Sabina Cudic

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#301 Re: Sabina Cudic

Post by Nivelacija »

Bloo wrote: 05/12/2019 17:12
Nivelacija wrote: 05/12/2019 11:08 fakat treba malo kesa uloziti u fizicki izgled bas je odbojna nekako, bolje bi prolazila i kod glasaca da poradi na sebi
Evo ti nešto da ti bude bolje ...
Image
Ima ih kijamet ovakvih.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#302 Re: Sabina Cudic

Post by Bloo »

Awww bros before hoes...slatko.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#303 Re: Sabina Cudic

Post by Tomahawk11 »

wewa wrote: 05/12/2019 09:44 ima tako ljudi kojima je Sabina Ćudić patološki odbojna. ja nikako ne mogu da dokučim zašto, osim što se radi o obrazovanoj, elokventnoj i profinjenoj ženi. nije rijedak slučaj mizoginije kad su baš takve žene meta.
:thumbup:
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#304 Re: Sabina Cudic

Post by Hajvan »

Nivelacija wrote: 05/12/2019 11:08 fakat treba malo kesa uloziti u fizicki izgled bas je odbojna nekako, bolje bi prolazila i kod glasaca da poradi na sebi
Zena sasvim noramalno, njegovano i odmjereno izgleda…

To je zbog neke predrasude nastale u vasem mozgu doslo do iskrivljenja slike u oku, pa ne vidite dobro. :lol:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#305 Re: Sabina Cudic

Post by KatarinaKosaca »

Kikibombona wrote: 05/12/2019 10:45
wewa wrote: 05/12/2019 09:44ima tako ljudi kojima je Sabina Ćudić patološki odbojna. ja nikako ne mogu da dokučim zašto, osim što se radi o obrazovanoj, elokventnoj i profinjenoj ženi. nije rijedak slučaj mizoginije kad su baš takve žene meta.
Mrznja prema prefinjenoj i lijepoj zeni je posebno upecatljiva kod drugih zena. Bezbroj puta sam vidio mrznju i pakost u ocima kod ljubomornih zena radi izgleda druge zene. Jos od osnovne skole pa nadalje. Jos tada su djevojcice iz cista mira znale maltretirati izrazito lijepe, kulturne i pristojne djevojcice. Cista mrznja i zloba, na specifican, zenski nacin. Kod muskaraca toga nema, ljubomore radi izgleda. Makar ja nikad nisam primjetio.

Mnoge dokone zene, nezadovoljne izgledom, mrze Sabinu iz ciste zlobe.
Nije prvi put da praviš sexističke komentare. Istom logikom bi se moglo reći da je tipično kod muškaraca da misle donjom glavom, pa ženu koja im se fizički dopada stavljaju u nebesa i pišu potpuno nedostojanstvene statuse "Ikona, kraljica, buduća predsjednica" itd. U demokratskoj zemlji i u demokratskom društvu ljudi su slobodni slobodno misliti i slobodno se izražavati bez da ih ti radi toga provlačiš. Ponašaš se gore od svakog Sjevernokorejskog partijskog vođe sa demoniziranjem ljudi koji se drznu ne misliti kao ti. Shvati da se ne diže svakom na Sabinu kao tebi. Da nije radi toga zavidan ako zajapurenog lica po forumu ne kliče "Kraljice, buduća predsjednice" :D :D . Ah, da , zaboravih, to su botovi... mislim ovi što ne misle kao ti :D
User avatar
mirsek
Posts: 12817
Joined: 07/05/2010 15:40

#306 Re: Sabina Cudic

Post by mirsek »

KatarinaKosaca wrote: 05/12/2019 20:30
Kikibombona wrote: 05/12/2019 10:45
wewa wrote: 05/12/2019 09:44ima tako ljudi kojima je Sabina Ćudić patološki odbojna. ja nikako ne mogu da dokučim zašto, osim što se radi o obrazovanoj, elokventnoj i profinjenoj ženi. nije rijedak slučaj mizoginije kad su baš takve žene meta.
Mrznja prema prefinjenoj i lijepoj zeni je posebno upecatljiva kod drugih zena. Bezbroj puta sam vidio mrznju i pakost u ocima kod ljubomornih zena radi izgleda druge zene. Jos od osnovne skole pa nadalje. Jos tada su djevojcice iz cista mira znale maltretirati izrazito lijepe, kulturne i pristojne djevojcice. Cista mrznja i zloba, na specifican, zenski nacin. Kod muskaraca toga nema, ljubomore radi izgleda. Makar ja nikad nisam primjetio.

