SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#301 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by kamen spoticanja »

Medina Sehic je josip broz kad je atletika u pitanju...
mada ok je baho...samo je jako dugo izbivao iz etera...najurili su ga s javnog servisa budale koje mu ne mogu koljenu prici...a onda ga je u zadnjih mjesec dana krenulo...plus su se poklopili neki rezultati( btw jeste primjetili kako nas ide i u sportu od kako je sda pobjedila na izborima :D )i baho se pogubio...ejakulira u svakom prenosu...drzi vazove i predavanja iz marksizma...lozi se s onom budalom marijanom( taj lik je otisao u mp3 totalno)
I onda to sve bude negledljivo i pateticno
A inace baho je ok
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#302 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Arteta »

Marjan koji prica o djedovima i nenama fudbalera i Baho kod kog postoji ja, ja i samo ja su idealan tandem.
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#303 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by luckylaka »

Arteta wrote:Marjan koji prica o djedovima i nenama fudbalera i Baho kod kog postoji ja, ja i samo ja su idealan tandem.
Pa jebo ga ti zar ne postoji rjesenje za to.Gledaj prvenstvo na BHt,RtS,Eurosport i rijesis problem.Jel jednostavno.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#304 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by mali_milojica »

BHF_Manijak wrote:Ima li veceg samara od toga da hraces po nekom liku i onda kroz godinu-dvije radite zajedno prenos?! :mrgreen: :mrgreen:
Ljigavci i jedan i drugi kakve je bolje da ne upoznas nikada. Nasla krpa zakrpu.
Na stranu sve,gledao trku Amela Tuke koju su radili. Koliko toliko Baho to gleda da uljudno odradi,sa barem nekim minimumom profesionalizma. Marijan sa svojim krestavim glasom AMELE;AAMEELEE;AAAMEEELEEE,a pritom ne da kolegi da zavrsi misao. :smjeskokojipovraca:
Medina Sehic,ustati pa spomenuti.
User avatar
Mustang1
Posts: 28706
Joined: 29/12/2010 17:31

#305 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Mustang1 »

Da mi je ko rekao da cemo ovako se prisjecati Medine :D Ali ovo je strasno majke mi, da li postoji ijedan ali ijedan novinar kod nas da ima manje od nekih 30 godina a da je objektivan i profesionalan i da nece dati guzice za marku.
Kakva nam je buducnost novinarstva to je strasno :-) Napise na fb.u status i odmah novinar parexelans :-)
O komentatorima je jos smjesnije govoriti :D
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#306 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by SkyLimit »

Meni je nekako sve bolje u sjecanju nego sto je danas. Baho je bolje komentarisao, Sidran je pisao bolje tekstove, Merlin je pravio bolje pjesme, cak je i snijeg bio pitomiji. Osjecaj kad danas slusam Bahu kad komentarise je kao kad nakon puno godina vidis nekad najbolju ribu a sad je debela i ruzna(al opet ti je nekako drago sto si je vidio :P ).
AdrianMole
Posts: 730
Joined: 08/05/2007 14:00

#307 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by AdrianMole »

Jutros na Face tv-u uopće nema komentora na jutarnjem prenosu.Pretpostavljam da su se Baho i Marjan zapili nakon Tukinog plasmana u finale. :-D Profesionalizam na djelu!!! Mogli su barem angažirati Medinu Šehić na ugovor o djelu....Bahatost je čudo jedno.
User avatar
phillie
Posts: 9346
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#308 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by phillie »

AdrianMole wrote:Jutros na Face tv-u uopće nema komentora na jutarnjem prenosu.Pretpostavljam da su se Baho i Marjan zapili nakon Tukinog plasmana u finale. :-D Profesionalizam na djelu!!! Mogli su barem angažirati Medinu Šehić na ugovor o djelu....Bahatost je čudo jedno.
hahahahaha prespali :D
User avatar
Adriatic
Posts: 3388
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#309 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Adriatic »

Trka na 100 metara. Bolt pobjeđuje.
A naš Marijan reče da nije vidio ko je treći jer je gledao samo ovu dvojicu. :-) :D
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#310 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by afannedim »

phillie wrote:
AdrianMole wrote:Jutros na Face tv-u uopće nema komentora na jutarnjem prenosu.Pretpostavljam da su se Baho i Marjan zapili nakon Tukinog plasmana u finale. :-D Profesionalizam na djelu!!! Mogli su barem angažirati Medinu Šehić na ugovor o djelu....Bahatost je čudo jedno.
hahahahaha prespali :D
Tako su najavili od jutra kreće prijenos a oni se uključuju u vođenje oko 13 sati. SMIJEŠNO
User avatar
BarbaDue
Posts: 63300
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#311 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by BarbaDue »

