Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#54226 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Tomahawk11 »

LSD wrote:10.07.2014
"Ukoliko bude igrao u Chievu Zukanović će biti na spisku reprezentativaca BiH."
http://www.klix.ba/sport/nogomet/susic- ... /140710073


21.10.2014
"Sušić: Zukanovića ne cijenim ni kao igrača, a ni kao čovjeka"
http://sportsport.ba/bh_fudbal/susic-zu ... eka/143477


:lol: :lol: :lol: Safete, de se ti prvo dogovori sam sa sobom....ne možeš biti tako kontradiktoran u svega 3 mjeseca, sam sebi redovno zabijaš autogolove

mada, mora se priznati da je ovo majstorski odradio :izet: ....odigrao jaku kartu, prozivka sa Ljajićem, onaj bekan se upalio i reagovao baš onako kako je Safet planirao, poletio da odgovori i sam sebe zatvorio vrata reprezentacije
:thumbup: Ovo. Safet jeste kontradiktoran, ali je i Zukan naletio na rudu. Kazem, podrzavam sto je otkrio kako karte stoje, ali za ovo s menadzerstvom bi trebao imati neki dokaz, u suprotnom, corak. Samo se nabio nogom u guzicu iz reprezentacije. Trebao je samo reci:''evo sad sam stadnardan, igram u ligi petice, zasto ne dobijam poziv? Ako selektor ne racuna na mene, onda nek se to javno zna, bez zamotavanja''.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3028
Joined: 25/06/2014 14:16

#54227 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by kakotakonikako »

razmislite malo, zasto se smirilo oko pandze.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#54228 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Tomahawk11 »

kakotakonikako wrote:razmislite malo, zasto se smirilo oko pandze.
Nemoj, hljeba ti, pocinjati sa teorijama zavjere! Sad treba mitove neke praviti! Ko da nije dosta sranja oko reprezentacije!
User avatar
LSD
Posts: 27289
Joined: 24/07/2007 08:26

#54229 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by LSD »

Tomahawk11 wrote:
LSD wrote:10.07.2014
"Ukoliko bude igrao u Chievu Zukanović će biti na spisku reprezentativaca BiH."
http://www.klix.ba/sport/nogomet/susic- ... /140710073


21.10.2014
"Sušić: Zukanovića ne cijenim ni kao igrača, a ni kao čovjeka"
http://sportsport.ba/bh_fudbal/susic-zu ... eka/143477


:lol: :lol: :lol: Safete, de se ti prvo dogovori sam sa sobom....ne možeš biti tako kontradiktoran u svega 3 mjeseca, sam sebi redovno zabijaš autogolove

mada, mora se priznati da je ovo majstorski odradio :izet: ....odigrao jaku kartu, prozivka sa Ljajićem, onaj bekan se upalio i reagovao baš onako kako je Safet planirao, poletio da odgovori i sam sebe zatvorio vrata reprezentacije
:thumbup: Ovo. Safet jeste kontradiktoran, ali je i Zukan naletio na rudu. Kazem, podrzavam sto je otkrio kako karte stoje, ali za ovo s menadzerstvom bi trebao imati neki dokaz, u suprotnom, corak. Samo se nabio nogom u guzicu iz reprezentacije. Trebao je samo reci:''evo sad sam stadnardan, igram u ligi petice, zasto ne dobijam poziv? Ako selektor ne racuna na mene, onda nek se to javno zna, bez zamotavanja''.
Da - trebao je tako reci, ali nije jbg

moram generazilovati sad - fudbaleri općenito nisu pretjerano pametna kategorija :-) , pa tako ni Zuka...nema tu fakulteta , vec ganjaj i nabijaj loptu.....znaju možda fudbalsku taktiku, ali nemaju oni taktiku kad su ovakve stvari u pitanju...Safet je ipak mnogo iskusniji, prošao svašta u životu i zna navuci na tanak led (kad su medijske cake u pitanju)...upravo je to uradio Zukanu koji je izletio ko june.

a zapravo ovdje gubi samo selekcija BiH :sad: e to je ono što je tužno....gubi solidnog igraca (to jest za naše uslove vrlo dobrog defanzivca, možda trenutno i najboljeg uz Bičakčića)....yebe se i Safetu i Zuki, oni se svađaju i prepucavaju preko medija, a reprezentacija trpi.... jednog dana ce otici obojica, a ostaje samo selekcija BiH i njeni rezultati.

