SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
Logovan
Posts: 94100
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#276 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Logovan »

maraccana wrote:
Šveđanin wrote:Kakvo lupetanje na FaceTV. Ljudi pricaju bukvalno o svemu sem o onome sto se prikazuje na tv.
:lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63299
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#277 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by BarbaDue »

oskarboy wrote:a najace kad se baho samohvalise kako je on prenosio preko 1500 prenosa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pa sta ako si prenosio :? :? mogao si ih prenosit i premo 10 000 kad opet veze nemas
eto nek ti imaš!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#278 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by It_is_a_Leclerc »

maraccana wrote:
Šveđanin wrote:Kakvo lupetanje na FaceTV. Ljudi pricaju bukvalno o svemu sem o onome sto se prikazuje na tv.
:lol:
O moj Bože... Za ovakav seksizam bi u normalnoj zemlji već sinoć bio otjeran...
User avatar
Mustang1
Posts: 28702
Joined: 29/12/2010 17:31

#279 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Mustang1 »

Ali sam znao da ce spominjati nesto tipa "kakva je ljepotica i zgodnica ta i ta .." Ali nisam znao da ce birati miss :D Nisam pogledao video niti cu ima EuroSport
Svaka cast Senadu sto je otkupio prvenstvo ali sa ovim komentatorima nece ici :D
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#280 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by afannedim »

Mustang1 wrote:Ali sam znao da ce spominjati nesto tipa "kakva je ljepotica i zgodnica ta i ta .." Ali nisam znao da ce birati miss :D Nisam pogledao video niti cu ima EuroSport
Svaka cast Senadu sto je otkupio prvenstvo ali sa ovim komentatorima nece ici :D
Lijepi HRT 4
betontennis
Posts: 246
Joined: 23/05/2010 01:03

#281 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by betontennis »

Stvarno Marijan i Baho nisu za ovog posla,ali ovo konstantno pljuvanje po našem prelazi sve granice.Nekakvo hvaljenje Eurosporta,pa od njih je Marijan i kopirao ovaj izbor za miss.To je izmislio taj strašni bundesligaški dvojac sa Eurosporta oni tako ocijenju učesnice svjetskog prvenstva u fudbalu za žene.I to interaktivno stižu poruke oni ih čitaju u etar ala "meni je najbolja ova Hope Solo a nije loša ni ova na klupi Kanade" i sl.Pa baš ti komentatori su oličenje amaterizma sa svojim prevodima intervijua igrača koji nemaju veze sa vezom.Gledaću Face pa makar zmaj od šipova komentarisao jer će nam podrška Face TV ili bilo kojoj našoj TV stanici koja se potrudi da nam obezbjedi prijenos donjeti nešta.Ojačaće tv stanica pa će sebi mošda moći priuštiti adekvatnijeg komentatora.Sutra će se Face opet truditi da prenosi Želju,Sarajevo,Veleža,Slobodu,Čelika i bilo kojeg našeg predstavnika u Evropi i ja sam im zahvalan. Kod nas se ljudi ponašaju kao da smo mi neka sila u sportu,pa mi nismo mogli ni sanjatii o nekom mijestu u top 20 unazad par mjeseci na svjetskom prvenstvu a očekujemo nekog mega,giga eksperta da komentariše atletiku.
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#282 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by luckylaka »