SkyLimit wrote:Meni je nekako sve bolje u sjecanju nego sto je danas. Baho je bolje komentarisao, Sidran je pisao bolje tekstove, Merlin je pravio bolje pjesme, cak je i snijeg bio pitomiji. Osjecaj kad danas slusam Bahu kad komentarise je kao kad nakon puno godina vidis nekad najbolju ribu a sad je debela i ruzna(al opet ti je nekako drago sto si je vidio :P ).
dobro rečeno :)

Možda Baho i Marijan nisu najadekvatniji za ove discipline međutim pitate li se ima li se koga drugog angažovati!?
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#312 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Toffee karamela »

Postoji li ikakva zemaljska ili nebeska sila koja bi onog morona vratila iz Pekinga :shock: ?
User avatar
phillie
Posts: 9346
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#313 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by phillie »

Toffee karamela wrote:Postoji li ikakva zemaljska ili nebeska sila koja bi onog morona vratila iz Pekinga :shock: ?
Pa nijedan nije u Pekingu (ako mislis na duet sa Face-a).
User avatar
le piaf
Posts: 420
Joined: 13/12/2006 23:25
Location: sarajevo

#314 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by le piaf »

A mozda da ih obojicu posaljemo u Peking (karta u jednom pravcu :D )
User avatar
Thorgerson
Posts: 8487
Joined: 15/04/2015 11:26

#315 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Thorgerson »

mali_milojica wrote:
BHF_Manijak wrote:Ima li veceg samara od toga da hraces po nekom liku i onda kroz godinu-dvije radite zajedno prenos?! :mrgreen: :mrgreen:
Ljigavci i jedan i drugi kakve je bolje da ne upoznas nikada. Nasla krpa zakrpu.
Na stranu sve,gledao trku Amela Tuke koju su radili. Koliko toliko Baho to gleda da uljudno odradi,sa barem nekim minimumom profesionalizma. Marijan sa svojim krestavim glasom AMELE;AAMEELEE;AAAMEEELEEE,a pritom ne da kolegi da zavrsi misao. :smjeskokojipovraca:
Medina Sehic,ustati pa spomenuti.
HAahaha...Baho minimum profesionalizma...?! Sta li si ti slusao.

Ja sam samo cuo da je vikao koliko i Marjan, samo kod ovog hrapaviji glas.

Ovaj vice kakanjskaaa raketoooo...eto Bahinog odgovora Bosanska gazellaaaa....kakanjska rakettaaaaa....bosanskaaaa gazelalaaaa... I naravno onda uslijedi Bahina najava da ce pasti i on na sedzdu i filozofiranje o tome da je ok sto Amel pada na sedzdu jer se i sportasi drugih religija krste, pa je ok da i Amel padne na sedzdu...kao eto onima sto je to smetalo, sad im nece smetati. :-)

:roll:

Ja ne trazim objektivnost! Trazim profesionalnost, barem minimalnu. Dakle, ja ne zelim da komentator bude objektivan, zasto bi bio? Moja televizija, moj drzavljanin nastupa i neka navija za njega. To rade i hrvati i srbi, a bosnjo pa daj da mi budemo objetkivni. Necu.

Ali se moze to i subjektivno odraditi, ali sa dozom profesionalizma.

I Edin Avdic, kojeg stalno evo spominjemo, je bio super ultra subjetkivan, pa opet mu niko nije prigovorio. Jer je to odradio na jedan fin nacin, a ne ko ova dva krestavca.

Puhcu u mikrofon, narucuju kafe, pricaju nebuloze...haos zivi... Da je barem to zanimljivo pa hajd, nego nije. :skoljka: :run:
elk
Posts: 2773
Joined: 14/08/2006 12:03

#316 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by elk »

kakva ba medina, ona i onaj belmin su godinama unazad smarali. bili su pripremljeni nema šta, ali tu se sa jupitera vidio nedostatak talenta za komentarisanje kod oboje(još belmin za košarku, mati mila :-) ). meni je ono jednostavno dosadno bilo. ali da su izmislili atletiku za ova dva drekavca, to stoji :izet:
User avatar
Thorgerson
Posts: 8487
Joined: 15/04/2015 11:26

#317 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Thorgerson »

le piaf wrote:A mozda da ih obojicu posaljemo u Peking (karta u jednom pravcu :D )
jos bolje...u pjongjang

Image
User avatar
phillie
Posts: 9346
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#318 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by phillie »

