Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

maltam

#54276 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by maltam » 21/10/2014 13:10

and wrote:
maltam wrote:Safet Sušić je jedini selektor koji nas je odveo na SP.

Pametnom dosta
sp je prošlo.reprezentacija ima ogroman potencijal za napredak.mi sada nazadujemo.zašto??????
Zato što pljujemo po svemu i narušavamo atmosferu u repci.
ultima_palabra wrote:
maltam wrote:Šta je to Zukanović naspram Papeta? Vama štrumfetama je Bog, jer vam je igrao za klub, a Pape igrao za vaš najmrži klub.
Kad ga toliko volite, da Bog da vam Pape bio doživotni trener, Sejo sportski direktor, a Tin kapiten... možel' vako? :D
Daj Tina odmah.

Infaze Studio

#54277 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Infaze Studio » 21/10/2014 13:10

Nista novo, osim da su i drvosjece pocele ismijavati strance (pun not intended :D ) na racun profesije! :-D

lua

#54278 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by lua » 21/10/2014 13:11

Pametnom dosta
To ti je k'o da kažeš: "Završio sam osnovnu, sad sam doktor nauka."

ultima_palabra

#54279 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by ultima_palabra » 21/10/2014 13:11

maltam wrote:Daj Tina odmah.
a legendu ne? :cry:

plavipatriota

#54280 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by plavipatriota » 21/10/2014 13:14

glupost je u reprezentaciji gledati rivalitet zeljo-sarajevo.. to ko da spanci broje jel vise iz madrida ili barcelone igrača..
opet kažem, bilo koja bordo legenda koja zna svoj posao i koja će ga pošteno i časno raditi, da bog da bila selektor sve dok ne umre.. al ovo je lopovčina teška! i također, nije mi jasan ni ivica osim što je toliko dugo vremena branio ovo govedo!

and

#54281 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by and » 21/10/2014 13:15

maltam wrote:
and wrote:

Pametnom dosta
sp je prošlo.reprezentacija ima ogroman potencijal za napredak.mi sada nazadujemo.zašto??????
Zato što pljujemo po svemu i narušavamo atmosferu u repci.
nije tačno.koliko god neko pljuvao i bilo šta radio ipak izvesti ekipu i postaviti taktiku da te kipar ubije kući je samo do selektora
niko ga nije pljuvao u francuskoj kad smo 1:1 igrali,za argentinu,mexico,obalu slonovače...,ali za slovačku kući,egipat,usa,kipar,wels,belgiju je zaslužio.
ako imaš utakmice u kojima si se u jednoj postavi pokazao odlično,a s druge strane imaš postavu koju si probao i izgledaš katastrofalno,normalan čovjek se pita zašto forsiraš postavu u kojoj ti ne ide
Last edited by and on 21/10/2014 13:20, edited 1 time in total.

hashishar_3rd

#54282 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by hashishar_3rd » 21/10/2014 13:17

"Ma Sead niti je menadžer niti ima bilo kakvu agenciju. On je imao dvije operacije i nije menadžer čak ni svome sinu." - Safet Sušić

Image

Nakon ovog sve ove što ga brane opravdavam time da smo zemlja sa najnižim IQ-om u Europi.

Iker C

#54283 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Iker C » 21/10/2014 13:18

Sušić je najgori čovjek koji je rođen na prostoru BiH. Za njega se slobodno može reći da je nečovjek.

JoseMujica

#54284 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by JoseMujica » 21/10/2014 13:19

Diwan wrote:Safet je oličenje stanja u našoj državi, u kojem jedan bahati brdski tokmak ima ovoliki medijski prostor i podršku.
:thumbup: :bih:

Papke heroj a ne a MATER!

maltam

#54285 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by maltam » 21/10/2014 13:20

Image

Mustang1

#54286 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Mustang1 » 21/10/2014 13:23

Treba Safeta u psihijatrijsku ustanovu da se urade neki testovi cisto onako .. Sumnjam da ce ga ikad pustiti iz te ustanove nakon rezultata istih

LSD

#54287 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by LSD » 21/10/2014 13:40

maltam wrote:Image
Image

hoce li konacno svršiti :roll: ....samo da ode

JoseMujica

#54288 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by JoseMujica » 21/10/2014 13:50

do juna 2015. odnosno tekme sa Izraelom kod kuće je siguran

moremo svirat qorcu i plakat

Papke heroj a ne aMATER!

shake69

#54289 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by shake69 » 21/10/2014 13:51

Zanimljiva je pozicija Avaza i nekakvog Tanovica koji je bio kritican prije SP pa i malo poslije. No, sada vec neko vrijeme glade Papetova muda a jucer plasiraju i pricu kako je eto odbio mjesecnu platu od 250 000 eura u Azerbejdzanu da bi radio za 'bosansku sicu'!? :shock: Sto je previse, previse je!