betontennis wrote:Stvarno Marijan i Baho nisu za ovog posla,ali ovo konstantno pljuvanje po našem prelazi sve granice.Nekakvo hvaljenje Eurosporta,pa od njih je Marijan i kopirao ovaj izbor za miss.To je izmislio taj strašni bundesligaški dvojac sa Eurosporta oni tako ocijenju učesnice svjetskog prvenstva u fudbalu za žene.I to interaktivno stižu poruke oni ih čitaju u etar ala "meni je najbolja ova Hope Solo a nije loša ni ova na klupi Kanade" i sl.Pa baš ti komentatori su oličenje amaterizma sa svojim prevodima intervijua igrača koji nemaju veze sa vezom.Gledaću Face pa makar zmaj od šipova komentarisao jer će nam podrška Face TV ili bilo kojoj našoj TV stanici koja se potrudi da nam obezbjedi prijenos donjeti nešta.Ojačaće tv stanica pa će sebi mošda moći priuštiti adekvatnijeg komentatora.Sutra će se Face opet truditi da prenosi Želju,Sarajevo,Veleža,Slobodu,Čelika i bilo kojeg našeg predstavnika u Evropi i ja sam im zahvalan. Kod nas se ljudi ponašaju kao da smo mi neka sila u sportu,pa mi nismo mogli ni sanjatii o nekom mijestu u top 20 unazad par mjeseci na svjetskom prvenstvu a očekujemo nekog mega,giga eksperta da komentariše atletiku.
Eto neka si im objasnio.Al ne sekiraj se kakav bolan eurosport kad ne propustaju ni jednu ni Bahinu ni Marjanovu rijec.Ljudima oci ispadose na Face :DUstvari imas 3-4 forumasa koji ponavljaju isto pa bi covjek pomislio kako se masa digla protiv ovog dvojca.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#283 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by SmokingMan »

Nisam mogao gledati SP u atletici,koliko je samo besmisleno raditi prenos takvog događaja sa bezidejnim komentatorima,a vala "gušili" su jedan drugoga,ispalo je samo iz goreg u gore...
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#284 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by spinel_ »

da se razumijemo odmah Baho i Maki nisu za atletike jer istu nisu nikad komentarisali i ne vidim zbog cega se u kontekstu face tv-a non stop spominje ES kao olicenje profesionalizma sto bi i trebalo biti tako jer za svaki sport imaju i adekvatne komentatore za isti, dakle zna se svaciji posao dok ovamo imas dva komentatora i ta dvojica sve prenose jer nemas strucnog kadra za npr kosarku ili atletiku pa da ga mozes ubaciti kad zatreba.

Mauricee Green :-) , smijesno. Covjek radi za ES i logicno da ce biti i na ovom sinhronizovanom ES njegov komentar.
Sta je to FaceTV trebao poslati Krehmica ili Kimani da se javljaju sa atletske staze i uzimaju izjave od Asafe Powella, Bolta, Faraha itd da bi udovoljio prezahtjevnom bosnjackom pucanstvu koji je navikao na svjetski priznate i poznate komentare i prenose :-)

jos jednom ponavljam, ljudi su otkupili prava, to sto nemaju komentatore strucne za atletiku NIJE RAZLOG za pljuvanje i ismijavanje pomenutog dvojca. Ne placas ih da su ti duzni prenos napraviti striktno profesionalno ala BBC.

ismijavanje zbog prenosa kad znamo u kakvoj drzavi zivimo vise govori o vama nego o pomenutom dvojcu.

samo pitanje jos, sto BHT ne prenosi iako su to MORALI kao javni servis jer cemu onda postoji pretplata ?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#285 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by It_is_a_Leclerc »

betontennis wrote:Stvarno Marijan i Baho nisu za ovog posla,ali ovo konstantno pljuvanje po našem prelazi sve granice.Nekakvo hvaljenje Eurosporta,pa od njih je Marijan i kopirao ovaj izbor za miss.To je izmislio taj strašni bundesligaški dvojac sa Eurosporta oni tako ocijenju učesnice svjetskog prvenstva u fudbalu za žene.I to interaktivno stižu poruke oni ih čitaju u etar ala "meni je najbolja ova Hope Solo a nije loša ni ova na klupi Kanade" i sl.Pa baš ti komentatori su oličenje amaterizma sa svojim prevodima intervijua igrača koji nemaju veze sa vezom.Gledaću Face pa makar zmaj od šipova komentarisao jer će nam podrška Face TV ili bilo kojoj našoj TV stanici koja se potrudi da nam obezbjedi prijenos donjeti nešta.Ojačaće tv stanica pa će sebi mošda moći priuštiti adekvatnijeg komentatora.Sutra će se Face opet truditi da prenosi Želju,Sarajevo,Veleža,Slobodu,Čelika i bilo kojeg našeg predstavnika u Evropi i ja sam im zahvalan. Kod nas se ljudi ponašaju kao da smo mi neka sila u sportu,pa mi nismo mogli ni sanjatii o nekom mijestu u top 20 unazad par mjeseci na svjetskom prvenstvu a očekujemo nekog mega,giga eksperta da komentariše atletiku.
:zzzz: :zzzz:

Samo vi gledajte FACE. Niko vam ne brani.

