Sabina Cudic

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#251 Re: Sabina Cudic

Post by Roccohljup »

a i prije njega je bio SBB kadar (ne znam od kad do kad), što znači da je memo možda i dugogodišnji uposlenik :)
User avatar
Styling
Posts: 12500
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#252 Re: Sabina Cudic

Post by Styling »

Roccohljup wrote: 28/11/2019 11:07 a i prije njega je bio SBB kadar (ne znam od kad do kad), što znači da je memo možda i dugogodišnji uposlenik :)
Tobe jarabi.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#253 Re: Sabina Cudic

Post by Roccohljup »

Styling wrote: 28/11/2019 13:58
Roccohljup wrote: 28/11/2019 11:07 a i prije njega je bio SBB kadar (ne znam od kad do kad), što znači da je memo možda i dugogodišnji uposlenik :)
Tobe jarabi.
Kazem.mozda.......radi tih sticenika. Meni je dovoljno memu da vidim i/ili cujem pa da se shebem
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7247
Joined: 12/03/2012 18:04

#254 Re: Sabina Cudic

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Styling wrote: 28/11/2019 08:48
Tempo wrote: 23/11/2019 19:39 a istovremeno se za stanje u pazaricima pokusava okriviti sdp. koliko vidim stvari idu ka tome da ce uskoro izaci sa informacijom da je djecu vezivao zlatko lagumdzija.
Sabina sinoc rece da su ove fotografije nastale u posljednjih godinu dana. Kada je ovaj veseljak sto su ga smijenili bio imenovan za direktora? Zna li neko od kada je Memo na platnom spisku Pazarica?
Prema njegovim riječima od kraja 2016 godine
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#255 Re: Sabina Cudic

Post by putokaz1 »

izvrsni direktor wrote: 28/11/2019 06:39
putokaz1 wrote: 28/11/2019 05:10 Zasto bi neko blatio osobu koja objavljuje aferu bas u momentu nakon afera Laburisti i Seka,i to aferu o ugrozenoj djeci gdje igra na emociju javnosti i skretanje teme...
NS me gluho bilo podsjeca na ED ista matrica ponasanja
Ako 2020 u KS bude s SDA necu biti iznenadjen
Ono sto se desilo u Pazaricu a uradili su SDA i neki jos je sramota,isto je sramota ponasanje HDZ SD PDA....
Je vam to i dalje vise ne valja onaj koji je objavio slike nego onaj koji je vezao djecu?
Jos uvijek niste otkrili pojmove kao sto su stid ili obraz?
Ok.Sramota je sto su SDA i wventualno SDP i SBB uradili,sramota je sto su glasali SDA HDZ PDA SBB SD...nije ovdje poenta Pazaric vec zasto bas sad
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#256 Re: Sabina Cudic

Post by Tempo »

putokaz1 wrote: 28/11/2019 16:17
izvrsni direktor wrote: 28/11/2019 06:39
putokaz1 wrote: 28/11/2019 05:10 Zasto bi neko blatio osobu koja objavljuje aferu bas u momentu nakon afera Laburisti i Seka,i to aferu o ugrozenoj djeci gdje igra na emociju javnosti i skretanje teme...
NS me gluho bilo podsjeca na ED ista matrica ponasanja
Ako 2020 u KS bude s SDA necu biti iznenadjen
Ono sto se desilo u Pazaricu a uradili su SDA i neki jos je sramota,isto je sramota ponasanje HDZ SD PDA....
Je vam to i dalje vise ne valja onaj koji je objavio slike nego onaj koji je vezao djecu?
Jos uvijek niste otkrili pojmove kao sto su stid ili obraz?
Ok.Sramota je sto su SDA i wventualno SDP i SBB uradili,sramota je sto su glasali SDA HDZ PDA SBB SD...nije ovdje poenta Pazaric vec zasto bas sad
da tebe zbune.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#257 Re: Sabina Cudic

Post by kmirsad »

A zašto bilo kad ? Trebalo je šutiti.
Koji bi to po tebi bio dobar momenat da se to objavi ?
I ko bi to. po tebi trebao da objavi, a da ne bude populizam ?
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#258 Re: Sabina Cudic

Post by putokaz1 »