Mnoge dokone zene, nezadovoljne izgledom, mrze Sabinu iz ciste zlobe.
Nije prvi put da praviš sexističke komentare. Istom logikom bi se moglo reći da je tipično kod muškaraca da misle donjom glavom, pa ženu koja im se fizički dopada stavljaju u nebesa i pišu potpuno nedostojanstvene statuse "Ikona, kraljica, buduća predsjednica" itd. U demokratskoj zemlji i u demokratskom društvu ljudi su slobodni slobodno misliti i slobodno se izražavati bez da ih ti radi toga provlačiš. Ponašaš se gore od svakog Sjevernokorejskog partijskog vođe sa demoniziranjem ljudi koji se drznu ne misliti kao ti. Shvati da se ne diže svakom na Sabinu kao tebi. Da nije radi toga zavidan ako zajapurenog lica po forumu ne kliče "Kraljice, buduća predsjednice" :D :D . Ah, da , zaboravih, to su botovi... mislim ovi što ne misle kao ti :D
TOcno tako.. :thumbup:
User avatar
mirsek
Posts: 12817
Joined: 07/05/2010 15:40

#307 Re: Sabina Cudic

Post by mirsek »

izvrsni direktor wrote: 05/12/2019 10:50
wewa wrote: 05/12/2019 09:44 ima tako ljudi kojima je Sabina Ćudić patološki odbojna. ja nikako ne mogu da dokučim zašto, osim što se radi o obrazovanoj, elokventnoj i profinjenoj ženi. nije rijedak slučaj mizoginije kad su baš takve žene meta.
Ovo je dovoljan razlog. A uz to cinjenica da ima sve zube u glavu je dovoljno da mrznju prema njoj i otvoreno pokazuju. Sda profil glasaca je ogroman
I Cenicka je obrazovana i elokventna, ne znam da nekom smetaju njeni nastupi.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#308 Re: Sabina Cudic

Post by Bloo »

mirsek wrote: 05/12/2019 21:02
izvrsni direktor wrote: 05/12/2019 10:50
wewa wrote: 05/12/2019 09:44 ima tako ljudi kojima je Sabina Ćudić patološki odbojna. ja nikako ne mogu da dokučim zašto, osim što se radi o obrazovanoj, elokventnoj i profinjenoj ženi. nije rijedak slučaj mizoginije kad su baš takve žene meta.
Ovo je dovoljan razlog. A uz to cinjenica da ima sve zube u glavu je dovoljno da mrznju prema njoj i otvoreno pokazuju. Sda profil glasaca je ogroman
I Cenicka je obrazovana i elokventna, ne znam da nekom smetaju njeni nastupi.
Svjetlana?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#309 Re: Sabina Cudic

Post by KatarinaKosaca »

I Alma Čolo je obrazovana i elokventna ( ne može joj se to osporiti), pa ponekom smeta... napadati ljude što im netko ne prija je glupo, sjevernokorejski, botovski. Eto, ja ću potpisati ako treba da "nisam zadovoljna svojim izgledom" da sam krezava i debela kao Radeljaš, ali ja Sabini ne vjerujem da nije išla na samopromociju preko bolesne djece. I najmanje će me forumski botovski ad hominem napadi razuvjeriti. A ko gazi preko bolesne djece svoju karijeru za mene je nula, otpad i ništica... ko god bio. Za Sabinu nema dokaza da je imala slike duže od 24h, ali nema dokaza ni da ih je imala samo 24h. Individualni je izbor, vjerovati joj ili ne. Ja joj ne vjerujem, jer je njen prvi zahtjev bio politički, nije se odnosio na djecu, nego na političku smjenu.
Njen drugi ispad je bio populistički da ne vjeruje institucijama, još tad sam pitala "Šta je alternativa". Ne vjerujem ni ja institucijama, ali alternative nemam. Uspostavilo se da je isti dan kad je u medijima objavljivala kako ne vjeruje institucijama, na telefonu imala dežurnu tužiteljicu... Dakle, petljanje od prvog momenta, jeftin populizam i bolesna samopromocija. Da, prije, nego što počnu... ljubomorna sam na Sabinu jer lijepo izgleda :D :D :D
User avatar
mirsek
Posts: 12817
Joined: 07/05/2010 15:40

#310 Re: Sabina Cudic

Post by mirsek »