Ionako će tamo gledati samo oni koji atletiku prate otkako je Amel Tuka postao neki faktor.
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2574
Joined: 16/05/2015 12:49

#286 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by SpecialOffer »

Koji odron zajedno sa Marjanom :lol:
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#287 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by spinel_ »

da je isti dvojac na SK ili ES to bi bile hvalospjevke na sve strane kao sto su uostalom bile za Makija dok je radio za SK.

ono kazes gledao si na Eurosport odmah si evropski covjek iako isti, govorim o ovom sinhronizovanom obiluje teskim amaterima koji si uz to i teski nacionalisti da ne kazem fasisti. Cast 2-3 covjeka.
Holms
Posts: 509
Joined: 27/01/2012 22:51

#288 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Holms »

Filozofija palanke.
Dobra su ova dvojica, kakvi su ovi što ih brane. :-)
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#289 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by oskarboy »

spinel_ wrote:da je isti dvojac na SK ili ES to bi bile hvalospjevke na sve strane kao sto su uostalom bile za Makija dok je radio za SK.

ono kazes gledao si na Eurosport odmah si evropski covjek iako isti, govorim o ovom sinhronizovanom obiluje teskim amaterima koji si uz to i teski nacionalisti da ne kazem fasisti. Cast 2-3 covjeka.
ne provaljuj se,marijan na SK i marijan na facetv su posve dva razlicita covjeka.pravi marijan je bio na SK
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#290 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by It_is_a_Leclerc »

spinel_ wrote:da je isti dvojac na SK ili ES to bi bile hvalospjevke na sve strane kao sto su uostalom bile za Makija dok je radio za SK.

ono kazes gledao si na Eurosport odmah si evropski covjek iako isti, govorim o ovom sinhronizovanom obiluje teskim amaterima koji si uz to i teski nacionalisti da ne kazem fasisti. Cast 2-3 covjeka.
Cccc.... Kakve notorne izmišljotine...

Jedan jedini nacionalist radi na ES, i to je Smiljan Banjac, koji je inače iz BiH, i koji govori za onog iz Borusije da je "selektor Republike Srpske" i slično. Svi ostali su vrlo korektni.

Izmišljate i branite neodbranjivo - dvojac koji ne razumije da su sedmoboju grupe za pojedince discipline formiraju po prošlim rezultatima, pa se ibrete po pet minuta, kako to da su vremena sve bolja i bolja...
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#291 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by hrasno38 »

oskarboy wrote:
spinel_ wrote:da je isti dvojac na SK ili ES to bi bile hvalospjevke na sve strane kao sto su uostalom bile za Makija dok je radio za SK.

ono kazes gledao si na Eurosport odmah si evropski covjek iako isti, govorim o ovom sinhronizovanom obiluje teskim amaterima koji si uz to i teski nacionalisti da ne kazem fasisti. Cast 2-3 covjeka.
ne provaljuj se,marijan na SK i marijan na facetv su posve dva razlicita covjeka.pravi marijan je bio na SK
Potpuno dva ista covjeka ali kad komentarisu fuidbal....jebi ga atletika je nesto sasvim drugo.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25620
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#292 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by BHF_Manijak »

Ima li veceg samara od toga da hraces po nekom liku i onda kroz godinu-dvije radite zajedno prenos?! :mrgreen: :mrgreen:
betontennis
Posts: 246
Joined: 23/05/2010 01:03

#293 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by betontennis »

It_is_a_Leclerc wrote:
spinel_ wrote:da je isti dvojac na SK ili ES to bi bile hvalospjevke na sve strane kao sto su uostalom bile za Makija dok je radio za SK.

ono kazes gledao si na Eurosport odmah si evropski covjek iako isti, govorim o ovom sinhronizovanom obiluje teskim amaterima koji si uz to i teski nacionalisti da ne kazem fasisti. Cast 2-3 covjeka.
Cccc.... Kakve notorne izmišljotine...