Ok Afera Pazarić je Sramota BH politike
Afera je negativno utjecala na broj glasača DF i SD najviše
Afera neće popravit stanje u zemlji niti će biti kaznjenih krivićno
Dobro je sto su slike objavljene,ali stare godinu dana,hmmm interesantno
Ja nemam nikakav plus za Naša stranku što je čekala dugo da objavi tako nešto,obično takve slike objave neki novinari,sve mi je to veoma čudno.
Sad će se danima pričati kako NS valja a drugi nevaljaju,sad će se danima udarat po DF i SD a zaboravit
1.USK
2.Seka
Objavimo Pazarić,ali ne zaboravima USK i Seku
izvrsni direktor
Posts: 9121
Joined: 20/12/2018 16:11

#259 Re: Sabina Cudic

Post by izvrsni direktor »

putokaz1 wrote: 28/11/2019 16:17
izvrsni direktor wrote: 28/11/2019 06:39
putokaz1 wrote: 28/11/2019 05:10 Zasto bi neko blatio osobu koja objavljuje aferu bas u momentu nakon afera Laburisti i Seka,i to aferu o ugrozenoj djeci gdje igra na emociju javnosti i skretanje teme...
NS me gluho bilo podsjeca na ED ista matrica ponasanja
Ako 2020 u KS bude s SDA necu biti iznenadjen
Ono sto se desilo u Pazaricu a uradili su SDA i neki jos je sramota,isto je sramota ponasanje HDZ SD PDA....
Je vam to i dalje vise ne valja onaj koji je objavio slike nego onaj koji je vezao djecu?
Jos uvijek niste otkrili pojmove kao sto su stid ili obraz?
Ok.Sramota je sto su SDA i wventualno SDP i SBB uradili,sramota je sto su glasali SDA HDZ PDA SBB SD...nije ovdje poenta Pazaric vec zasto bas sad
Nije poenta pazaric vec zasto sad?
Nije poenta pazaric?
Nije poenta u vezanoj djeci vec u terminu?
A zasto ne sad, koji je po tebi dobar termin za ukazivanje na pvaj problem? Tebi postoji neki dobar i los termin za tako nesto?
Obraz, stid, ljudskost? Nista to kod tebe ni u vokabularu mescini
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#260 Re: Sabina Cudic

Post by putokaz1 »

Politika moj prijatelju
Kad su shvatili da će ih pritisnuti javnost zbog vraćanja Babe i SDA ili nepotizma vade iz Ormara Pazarić i objavljuju
Imali su fotografije dugo,čuvali,tempirali,sve je politika
Nisu slike objavljene da se dozna istina već dobiju poeni ,skloni se drugih tema
A slike su pokazale realnost,pokazale su stanje,ponašanje tih koji vode naše društvo,pokazali su kakvi su SDA ali i sateliti
Vidim da još uvjek vjerujete da je NS drugačija od ostalih ,Isti su,Nažalost :D
User avatar
Bancho
Posts: 631
Joined: 01/11/2011 11:45

#261 Re: Sabina Cudic

Post by Bancho »

putokaz1 wrote: 28/11/2019 16:17 Ok.Sramota je sto su SDA i wventualno SDP i SBB uradili,sramota je sto su glasali SDA HDZ PDA SBB SD...nije ovdje poenta Pazaric vec zasto bas sad
Evo sad cemo da analiziramo citavu godinu, pa da vidimo koji je to mjesec najprimjereniji za objavljivanje strahota.

Januara
- Nova godina
- Pravoslavni Bozic

Nemoj losih vijesti na pocetku godine, a tu je jos i pravoslavni bozic, pa da ne bi bila prica ide se na ukidanje RS i te bajke. Januar otpada.

Mart
- Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine
- Ljetnje računanje vremena

Mjesec u kojem se slavi Dan nezavisnosti nije bezveze, a imamo i psihicku pripremu za pomjeranje sata unaprijed na kraju mjeseca. Mart otpada.

April
- Veliki petak i Uskrs (za rimokatolike)
- Veliki petak i Vaskrs (za pravoslavce)

Stisni pa objavi sta. Bice ili majorizacija Hrvata ili ugnjetavanje Srba. April otpada.

Maj
- Međunarodni praznik rada
- Dan pobjede nad fašizmom (Skakin najdrazi praznik)

Budzetlijama je prvi maj jedini radni dan u godini, jer tada moraju da nosaju gajbe piva, janje preko ramena, priprema roštilja...pa iz obzira prema njima, a i prema prazniku kojem se gradonacelnik Skaka najvise raduje, ne bih ja tu nista cackao. Maj otpada.

