SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
Thorgerson
Posts: 8487
Joined: 15/04/2015 11:26

#326 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Thorgerson »

Kinesko prkno wrote:Baho i Marijan krestalica su potreba sirokih narodnih masa,sto vise govori o samim nama nego o dinamicnom duetu sa fejsa.
Upravo tako.

Oni su tu jer se to trazi.

Bosnjo sa klipacom u ruci, u potkosulji, ne zeli da cuje strucnog komentatora, on hoce da cuje koridu...

Zato nam je muzej zatvoren, a na koridi bude 100k+ ljudi.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#327 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by supercali »

oni su iz naroda a narod glup ko kurac
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#328 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Banksy »

SkyLimit wrote:Meni je nekako sve bolje u sjecanju nego sto je danas. Baho je bolje komentarisao, Sidran je pisao bolje tekstove, Merlin je pravio bolje pjesme, cak je i snijeg bio pitomiji. Osjecaj kad danas slusam Bahu kad komentarise je kao kad nakon puno godina vidis nekad najbolju ribu a sad je debela i ruzna
Tačno.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45076
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#329 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Chmoljo »

Banksy wrote:
SkyLimit wrote:Meni je nekako sve bolje u sjecanju nego sto je danas. Baho je bolje komentarisao, Sidran je pisao bolje tekstove, Merlin je pravio bolje pjesme, cak je i snijeg bio pitomiji. Osjecaj kad danas slusam Bahu kad komentarise je kao kad nakon puno godina vidis nekad najbolju ribu a sad je debela i ruzna
Tačno.
hajmo onda za Bahu jednu



:D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65338
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#330 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by _BataZiv_0809 »

dezurni_ucenik wrote:
Kinesko prkno wrote:Baho i Marijan krestalica su potreba sirokih narodnih masa,sto vise govori o samim nama nego o dinamicnom duetu sa fejsa.

Dovoljno je reci da su luckylaka i katarina najveci fanovi.
:lol:
elk
Posts: 2773
Joined: 14/08/2006 12:03

#331 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by elk »

bice vama kad se dudaković probudi :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#332 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Banksy »

Chmoljo wrote:
Banksy wrote:
SkyLimit wrote:Meni je nekako sve bolje u sjecanju nego sto je danas. Baho je bolje komentarisao, Sidran je pisao bolje tekstove, Merlin je pravio bolje pjesme, cak je i snijeg bio pitomiji. Osjecaj kad danas slusam Bahu kad komentarise je kao kad nakon puno godina vidis nekad najbolju ribu a sad je debela i ruzna
Tačno.
hajmo onda za Bahu jednu



:D
Istina, mnogo lakše sada kaže da ... :D
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#333 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Arteta »

Citam malo komentare na drustvenim mrezama i nevjerovatno koliko smo mi glup narod.
Ima ljudi koji su ubijedjeni da kadeti nebi bili prvaci da Baho nije komentator i jos brane svoje stavove. :lol: :lol:

Neki su ubijedjeni da su bolji komentatori atletike od ovih sa ES i RTS-a. :lol:

Samo jos cekam kada ce Marjan poceti prenositi Tenis i Dzumhura, sjecam se kada na TV-u nije znao kako se izgovara francuski teniser Tsonga uz obrazlozenje da ne prati tenis.
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#334 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Matijevic_Vlado »

dezurni_ucenik wrote:
Kinesko prkno wrote:Baho i Marijan krestalica su potreba sirokih narodnih masa,sto vise govori o samim nama nego o dinamicnom duetu sa fejsa.

Dovoljno je reci da su luckylaka i katarina najveci fanovi.
A znas li ti onu pricu o nasoj torti i o komsijskim govnima? Ukratko :mrgreen: Luckysraka vise voli nasu tortu a mi vise komsijska govna .
Al zamoli ti njega da ti je isprica, voli on to :mrgreen:
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#335 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by luckylaka »

Matijevic_Vlado wrote:
dezurni_ucenik wrote:
Kinesko prkno wrote:Baho i Marijan krestalica su potreba sirokih narodnih masa,sto vise govori o samim nama nego o dinamicnom duetu sa fejsa.