Mustang1

#54290 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Mustang1 » 21/10/2014 13:53

Pa znam zbog cega prica ovakve gluposti .. On ne zna da postoji internet na kojem se sve moze saznati .. On zivi u doba kaseta i onih telefona na okretanje pa misli da se nikada nece saznati da je Sead mAnAger ili sta je Ervin izjavio .. Ili da nema puno ljudi koji gledaju utakmice pa ne znaju ni rezultate .. :D

JoseMujica

#54291 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by JoseMujica » 21/10/2014 13:54

Image

hrkljuš nam je do juna i ove tekme sa Izraelom kod kuće....tu ako mašimo Francuska adio, a nakon toga idemo u Belgiju

Papke heroj a ne aMATER!

gold'n'brown

#54292 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by gold'n'brown » 21/10/2014 13:57

Ja sam pitar, a papeta bih nabio nogom iz reprezentacije.

ljevoruki

#54293 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by ljevoruki » 21/10/2014 14:05

hashishar_3rd wrote:"Ma Sead niti je menadžer niti ima bilo kakvu agenciju. On je imao dvije operacije i nije menadžer čak ni svome sinu." - Safet Sušić

Image

Nakon ovog sve ove što ga brane opravdavam time da smo zemlja sa najnižim IQ-om u Europi.
Otvori link sa igracima i vidjeces Adnana Zahirovica i Anela Hadzica. :oops:
Pape ODLAZI!

FreakyStyley

#54294 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by FreakyStyley » 21/10/2014 14:09

gold'n'brown wrote:Ja sam pitar, a papeta bih nabio nogom iz reprezentacije.
Kao i svako ko je sposoban da razmislja svojom glavom, bez obzira na klupski predznak, al eto. Nekima je mahala=svemir, pa ne vide dalje od toga.

k3ngur

#54295 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by k3ngur » 21/10/2014 14:10

Sta uradi od golden generation majko mila...

OldMayor

#54296 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by OldMayor » 21/10/2014 14:12

Pustite sad tu pricu zeljo vs sarajevo, to nema veze sa Papetom.

Nisam simpatizer ni jednih ni drugih. Pape kao igrac je za mene legenda, kao trener je fula, fuletina. Pa da ima neko trenersko znanje ne bi imao onakav CV pobogu... nigdje se nije zadrzao kako treba ni sezonu, a u repki nabi covjek hladno 5 godina...

Ja Papeta gledam znaci samo kao trenera/selektora na ovoj temi, uopste me ne zanima on kao fudbaler, on kao covjek itd.

Kao selektor teska je K A R I N A, i zelim sto prije da ode. Ko ce doci, to je savezov posao i neka nadju nekoga. Toliko trenerskih imena ima u svijetu, neka se malo angazuju i potrude. A ne samo sjedi, klepaj dnevnice i nek ti ljudi sami na noge dolaze...

Oni jbt papire momcima ne mogu da srede evo godinama... Eto koliko su zainteresovani... Sreca pa jos ima te djece ciji su roditelji ocito patriotski nastrojeni, ali nestat ce i toga jos malo. Pa ce ti se qrac neko jebavat po salterima i molit boga hoce l se selektor smilovati ili ne da te pozove...

:bih:

Zasto nije organizovana prijateljska u novembru, gdje bi se mogli pozvati neki igraci da ih se isproba. Stilic, ubacit malo ove momke Cimirota, Kvesica...pozvat jos neke, isprobat neke stvari...a ne da se to radi u kvalifikacionim utakmicama :roll:

A_A_AKCIJA

#54297 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by A_A_AKCIJA » 21/10/2014 14:13

hashishar_3rd wrote:"Ma Sead niti je menadžer niti ima bilo kakvu agenciju. On je imao dvije operacije i nije menadžer čak ni svome sinu." - Safet Sušić

Image

Super informacija. Istovremeno, jedinstvena prilika da se svi koji pljuju po Papetu dokažu time što će ga lično srušiti argumentima. Nema bolje prilike od ove.

Međutim, problem je taj što novinari, koji bi trebali da istraže stvari prije nego ih objave, rade deset puta gore svoj posao nego Pape svoj.

Besplatan savjet svima koji hoće da sruše Papeta. Istražite više na ovu temu. Pošaljite zvanično pismo agenciji da se očituje po pitanju Safetove uloge u istoj. U Njemačkoj nema laganja i mogu izgubiti licencu ako plasiraju lažne informacije. Hajte malo, umjesto da smišljate koju ćete životinju povezati sa Papetom, upregnite malo svoje mozgove pa napravite išta mimo mentalne kakofonije kojom nas bombardujete.

Isto tako, zatražite da vam Zukanović pribavi dokaze da je kontaktirao Papeta i da ovaj nije ništa odgovorio. 21. vijek je, za sve se može naći dokaz za par minuta. Ko god ima mobitel, zna da i u našoj državi dobijaš listing poziva i poruka. Nađete jedan, objavite članak, vijest i eto ga, bye bye Pape. Da ne govorim o email-ovima...

Međutim, problemi nastanu kada se krenu dokazivati stvari... Ko je kliknuo na link Germanije, vidio je da od svih spominjanih Papetovih pulena (TSS, Vršajević, Hadžić), jedino Hadžića predstavlja navedena agencija. Nema TSS, nema Vršajevića. Dakle, svi koji ih dovode u relaciju, lažu. Isto tako, u agenciji je Zahirović, pa ga ne vidimo da igra, a bio je standardan u reprezentaciji. Takođe, treba znati njemački pa napisati mail, nazvati telefonom... Puno je lakše ispaljivati ofrlje optužbe, pa ako šta upali, upali.

