Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
luckylaka
Posts: 22457
Joined: 15/01/2010 06:28

#55876 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka »

samkoF wrote:
Dead Man Walking wrote:Stipu levate, baci ti jednu s razmisljanjem.

Kako lucky razmislja I kako se on razumije kao sto kaze u "taktiku" vijdeli smo kad je u svom postu napisao da mujdza treba biti lijevi bek , a visca lijevo krilo I opet kaze I lulic tu treba igrati negdje po lijevoj strain.On je prevazisao susica jer koliko god trpao igraca susic na sredinu terena, izgleda da bi ih lucky trpao po lijevoj strain, valjda mu nije jasno da na lijevoj strain trebaju igrati samo jedan bek I jedno krilo isto kao I na desnoj.
Kad pratis fudbal od juce onda je normalno da i ne znas da je Mujdza igrao na poziciji i lijevog i desnog beka(nesto novo za tebe)Visca skoro pa pola sezone u turskoj odigrao desnog beka i desno krilo, a Luliceva pozicija i jeste po lijevoj strani osim za onoga ko ne prati Lulica.Inace ne sjecam se da sam se sa tobom kacio ni ignorisao jer te ne primjecujem ovdje tako i tvoje postove osim kada me prozoves. :run:
User avatar
luckylaka
Posts: 22457
Joined: 15/01/2010 06:28

#55877 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka »

Point. wrote:Merhaba stovano pucanstvo. Reko samo da provirim nako 2 hefte tucanja kamena u Banovicima. Vidim, odje sve po starom, Paul i dalje bunca o lazima i podmetanjima, Lucky i dalje prica u trecem licu i u ime ljutih krajisnika i bhfanaticosa te sanja o "postovima sa razmisljanjem". Upratio sam tu jos jednog pacijenta, strancca, strendzera u noci iz daleke Cemerike, koji se momacki popisa po bosancima. Naravno sve u ime Papeta.

Pozdravio bih nepravu raju poput Jose Mujice, Alfe, Dead Man-a i ostalih mojih istomisljenika. Vidim povaljali ste amerikance momacki zadnjih 5-6 strana, keep up the good work. :thumbup: :bih:
Kada se tip vrati nakon dvije sedmice i ne smisli pametan post na temu nego pocinje opet trolati znas koliko se razumije u fudbal. :-)I cime se jos zamara ...dijaspora,ameri ti mrski neprijatelji :-)
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#55878 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Paul F. »

samkoF wrote:Ti pretjerujes s tim sto prozivas dijasporu i "amerikance" jer time ne vrijedjas ti samo luckya nego i mene cije se misljenje u vezi susica mnogo vise slaze s tvojim i tim nabojranim nickovima nego luckyem i njegovim istomisljenicima, al kad vidim da tako bezobrazno i provokativno prozivas nas "amerikance' onda ti mogu reci da nisi ni ti nista bolji od luckya , isti ste obojica na neki nacin .
A naprimjer Vito koji jedva govori naš jezik je zapravo pravi Bosanac. Dijasporci koji kritikuju selektora zapravo nisu dijasporci. Ja se sa ovim zlonamjernim glupanderima više neću natezati. Moderacija ima dovoljno elemenata da ih banuje i da ovo postane nomalna tema. Neće to da uradi. Ne znam zašto niti me zanima. Iz aviona se vidi da se ovdje vrši pritisak na one koji hoće normalnu raspravu. Gotovo svi takvi su već otišli. Ostalo ih je još samo nekoliko i nek i oni odu pa da vidimo na šta će ova tema ličiti...
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#55879 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Point. »

samkoF wrote:
Point. wrote:Merhaba stovano pucanstvo. Reko samo da provirim nako 2 hefte tucanja kamena u Banovicima. Vidim, odje sve po starom, Paul i dalje bunca o lazima i podmetanjima, Lucky i dalje prica u trecem licu i u ime ljutih krajisnika i bhfanaticosa te sanja o "postovima sa razmisljanjem". Upratio sam tu jos jednog pacijenta, strancca, strendzera u noci iz daleke Cemerike, koji se momacki popisa po bosancima. Naravno sve u ime Papeta.