ne znamo mi drugacije, balkanski mentalitet
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#54230 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by wickerman »

kakotakonikako wrote:razmislite malo, zasto se smirilo oko pandze.
Smirlo se oko Pandze jer mu fudbalska karijera krenula silaznom putanjom pa realno kvalitetom je bio za reprezentacije Uzbekistana. Ne moze se stati u odbranu fudbalera koji nema trenutni kvalitet u nogama.
Zukanovic je druga stvar, lik napreduje iz godine u godinu i logicno je da njegov status u reprezentaciji iz dana u dan jaca.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55681
Joined: 15/12/2008 16:53

#54231 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by ultima_palabra »

Naprotiv, više ga cijenim što je ovako izletio i konačno stavio stvari na svoje mjesto. Novinari šute, bivši i sadašnji igrači šute, tako da raja koja ne prati puno fudbal i ne zna za Govečetove marifetluke... na utakmicama reprezentacije ga se i ne proziva, čak ima pokušaja da se skandira njegovo ime :-)
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#54232 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Zmijuga loma »

SkyLimit wrote:O igračima iz "srednjih" liga(Mahmutović, Štilić itd.) selektor ne razmišlja:
Igrači koji imaju kvalitet, a igraju u jednoj Češkoj, Slovačkoj, Poljskoj, kad su zaista dobri igrači, onda ne ostaju dugo tu. Odoše u Njemačku, odoše u Španiju, odoše u Italiju, odoše u Englesku. Kad pređu u jače lige imati će veće šanse da zaigraju za reprezentaciju, međutim u ovom trenutku ne razmišljam ni o jednom igraču koji igra u tim nekakvim srednjim ligama.

E kad doguraš do Hrvatske, to je već nešto drugo:
Avdija je standardan igrač Hajduka, Avdija svaki put daje maksimum za reprezentaciju. Neki ljudi možda ne vide njegove kvalitete, ja ih vidim, ja odlučujem ko igra za reprezentaciju, ni jednog trenutka nisam zažalio što sam ga zvao ni što sam ga stavio da igra.

Ali najmanje šanse za poziv imaš kad doguraš do liga petice, pa selektor vidi sve tvoje nedostatke kad te predribla igrač Juventusa ili Rome:
Gledao sam meč između Rome i Chieva, koji igra u formaciji u kojoj mi vjerovatno nećemo nikada. Oni pokušavaju držati liniju sa tri stopera, a Zukanović je lijevo. Gledao sam utakmicu i vidio kako mu je Ljaljić pobjegao kod drugog pogotka, što se ne smije desiti. Morao mu je ranije ući u šut.
Fin prikaz njegovih nakaradnih kriterija. Došlo je do toga da mu je postalo suvišno postavljati pitanja oko selekcije igrača jer se frajer doslovno prostituiše odgovorima.

Praznih slotova ko u priči, nađe se mjesta i za igrača bez kluba ali ne i za igrača lige petice:

Image
eeeeeee
Posts: 750
Joined: 02/01/2006 00:06

#54233 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by eeeeeee »

Kaze covjek fino da citiram

"Ma Sead niti je menadžer niti ima bilo kakvu agenciju. On je imao dvije operacije i nije menadžer čak ni svome sinu. Ne trebaju gubiti dušu oni koji mi prišivaju takve stvari, jer ja ne znam, odnosno nisam u kontaktu ni sa jednim menadžerom. Neka mi navedu samo jedan takav slučaj i ja ću reći da su oni u pravu. Znam da je menadžer Tina Sušića Miki Rapaić, ali se sa tim čovjekom nikada nisam upoznao. Znam ko su menadžeri Ibričića i Vršajevića, čiji je menadžer neki čovjek iz Zenice, a znam i za Džekinog menadžera jer je također sa naših prostora. Međutim, ni sa jednim od tih ljudi ja nikada nisam popio kafu. Problem je u tome što kroz današnje medije svako može vrijeđati i blatiti bilo koga i iznositi i takve neistine. Mene međutim zanimaju normalni ljudi koji prilaze, tapšaju me po ramenu i pružaju podršku.", tvrdi bh. selektor."

http://www.klix.ba/sport/nogomet/safet- ... /141021052

Ako laze koza ne laze rog

Image
User avatar
maltam
Posts: 432
Joined: 04/07/2012 15:22

#54234 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by maltam »

