Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
korisnik101
Posts: 955
Joined: 11/06/2013 22:47

#26601 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by korisnik101 »

Najbolji su mi oni koji su govorili, ' ma Slovaci ce razguliti Grke'. Hahahha,.
Ja bih predlozio da se samobaniraju oni koji su to govorili.
Ili da ne napisu nista vise na temi o fudbalu.
TheMule
Posts: 3764
Joined: 04/05/2009 03:34

#26602 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by TheMule »

Maharadza wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Još malo do promjene avatara :D Što ne znači da nam trener nije levat, al sretan levat :-D

Al sam sretan do pizde materine, nisam u državi na dan utakmice :run: Jebo mi službeni put sve po spisku :skoljka:


Haters gonna hate! 8-)
O cemu se ovdje radi? Jel ovo neki nas prevodilac nije znao prevesti ili nesto drugo?
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#26603 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by limeni »

korisnik101 wrote:Najbolji su mi oni koji su govorili, ' ma Slovaci ce razguliti Grke'. Hahahha,.
Ja bih predlozio da se samobaniraju oni koji su to govorili.
Ili da ne napisu nista vise na temi o fudbalu.
to je i budali bilo jasno nakon sto se culo da ostavljaju hamsika zdravog u italiji da se odmara.. :wink:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#26604 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Havatar »

korisnik101 wrote:Najbolji su mi oni koji su govorili, ' ma Slovaci ce razguliti Grke'. Hahahha,.
Ja bih predlozio da se samobaniraju oni koji su to govorili.
Ili da ne napisu nista vise na temi o fudbalu.
Sto da se samobaniraju ljudi sa tema o fudbalu ako se ne razumu u politiku
korisnik101
Posts: 955
Joined: 11/06/2013 22:47

#26605 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by korisnik101 »

Hamsik nije reprezentacija Slovacke.
Jesi li gledao utakmicu ?
Slovaci su se borili do zadnjeg, ali nije islo.! Imali su 5 zutih!. a mogli su lagano i par crvenih dobiti.
Gdje su bile Slovacke kontre >?
Hahaha..
Grci ih procitali. Stavili u dzep, i poslali na spavanje. Realno je trebalo biti 3:0 za Grcku.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55633
Joined: 15/12/2008 16:53

#26606 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by ultima_palabra »

Nisu Slovaci izgarali kao protiv nas, ali su ih Grci uštopali maksimalno... nisu bili ni 10% opasni kao protiv nas kad smo im otvorili kapije i pozvali ih unutra.
Frankyee
Posts: 1515
Joined: 02/04/2006 21:49
Location: Krajina u srcu

#26607 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Frankyee »

medo28 wrote:
Frankyee wrote:Kako je moguce da Kvrzic ima mjesto u ovoj ekipi i jos lagano uleti covjek u igru da igra sa Misketom, Dzekom i ostalima,,

Zar smo na ovo spali majko moja a hocemo u Brazil,,, zamisli sad protiv Njemacke ili Holandije na klupi ili na terenu Kvrzic ?

Momak ti si izgleda zaluto ovdje.... Kvržić je sa svojom ekipom izbacio zamisli sad Stuttgart (čitaj Njemačka ekipa)
da li je to neko mjerilo kvalitete pojedinacnog igraca ?
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#26608 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by limeni »

korisnik101 wrote:Hamsik nije reprezentacija Slovacke.
Jesi li gledao utakmicu ?
Slovaci su se borili do zadnjeg, ali nije islo.! Imali su 5 zutih!. a mogli su lagano i par crvenih dobiti.
Gdje su bile Slovacke kontre >?
Hahaha..
Grci ih procitali. Stavili u dzep, i poslali na spavanje. Realno je trebalo biti 3:0 za Grcku.
on je za njih kao za nas dzeko..jedno je igrati dok imas sansu da ides u brazil a drugo kad si vec ispao..
korisnik101
Posts: 955
Joined: 11/06/2013 22:47

#26609 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by korisnik101 »