Juni
- Ramazanski bajram

Posti se citav Ramazan i onda dolazi mjesec kada se treba nadoknaditi sav onaj alkohol koji se nije popio...ma hajte molim vas. Juni otpada.

Juli
Kazu ne valja se zeniti izmedju dva bajrama, a ja bih jos dodao da se ne valja nista ni objavljivati sto je strasno. Juli otpada.

August
- Kurban-bajram

Samo probajte dirnuti u august kjafiri. August otpada.

Oktobar
- Zimsko računanje vremena

Kraci dani, kraca i pamet. Oktobar otpada.

Novembar
- Dan državnosti Bosne i Hercegovine

Dani brigada iz Minhena, Berlina i ostalih bjelosvjetskih gradova i sve popratne manifesacije nakon toga, ne bi bilo ok narusavati nekim objavama. Novembar otpada.

Decembar
- katolicki Bozic

Praznici nam stizu, praaaznici nam stizu sto bi Coca Cola rekla. Decembar definitivno opada.


Iz ovoga je vidljivo da su Februar i Septembar najprimjereniji za objavljivanje strahota kao sto su npr. vezivanje djece kao zivotinje. Prema tome, slazem se sa Putokazam koji kaze, da nije poenta u Pazricu i strahotama koje se tamo desavaju, vec u tome sto je to Sabina objavila u Novembru kada nije bas primjereno, a finio da se strpila do Februara (jer je na zalost Septembar vec prosao) i to objavila, ne bi bilo nikakvih problema.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#262 Re: Sabina Cudic

Post by putokaz1 »

Najbolji datum je prije godinu kad su dobili slike a to sto rade kao naši sudovi ili Uprava prvo stave u ormar pa kad zatreba vade to je nešto drugo
Uredu Naša stranka su vanzemaljci,nisu podržali Babu i SDA ,nisu zaposlili sestru,Oni nisu tu da zapošljavaju svoje ,nisu tu da vraćaju SDA,Oni će nas uvesti u NATO...bla bla
Jednostavno meni su dani prije objave važniji,što se tiče mog odnosa prema NS
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#263 Re: Sabina Cudic

Post by KatarinaKosaca »

easy wrote: 22/11/2019 22:31
Ne kontam! Ako ti se ne svidja, bujrum preko grane. I sama si rekla da mozes bilo gdje. Samo jesi se raspitala na sta ces naici tamo negdje gdje odes. Ti porezi o kojima ti pises su smjesni, u poredjenju sta ti isiti freelanceri placaju u zemljama Evrope. Porezne stope u Njemackoj, Austriji, itd idu do 55% zavisno od toga koliko zaradjujes. Ti se zalis na 10%. Ja sam isto dugo godina bio freelancer. Ne vidim zasto bi ti i ja placali manje poreza na dohodak nego uposlenik neke firme. Plus vjerovatno ubiremo vise para jer radimo za strance od 70% zivlja. A 10% je mnogo manje nego sto vecina placa poreza na plate.
Kad si već sve tako u pratila, mogla si znati i da sam banovana i da se sa banovanim ljudima ne diskutira, a mogla si i upamtiti kad ceć pratiš da nisam fri lens. Imam Doo i ništa nije bilo lično, govorila sam o 4%
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#264 Re: Sabina Cudic

Post by Novak20 »

Što kmeči ovaj mali Danijal sa palube SDA/DF tabloida.

Sabina dobra ali nije dobra. :lol:

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/13 ... ubiti.html
Posljednji slučaj s Pazarićem tek je jedan u nizu primjera njene vrhunske sposobnosti manipulacije događajima i ljudima u svoju korist. Objavom uznemirujućih slika i snimaka iz Pazarića, na kojima vidimo potresne prizore djece s posebnim potrebama kako urlaju zavezana za radijatore i krevete, preko noći je stvoren je gorući skandal u zemlji (koje je u sjenu bacilo i Dodikovu kapitulaciju za ANP), zbog kojeg je javnost proključaka, a stotine ljudi danima protestovalo.
Sve ovo čini je nesumnjivo jednom od orginalnijih i talentovanijih protagonista na političkoj sceni u BiH. Ipak, njeno djelovanje proizvodi i suviše političkih neprijatelja. Iako je do sada iz svih tih sukoba uspjela izlaziti kao pobjednik, nako nekog od njih bi u jednom trenutku mogla završiti poput svojih oponenata. Stoga, ako bi joj nešto i vrijedilo savjetovati to je da, ako ih još ima, “poubija” i preostale ozbiljne oponente, okruži se istomišljenicima i svoje političke talente potom iskoristi za politike i poteze koje će donijeti istinsku dobrobit cjelokupnom društvu. U ovom prvom se pokazala i više nego sposobnom, no dokazivanje u drugom bi je moglo učiniti istinskom liderkom.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#265 Re: Sabina Cudic

