Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
luckylaka
Posts: 22489
Joined: 15/01/2010 06:28

#55801 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka »

Kada se spisak objavljuje ...nece valjda 17.novembra
User avatar
luckylaka
Posts: 22489
Joined: 15/01/2010 06:28

#55802 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka »

Pretpostavljam spisak igraca Begovic,Dujkovic,Sehic,Fejzic,Mujdza,Bicakcic,Cocalic,Zukanovic,Kvesic,Cimirot,Medunjanin,Pjanic,Vedo,Dzeko,Mahmutovic,Djuric,Salatic,Vranjes,Zahirovic,Susic,Zec,Stilic,Kvrzic,Misimovic,Halilovic,Besic,Sunjic,Pandza,Ibricic,onaj iz Feynorda,onaj iz Sturma,onaj iz Dortmunda...ima oko 40 u charter let moze stati oko 50.(selektor,treneri,dr.ne trebaju ni ici ako vodis ovoliko ljudi) Koga bi jos. :D $3 od jutros :-D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#55803 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by 5 0 5 »

A1fa wrote:
ultima_palabra wrote:Pa Kolašinac povrijeđen, Zukanovića ne zove, Kvesić nije ni na 50% od prije povrede... bit će opet Lulić na beku, a Seventin lažno lijevo krilo :bih: :bih: :bih:
Znaci covjek prima tolike signale od vise sile, al đaba, to je nevjerovatno :D :D

Halooo, znaci igramo gostujucu utakmicu gdje Edin Cocalic igra sa svojom Maccabi Haifom domace utakmice u ligi i Evro kupovima.
Fali ti bilo kakva alternativa za lijevog beka, a imas covjeka kojem cak ne moras placati avio kartu da se vrati u maticni klub :roll:
u zadnjih 5 godina koliko je safet trener reprezentacije, zvao je cocalica na okupljanje reprezentacije, prijateljsku ili kompetativnu utakmicu cijelih NULA puta. pa ne moze safet sad pogaziti svoje principe i poceti zvati igrace koji ga nisu htjeli "zakititi" kada su imali sansu. :D
Tyke
Posts: 2624
Joined: 23/02/2012 05:44

#55804 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Tyke »

DonVitoNN wrote:Tzv. zacrtana formacija igraca koji ne igraju svoju poziciju npr.(Pjanic, Prcic, Lulic, Ibisevic) a jos kad ubacis totalne uljeze tipa Avdija, Hadzic, Tino Sveno (ipak Papke ima pravo snjima ove gdje god da stavi ne znaju, samo odkud oni u prvih 11 tj. na spisku, Pape zna) na kraju dobijes genijalnu ZACRTANU formaciju Papeta Susica :) :thumbup:


Pape Susic nije duzan da Dzeki sugerise tokom 1p ili tekme ako sta primjeti na terenu, isto tako Pape Susic nije duzan da Pjanicu sugerise tokom 1p ili tekme ako je sta primjetio na terenu a ne samo njima i drugima...ali eto uzeo sam za primjer dva nasa najbolja igraca, sto onaj selektor sazva Balea tokom 1p. onako da poprica snjim :roll:
Vjerujemo tome da ipak strucnjak ima ZACRTANO prije tekme, sta ce...jos igrace fino poredao a i nema nista pametno da kaze.. ono sta cu kad Dzeko i Pjanic nemaju svoj dan :-? Tesko nasim igracima sa ovim strucnjakom, kad slusamo tokom ovi izjava, provala kako je nasim igracima kad slusaju ovog kovaca planova formacija, ovog motivatora.
Zasto onda Dzeko ne rastura u Cityju, mozda i tamo nema nikakve formacije? Ili gdje u te iskoristene asistencije Pjaniceve, jedan Abbate ima cetveroduplo vise asistencija od njega? Bice da i ovdje je krivac pogresna formacija.