Bloo wrote: 05/12/2019 21:03

Svjetlana?
Da, nekako mi djeluje prirodno i sigurno. Cudicka mi djeluje fejk za politicarku. Tipa, ja sam dama iz Londona, avantagrdna, kombinacija pretaporter i haute couture odjece. Sa stilom i nacinom zivota koji ne lici na prosjecni bosanski zivot ne ulijeva mi nadu da potpuno razumije sta prica nego samo to da zna sta ona hoce za sebe. Nama trebaju politicari koji ce bar 60% raditi za narod a ostatak za sebe.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#311 Re: Sabina Cudic

Post by Bloo »

mirsek wrote: 05/12/2019 21:18
Bloo wrote: 05/12/2019 21:03

Svjetlana?
Da, nekako mi djeluje prirodno i sigurno. Cudicka mi djeluje fejk za politicarku. Tipa, ja sam dama iz Londona, avantagrdna, kombinacija pretaporter i haute couture odjece. Sa stilom i nacinom zivota koji ne lici na prosjecni bosanski zivot ne ulijeva mi nadu da potpuno razumije sta prica nego samo to da zna sta ona hoce za sebe. Nama trebaju politicari koji ce bar 60% raditi za narod a ostatak za sebe.
Gospođu Svjetlanu su napadali itekako zbog stavova i izjava.
S druge strane, kao što je wewa primjetila, na BH političkoj sceni vlada mizoginija.
Ne vidim da se političari seciraju ovako kao političarke.
Ako nam se ne sviđaju politički stavovi, komentari variraju od ne bih je briferom (Majkička), joj što bi joj ga složio (Kolinda ili neka naša a da je nako "rasna") do previše glumi damu (Cudicka).
Kakav je stil prosječnog bosanskog života? Gumene natikače, dimije i džemperak do granapa? Izgled Radeljaša? Šta?
Sabina C. se oblaci veoma umjereno ako pogledas njene javne slike, tako da mozda ipak poradis na svom poznavanju izraza pretaporter i visoke mode...nije baš da se oblači kao Josipa Lisac.
Ali razumijem, neslaganje sa nečijim političkim stavovima kod nas obično znači da se može popljuvati sve - od izgleda, seksualnog života, hrane itd. te osobe...pogotovo ako je političarka.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#312 Re: Sabina Cudic

Post by KatarinaKosaca »

mirsek wrote: 05/12/2019 21:18 Da, nekako mi djeluje prirodno i sigurno. Cudicka mi djeluje fejk za politicarku. Tipa, ja sam dama iz Londona, avantagrdna, kombinacija pretaporter i haute couture odjece. Sa stilom i nacinom zivota koji ne lici na prosjecni bosanski zivot ne ulijeva mi nadu da potpuno razumije sta prica nego samo to da zna sta ona hoce za sebe. Nama trebaju politicari koji ce bar 60% raditi za narod a ostatak za sebe.
Ne samo ona, cijeli NS i to im je najveći nedostatak imaju taj elitistički, nipodaštavajući odnos prema prosječnom BIH građaninu. A najsmiješniji su oni koji se trpaju među njih jer će kao braneći ih biti krem de la krem :D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#313 Re: Sabina Cudic

Post by Kikibombona »

KatarinaKosaca wrote: 05/12/2019 20:30Nije prvi put da praviš sexističke komentare. Istom logikom bi se moglo reći da je tipično kod muškaraca da misle donjom glavom, pa ženu koja im se fizički dopada stavljaju u nebesa i pišu potpuno nedostojanstvene statuse "Ikona, kraljica, buduća predsjednica" itd. U demokratskoj zemlji i u demokratskom društvu ljudi su slobodni slobodno misliti i slobodno se izražavati bez da ih ti radi toga provlačiš. Ponašaš se gore od svakog Sjevernokorejskog partijskog vođe sa demoniziranjem ljudi koji se drznu ne misliti kao ti. Shvati da se ne diže svakom na Sabinu kao tebi. Da nije radi toga zavidan ako zajapurenog lica po forumu ne kliče "Kraljice, buduća predsjednice" :D :D . Ah, da , zaboravih, to su botovi... mislim ovi što ne misle kao ti :D
U jednom slucaju imas naklonost muskaraca prema lijepim zenama, sto je valjda prirodno i normalno. Tu si u pravu. Zamisli, recimo, da neki muskarac mrzi Konakovica jer tip dobro izgleda!?? Ne vjerujem da je moguce. U nama nema te doze otrova i ljubomore. :D