Ma sve su Nadrealisti pogodili, pa i za tv voditelje :D :D :D
User avatar
mousstapha
Posts: 4178
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#319 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by mousstapha »

Thorgerson wrote:I naravno onda uslijedi Bahina najava da ce pasti i on na sedzdu i filozofiranje o tome da je ok sto Amel pada na sedzdu jer se i sportasi drugih religija krste, pa je ok da i Amel padne na sedzdu...kao eto onima sto je to smetalo, sad im nece smetati. :-)
Sto se on zna ukopati to je za price. :-)
User avatar
SmokingMan
Posts: 18381
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#320 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by SmokingMan »

Iritantno,Baho hajde nekako,ali Marijan,kao da se lik drogira.Kako se stalno može smijati,pa ja to ne mogu ni nazor...
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#321 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Toffee karamela »

phillie wrote:
Toffee karamela wrote:Postoji li ikakva zemaljska ili nebeska sila koja bi onog morona vratila iz Pekinga :shock: ?
Pa nijedan nije u Pekingu (ako mislis na duet sa Face-a).
E sad mi je lakše, bar ne uživa u turističko-gastronomskim radostima Kine :lol:
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#322 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by rizibizi »

Da je sve ko sto nije Baho Topalbecirevic ne bi ni Djerdan na radiju mogao voditi a konstantno se trudi da od prenosa sportskih dogadjaja napravi atmosferu kao Zoka nekad u Djerdanu, samo sto jos nije pustio narod da se javlja direktno u prenos. Da bi se osoba mmogla zvati komentatorom (nije isto sto i sportski novinar u startu da se razumijemo) prvo mora da zna da prica, tj. da ima dikciju kako bi ga gledaoci normalno culi i razumjeli, drugo mora da zna o cemu prica, da prati desavanja, sportiste (ne mislim na njihove babe/dede,tetke,strine i ostale porodicne probleme), rezultate... trece ono sto nasi komentatori nikako ne mogu da skapiraju je da ne budu dosadni, Baho se recimo toliko zada u mahalanje da nema pojma kod koga je lopta, ko je usao ko je izasao sa terena, a u zadnje vrijeme je opasno krenuo da zabacuje sa politickom "spikom" da je postao naporan u pm. Ne mogu da vjerujem da nasi sportski komentatori nisu u stanju odvojiti par sati i pogledati kako to rade kolege sa Eurosporta, Sport Kluba, Arena... ti si ljudi dobro placeni ali kad ih slusas vidis da bi oni i dzaba dosli da rade jer vole to sto rade i vole sport. Medina Sehic je definitivno izbor br. 1 kod nas za atletiku, balet, klizanje ovi ostali su zreli za knjizicu u ruke pa na biro ukljucujuci odnedavno i velikog direktora BHT1 Belmina Karamehmedovica koji je bio tako dobar sportski komentator da je zasluzeno dobio poziciju managera javnog servisa. Najociti primjer sa kako kvalitetnim komentatorima raspolazu nase medijske kuce je prenos utrka formule 1 koje sad na srecu prenosi SK pa ne moram gledati RTL 2 stisan na minimum.
User avatar
spree
Posts: 7856
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#323 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by spree »

SkyLimit wrote:Meni je nekako sve bolje u sjecanju nego sto je danas. Baho je bolje komentarisao, Sidran je pisao bolje tekstove, Merlin je pravio bolje pjesme, cak je i snijeg bio pitomiji. Osjecaj kad danas slusam Bahu kad komentarise je kao kad nakon puno godina vidis nekad najbolju ribu a sad je debela i ruzna(al opet ti je nekako drago sto si je vidio :P ).
:thumbup:
I meni je u sjecanju skoro sve bolje nego sto je danas, ali mozda je to iz razloga sto tada ja nisam bio dovoljno zreo da vidim stvarno stanje. Mislim da je sve ovo sto si nabrojao i prije bilo isto lose kao i danas.

Ima li ko kakav clip da postavi, posto trenutno nisam u mogucnosti da gledam face, a volio bih da cujem komentare nasa dva doajena sportskog novinarstva :D
User avatar
Kinesko prkno
Posts: 951
Joined: 04/12/2013 00:12

#324 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Kinesko prkno »

Baho i Marijan krestalica su potreba sirokih narodnih masa,sto vise govori o samim nama nego o dinamicnom duetu sa fejsa.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#325 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by dezurni_ucenik »

Kinesko prkno wrote:Baho i Marijan krestalica su potreba sirokih narodnih masa,sto vise govori o samim nama nego o dinamicnom duetu sa fejsa.

Dovoljno je reci da su luckylaka i katarina najveci fanovi.
Post Reply