Ja ne mislim da je Dzeko posebno vazan za nas.
Nesto slicno kao Mandzukic za reprezentaciju Hrvatske.
Trebali bi odigrati par utakmica bez njega da bi stvarno znali.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#26610 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Havatar »

korisnik101 wrote:Ja ne mislim da je Dzeko posebno vazan za nas.
Nesto slicno kao Mandzukic za reprezentaciju Hrvatske.
Trebali bi odigrati par utakmica bez njega da bi stvarno znali.
:lol:
Da nema njega igrali bi kao Grcka 1:0 protiv svih ekipa i protiv svih bi bilo mucenje da se da gol. O poredjenju sa Mandzukicem necu ni da pricam posto je Dzeko dvije klase iznad njega.
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#26611 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cindrlimindrli »

korisnik101 wrote:Najbolji su mi oni koji su govorili, ' ma Slovaci ce razguliti Grke'. Hahahha,.
Ja bih predlozio da se samobaniraju oni koji su to govorili.
Ili da ne napisu nista vise na temi o fudbalu.
Ja sam napisao da ce Slovaci uzeti Grke, i sad mislim da su bolja ekipa od njih. Ustopali su Grci qrac moj, slovacke kurve
su sto neke rece za male pare podigle noge.
korisnik101 wrote:Ja ne mislim da je Dzeko posebno vazan za nas.
korisnik101 wrote:Trebali bi odigrati par utakmica bez njega da bi stvarno znali.
I ti govoris nekom da se samobanira?
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#26612 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by kisni indijanac »

ovo još uvijek traje sapunica zbog papetove postavke protiv slovačke ? mislim iako je bilo konstruktivnih kritika ( a jeste ) sad ih više nema, sad su kritike samo radi kritika.... uostalom ide litvanija i kontam čemu nastavak ovoga ? opet ne vjerujem da će DV toliko biti važan protiv litvanije, uostalom ona papetova valja...ako ne uzmemo litvaniju onda nismo ni zaslužili brazil...sa defanzivnim veznim ili bez njega, nek' dobijemo na potez individualca, nek' dobijemo na frljoku samo da dobijemo, a kome je do kritike i poslije te utakmice, bujrum..ja ću slaviti...sjećam se silnih majstorica reprezentacije bivše države koje smo i dobijali i gubili, ovo mi liči na tako nešto, ali s ogromnom razlikom..latviji ne treba, biće vjerovatno malo grča na početku, ali ja vjerujem u papetove momke....
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#26613 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by kisni indijanac »

korisnik101 wrote:Ja ne mislim da je Dzeko posebno vazan za nas.
i kako da te poslije ovoga neko smatra da si ozbiljan forumaš ? ili podjebaješ ?
User avatar
Obuca9
Posts: 9627
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#26614 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Obuca9 »

korisnik101 wrote:Ja ne mislim da je Dzeko posebno vazan za nas.
Nesto slicno kao Mandzukic za reprezentaciju Hrvatske.
Trebali bi odigrati par utakmica bez njega da bi stvarno znali.
Hahahahahahahagagag

Neka bolan, shvatice te neko ozbiljno.
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26615 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Logovan »

korisnik101 wrote:Ja ne mislim da je Dzeko posebno vazan za nas.
Nesto slicno kao Mandzukic za reprezentaciju Hrvatske.
Trebali bi odigrati par utakmica bez njega da bi stvarno znali.
Banuj se.

Hvala unaprijed.
User avatar
medo28
Posts: 200
Joined: 28/04/2011 12:34

#26616 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by medo28 »

Frankyee wrote:
medo28 wrote:
Frankyee wrote:Kako je moguce da Kvrzic ima mjesto u ovoj ekipi i jos lagano uleti covjek u igru da igra sa Misketom, Dzekom i ostalima,,

Zar smo na ovo spali majko moja a hocemo u Brazil,,, zamisli sad protiv Njemacke ili Holandije na klupi ili na terenu Kvrzic ?

Momak ti si izgleda zaluto ovdje.... Kvržić je sa svojom ekipom izbacio zamisli sad Stuttgart (čitaj Njemačka ekipa)
da li je to neko mjerilo kvalitete pojedinacnog igraca ?
'de ti ekspertu reci šta je mjerilo matereti... pričaš kao da ima 50 potencialnih reprezentativaca u ligama petice koji redovno igraju...a nema ih! Nemožemo ni prvih 11 skupiti iz lige petice
korisnik101
Posts: 955
Joined: 11/06/2013 22:47