U drugom slucaju imas zlobu iskompleksiranih zena, koje radi licnih neuspjeha i frustracija, ili ko zna cega vec, zlobno komentarisu lijepe zene. Valjda je i to prirodno, veze nemam. Primjetio sam milion puta. Gadura, glupaca, vidi kakva je, vidi kako se obukla, obicna drolja itd. A kada pitas: zasto tako mislis. Ili ne zna odgovoriti ili navodi besmislene razloge. A iz ociju izbija ljubomora i zavist. Odavno proucavam taj fenomen kod zena i jos nisam izvukao konkretne zakljucke. :D

...

Dakle, ne mozes porediti naklonost muskaraca prema zenama i mrznju zena prema zenama.

...

Zasto zene na izborima nece podrzati zene?
Zasto su zene slabo zastupljene u politici?

1. Zene mrze druge zene, ljumorne su, pakosne
2. Muski sovinizam koji zene tretira inferiornim, glupim i nesposobnim

...

Kata vise voli gledati spodobe, fizicke i moralne nakaze poput Radeljasa, Zukica, Genjca, Kaplana nego Sabinu Cudic. Valjda relikt patrijarhalnog drustva. Ti si zeno glupa, naguz der se muzu, pravi pitu i cuvaj djecu, a muskarci ce odlucivati o svemu sto je vazno. :D

...

Zalosno je kada ja, muskarac prve klase, moram braniti zene od drugih zena. :(
User avatar
agnostic_front
Posts: 6314
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#314 Re: Sabina Cudic

Post by agnostic_front »

Jest, 100% cekamo da nas pozovu preko foruma da postanemo fgr.
Kako svi, evo Mandic u Vogosci razgovara sa gradjanima, neki dan obisao radnike Parka na terenu. To je vec populisticki pretpostavljam, pa ni to nije u redu.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#315 Re: Sabina Cudic

Post by KatarinaKosaca »

Kikibombona wrote: 05/12/2019 21:31
Dakle, ne mozes porediti naklonost muskaraca prema zenama i mrznju zena prema zenama.

...

Zasto zene na izborima nece podrzati zene?
Zasto su zene slabo zastupljene u politici?

1. Zene mrze druge zene, ljumorne su, pakosne
2. Muski sovinizam koji zene tretira inferiornim, glupim i nesposobnim
Ne, nego zato baš što muškarci ne daju ženama puno prostora u političkom životu, menadžerskim poslovima itd. Strašno je to koliki i koji otpor imaju mušpkarci prema ženi koja im može biti konkurencija u poslu. Nije sučajno da puštaju tamo samo svoje ljubavnice. Žene su slabo zastupljene u po.itici upravo zato. Živimo u mačističkom društvu gdje je žena za pravit pitu i grijat kitu i nije za politike. Uostalom, koliko puta si ti imao čisto sexističke komentare na forumu? Puno puta si pokazao da si odraz takvog društva.

Kikibombona wrote: 05/12/2019 21:31Kata vise voli gledati spodobe, fizicke i moralne nakaze poput Radeljasa, Zukica, Genjca, Kaplana nego Sabinu Cudic. Valjda relikt patrijarhalnog drustva. Ti si zeno glupa, naguz der se muzu, pravi pitu i cuvaj djecu, a muskarci ce odlucivati o svemu sto je vazno. :D

...

Zalosno je kada ja, muskarac prve klase, moram braniti zene od drugih zena. :(
Ne, ti ne braniš. Ti napadaš žene izmišljaš (kao ovo o meni koga volim koga ne, a napadaš svakog kome se ne diže na ženu na koju se tebi diže... presmiješno :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#316 Re: Sabina Cudic

Post by Bloo »

Kiki, Suadetitvoje, nemoj više braniti ženski rod...niti analizirati isti. :|
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#317 Re: Sabina Cudic

Post by KatarinaKosaca »

:D :D
Bloo wrote: 05/12/2019 21:40 Kiki, Suadetitvoje, nemoj više braniti ženski rod...niti analizirati isti. :|
:D :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#318 Re: Sabina Cudic

Post by dale cooper »

Sabina je dovoljno dobra u mojoj knjizi dok god može dignuti živac i uzburkati ovu BiH političku močvaru nastanjenu uobičajenim sumnjivcima. :mrgreen:
User avatar
mirsek
Posts: 12817
Joined: 07/05/2010 15:40

