sakriveni ratni zločinci

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
a.sudo

sakriveni ratni zločinci

Post by a.sudo » 08/06/2007 22:24

Pitam se zašto OHR krije 82 imena visokih dužnosnika iz R.Srpske koji su bili na spisku za Srebrenicu i koji sa spiska skinuti da bi bili amnestirani.
Tko je taj da se može staviti iznad zakona i protuzakonito "amnestirati" zločice koji su ubijali nevine civile po Srebrenici.
Dokle će mo trpiti bezobraluke OHR-a, treba zahtjevati da se kompletan spisak spisak sa svim imenima objavi i da zločinci zajedno sa onim tko ih skriva budu procesuirani.

mr.nice

Post by mr.nice » 08/06/2007 23:36

A odakle ti zbaš da su ljudi bili na tom spisku, da li možda imaš prvi spisak. Nemaš, mani se šuplje.... Sve treba kazniti ali kupiti političke poene na genocidu e to je sramota...

Pasiflora

Post by Pasiflora » 09/06/2007 06:49

Cu-Ces-Ce-Cemo-Cete-Ce

a.sudo

Post by a.sudo » 09/06/2007 10:55

mr.nice wrote:A odakle ti zbaš da su ljudi bili na tom spisku, da li možda imaš prvi spisak. Nemaš, mani se šuplje.... Sve treba kazniti ali kupiti političke poene na genocidu e to je sramota...

Potpuni promašaj, sramota je koliko si neobavješten jer je to pitanje i kroz medije više puta potencirano i spominjano ali kad su svi nezainteresirani kao ti onda je takvo pitanje teško i pokrenuti.
Spisak ili najveći dio spiska sam vidio i imam kopiju, a što se tiče političkih poena ja nisam političar i ne sakupljam poene ,niti mi trebaju, ja sam samo jedan od forumaša.

mr.nice

Post by mr.nice » 09/06/2007 11:00

a.sudo wrote:
mr.nice wrote:A odakle ti zbaš da su ljudi bili na tom spisku, da li možda imaš prvi spisak. Nemaš, mani se šuplje.... Sve treba kazniti ali kupiti političke poene na genocidu e to je sramota...

Potpuni promašaj, sramota je koliko si neobavješten jer je to pitanje i kroz medije više puta potencirano i spominjano ali kad su svi nezainteresirani kao ti onda je takvo pitanje teško i pokrenuti.
Spisak ili najveći dio spiska sam vidio i imam kopiju, a što se tiče političkih poena ja nisam političar i ne sakupljam poene ,niti mi trebaju, ja sam samo jedan od forumaša.

vidio kopiju, pa što ne napišeš? Jesi siguran da je orginal?
I ne ubireš ti političke poene, nego na osnovu tebe ih kupe! Razmisli malo.... a vjeruj mi više sam nego obavješten....

a.sudo

Post by a.sudo » 09/06/2007 11:22

mr.nice wrote:
a.sudo wrote:

vidio kopiju, pa što ne napišeš? Jesi siguran da je orginal?
I ne ubireš ti političke poene, nego na osnovu tebe ih kupe! Razmisli malo.... a vjeruj mi više sam nego obavješten....

Ne, ne ubiru poene preko mojih leđa,izrevoltiran sam količinom bezobrazluka i bahatosti koji se od strane OHR-a i drugih bogova u BiH ponižava običan narod.
Spisak,tj kopiju na CD-u sa par hiljada imena posjedujm.

Post Reply