Dovoljno je reci da su luckylaka i katarina najveci fanovi.
A znas li ti onu pricu o nasoj torti i o komsijskim govnima? Ukratko :mrgreen: Luckysraka vise voli nasu tortu a mi vise komsijska govna .
Al zamoli ti njega da ti je isprica, voli on to :mrgreen:
Jednom ti napisa ali valjda tvoj mozak to ne moze svariti.Uzivaj u prekodrinskim i zahvali moderaciji sto jos boravis ovdje.Za psovanje majke (recimo licno moje mrtve) dobio bi degenek da ga pamtis dok si ziv ovako si od moderacije nagradjen da nastavis dalje srati.Pretpostavljam mudonja iza ekrana u stvarnosti obicni mish.
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#336 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by luckylaka »

dezurni_ucenik wrote:
Kinesko prkno wrote:Baho i Marijan krestalica su potreba sirokih narodnih masa,sto vise govori o samim nama nego o dinamicnom duetu sa fejsa.

Dovoljno je reci da su luckylaka i katarina najveci fanovi.
Nismo bas najveci kontam da im je familija medju najvecim fanovima ali da smo pri vrhu ne sumnjam
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#337 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Matijevic_Vlado »

De vise nadji taj post gdje sam tebi psovao. Nadji, pokazi svima i ja cu sam sebe banovati :mrgreen:
Umij se, dodji sebi, malo na svjez zrak izadji :kiss:
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#338 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by luckylaka »

elk wrote:bice vama kad se dudaković probudi :D
Jbga zajebano sto ne mogu odmah svima odgovoriti pa onda moram ovako.Naucio general Dudakovic da mu gospoda iz carsije radi iza ledja pa sad malo oprezniji. :)
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#339 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by luckylaka »

Matijevic_Vlado wrote:De vise nadji taj post gdje sam tebi psovao. Nadji, pokazi svima i ja cu sam sebe banovati :mrgreen:
Umij se, dodji sebi, malo na svjez zrak izadji :kiss:
:lol: Pa post si izbrisao u roku pet minuta iako je vec bio prijavljen.Ne cupaj se.Idemo u off nije fer zbog drugih ali da te podsjtim da je upostu fino pisalo,,Majku vam j...m dijasporsku..."Ako se nekad sretnemo a nadam se da hocemo morat ces objasniti sto ti je moja rahmetli majka kriva :( Ok.
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#340 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Matijevic_Vlado »

A jesi prsko :mrgreen: malo je reci :mrgreen: . Ubi te bolan ne bio ta tudjina. Nisam vala nista izbrisao, nemam tu opciju, samo mogu urediti al na toj temi nisam uredjivao.
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#341 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by luckylaka »

Matijevic_Vlado wrote:A jesi prsko :mrgreen: malo je reci :mrgreen: . Ubi te bolan ne bio ta tudjina. Nisam vala nista izbrisao, nemam tu opciju, samo mogu urediti al na toj temi nisam uredjivao.
Ok.Ja zavrsio ti nastavi.Poz.
User avatar
trcicu trceci
Posts: 2677
Joined: 30/04/2011 22:32

#342 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by trcicu trceci »

Matijevic_Vlado wrote:A jesi prsko :mrgreen: malo je reci :mrgreen: . Ubi te bolan ne bio ta tudjina. Nisam vala nista izbrisao, nemam tu opciju, samo mogu urediti al na toj temi nisam uredjivao.
ja sam vidio post u kojem psujes gnjido, ne lazi...
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#343 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Matijevic_Vlado »

trcicu trceci wrote:
Matijevic_Vlado wrote:A jesi prsko :mrgreen: malo je reci :mrgreen: . Ubi te bolan ne bio ta tudjina. Nisam vala nista izbrisao, nemam tu opciju, samo mogu urediti al na toj temi nisam uredjivao.
ja sam vidio post u kojem psujes gnjido, ne lazi...
Ok i sta sad s tim? :mrgreen:
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#344 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by vade_mecum »

supercali wrote:oni su iz naroda a narod glup ko kurac
:thumbup: :thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#345 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by supercali »

laki vrati se na bjelasnicu u svoje prirodno staniste bit ces blize bahi jer ste isti
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#346 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by luckylaka »