Pozdravio bih nepravu raju poput Jose Mujice, Alfe, Dead Man-a i ostalih mojih istomisljenika. Vidim povaljali ste amerikance momacki zadnjih 5-6 strana, keep up the good work. :thumbup: :bih:

Evo da I ja tebi nesto odgovorim.Kao prvo sa luckyem se ne slazem ni u cemu poppitanju ove teme oko Susica.Cak smo se i "kacili" u nekim postovima i mene je ignorisao kao i jos mnoge druge al ne bitno.Zelim reci da i ti pretjerujes jer koliko god lucky pretjeruje u tome sto "brani" sve susiceve poteze i sad u tome sto on kao predstavlja "ljute krajsnike" samo zato sto je i on krajsnik il jos eventualno i clan te navijacke grupa koja postoji ovdje u st louisu.Ti pretjerujes s tim sto prozivas dijasporu i "amerikance" jer time ne vrijedjas ti samo luckya nego i mene cije se misljenje u vezi susica mnogo vise slaze s tvojim i tim nabojranim nickovima nego luckyem i njegovim istomisljenicima, al kad vidim da tako bezobrazno i provokativno prozivas nas "amerikance' onda ti mogu reci da nisi ni ti nista bolji od luckya , isti ste obojica na neki nacin .
Taman posla da prozivam dijasporu, pa i sam obitavam van BiH. Meni samo interesantno da 95% Papetovih branilaca zivi preko bare. That's all. To mi je malo sucmurasto.
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#55880 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Point. »

luckylaka wrote:
Point. wrote:Merhaba stovano pucanstvo. Reko samo da provirim nako 2 hefte tucanja kamena u Banovicima. Vidim, odje sve po starom, Paul i dalje bunca o lazima i podmetanjima, Lucky i dalje prica u trecem licu i u ime ljutih krajisnika i bhfanaticosa te sanja o "postovima sa razmisljanjem". Upratio sam tu jos jednog pacijenta, strancca, strendzera u noci iz daleke Cemerike, koji se momacki popisa po bosancima. Naravno sve u ime Papeta.

Pozdravio bih nepravu raju poput Jose Mujice, Alfe, Dead Man-a i ostalih mojih istomisljenika. Vidim povaljali ste amerikance momacki zadnjih 5-6 strana, keep up the good work. :thumbup: :bih:
Kada se tip vrati nakon dvije sedmice i ne smisli pametan post na temu nego pocinje opet trolati znas koliko se razumije u fudbal. :-)I cime se jos zamara ...dijaspora,ameri ti mrski neprijatelji :-)
Selam i tebi. :bih:
Ne bih sa tobom o pametnim postovima i fudbalskim carolijama, jer si operisan od istih. Vidim da trabunjas istim sazvakanim rijecima jos od juna. Promijeni plocu malo, ipak smo osvojili 2 boda u tri tekme. Puno je to brete.

A i ovaj Paul je neki upecen tip. Zamisljam ga kako sjedi ispred laptopa, ukuca 4-4-2 na wikipediji, procita i uzdahne "aha" te onda dodje na ovaj forum i napise da mu neko objasni zbog cega igraci ne ispostuju Papetove takticke zamisli. Mora da mu i igraci podmecu i lazu.
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#55881 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by lakilaka »

75000 KM leglo na racun, provjereno. popila se jutarnja kahvica i nazvao brat. nije ovo ni lose, da je jos jedan mandat i prodati bratove igrace, pa makar i trpio neke neopravdane kritike bezobraznika. i jos nisam dobio kazetu izraela, pa me onda opet napadajte. jah, umalo ne zaboravih uplatiti onom iz saveza, a i nije neki covjek. a onom preko bare sam uplatio.

:bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Bilki
Posts: 505
Joined: 04/05/2011 22:02

#55882 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Bilki »

nego ide li neko od vas u israel, ja cekam jebenu vizu predao u cetvrtak, valjda bi do ponedjeljka trebala biti gotova
User avatar
JoseMujica
Posts: 27604
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#55883 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by JoseMujica »

Paul F. wrote:
samkoF wrote:Ti pretjerujes s tim sto prozivas dijasporu i "amerikance" jer time ne vrijedjas ti samo luckya nego i mene cije se misljenje u vezi susica mnogo vise slaze s tvojim i tim nabojranim nickovima nego luckyem i njegovim istomisljenicima, al kad vidim da tako bezobrazno i provokativno prozivas nas "amerikance' onda ti mogu reci da nisi ni ti nista bolji od luckya , isti ste obojica na neki nacin .
A naprimjer Vito koji jedva govori naš jezik je zapravo pravi Bosanac. Dijasporci koji kritikuju selektora zapravo nisu dijasporci. Ja se sa ovim zlonamjernim glupanderima više neću natezati. Moderacija ima dovoljno elemenata da ih banuje i da ovo postane nomalna tema. Neće to da uradi. Ne znam zašto niti me zanima. Iz aviona se vidi da se ovdje vrši pritisak na one koji hoće normalnu raspravu. Gotovo svi takvi su već otišli. Ostalo ih je još samo nekoliko i nek i oni odu pa da vidimo na šta će ova tema ličiti...
prvo se ti drug vrati temi a to je Papke i njegov (ne)rad....drugi forumaši nisu tema...mislim jesu al za banovića