Jedan jedini nacionalist radi na ES, i to je Smiljan Banjac, koji je inače iz BiH, i koji govori za onog iz Borusije da je "selektor Republike Srpske" i slično. Svi ostali su vrlo korektni.

Izmišljate i branite neodbranjivo - dvojac koji ne razumije da su sedmoboju grupe za pojedince discipline formiraju po prošlim rezultatima, pa se ibrete po pet minuta, kako to da su vremena sve bolja i bolja...
Pa niko nije ni tvrdio da je dvojac sa Face TV stručan za atletiku.Mene nervira Baho i njegovo kreveljenje i čuđenja što se momak s Pala druži sa momkom iz Bihaća.Ono njegovo ponašanje na dočeku je bilo dno dna.
Stvar je u tome što ti dižeš Eurosport i njegove komentatore koji su odron.I istinaje da su mnogi komentatori sa ES ismijavali naše sportiste nije Banjac jedini.Nakon upućivanja prijetnji i mailova redakciju u Parizu malo su se promjenili.
Spominješ kako je Maurice Green gost komentator na ES i to ti kao neki argument.Šta je trebao Face TV dovesti Carla Lewisa da se suprostavi ES?

Mi smo mala država skromnih mogućnosti i treba biti zahvalan što se bar neko trudi da nam omoguči da pratimo naše sportiste u borbi za medalje.Ko god bio komentator pa bili to makar polupismeni Baho i pomahnitali Maki sve dok on povisi glas kad naš sportista ulazi u cilj,ubacuje u koš ili trese mrežu biće mi draži od tamo nekog srbijanca kome je sumnjivo da je Amel popravio rezultat za 3 sekunde!

A o profesionalnosti komentatora sa ES samo još jedno.Mene bi bilo stid prenositi Bundesligu 3 godine i ne biti u stanju da prevedem 3 rečenice intervijua sa igračima čije je fond riječi 13!Nego onako lupa u fazonu koje bi ja pitanje sad postavio igraču a šta bi ono kao on trebao odgovoriti.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#294 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by It_is_a_Leclerc »

Prebacim da vidim da gospoda slučajno nije otkupila trasu bacanja kugle jer tamo imamo predstavnika (naravno - nije), a Manki komentira guzove atletičarki u fazonu - "ahh..evo malo ću vas pustiti da u tišini uživate u ovim prizorima".

Meanwhile, na ES nam je objašnjeno zašto je takmičarka na 400 m s preponama diksvalifikovana.

Toliko.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#295 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by spinel_ »

nidje veze, nemas nikakvu potrebu porediti ta dva kanala, jedan je na svjetskom nivou, drugi lokalni.
prvi mora imati strucne komentatore za svaki sport. dakle, ne moze niti smije se desiti da fudbalski komentator prenosi atletiku.
na lokalnom nivou je druga stvar..
uostalom, BiH osim Medine Sehic nema strucnog komentatora za kraljicu sportova, ako je mozemo prozvati kao strucnog i neko ko to voli i prati iz strast i kao sto na SK ima dvojac koji prenosi auto-moto sportove, a to ne rade sto moraju vec sto vole i sto bi svakako pratili i gledali da ne prenose. A malo je takvih danas.

i jos nesto, s obzirom na ime Eurosport koje nosi u sebi malo je strucnih komentatora koji tu rade.