Matijevic_Vlado wrote:
trcicu trceci wrote:
Matijevic_Vlado wrote:A jesi prsko :mrgreen: malo je reci :mrgreen: . Ubi te bolan ne bio ta tudjina. Nisam vala nista izbrisao, nemam tu opciju, samo mogu urediti al na toj temi nisam uredjivao.
ja sam vidio post u kojem psujes gnjido, ne lazi...
Ok i sta sad s tim? :mrgreen:
Nista s tim.Ima ona koja kaze,,ko prizna pola mu se prasta"Ja sam opsovao Safetu S.mater i sav forum to zna.Poslije toga sam se javno izvinjavao i na forumu i samo Safetu na F.B.Pogrijesio sam,preletio,ponijelo me i kazem 100 puta zao mi je zbog toga.nakon toga sam,,Bingovom"poslao poruku na p.p. od koje me je i danas sramota.Izvinjavao sam mu se i javno i preko p.p. i evo sad javno kazem,,Kajem se pogrijesio sam ,izvini"Dakle ljudski je prastai aliu ne ljudski je uzimati familiju u svu ovu nasu raspravu.Svi mi poludimo nekad,lanemo bez potrebe pa kad se ohladimo pokajemo se i tvoje bi bilo ljudski da kazes,,Ljudi preletio sam,lanuo sam izvinjavam se"a ne hinjski kriti se iza moderacije.
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#347 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by luckylaka »

supercali wrote:laki vrati se na bjelasnicu u svoje prirodno staniste bit ces blize bahi jer ste isti
Tebe sam davno upozorio da se okanes glupih komentara ne stoji ti.Nesec mi valjda ti ili bilo ko treci govoriti koga da slusam i sta da gledam.Ako mi je ceif uzivacu u Raspjevanim meraklijama i gledati koridu po cijeli dan.Nemoj tebe to da sekira.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#348 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by supercali »

luckylaka wrote:
supercali wrote:laki vrati se na bjelasnicu u svoje prirodno staniste bit ces blize bahi jer ste isti
Tebe sam davno upozorio da se okanes glupih komentara ne stoji ti.Nesec mi valjda ti ili bilo ko treci govoriti koga da slusam i sta da gledam.Ako mi je ceif uzivacu u Raspjevanim meraklijama i gledati koridu po cijeli dan.Nemoj tebe to da sekira.
pa ko ti govori koga da slusas i sata da gledas?
sam si rekao da volis bahu ja ti samo govorim gdje da se vratis da budes blizi svom idolu
i cuj upozorio :-)
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#349 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by luckylaka »

supercali wrote:
luckylaka wrote:
supercali wrote:laki vrati se na bjelasnicu u svoje prirodno staniste bit ces blize bahi jer ste isti
Tebe sam davno upozorio da se okanes glupih komentara ne stoji ti.Nesec mi valjda ti ili bilo ko treci govoriti koga da slusam i sta da gledam.Ako mi je ceif uzivacu u Raspjevanim meraklijama i gledati koridu po cijeli dan.Nemoj tebe to da sekira.
pa ko ti govori koga da slusas i sata da gledas?
sam si rekao da volis bahu ja ti samo govorim gdje da se vratis da budes blizi svom idolu
i cuj upozorio :-)
Ja izjavio da volim Bahu :lol: Jesam li izjavio da volim i Marjana :D Dze tu moja Fata :-D Dodji sebi momak
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#350 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Matijevic_Vlado »

E moj BahA, pa ovo je forum jarane, sto si se uzivio. Cuj Safetu se na fb izvinjavao :mrgreen: :mrgreen:
Post Reply