Pa pise tako, covjek se u bolnici nalazi, dvije teske operacije imao i nema potrebe da Pape laze.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#54235 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by JoseMujica »

Što je više laži Papke nam je draži! :bih:

Čekam samo izjavu da nema brata

Papke heroj a ne aMATER!
User avatar
plavipatriota
Posts: 65
Joined: 06/02/2014 16:02

#54236 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by plavipatriota »

maltam wrote:Pa pise tako, covjek se u bolnici nalazi, dvije teske operacije imao i nema potrebe da Pape laze.
drugo je gdje je čovjek sad, safet je u reprezentaciji od 2009. godine!!!
ni zukan nije pričao za sad nego za vrijeme dok je u belgiji bio! tako da, nek čovjek ozdravi, ali nije u bolnici otkako je pape selektor!
User avatar
maltam
Posts: 432
Joined: 04/07/2012 15:22

#54237 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by maltam »

Pa pise i u tekstu ko je bio menadzer Ervina, tako da ti to pada u vodu. Mogu i ja sada izdati saopstenje da nece da me zove jer necu kod Seada u agenciju, a jebavat mu od do u porukama ;)

Iza svake medalje postoji i druga strana
eeeeeee
Posts: 750
Joined: 02/01/2006 00:06

#54238 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by eeeeeee »

maltam wrote:Pa pise tako, covjek se u bolnici nalazi, dvije teske operacije imao i nema potrebe da Pape laze.
pa citas li ti???

citiram opet

"Ma Sead niti je menadžer niti ima bilo kakvu agenciju"

pa opet :izet: :izet: :izet:

Image
Last edited by eeeeeee on 21/10/2014 12:41, edited 1 time in total.
User avatar
plavipatriota
Posts: 65
Joined: 06/02/2014 16:02

#54239 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by plavipatriota »

ali ti vidiš samo jednu, a to je ta da braniš safeta! shvatam ja da i ervin vjerovatno ima neku mušicu, ali sad govoriti da je sead susic slucajno na stranici germanie kao kontakt je presmijesno! safet ocito ne zna za ovu stranicu, pa je opet (sasvim očekivano) ispao glup!
User avatar
maltam
Posts: 432
Joined: 04/07/2012 15:22

#54240 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by maltam »

Pa nije menadzer vise jer skoro 3 mjeseca iz bolnice ne izlazi, ili si glup ili neces da skontas.
eeeeeee
Posts: 750
Joined: 02/01/2006 00:06

#54241 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by eeeeeee »

maltam wrote:Pa nije menadzer vise jer skoro 3 mjeseca iz bolnice ne izlazi, ili si glup ili neces da skontas.

:lol: :lol: :lol: :lol:

pa nije ovo jucer bilo jao majko

Znas li ti kada smo s Belgijom igrali uopste???

Citiram

Došlo je vrijeme da ga ovako pitam: Da li je razlog izbacivanja mene iz reprezentacije to što nisam prihvatio da mi Safetov brat Sead Sušić bude menadžer kad mi se on nudio za vrijeme mog boravka u Belgiji? Pitam se šta bi bilo da jesam?", navodi Zukanović za Klix.ba.

http://www.klix.ba/sport/nogomet/ervin- ... /141020168
Last edited by eeeeeee on 21/10/2014 12:44, edited 1 time in total.
User avatar
lua
Posts: 3796
Joined: 25/10/2009 22:31
Location: Saraj'vo

#54242 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by lua »

Image

Na transfermarktu btw Tino Sven Sušić jedini nekim čudom nema menadžera. Reeeeeeeeeega.
Last edited by lua on 21/10/2014 14:12, edited 1 time in total.
User avatar
maltam
Posts: 432
Joined: 04/07/2012 15:22

#54243 Re: Odg: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by maltam »

plavipatriota wrote:ali ti vidiš samo jednu, a to je ta da braniš safeta! shvatam ja da i ervin vjerovatno ima neku mušicu, ali sad govoriti da je sead susic slucajno na stranici germanie kao kontakt je presmijesno! safet ocito ne zna za ovu stranicu, pa je opet (sasvim očekivano) ispao glup!
Kako ne shvatas da covjek vise nema dodira ni sa cim jer se bori sa bolescu?! Kad to skontas, onda se javi.
User avatar
plavipatriota
Posts: 65
Joined: 06/02/2014 16:02

#54244 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by plavipatriota »

papetovi uvlakaci, namjestite obraze, ovaj put idemo jako..
ako imate teorije zavjere o tome da nema agenciju (svi znamo da to mozete samo vi misliti), evo vam dokaz da je opet safet slagao jer je rekao da nije ni menadzer:
Image

FIFINA LISTA MENADŽERA!!! ILI SU SE I ONI UROTILI PROTIV SAJE BEKANA?