za fudbal nemaju npr nijednog. sve je to na ho-ruk. ovaj sto prenosi atletiku vidi se i da je i inace prati, sto ce reci da je strucan, na stranu sto se jedno deset minuta ibretio za rezultate Tuke i kako mu nije jasno otkud najednom ovaj :zzzz:
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#296 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by vade_mecum »

betontennis wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
spinel_ wrote:da je isti dvojac na SK ili ES to bi bile hvalospjevke na sve strane kao sto su uostalom bile za Makija dok je radio za SK.

ono kazes gledao si na Eurosport odmah si evropski covjek iako isti, govorim o ovom sinhronizovanom obiluje teskim amaterima koji si uz to i teski nacionalisti da ne kazem fasisti. Cast 2-3 covjeka.
Cccc.... Kakve notorne izmišljotine...

Jedan jedini nacionalist radi na ES, i to je Smiljan Banjac, koji je inače iz BiH, i koji govori za onog iz Borusije da je "selektor Republike Srpske" i slično. Svi ostali su vrlo korektni.

Izmišljate i branite neodbranjivo - dvojac koji ne razumije da su sedmoboju grupe za pojedince discipline formiraju po prošlim rezultatima, pa se ibrete po pet minuta, kako to da su vremena sve bolja i bolja...
Pa niko nije ni tvrdio da je dvojac sa Face TV stručan za atletiku.Mene nervira Baho i njegovo kreveljenje i čuđenja što se momak s Pala druži sa momkom iz Bihaća.Ono njegovo ponašanje na dočeku je bilo dno dna.
Stvar je u tome što ti dižeš Eurosport i njegove komentatore koji su odron.I istinaje da su mnogi komentatori sa ES ismijavali naše sportiste nije Banjac jedini.Nakon upućivanja prijetnji i mailova redakciju u Parizu malo su se promjenili.
Spominješ kako je Maurice Green gost komentator na ES i to ti kao neki argument.Šta je trebao Face TV dovesti Carla Lewisa da se suprostavi ES?

Mi smo mala država skromnih mogućnosti i treba biti zahvalan što se bar neko trudi da nam omoguči da pratimo naše sportiste u borbi za medalje.Ko god bio komentator pa bili to makar polupismeni Baho i pomahnitali Maki sve dok on povisi glas kad naš sportista ulazi u cilj,ubacuje u koš ili trese mrežu biće mi draži od tamo nekog srbijanca kome je sumnjivo da je Amel popravio rezultat za 3 sekunde!

A o profesionalnosti komentatora sa ES samo još jedno.Mene bi bilo stid prenositi Bundesligu 3 godine i ne biti u stanju da prevedem 3 rečenice intervijua sa igračima čije je fond riječi 13!Nego onako lupa u fazonu koje bi ja pitanje sad postavio igraču a šta bi ono kao on trebao odgovoriti.
nisu ali mogli su dovesti nekoga iz npr. AK Sarajevo ko ima blage veze sa atletikom, ispricati par stvari, motivisati nekoga da se krene baviti atletikom i pozvati potencijalne clanove.
User avatar
phillie
Posts: 9346
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#297 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by phillie »

Na ES isti komentatori prenose i carling i snuker i fudbal i vala nikad nisam vidio da rafe prenos tek toliko da ga oteljigaju...
User avatar
mk ultra
Posts: 19128
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#298 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by mk ultra »

phillie wrote:Na ES isti komentatori prenose i carling i snuker i fudbal i vala nikad nisam vidio da rafe prenos tek toliko da ga oteljigaju...


najjači :mrgreen: :mrgreen:

još kad vodi pikado ili boćanje :thumbup: :thumbup:
User avatar
phillie
Posts: 9346
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#299 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by phillie »

hahaha e on je nivo za Face-a :D
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#300 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by oskarboy »

pa za takve egzoticne sportove i jest ovakav komentator,cista zabava,ali ne moze se tako komentarisat kad se radi u atletici,kraljici svih sportova i to jos na svijetskom prvenstvu.ipak je atletika ozbiljan sport u kojem citav svijet sudjeluju,dok ova odbojka sa nogama nije
Post Reply