Post by Tempo »

KatarinaKosaca wrote: 29/11/2019 18:10
easy wrote: 22/11/2019 22:31
Ne kontam! Ako ti se ne svidja, bujrum preko grane. I sama si rekla da mozes bilo gdje. Samo jesi se raspitala na sta ces naici tamo negdje gdje odes. Ti porezi o kojima ti pises su smjesni, u poredjenju sta ti isiti freelanceri placaju u zemljama Evrope. Porezne stope u Njemackoj, Austriji, itd idu do 55% zavisno od toga koliko zaradjujes. Ti se zalis na 10%. Ja sam isto dugo godina bio freelancer. Ne vidim zasto bi ti i ja placali manje poreza na dohodak nego uposlenik neke firme. Plus vjerovatno ubiremo vise para jer radimo za strance od 70% zivlja. A 10% je mnogo manje nego sto vecina placa poreza na plate.
Kad si već sve tako u pratila, mogla si znati i da sam banovana i da se sa banovanim ljudima ne diskutira, a mogla si i upamtiti kad ceć pratiš da nisam fri lens. Imam Doo i ništa nije bilo lično, govorila sam o 4%
e super da si tu. nismo nesto razjasnili. jesu li botovi fri lenseri?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#266 Re: Sabina Cudic

Post by KatarinaKosaca »

Tempo wrote: 29/11/2019 19:36 e super da si tu. nismo nesto razjasnili. jesu li botovi fri lenseri?
Profinio si se. Više mi se ne" sereš u usta i mater", pa moderatori panično brišu i spašavaju te bruke. Vidiš, meni tvoje navijačko foruma je liči na botovsko. Pa to ipak neću reći, jer, valjda bi našli nekog pametnijeg. A ti nastavi o meni....
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#267 Re: Sabina Cudic

Post by Roccohljup »

Al cuj mamba :mrgreen: :mrgreen:
KAKO JE SKANDAL U PAZARIĆU RODIO NOVU POLITIČKU HEROINU: Mamba koja vas umije i omađijati i politički ubiti!

Ma šta da je u svemu istina, s političkog stanovništa nema sumnje da otkrivanje slika koje pokazuju uznemirujući tretman štićenika u Pazariću i prijeko potrebno otvaraju pitanje stanja u Zavodu i rada njegovih uprava, osoblja i nadležnih institucija, od Sabine Ćudić čini neupitnog pozitivca.

Mini market

Prije 2h  Prije 20 min

Foto: N1

Piše: DANIJAL HADŽOVIĆ

Svoj ulazak na političku sceni i u bh. javnost na velika vrata imala je sada već davne 2012. godine. U skladu sa svojom ponoso proklamovanom postmodernističko-dženderističkom agendom Naša stranka se, nedugo nakon debakla na opštim izborima 2010., odlučila za bh. političke prilike, kako im se tada činilo, povući inovativan marketinški potez i za načelnice četiri sarajevske opštine kandidirati isključivo žene. Jedna od njih, kao kandidatkinja za čelnicu Novog Sarajeva, bila je Sabina Ćudić. Već svojom početnom pojavom u daleko većoj mjeri upala je u oko javnosti u odnosu na svoje kolegice. Sedam godina poslije tih izbora, njih tri su zaboravljene i ostavljene negdje u političkoj historiji, dok je Sabina Ćudić  danas jedna od popularnijih političarki u BiH kojoj, ako nastavi sadašnjim trendom, najbolji dani tek slijede.  

Iako često potcjenjivana kako zbog svojih nerijetkih karikaturalnih istupa i preko društvenih mreža napadno promovisanog lifestylea protagonistkinje iz Sex i grada u svoj tmurnosti bh. društva, tako i činjenice da na drčne i ambiciozne žene muškarcima dominiran bh. politički prostor nije navikao, Ćudić već sada demonstrira da je u pitanju jedna od najvještijih osoba na političkoj sceni.