Jednostavno imas problema sam sa sobom.
Tyke
Posts: 2624
Joined: 23/02/2012 05:44

#55805 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Tyke »

Tomahawk11 wrote:Ne moze ba Bicakcic na beka. Nije ozbiljno. Spor je za tu pozciju.
Neka se vise fokusira na odbranu lijeve strane, Lulicu je lakse sa lijevog krila vratiti se nazad i pripomoci, nego igrati beka pa izginuti i nicemu ne doprinjeti.
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#55806 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by juventus »

267.000 EUR godišnje...ili 22.250 EUR mjesečno...malo li je..:)

preko 50 prosječnih plata..:)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#55807 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Tomahawk11 »

luckylaka wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne moze ba Bicakcic na beka. Nije ozbiljno. Spor je za tu pozciju.
Ako hoces dobrog a sporog tu je Bicakcic,ako hoces loseg a brzog tu je Vrsajevic,ako hoces da ostetis cijelu ekipu tu je Lulic pa biraj najmanje zlo.Inace nije licno tebi upuceno imas i ti pametni ali najaci su ovi forumasi koji bi da se ukljuce u diskusiju ali ne mogu smisliti pametan post pa se sluze frazama odlazi Safete,odlazi Tin,odlazi Vrse,dolazi Zuka,dolazi ovaj onaj.Pa zar ovdje nije tesko smisliti post od 2-3 recenice pa makar se ponoviti od prije 3-4 godine al jok neki ne mogu ni to. :-)
Vezano za poziciju beka, ozbiljno mislim da Bicakcic nije za te pozicije. Naveo si i razlog zasto, a sto je da je spor, a kad ti s njegove strane prodje krilo, slikaj se. Naveo si i alternativu Avdiju, on jeste brz, ali to je sve od njega. Ne znam, nisam pametan, selektor ce staviti koga je naumio, ocigledno se navija da Lulic ide naprijed - sto je i logicno, covjek je ofanzivni krilni igrac, ali mora neko igrati i tog beka, a trenutni sastav je deficitaran za tu poziciju.

Vezano za pricu ko da odlazi i dolazi, sprdanciju i ostalo, ja sam to davno prekrizio. Nema smisla diskutovati o nekim glupostima, prevazilazi granice dobrog ukusa. Kad nesto kazes jednom, dva puta, mozda je i interesantno, ali kad trubis o tome iz dana u dan....postane glupo i dosadno.
Svi oni koji lome koplja po forumima za smjenu selektora, neka zapucaju u savez i traze ostavku, ovdje ga sigurno nece smijeniti. Razumijem da je lakse iz fotelje smijenjivati, ali to je realnost.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#55808 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by 5 0 5 »

juventus wrote:267.000 EUR godišnje...ili 22.250 EUR mjesečno...malo li je..:)

preko 50 prosječnih plata..:)
jesi bezobrazan. to bi trebala biti tajna.
User avatar
A1fa
Posts: 2149
Joined: 13/08/2009 21:55
Location: GB
Contact:

#55809 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by A1fa »

luckylaka wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne moze ba Bicakcic na beka. Nije ozbiljno. Spor je za tu pozciju.
Ako hoces dobrog a sporog tu je Bicakcic,ako hoces loseg a brzog tu je Vrsajevic,ako hoces da ostetis cijelu ekipu tu je Lulic pa biraj najmanje zlo.Inace nije licno tebi upuceno imas i ti pametni ali najaci su ovi forumasi koji bi da se ukljuce u diskusiju ali ne mogu smisliti pametan post pa se sluze frazama odlazi Safete,odlazi Tin,odlazi Vrse,dolazi Zuka,dolazi ovaj onaj.Pa zar ovdje nije tesko smisliti post od 2-3 recenice pa makar se ponoviti od prije 3-4 godine al jok neki ne mogu ni to. :-)
Bicakcic lijevi bek?? :shock: :shock:

Hajd jedan navijacki komentar za Cocalica, ljevog beka i stopera Maccabi Haife, grada u kojem igramo ovu utakmicu..
Ono zažmiriš na sekundu, zamisliš da ti je reprezentacija važnija od Safeta i daš nam iskren komentar na njegovo 99,9% izostavljanje i u ovom slučaju, mada nam je potreban kao voda u pustinji trenutno...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#55810 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Tomahawk11 »