#319 Re: Sabina Cudic

Post by mirsek »

Bloo wrote: 05/12/2019 21:25
mirsek wrote: 05/12/2019 21:18
Bloo wrote: 05/12/2019 21:03

Svjetlana?
Da, nekako mi djeluje prirodno i sigurno. Cudicka mi djeluje fejk za politicarku. Tipa, ja sam dama iz Londona, avantagrdna, kombinacija pretaporter i haute couture odjece. Sa stilom i nacinom zivota koji ne lici na prosjecni bosanski zivot ne ulijeva mi nadu da potpuno razumije sta prica nego samo to da zna sta ona hoce za sebe. Nama trebaju politicari koji ce bar 60% raditi za narod a ostatak za sebe.
Gospođu Svjetlanu su napadali itekako zbog stavova i izjava.
S druge strane, kao što je wewa primjetila, na BH političkoj sceni vlada mizoginija.
Ne vidim da se političari seciraju ovako kao političarke.
Ako nam se ne sviđaju politički stavovi, komentari variraju od ne bih je briferom (Majkička), joj što bi joj ga složio (Kolinda ili neka naša a da je nako "rasna") do previše glumi damu (Cudicka).
Kakav je stil prosječnog bosanskog života? Gumene natikače, dimije i džemperak do granapa? Izgled Radeljaša? Šta?
Sabina C. se oblaci veoma umjereno ako pogledas njene javne slike, tako da mozda ipak poradis na svom poznavanju izraza pretaporter i visoke mode...nije baš da se oblači kao Josipa Lisac.
Ali razumijem, neslaganje sa nečijim političkim stavovima kod nas obično znači da se može popljuvati sve - od izgleda, seksualnog života, hrane itd. te osobe...pogotovo ako je političarka.
Ne znam, mozda meni djeluje tako, zbog raznih fotografija i albuma po netu. Fejk. Dosli americki bosanci da nam prosipaju svoju i stranu agendu i potpuno drugaciji svjetonazor bez da se udube i spuste na nivo obicnog radnika i bosanca. Ali njih ne zanimaju radnici, njih zanima da ojacaju svoju politicku poziciju i uticaj, radnici su na nekom nizem mjestu po proritetima. Znam ja dosta o NS i pocetnim koracima jos dok su u povojima bili. Mislim, postujem ja ako oni promijene stvari nabolje pa i iz licne koristi, samo mi nemoj na rende kora.
Sta je sljedece, neki tuzni performans na nivou epizodnih glumica, mozda to cuva za izbornu kampanju.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#320 Re: Sabina Cudic

Post by KatarinaKosaca »

dale cooper wrote: 05/12/2019 21:43 Sabina je dovoljno dobra u mojoj knjizi dok god može dignuti živac i uzburkati ovu BiH političku močvaru nastanjenu uobičajenim sumnjivcima. :mrgreen:
Sve što uzburka to, istina da je dobrodošlo. Mislim da je ovdje glavni jaz oko toga da li je cilj uzburkati te smutljivce ili samo puka zamjena mjesta sa smutljivcima. Dakle, da li smutljivci u rukavicama FGR sa zubima skidaju smutljivce sa sela bez zuba i sa viškom kg. A preko bolesne djece
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#321 Re: Sabina Cudic

Post by Kikibombona »

mirsek wrote: 05/12/2019 21:18
Bloo wrote: 05/12/2019 21:03

Svjetlana?
Da, nekako mi djeluje prirodno i sigurno. Cudicka mi djeluje fejk za politicarku. Tipa, ja sam dama iz Londona, avantagrdna, kombinacija pretaporter i haute couture odjece. Sa stilom i nacinom zivota koji ne lici na prosjecni bosanski zivot ne ulijeva mi nadu da potpuno razumije sta prica nego samo to da zna sta ona hoce za sebe. Nama trebaju politicari koji ce bar 60% raditi za narod a ostatak za sebe.
Ova parola? :D

Image

Ti si znaci pobornik uniformisanosti, da svi izgledamo isto?
Da se oblacimo isto?

...

Sjecam se jedne prilike, dosla rodica iz USA. Jadnica, nikad nije zivjela u BiH. Rodjena vani krajem sedamdesetih. Dosla u ZE, obukla crvenu haljinu, sve sa seMsirom, uz agresivnu crvenu smniku. Umalo da se srusim kada sam je vidio. Seljacki grad je buljio u nas. Nema diskretnog bogleda, vec izvaljene oci, muskaraca i zena. Primitivizam i zatucanost, Neum najdalje gdje smo bili, pa se cudimo kada vidimo crnog covjeka ili osobu ekstravagantnog izgleda. Mahalski, seljacki mentalitet.