Posljednji slučaj s Pazarićem tek je jedan u nizu primjera njene vrhunske sposobnosti manipulacije događajima i ljudima u svoju korist. Objavom uznemirujućih slika i snimaka iz Pazarića, na kojima vidimo potresne prizore djece s posebnim potrebama kako urlaju zavezana za radijatore i krevete, preko noći je stvoren je gorući skandal  u zemlji (koje je u sjenu bacilo i Dodikovu kapitulaciju za ANP), zbog kojeg je javnost proključaka, a stotine ljudi danima protestovalo.

Odmah po objavi pojavili su pojedinci, kako iz Uprave zavoda tako i njihovi pokrovitelji, koji su  tvrdili da se radi o Bog te pita koliko starim fotografijama, da je Ćudić više od godinu dana držala te fotografije kod sebe i manipulišući nesretnom djecom čekala pravi trenutak u kojem će joj biti najportunije da ih lansira. Ćudić je s druge strane tvrdila da je fotografije objavila dan nakon što ih je dobila (što se slučajno potrefilo s danom sjednice Federalnog parlamenta). Ma šta da je u svemu istina, s političkog stanovništa nema sumnje da otkrivanje slika koje pokazuju uznemirujući tretman štićenika u Pazariću i prijeko potrebno otvaraju pitanje stanja u Zavodu i rada njegovih uprava, osoblja i za njih nadležnih institucija, od Sabine Ćudić čine neupitnog pozitivca.

Kada emocije rade, pretjerane analize i istraživanja ne piju vode, a Sabina je toga itekako svjesna. S objavom fotografije uspjela je naširoko stvoriti sliku o sebi kao borkinje za pravdu i prava ugroženih, heroja koji rješava one stvarne probleme građana i koji je raskrinkao "zlu upravu" i njihovo iživljavanje nad djecom.

Epilog: Nedvano imenovani direktor Zavoda koji je prvi ukazao na malverzacije i probleme koje su stvorile prethodne uprave i za kojeg još ne postoji dokaz da su prikazane fotografije iz njegovog mandata, je smijenjen. Narod je tražio “krv”, a kad narod traži krv, vlast mu daje žrtveno janje, što je u ovom slučaju bio direktor zajedno s upravom. On je svakako teško mogao preživjeti jer se, kriv ili ne, našao na pogrešnom mjestu u pogrešno vrijeme. Ćudić je, ma šta bili njeni motivi, napravila za sebe odličan politički, ali i za društvo nadasve koristan potez, natjeravši i nadležno ministarstvo i inspekciju i tužilaštvo da se pozabave stanjem u Pazariću.  

 Svoju  političku umješnost i vještinu Ćudić je demonstrirala i u unutastranačkim sukobima. Tako je iz Naše stranke ekspresno uspjela odstraniti i nimalo naivnog Dennisa Gratza, nekoć predsjednika i vodeću zvijezdu ove stranke, zajedno s gotovo kompletnom strukturom članstva bliskog njemu. Nakon ulaska u otvorenu konfrontaciju s njom i Peđom Kojovićem po pitanju vladanja strankom, Gratz je završio u političkoj penziji. No, da stvar za tadašnje i sadašnje rukovodstvo NS-a bude bolja, njegov odlazak nije okrnio Našu stranku, naprotiv – ova stranka je na izborima 2018. ostvarila najbolji rezultat u svojoj historiji.

Istu sudbinu je doživio i Damir Marjanović, doveden upravo da kompenzuje odlazak Gratza. Iako je na izborima 2018. ostvario impresivan rezultat, nedugo potom je ušao u sukob s aktuelnim rukovodstvom Ćudić-Kojović. Marjanović je odmah po ulasku krenuo graditi svoju vlastitu bazu unutar stranke te na kraju hrabro izašao i na megdan Peđi Kojoviću u borbi za predsjednika. No, ispostavilo se da je ipak naišao ne pretvrd orah. Poraz na unutarstranačkim izborima značio je i kraj njegove karijere u Našoj stranci, a da je glavni krivac za njegovo ekspresno i efikasno odstranjenje bila upravo Ćudić kojoj je stao što na žulj, pokazao je i sam Marjanović naknadnim prozivanjem po društvenim mrežama.