Tyke wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne moze ba Bicakcic na beka. Nije ozbiljno. Spor je za tu pozciju.
Neka se vise fokusira na odbranu lijeve strane, Lulicu je lakse sa lijevog krila vratiti se nazad i pripomoci, nego igrati beka pa izginuti i nicemu ne doprinjeti.
Znam da bi nam Lulic bio korisniji naprijed, ali ne mogu zamisliti Bicakcica na beku. Spor je, ispadace ko iz tramvaja. Ako vec nema niko, neka igra, ali kako mi se ne svidja Avdija kad vidim da je u sastavu, tako nisam ni za opciju Bicakcica na beku. Vidjecemo s cim ce nas selektor iznenaditi :D
__Phoenix__
Posts: 2687
Joined: 25/10/2013 20:44

#55811 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by __Phoenix__ »

Igrao je na beku prvu utakmicu čini mi se, protiv Amerike, trudi se ali nije to to.
Tyke
Posts: 2624
Joined: 23/02/2012 05:44

#55812 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Tyke »

Tomahawk11 wrote:
Tyke wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne moze ba Bicakcic na beka. Nije ozbiljno. Spor je za tu pozciju.
Neka se vise fokusira na odbranu lijeve strane, Lulicu je lakse sa lijevog krila vratiti se nazad i pripomoci, nego igrati beka pa izginuti i nicemu ne doprinjeti.
Znam da bi nam Lulic bio korisniji naprijed, ali ne mogu zamisliti Bicakcica na beku. Spor je, ispadace ko iz tramvaja. Ako vec nema niko, neka igra, ali kako mi se ne svidja Avdija kad vidim da je u sastavu, tako nisam ni za opciju Bicakcica na beku. Vidjecemo s cim ce nas selektor iznenaditi :D
Sjecas se kad je Ibricic odigrao beka, i cak me impresionirao borbenoscu i dobrom igrom. Hajde budi pametan, mozda se opet izmigolji nesto slicno. :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22489
Joined: 15/01/2010 06:28

#55813 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka »

A1fa wrote:
luckylaka wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne moze ba Bicakcic na beka. Nije ozbiljno. Spor je za tu pozciju.
Ako hoces dobrog a sporog tu je Bicakcic,ako hoces loseg a brzog tu je Vrsajevic,ako hoces da ostetis cijelu ekipu tu je Lulic pa biraj najmanje zlo.Inace nije licno tebi upuceno imas i ti pametni ali najaci su ovi forumasi koji bi da se ukljuce u diskusiju ali ne mogu smisliti pametan post pa se sluze frazama odlazi Safete,odlazi Tin,odlazi Vrse,dolazi Zuka,dolazi ovaj onaj.Pa zar ovdje nije tesko smisliti post od 2-3 recenice pa makar se ponoviti od prije 3-4 godine al jok neki ne mogu ni to. :-)
Bicakcic lijevi bek?? :shock: :shock:

Hajd jedan navijacki komentar za Cocalica, ljevog beka i stopera Maccabi Haife, grada u kojem igramo ovu utakmicu..
Ono zažmiriš na sekundu, zamisliš da ti je reprezentacija važnija od Safeta i daš nam iskren komentar na njegovo 99,9% izostavljanje i u ovom slučaju, mada nam je potreban kao voda u pustinji trenutno...
Ama covjece nemoj da i tebi ponavlja otrcanu frazu,,lakse metar...,,kad zna da nisi tokmak ko neki.Tvrdoglaviji si od mene.JA,JA,Ja bi licno pozvao i Zukanovica,Cocalica,usadio se na glavu da dovedem Vrancica,Arslanagica ,Mahmutovica ALI ???Mozemo mi ovdje da kakimo od jutra do sutra (jbga nam koji imalo mislimo ovo malo teze pada oni koji su tu da upisu post njima jje lako rijec,dvije smajlic i eto ga na 20.000 postova)Raspravljamo o onom sto imamo ,Pa svako normalan bi pozvao najbolje ali sta se mulja iza svega ovoga ko to zna.Odoh ja.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#55814 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Tomahawk11 »