@maltam- nemoj nikom govoriti da je glup dok svoje ne procitas komentare.. ne traje ovo od jučer božiji čovječe, možda ti od jučer samo pratiš reprezentaciju, al nije ovo od jučer!!!
User avatar
plavipatriota
Posts: 65
Joined: 06/02/2014 16:02

#54245 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by plavipatriota »

eeeeeee wrote:
maltam wrote:Pa nije menadzer vise jer skoro 3 mjeseca iz bolnice ne izlazi, ili si glup ili neces da skontas.

:lol: :lol: :lol: :lol:

pa nije ovo jucer bilo jao majko

Znas li ti kada smo s Belgijom igrali uopste???

Citiram

Došlo je vrijeme da ga ovako pitam: Da li je razlog izbacivanja mene iz reprezentacije to što nisam prihvatio da mi Safetov brat Sead Sušić bude menadžer kad mi se on nudio za vrijeme mog boravka u Belgiji? Pitam se šta bi bilo da jesam?", navodi Zukanović za Klix.ba.

http://www.klix.ba/sport/nogomet/ervin- ... /141020168
ne zna on druze, jos misli da je ervin u belgiji, ili nije procitao izjavu, ili se interesuje za reprezentaciju samo na dan utakmice, ali se voli praviti pametan!
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#54246 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by FreakyStyley »

Ma fuj. Gadi mi se vise i reprezentacija i Pape i novinari i vi svi sto ga branite i igraci sto sute ko picke svo vrijeme.

Gazi nas seljacino, ne zasluzujemo nista bolje.
User avatar
maltam
Posts: 432
Joined: 04/07/2012 15:22

#54247 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by maltam »

@plavipatriota ja ti govorim za ovu sad situaciju da Sead nema nikakve veze, jer je bolestan i imao je dvije operacije. Za period ranije me ne interesuje jer je i onako savez u totalnom kurcu bio.
symbolstar
Posts: 203
Joined: 14/11/2006 14:22

#54248 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by symbolstar »

plavipatriota wrote:ali ti vidiš samo jednu, a to je ta da braniš safeta! shvatam ja da i ervin vjerovatno ima neku mušicu, ali sad govoriti da je sead susic slucajno na stranici germanie kao kontakt je presmijesno! safet ocito ne zna za ovu stranicu, pa je opet (sasvim očekivano) ispao glup!
Kako ce znati za ovu stranicu, Safet nije makao od VHS tehnologije...
User avatar
plavipatriota
Posts: 65
Joined: 06/02/2014 16:02

#54249 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by plavipatriota »

maltam wrote:@plavipatriota ja ti govorim za ovu sad situaciju da Sead nema nikakve veze, jer je bolestan i imao je dvije operacije. Za period ranije me ne interesuje jer je i onako savez u totalnom kurcu bio.
TI SI TOTALNO NEUPUĆEN! Haj bar otvori Wikipediju ili pročitaj hebenu Zukanovićevu izjavu i PROČITAJ kad mu je Sead nudio da mu bude menadžer! Ili si toliko smotan, ili nećeš da skontaš, a najvjerovatnije je da ti nije u interesu da skontaš.. Zukan je prešao u Chievo u ljeto sad, znači i od toga je prošlo tri mjeseca, ali je konkretno priča o vremenu kada je igrao još u Belgiji.. To što je čovjek sad bolestan ne govori šta je prije radio.. NEVJEROVATNO!
User avatar
maltam
Posts: 432
Joined: 04/07/2012 15:22

#54250 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by maltam »

Procitaj ti sta je Ervin napisao na FB profilu. "Safet me nije pozvao sada zato sto nisam prihvatio da mi njegov brat Sead bude menadzer."

Mozemo u nedogled. Zukanovic nije neka igracina da bi se dizala hajka na Safeta
Locked