 I dok Marjanović svoju političku budćnost sad pokušava graditi pravljenjem saveza s karikaturalnim i iz SDP-a progonjenim Damirom Nikšićem, Ćudić za to vrijeme u javnosti otvara goruće probleme i širi svoju glasačku bazu. Jako dobra zna prepoznati šta joj je ciljna grupa, koje su udarne teme na kojima može profitirati i kako poruku treba plasirati u javnost. Dakako, na prilično zakrčenom terenu nacionalnih i državnih pitanja se ne snalazi dobro, no ona i nisu poenta postojanja Naše stranke. Zato je savršeno iskoristila prostor da produktivno politički eksploatiše "konkretna životna pitanja”, posebno bliska urbanom stanovništvu, od prava porodilja preko ekologije do odnosa prema djeci, na čemu maksimalno sebi diže popularnost i status u društvu. Zbog svega je posebno popularna među ženama koje, upravo zbog navedenih osobina u svijetu u kome muškarci potpuno dominiraju, a ona ih pobjeđuje, u njoj sve više počinju vidjeti svojevrsnog uzora i neprikosnovenog borca za njihova prava.

 Sve ovo čini je nesumnjivo jednom od orginalnijih i talentovanijih protagonista na političkoj sceni u BiH. Ipak, njeno djelovanje proizvodi i suviše političkih neprijatelja. Iako je do sada iz svih tih sukoba uspjela izlaziti kao pobjednik, nako nekog od njih bi u jednom trenutku mogla završiti poput svojih oponenata. Stoga, ako bi joj nešto i vrijedilo savjetovati to je da, ako ih još ima, “poubija” i preostale ozbiljne oponente, okruži se istomišljenicima i svoje političke talente potom iskoristi za politike i poteze koje će donijeti istinsku dobrobit cjelokupnom društvu. U ovom prvom se pokazala i više nego sposobnom, no dokazivanje u drugom bi je moglo učiniti istinskom liderkom.


Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#268 Re: Sabina Cudic

Post by Tempo »

KatarinaKosaca wrote: 29/11/2019 19:45
Tempo wrote: 29/11/2019 19:36 e super da si tu. nismo nesto razjasnili. jesu li botovi fri lenseri?
Profinio si se. Više mi se ne" sereš u usta i mater", pa moderatori panično brišu i spašavaju te bruke. Vidiš, meni tvoje navijačko foruma je liči na botovsko. Pa to ipak neću reći, jer, valjda bi našli nekog pametnijeg. A ti nastavi o meni....
nismo se mi razumjeli.vjerovatno trebas pazljivije citati. ja sam rekao, a stojim i dalje kod toga, sledece: **bo mater svoju usta koje bot, i usta mu se naremse.
ako si se ti nasla u tome, onda je tako kako je.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#269 Re: Sabina Cudic

Post by KatarinaKosaca »

MOžeš ti šta hoćeš, sve dok imaš moderatorsku zaštitu.. off topic i ad hominem.. sva pravila prekršiti.. ja ću biti banovana, ne brini
doktor78
Posts: 2987
Joined: 14/09/2006 11:02

#270 Re: Sabina Cudic

Post by doktor78 »

Cuvaj se Slobodne Bosne i kad ti hvalospjeve pise :D
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#271 Re: Sabina Cudic

Post by Tempo »

KatarinaKosaca wrote: 29/11/2019 23:01 MOžeš ti šta hoćeš, sve dok imaš moderatorsku zaštitu.. off topic i ad hominem.. sva pravila prekršiti.. ja ću biti banovana, ne brini
nemam nikakvu zastitu, mada mislim da je potrebna kad sam u interakciji sa tobom.
vratimo se na off topic. jesu li i botovi freelanceri?
Bobi
Forum administrator
Posts: 31988
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#272 Re: Sabina Cudic

Post by Bobi »

Hajd smirite se...poštujte starije(mene :mrgreen: ) !!!
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#273 Re: Sabina Cudic

Post by KatarinaKosaca »

doktor78 wrote: 29/11/2019 23:17 Cuvaj se Slobodne Bosne i kad ti hvalospjeve pise :D
Treba ih ukinuti, jelda :D :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#274 Re: Sabina Cudic

Post by Tomahawk11 »

Banned user for reason “Kršenja pravila foruma, nepoštivanje upozorenja”
» Tempo

7 dana
doktor78
Posts: 2987
Joined: 14/09/2006 11:02

#275 Re: Sabina Cudic

Post by doktor78 »

KatarinaKosaca wrote: 30/11/2019 00:16
doktor78 wrote: 29/11/2019 23:17 Cuvaj se Slobodne Bosne i kad ti hvalospjeve pise :D
Treba ih ukinuti, jelda :D :D
Nema potrebe,niko ih vise ne uzima za ozbiljno
Locked