A Papke je prvi Bosanac.....prvo Famalija pa sve ostalo ;-)

ps

Našem skautu/selektoru Seju želim što brže ozdravljenje pa da konaćno sastavimo puni spisak od 23 igrača....ako se vako nastavi Papke neće znat ni prvih 11


Papke gistro bančo a ne aMATER! :bih:
Darkstorm2
Posts: 29
Joined: 02/11/2014 10:47

#55884 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Darkstorm2 »

Na ovoj temi idalje sve po starom... :roll:
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#55885 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Paul F. »

JoseMujica wrote: prvo se ti drug vrati temi a to je Papke i njegov (ne)rad....drugi forumaši nisu tema...mislim jesu al za banovića
Opa. I ti baš meni to kažeš pored toliko postova tvojih "istomišljenika" koji stalno prozivaju druge forumaše. Samo danas ih je više bilo. Zašto njima ne repliciraš ?
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#55886 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Paul F. »

Darkstorm2 wrote:Na ovoj temi idalje sve po starom... :roll:
Da, sve manje i manje normalnih ljudi zbog pritiska ovih drugih.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27604
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#55887 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by JoseMujica »

Papke keep it up :thumbup: orilo-gorilo pravi trolovi su uz tebe!

Image

možda stignemo opasnu i nezgodnu Andoru a za sve ostalo tu je

Image



Papke gistro bančo a ne aMATER! :bih:
Darkstorm2
Posts: 29
Joined: 02/11/2014 10:47

#55888 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Darkstorm2 »

Paul F. wrote:
Darkstorm2 wrote:Na ovoj temi idalje sve po starom... :roll:
Da, sve manje i manje normalnih ljudi zbog pritiska ovih drugih.

Svi ludi, jedino ti normalan.
Kakvo cudo, zar ne ?
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#55889 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Paul F. »

Darkstorm2 wrote:
Paul F. wrote:
Darkstorm2 wrote:Na ovoj temi idalje sve po starom... :roll:
Da, sve manje i manje normalnih ljudi zbog pritiska ovih drugih.
Svi ludi, jedino ti normalan.
Kakvo cudo, zar ne ?
Nisu ludi nego ili glupi ili bezobrazni. Normalni su otišli zbog pritiska ovih drugih.
Darkstorm2
Posts: 29
Joined: 02/11/2014 10:47

#55890 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Darkstorm2 »

Tebi je glup svako ko kritikuje, bez obzira na koji nacin i kako.Uobicajena suplja Papetovih advokata.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#55891 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by stakasa »

luckylaka wrote:
JoseMujica wrote:de Lucky ne koristi više množinu nego pričaj u svoje ime.


Jedino što sam skonto je da ti ne navijaš nego imaš fetiš prema Papketu, a sve ostalo je u drugom planu i reprezentacija i rezultat.





Papke gistro bančo a ne aMATER! :bih:
Kada ti se obratim mozes replicirati,kada u svom postu pocnem prozivati sandzaklije kao ovdje Krajisnike takodjer mozes replicirati do tada psssst ili u krajnjem slucaju kada napises smislen post(sto je u tvom slucaju nemoguce) mozemo diskutovati P.S.Ovlasten sam da mogu pisati u ime jedne navijacke BiH skupine upravo one za koju to mislis da su pripadnici ratkovih cetnika sto ce to pripadnici ove grupe tesko zaboraviti pogotovo sto se radi o Krajisnicima.Poz. i ovakvim glupim razmisljanjem o nama zaobidji nas u sto sirem luku.Takodjer bi zamolio moderaciju da obrati paznju ko se ovdje proziva ,,ratkovim gardistinma,,jer veliki dio tih,,ratkovih gardista,,su bili pripadnici 5 i 7 korpusa.Sorry za off.Poz.
Cuj ovlasten sam :)
Imas li ti sta napismeno? Jesi li kapiten u raji?
User avatar
Iago
Posts: 243
Joined: 15/10/2012 10:06

#55892 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Iago »

stakasa wrote:
luckylaka wrote:
JoseMujica wrote:de Lucky ne koristi više množinu nego pričaj u svoje ime.


Jedino što sam skonto je da ti ne navijaš nego imaš fetiš prema Papketu, a sve ostalo je u drugom planu i reprezentacija i rezultat.