Poenta je da ako moram birati između skupine koja mjesecima iz razno raznih razloga kvari atmosferu u reprezentaciji izmišljajući afere (Džeko-Mido, Spahić, Hajrović, TSS, Pape...) i direktno time utiče na to da reprezentacija koju volim igra lošije, koji mole Boga da izgubimo samo ne bi li otjerali selektora, sa jedne strane i Papeta kao selektora koji obavlja posao sa svom vrlinama i manama sa druge strane (o kojima itekako treba argumentovano diskutovati), biram Papeta.

Ne zato što ga volim, niti imam koristi od njega nego zato što mi je draži sistem od anarhije. Između poluprofesionalnog selektora i rulje, biram prvo.

vicious

#54298 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by vicious » 21/10/2014 14:15

Mustang1 wrote:Pa znam zbog cega prica ovakve gluposti .. On ne zna da postoji internet na kojem se sve moze saznati .. On zivi u doba kaseta i onih telefona na okretanje pa misli da se nikada nece saznati da je Sead mAnAger ili sta je Ervin izjavio .. Ili da nema puno ljudi koji gledaju utakmice pa ne znaju ni rezultate .. :D
Ma nije u tome stvar, naravno da je opštepoznato da Sead ima licencu - što su ovi što postavljaju nekakve screenshotove izgleda tek otkrili - ali on se trenutno tim poslom ne bavi i to je ovaj htio da kaže (a znamo koliko je elokventan) :D
Čovjeku jeste dijagnosticirana bolest, mislim da je baš negdje pred SP trebao da ide na operaciju. Pisao sam već i ranije o tome jer mi se gade komentari pojedinih likova ovdje, ne ulazeći uopšte u priču za i protiv Papeta. Davno sam rekao da je trebao otići odmah poslije Brazila, tu je Savez napravio najveću grešku sa produženjem ugovora.

JoseMujica

#54299 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by JoseMujica » 21/10/2014 14:21

OldMayor wrote:Pustite sad tu pricu zeljo vs sarajevo, to nema veze sa Papetom.

Nisam simpatizer ni jednih ni drugih. Pape kao igrac je za mene legenda, kao trener je fula, fuletina. Pa da ima neko trenersko znanje ne bi imao onakav CV pobogu... nigdje se nije zadrzao kako treba ni sezonu, a u repki nabi covjek hladno 5 godina...

Ja Papeta gledam znaci samo kao trenera/selektora na ovoj temi, uopste me ne zanima on kao fudbaler, on kao covjek itd.

Kao selektor teska je K A R I N A, i zelim sto prije da ode. Ko ce doci, to je savezov posao i neka nadju nekoga. Toliko trenerskih imena ima u svijetu, neka se malo angazuju i potrude. A ne samo sjedi, klepaj dnevnice i nek ti ljudi sami na noge dolaze...

Oni jbt papire momcima ne mogu da srede evo godinama... Eto koliko su zainteresovani... Sreca pa jos ima te djece ciji su roditelji ocito patriotski nastrojeni, ali nestat ce i toga jos malo. Pa ce ti se qrac neko jebavat po salterima i molit boga hoce l se selektor smilovati ili ne da te pozove...

Zasto nije organizovana prijateljska u novembru, gdje bi se mogli pozvati neki igraci da ih se isproba. Stilic, ubacit malo ove momke Cimirota, Kvesica...pozvat jos neke, isprobat neke stvari...a ne da se to radi u kvalifikacionim utakmicama :roll:
:thumbup: bote što ga ovo niko ne pita :shock:

imamo šupalj termin početkom novembra pred, za nas veoma bitnu tekmu, a u lošoj formi smo...ako sad nema smisla da uigrava i probava kad će imat :?

0 od trenera i u taktičkom i u organizacijskom smislu

Papke heroj a ne aMATER!

A_A_AKCIJA

#54300 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by A_A_AKCIJA » 21/10/2014 14:22

OldMayor wrote:Pustite sad tu pricu zeljo vs sarajevo, to nema veze sa Papetom.

Kao selektor teska je K A R I N A,

Oni jbt papire momcima ne mogu da srede evo godinama...

Argumenti govore da je Pape najuspješniji selektor BiH. Možda ti misliš drugačije, ali činjenice govore da je daleko od karine. Je li mogao bolje? Itekako. Je li karina, ni blizu.

Za papire objašnjeno i potvrđeno više puta. Ko ima više od 18 godina bi trebao znati da se lična dokumantacija vadi LIČNO. Možeš neke stvari opunomoćiti advokata, ali većina stvari se radi lično. Dakle, ko hoće sredi začas dokumentaciju, ko neće, izmišlja razloge. Pozitivni primjeri su ti Hajrovići i Kolašinac. Pitati Arslanagića gdje je zapelo.

Locked