#26617 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by korisnik101 »

kisni indijanac wrote:ovo još uvijek traje sapunica zbog papetove postavke protiv slovačke ? mislim iako je bilo konstruktivnih kritika ( a jeste ) sad ih više nema, sad su kritike samo radi kritika.... uostalom ide litvanija i kontam čemu nastavak ovoga ? opet ne vjerujem da će DV toliko biti važan protiv litvanije, uostalom ona papetova valja...ako ne uzmemo litvaniju onda nismo ni zaslužili brazil...sa defanzivnim veznim ili bez njega, nek' dobijemo na potez individualca, nek' dobijemo na frljoku samo da dobijemo, a kome je do kritike i poslije te utakmice, bujrum..ja ću slaviti...sjećam se silnih majstorica reprezentacije bivše države koje smo i dobijali i gubili, ovo mi liči na tako nešto, ali s ogromnom razlikom..latviji ne treba, biće vjerovatno malo grča na početku, ali ja vjerujem u papetove momke....
Slovacka ide na dusu Susicu.
Da je barem pogledao jednu njihovu utakmicu, shvatio bi kako ih neutralizovati. Nije uopste tesko.
Ovako nam je svima uzeo 5 godina zivota.
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#26618 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by kisni indijanac »

opet samog sebe persiraš......
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#26619 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Večeras intervju na Alfi u pola sedam, u sklopu dnevnika.
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#26620 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Edin H. »

Hoce li se neko opkladiti po KM 222.000 da cu pogoditi pocetni sastav za sljedecu utakmicu? :oops:
User avatar
LSD
Posts: 27274
Joined: 24/07/2007 08:26

#26621 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by LSD »

Pape jest zayebo sa taktikom protiv Slovačke, ali ovaj put (protiv Litvanije) nece sigurno....sad ce (sa istom postavom :!: ) narediti ofanzivu od prve minute na gol litvanaca....samo tako mi možemo pobjediti i plasirati se u brazil.....nikakva kalkulacija i ziheraška igra nama ne odgovara jer mi tako i ne znamo igrati...samo trpanje i igra za gol više....barem protiv ovih baltickih zemalja, naravno da protiv ekipa poput Portugala ili Francuske ta taktika ne prolazi.
Zato ce sve one takticke mahane Sušića iz duela protiv Slovacke, odjednom se preokrenuti i poceti funkcionisati kao vrline i prednosti - protiv Litvanije.
Zaslužili smo taj plasman u Brazil, zaslužio je i Sušić kao selektor
User avatar
DonVitoni
Posts: 601
Joined: 09/10/2013 23:22
Location: Bihac

#26622 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitoni »

Bez klasicnog DM ne smije poceti u Litvaniji.

---------------Begovic-----------
Vrske---Spaha--Bicko---Salihaga
-------Zahiraga--Medo---------
----Pjanic----Miske----Lula
-----------Dzeko---------



Ne treba grlom u jagode ali...
U slucaju da 0-0 ili 1-1 nakon 1p. oko 60min ubaciti Ibisevica umjesto klasicnog DM a Misketa umjesto Izeta stim da Izet igra desno a Pjanke na poziciji Misketa playm.
User avatar
LSD
Posts: 27274
Joined: 24/07/2007 08:26

#26623 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by LSD »

DonVitoni wrote:Bez klasicnog DM ne smije poceti u Litvaniji.
sad se nema vremena tražiti DM, nemamo kad...to se trebalo davno tražiti i isprobavati u prijateljskim - ali sad je kasno za toga...zayebi DM i napaasti svim silama....ako nam budu zabijali (a može se i to desiti, nedo Bog) - onda igrati totalno otvoreno za gol više.
Ovo ce biti utakmica gdje nema kalkulacija.....neko napisa ranije, nemaju lItvanci šta izgubiti, mogu igrati rastereceno itd....ma to je šuplja....oni su davno izgubili sve svoje šanse i ovo je njima egzibicioni meč....nemamo mi šta izgubiti :!: jer ce grci sigurno dobiti Lihtenštajn i doci na 25 bodova.....dakle, mi nemamo šta izgubiti jer smo svakako u baražu, tama izgubili 10-0 od Litvanije....a možemo dobiti samo direktan plasaman, ako ih pobjedimo i sa 1-0....znaci, navaljivati svim silama na njih od prve do zadnje minute....pa moramo zabiti gol više, da yebe rak raka
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#26624 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by _mufljuz_ »

tako smo pomeli i slovacku avansno....
pa ga popušiše ko zadnji levati
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#26625 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by kisni indijanac »

e jebi ga, ja ne mogu porediti slovačku i litvaniju nikako, naročito što je slovačka imala neke šanse za baraž prije tekmi protiv nas....slovačka je ipak malo ozbiljnija ekipa..sve do sinoć :mrgreen:
Locked