...

Najbolje da svi izgledamo isto, da svi idemo na dzumu, da se zene isto oblace. Svako ko iskace iz seljackog profila odmah ga lincovati. Jebote, kakvo je sranje Sarajevo danas. Prava kasabetina, a Zenica je jos gora.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#322 Re: Sabina Cudic

Post by Bloo »

mirsek wrote: 05/12/2019 21:43
Ne znam, mozda meni djeluje tako, zbog raznih fotografija i albuma po netu. Fejk. Dosli americki bosanci da nam prosipaju svoju i stranu agendu i potpuno drugaciji svjetonazor bez da se udube i spuste na nivo obicnog radnika i bosanca. Ali njih ne zanimaju radnici, njih zanima da ojacaju svoju politicku poziciju i uticaj, radnici su na nekom nizem mjestu po proritetima. Znam ja dosta o NS i pocetnim koracima jos dok su u povojima bili. Mislim, postujem ja ako oni promijene stvari nabolje pa i iz licne koristi, samo mi nemoj na rende kora.
Sta je sljedece, neki tuzni performans na nivou epizodnih glumica, mozda to cuva za izbornu kampanju.

Svoju i stranu agendu i potpuno drugaciji svjetonazor?
Kako je njihov svjetonazor drugaciji od naseg? Koji je to svjetonazor? Koja je to strana agenda?

Na koji način se spušta na nivo običnog radnika i Bosanca? Zar to nije populizam? Eno Dodik se spušta na nivo običnog radnika i Bosanca...

Za kojeg političara ili političarku bi onda rekao da ih STVARNO zanimaju radnici i radnice?

I nisi mi odgovorio - koji stil bi odražavao način oblačenja prosječne Bosanke?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#323 Re: Sabina Cudic

Post by Bloo »

KatarinaKosaca wrote: 05/12/2019 21:46
dale cooper wrote: 05/12/2019 21:43 Sabina je dovoljno dobra u mojoj knjizi dok god može dignuti živac i uzburkati ovu BiH političku močvaru nastanjenu uobičajenim sumnjivcima. :mrgreen:
Sve što uzburka to, istina da je dobrodošlo. Mislim da je ovdje glavni jaz oko toga da li je cilj uzburkati te smutljivce ili samo puka zamjena mjesta sa smutljivcima. Dakle, da li smutljivci u rukavicama FGR sa zubima skidaju smutljivce sa sela bez zuba i sa viškom kg. A preko bolesne djece

Plaho mi se brineš za tu bolesnu djecu... :|
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#324 Re: Sabina Cudic

Post by KatarinaKosaca »

Što se tiče haljine, Šemso je obučen iz butika iz Rima uvijek. Što se tiče hrabrosti i odgovornosti, prvi je pobjegao kad su bili februarski protesti. U svoje selo. Pa slao vozača da mu vadi auta iz garaže jedno po jedno :D :D Pisala sam o tome ovdje na forumu. ti protesti su bili velika šansa, ali ja sam tad zauvjek shvatila da mi u biti i ne želimo istinske promjene, da mi ustvari samo želimo da se promijeni koji načelnik, koji ministar, ali "moje mi uhljebljeničko mjesto prekobrojnog ne diraj"....
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#325 Re: Sabina Cudic

Post by KatarinaKosaca »

Bloo wrote: 05/12/2019 21:49
KatarinaKosaca wrote: 05/12/2019 21:46
dale cooper wrote: 05/12/2019 21:43 Sabina je dovoljno dobra u mojoj knjizi dok god može dignuti živac i uzburkati ovu BiH političku močvaru nastanjenu uobičajenim sumnjivcima. :mrgreen:
Sve što uzburka to, istina da je dobrodošlo. Mislim da je ovdje glavni jaz oko toga da li je cilj uzburkati te smutljivce ili samo puka zamjena mjesta sa smutljivcima. Dakle, da li smutljivci u rukavicama FGR sa zubima skidaju smutljivce sa sela bez zuba i sa viškom kg. A preko bolesne djece

Plaho mi se brineš za tu bolesnu djecu... :|


Recimo da ne, ali da je neukusno preko njih gaziti.... dovoljno.
Locked