#20 Re: SALIHAMIDZIC

Post by ragib »

ne igra zato sto su se izivljavali nad njim, trenirali strogocu, puko mu film i otisao.
Kazu nije igrao kao u Bajernu, pa u Bajernu je imao efenberga sa kojim je mogao saradjivati zato je onako dobro funkcionisao.
Tahir
Posts: 5
Joined: 30/09/2009 03:25

#21 Re: SALIHAMIDZIC

Post by Tahir »

McMoy wrote:
ODVRATAN_i_GADAN wrote:Mogu neki ovdje napisati sta hoce i kako hoce ali da za takvog igraca nema mjesta u nasoj reprezentaciji... :roll: :roll: Kao podsjetnik on moze igrati skoro pa na svim mjestima u ekipi sto posebno moze koristiti treneru jer sa njim dobija kvalitet vise tj. rotacije bez izmjena igraca. Iskustvo, pokretljivost, autoritet kod sudija (nije isto kada prigovara ili vrsi pritisak na sudiju Salihamidzic i kada to radi npr. Vladavic), disciplinovanost... Dakle, kada bi Hasan igrao za reprezentaciju to bi Ciri bio poklon sa neba!

Moze se ga voljeti ili ne ali cinjenice su cinjenici pa vi kako hocete!

Eto!
Jedno je moci, a drugo htjeti!!!
Mogao bih i ja svsta nesta, ali mi se eto neda jer imam preceg posla!
On mozda i jeste dobar igrac, ali je karakter nula. U pravu su momci koji kazu da mu je klub uvijek bio u prvom planu i da nikad nije htio da zaigra za reprezentaciju ni sa 50% kapaciteta.
Boli njega za BiH, vazniji mu klubovi i pare. Dotični bi trebao da se od Nemanje uči patriotizmu, a da ne spominjem sve ostale naše mlade reprezentativce!!
Ovim momcima što sada igraju za reprezentaciju svaka čast bez obzira šta če uraditi u daljem toku kvalifikacija!
Želim im sve najbolje!! :bih: :bih:
A znate i onu: "prodane duše, mogu da ga pu*e"
Vas dvoica gore zamjenite nickove, please. Eto, ti si patriota kad Hasan nije. Jedan Hasan Salihamidzic je igrao za reprezentaciju sa takvim levatima ciji je najveci domet bio nekakve trece lige Austrije, Slovenije, Madjarske, Rumunije. Igrao i to u trenutku kad je za njega bilo mjesto u prvoj postavi njemacke reprezentacije. Da nije ni sekunde igrao, dovoljno je samo sto je uz njegovo ime i sve trofeje koje je osvojio uvijek pominjano i ime Bosne Ponosne. U Bajernu je imao podrsku u reprezentaciju su se nad njim pokusali izivljavati sminkeri i klosari.
Najbolji igrac kojeg je BiH ikada imala :thumbup:
User avatar
hotazmaj
Posts: 308
Joined: 14/03/2004 00:00

#22 Re: SALIHAMIDZIC

Post by hotazmaj »

Ma kakav on... P..ka prava. To je onaj pravi svabski mentalitet gdje je sve u parama. Jednostavno kad je skontao da od repke i nema neke zarade namjerno je lomio igrace da bi dobijao kartone. Nebi mu dao ni na tibine
gradska toplana
Posts: 166
Joined: 04/01/2008 23:43

#23 Re: SALIHAMIDZIC

Post by gradska toplana »

Davno sam rekao :Ustati kad se pomene njegovo ime.Hvala ti Braco sportski ambasadoru BiH.
MIME
Posts: 59
Joined: 20/08/2009 20:54

#24 Re: SALIHAMIDZIC

Post by MIME »

Bez Hasana u baraž pa u JAR SRETNO
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#25 Re: SALIHAMIDZIC

Post by buzzer »

najveca greska hasana salihamidzica je sto u utakmicama koje je igrao za reprezentaciju (komada 43) nije presjecao lopte koje su bile na sigurnom putu ka nasem golu, predavao ih samom sebi, zatim ih brzo prebacivao (sebi) na protivnicku polovinu, te mudro prebacivao na drugu stranu, pogadjate, samom sebi, da bi na kraju preciznim centarsutevima preonalazio samog sebe u protivnickom 16ercu i, dabome, postigao makar 66, umjesto mizernih 6, golova. da je bio pametan i tako napravio, sad bi ga garant cak i strogi i kriticni bosanci uvazavalli. naravno, na samare mladog emira spahica trebao je odgovarati molbom za jos. na taj nacin bi ispunio ocekivanja koja je pred njega stavljao vispreni nogometni strucnjak baka aj tinks, poznat po uspjesima u karijeri o kojima hasan moze samo sanjati.
Post Reply