Papke gistro bančo a ne aMATER! :bih:
Kada ti se obratim mozes replicirati,kada u svom postu pocnem prozivati sandzaklije kao ovdje Krajisnike takodjer mozes replicirati do tada psssst ili u krajnjem slucaju kada napises smislen post(sto je u tvom slucaju nemoguce) mozemo diskutovati P.S.Ovlasten sam da mogu pisati u ime jedne navijacke BiH skupine upravo one za koju to mislis da su pripadnici ratkovih cetnika sto ce to pripadnici ove grupe tesko zaboraviti pogotovo sto se radi o Krajisnicima.Poz. i ovakvim glupim razmisljanjem o nama zaobidji nas u sto sirem luku.Takodjer bi zamolio moderaciju da obrati paznju ko se ovdje proziva ,,ratkovim gardistinma,,jer veliki dio tih,,ratkovih gardista,,su bili pripadnici 5 i 7 korpusa.Sorry za off.Poz.
Cuj ovlasten sam :)
Imas li ti sta napismeno? Jesi li kapiten u raji?
Ima, ima, sa ovjerom sudskog tumača i apostilom od suda :lol: :lol:
Lucky je meni kralj... Čuj ovlašten :lol: :lol:
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#55893 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Paul F. »

Darkstorm2 wrote:Tebi je glup svako ko kritikuje, bez obzira na koji nacin i kako.Uobicajena suplja Papetovih advokata.
Uobičajena šuplja je ovo što ti pišeš. Nije nikako tačno da mi je glup svako ko kritikuje. Izmišljaš. Pitanje je zašto izmišljaš. I stvarno više neću trošiti više vrijeme na ljudske gluposti.
Darkstorm2
Posts: 29
Joined: 02/11/2014 10:47

#55894 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Darkstorm2 »

Paul F. wrote:
Darkstorm2 wrote:Tebi je glup svako ko kritikuje, bez obzira na koji nacin i kako.Uobicajena suplja Papetovih advokata.
Uobičajena šuplja je ovo što ti pišeš. Nije nikako tačno da mi je glup svako ko kritikuje. Izmišljaš. Pitanje je zašto izmišljaš. I stvarno više neću trošiti više vrijeme na ljudske gluposti.

Sasvim ocekivana reakcija, nisam ni mislio da ces se sloziti.
Bar dijelimo jednu stvar - nije nam do gubljenja vremena.Ima jos do utakmice u Izraelu, pa cemo vrijeme i strpljenje cuvati do te noci i novih Safetovih carolija.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#55895 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by 5 0 5 »

imam prijedlog. treba podijeliti forumase na dvije liste. papetoljupci i kriticari. neka se svako svrsta tamo gdje misli da pripada. poslije, recimo 48 sati, onih kojih je manje trebaju jednostavno napustiti ovu temu i otvoriti si drugu temu o safetu. mislim da bi tako svi bili zadovoljni. osobno ne bih imao nista protiv da udjem u temu a da tamo ne vidim postove ljudi koji mi dizu pritisak, svaki put. vjerujem da je tako i na suprotnoj strani. evo liste dolje, pa se copy/paste dopisujte. vidjet cemo u utorak kako stvari stoje.




papetoljupci:













kriticari:

505









.
Darkstorm2
Posts: 29
Joined: 02/11/2014 10:47

#55896 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Darkstorm2 »

5 0 5 wrote: papetoljupci:













kriticari:

505
Darkstorm2








.
User avatar
Iago
Posts: 243
Joined: 15/10/2012 10:06

#55897 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Iago »

5 0 5 wrote:imam prijedlog. treba podijeliti forumase na dvije liste. papetoljupci i kriticari. neka se svako svrsta tamo gdje misli da pripada. poslije, recimo 48 sati, onih kojih je manje trebaju jednostavno napustiti ovu temu i otvoriti si drugu temu o safetu. mislim da bi tako svi bili zadovoljni. osobno ne bih imao nista protiv da udjem u temu a da tamo ne vidim postove ljudi koji mi dizu pritisak, svaki put. vjerujem da je tako i na suprotnoj strani. evo liste dolje, pa se copy/paste dopisujte. vidjet cemo u utorak kako stvari stoje.




papetoljupci:













kriticari:

505









.
Na forumu zbog zabave:
Iago
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#55898 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by 5 0 5 »

Iago wrote: Na forumu zbog zabave:
Iago
nisi konstutativan. :D
User avatar
Iago
Posts: 243
Joined: 15/10/2012 10:06

#55899 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Iago »

5 0 5 wrote:
Iago wrote: Na forumu zbog zabave:
Iago
nisi konstutativan. :D
Iago Sejdich Finzzi
User avatar
Iago
Posts: 243
Joined: 15/10/2012 10:06

#55900 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Iago »

5 0 5 wrote:
Iago wrote: Na forumu zbog zabave:
Iago
nisi konstutativan. :D
Pape odlazi!
Jesam li se sad pokonstituirao?
Locked