Code: Select all

Sjecas se kad je Ibricic odigrao beka, i cak me impresionirao borbenoscu i dobrom igrom. Hajde budi pametan, mozda se opet izmigolji nesto slicno.
Ih, sta je tek Barbarez igrao protiv Spanije :D ...moze se desiti da covjek odigra dobru utakmicu, ako mora, sta da se radi, ali ako ima iko malo brzi, agilniji, ne bi bilo zgoreg.
ekola
Posts: 152
Joined: 05/12/2009 09:07

#55815 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by ekola »

Pa jeli toliki problem ostaviti privatne razmirice po strani i u interesu reprezentacije, koja je bitnija od obojice, da zovne Zukanovica, da sazovu konferenciju za stampu, izvinu se jedan drugom, izljube se i to je to...
Rijesio bi problem lijevog beka, imao Lulica u ofanzivi a dijelom i pobrao izgubljene simpatije... :bih:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#55816 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by 5 0 5 »

ekola wrote:Pa jeli toliki problem ostaviti privatne razmirice po strani i u interesu reprezentacije, koja je bitnija od obojice, da zovne Zukanovica, da sazovu konferenciju za stampu, izvinu se jedan drugom, izljube se i to je to...
Rijesio bi problem lijevog beka, imao Lulica u ofanzivi a dijelom i pobrao izgubljene simpatije... :bih:
nije moguce. jebes reprezentaciju. pare su u pitanju.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5356
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#55817 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Slo Burner »

Kad Brezonja objavljuje spisak ?
User avatar
Bilki
Posts: 505
Joined: 04/05/2011 22:02

#55818 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Bilki »

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#55819 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by ljevoruki »

luckylaka wrote:Ako hoces dobrog a sporog tu je Bicakcic
Moj Laka, da je toliko spor ne bi igrao u Njemackoj.
Haman da igramo protiv neke velesile a ne Izraela i jos treba da se bojimo njihove brzine po bokovima :oops:
Dobro je Svabo rekao: Izgubili smo postovanje protivnika, ne boje nas se vise.
Prije godinu dana jedino pitanje bi bilo sa koliko razlike cemo ih dobiti, danas se bojimo hocemo li moci izvuci remi koji je isto kao i poraz.
"Na spade kuca Petrovica" da nema lijevog beka. Ni desnog. Ni treceg spica. Pardon drugog.
:bih:
User avatar
A1fa
Posts: 2149
Joined: 13/08/2009 21:55
Location: GB
Contact:

#55820 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by A1fa »

Lulic u idealnom timu kola :bih: :bih:

Samo Italijani su ga greskom stavili kao napadaca, covjek je bek :koluta:

Kao napadac, do sada najbolja ocjena, evo i ostale pozicije koje je sve igrao u 8 utakmica u koliko je nastupio u ovoj sezoni
http://www.whoscored.com/Players/26168
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#55821 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by bingov buraz »

Ma karina od igraca,kao i sreckovic Dzeko i slabasni Pjanic,Begovic je rupa,Medunjanin da sta valja ne bi igro u raspalom Deportivu,jedino onaj Tino obecava,Pape je pravi madjionicar sta izvlaci od ove raspale ekipe,eno selektor Andore izjavio da je jos puno bodova u igri i uz 6 sigurnih protiv nas na proljece pucaju na drugo mjesto...al zeznuce njega Pape,ne bije boj svijetlo oruzje...
User avatar
DonVitoNN
Posts: 200
Joined: 27/10/2014 17:41
Location: Bihac

#55822 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitoNN »

A1fa wrote:
luckylaka wrote:
Paul F. wrote:Slažem se sa drugim djelom posta a sa prvim ne. Ovdje se ne radi o našim navijačima.
Pa i ja tako nesto pretpostavljam da je to mala grupa tzv.navijaca koja pokusava pred svaku utakmicu da razbije atmosferu u reprezentaciji.Sjetimo se slucaja Medunjanin,Hajrovic,Spahic,Bicakcic...dakle pokusavaju na svakakav nacin da ponize ove igrace.Bico se oprasta,Izet se oprasta,Spaha prebio po ekipe i sl.bljuvotine se vrte pred svaki kvalifikacioni mec i uvijek ih serviraju otprilike isti ljudi valjda vodeci se onom,,sto puta ponovljena laz...,,
Vas dvojica i mozete jedino jedan drugom podrsku davati. Fetiš kojeg vi gajite prema Safetu bez obzira na rezultat je više poznat, gori su ovi više što vama nešto kao dokazuju...
Mislim većina sagovornika ovdje uključujući i mene je kroz godine evoluirala svoj stav prema tom čovjeku. Nekada su ljudi koji su na sve negativno ukazivali i upozoravali bili u manjini, ima ovih što su se tek sada upalili pa nešto kao prigovaraju, ali od njih su mi najdraži ovi koji fino priznaju da sa ovim insanom mi napretka više nemamo, da je trebao časno da odstupi posle SP, tj. da ode sada posle Izraela ma kakav rezultat bio. Ovako i da nakantamo Izraelce 5:0, ništa se neće promjeniti, agonija će biti samo produžena do konačnog debakla i opet će posle Safeta ostati onaj gorak ukus da smo mogli i trebali više...

Šta sa tobom Paul više polemisati, kad se tvoje već godinama zna...sa tobom o Safetu raspravljati je kao da Talibanu počnem pričati protiv Bin Ladena.. :D
Šta čovjek tebi može više napisati i reći da se opametiš i da progledaš kad se i posle 3 godine držiš iste priče... :roll:
Al ako ništa, barem si od riječi, nismo daleko od ovog zadnjeg mjesta na tabeli, a tebi je on i dalje BOG :lol: :lol:
Image
:mrgreen: :meza1:
User avatar
DonVitoNN
Posts: 200
Joined: 27/10/2014 17:41
Location: Bihac

#55823 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitoNN »

Image


:sad:
User avatar
luckylaka
Posts: 22489
Joined: 15/01/2010 06:28

#55824 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka »

ljevoruki wrote:
luckylaka wrote:Ako hoces dobrog a sporog tu je Bicakcic
Moj Laka, da je toliko spor ne bi igrao u Njemackoj.
Haman da igramo protiv neke velesile a ne Izraela i jos treba da se bojimo njihove brzine po bokovima :oops:
Dobro je Svabo rekao: Izgubili smo postovanje protivnika, ne boje nas se vise.
Prije godinu dana jedino pitanje bi bilo sa koliko razlike cemo ih dobiti, danas se bojimo hocemo li moci izvuci remi koji je isto kao i poraz.
"Na spade kuca Petrovica" da nema lijevog beka. Ni desnog. Ni treceg spica. Pardon drugog.
:bih:
Ma nisam ja ni napisao da je Bicakcic toliko spor nego sam ga predlozio na desnog beka a onda je neko dodao da je spor za beka(vrati se malo unazad)pa sam mu predlozio jednog brzog(Vrsajevic)ali ne tako dobrog beka ili jednog malo sporijeg ali daleko boljeg.Mislim da protiv Izraela ipak bekovski par Bico-Mujdza mogu to dobro uraditi s tim da nam na krilima odigraju Visca i Hajrovic koji su izuzetno fizicki spremni i uvijek se mogu vratiti pomoci ovoj dvojici.Sa Lulicem,Besicem i Pjanicem na njihovim pozicijama mislim da ih mozemo dobiti.Al ko da gledam naopak sastav.Kada bi ovi iz saveza mogli kako srediti da PAPE zakasni na avion za Haifu i da mu ja slozim ekipu uff kako bi se igrali sa izraelom. :D
User avatar
DonVitoNN
Posts: 200
Joined: 27/10/2014 17:41
Location: Bihac

#55825 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitoNN »

Avdija najbrzi bek na Svijetu :roll: :lol:
Locked