SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
trcicu trceci
Posts: 2677
Joined: 30/04/2011 22:32

#251 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by trcicu trceci »

Jeste muhanati, ima za vas poslovica: "hrdjavom kurcu i dlake smetaju"
Moze mi smetati donekle komentator, ali u toj mjeri da mi ovisi zivot o tome ili da mi je to od velikog znacaja bas i ne, uostalom, kada igra reprezentacija ja komentatora i ne cujem od svoje euforije i ludila
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#252 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Mustang1 »

A ne kazem ja da je do Senada nego kazem da je to kao granica za prije i poslije
User avatar
luckylaka
Posts: 22310
Joined: 15/01/2010 06:28

#253 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by luckylaka »

hladan.preminger wrote:
luckylaka wrote:Pretpostavljam da ovi sto su izjahali na Bahu i Marjana da ce atletiku gledati na FaceTv samo da im traze greske a onda ce hvaliti tamo neke srpsko-hrvatske knale kako oni to rade profesionalno a nasi veze nemaju.Nek je preko Drine da se imamo cime hvaliti. :-)

Kad dodju pobjegulje pricati o stranama Drine.
:lol: :lol: Odmah se prepoznaju.Nesto ne temu il eto da upises post.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#254 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Banksy »

Tipičan Bosanac s početka 21. stoljeća. Ima energiju i srčanost, ali znanje mu je nikakvo ... Šteta. Imao je tolike godine da radi na sebi i da nauči bar osnove bar osnovnih sportova.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#255 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by supercali »

Mustang1 wrote:A ne kazem ja da je do Senada nego kazem da je to kao granica za prije i poslije
Pa i jeste kad je to jedina granica za bahu
Bio prije na javnom servisu i sada tu

Ma ijan je vec druga prica jer je on bio i na javnom i na hajatu i gdje je jos bio ne znam ni ja pa sada fejs
Cinjenica je da fejs zaostaje sto se tice strucnog kadra
Pa pored nekih imena ostalo su sve neki pocetnici koji rade kao maltene volonteri
A onda pored toga uzmemo senadovu sujetu i ponasanje dobijemo sto fejs zaista i jeste a baho ko lokalna lola se samo uklopio u to dok je na javnom bio kakav takav kodeks

Jbg i nekog nepismenog posalji na operu u narodnu ponasat ce se pristojno kako zna i umije a posalji ga na koridu sve niske strasti ce isplivati iz njeg
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#256 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by hladan.preminger »

luckylaka wrote:
hladan.preminger wrote:
luckylaka wrote:Pretpostavljam da ovi sto su izjahali na Bahu i Marjana da ce atletiku gledati na FaceTv samo da im traze greske a onda ce hvaliti tamo neke srpsko-hrvatske knale kako oni to rade profesionalno a nasi veze nemaju.Nek je preko Drine da se imamo cime hvaliti. :-)

Kad dodju pobjegulje pricati o stranama Drine.
:lol: :lol: Odmah se prepoznaju.Nesto ne temu il eto da upises post.

Samo tebe muče cinjenice oko dvojice nepismenih smetljara koji usput pljuju jedan po drugom a sad će da zajedno govna jedu.
Kako bi izbjegao rapravu o tome ti jadno glumis patriotu.
Ova izreka kao da je za tebe i slične pisana:
Patriotism is the last refuge of a scoundrel. S.J.
User avatar
luckylaka
Posts: 22310
Joined: 15/01/2010 06:28

#257 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by luckylaka »

Kad dodju pobjegulje pricati o stranama Drine.[/quote]
:lol: :lol: Odmah se prepoznaju.Nesto ne temu il eto da upises post.[/quote]


Samo tebe muče cinjenice oko dvojice nepismenih smetljara koji usput pljuju jedan po drugom a sad će da zajedno govna jedu.
Kako bi izbjegao rapravu o tome ti jadno glumis patriotu.
Ova izreka kao da je za tebe i slične pisana:
Patriotism is the last refuge of a scoundrel. S.J.
[/quote]
:-D Ohladi,nisam ja tema.O patriotizmu mozemo na nekoj drugoj temi npr.u kojem korpusu,u kojoj jedinici,na kojem ratistu i sl.Da ne trolamo ovdje.Bujrum.Sto se tice Bahe i Marjana meni su dobri tebi ne ,Nesto cudno.Njihov okrsaj,njihova licna stvar.Meni je bitno da mogu pogledati Zelj,Sa.,reprezentaciju,atletiku i sl.a kako ce to komentatorski izgledati manje mi je vazno(iako i ova dvojica razumiju se u materiju)Poz.i tebi.
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#258 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Patriotska_Liga »

TheMule wrote: Dajes sebi previse prava da kazes sta ja znam, sta ne znam. Sta narod zna, sta ne zna. Koji si ti faktor?

Ljudi koji gledaju utakmicu se mogu podjeliti na dva dijela:

1. Ljudi koji znaju sve o sportu i ne treba im komentator objasnjavati sve u detalje, jer, radi se o tv prenosu, ne radio prenosu (20%)
2. Ljudi kojih i ne interesuje previse, niti znaju dosta o sportu, vec gledaju radi raznih razloga: njihova drzava igra, raja gleda tu utakmicu, zene, djeca, itd itd (80%)


Americki komentatori su bez veze i dosadni. Britanski su bolji, ali dave statistikama i marketinskim trikovima koje moraju ponavljati, tako da nisu nista specijalno. Kad igra BiH, ja, kao i vecina gradjana koje si nazvo "budaletine" i "neinteligentne", zelimo nekog ko ce stvoriti atmosferu. Ako hoces da slusas nekog ko komentarise utamicu kao da je partija saha, onda ti nema pomoci, smanji zvuk, i komentarisi sam sebi.
Onaj ko tvrdi da su Topalbećirević i Mijajlović dobri komentatori zapravo je sam potvrdio o kakvoj se neznalici radi, moje je samo da to konstatujem.

Ne postoje ljudi koji znaju sve o spotu ali postoje oni koji se odlično razumiju u sport i njima trebaju vrhunski komentatori koji znaju čak bolje i od njih kako bi im skrenuli pažnju na detalje koji su im možda promakli. Vrhunski komentator je potreban i tebi i ženama i djeci kako bi vas sve naučio kako treba da se prati sportski događaj. Ovaj Topalbećirević je svojim komentarisanjem pogrešno odgojio generacije djece koji sada misle da je dobro komentarisanje ono što on radi samo zato što nisu imali priliku da čuju šta je dobro komentarisanje. Nisam ti bez razloga predložio američke i britanske sportske komentatore, kad to čuješ uvidit ćeš jednu potpuno novu dimenziju praćenja sportskih događaja za koju nisi ni sanjao da postoji. Odgovorno tvrdim da ti nisi nikad poslušao jednog kvalitetnog komentatora iz ove dvije zemlje iako ti tvrdiš da jesi. Ako ništa barem poslušaj Edina Avdića, često komentariše košarku na Areni, a prije dvije godine na EP je pokazao kako se u isto vrijeme može i srčano i kvalitetno prenositi meč. Komentarisanje sportskih događaja je umjetnost, a Topalbećirević i Mijajlović nisu nikakvi umjetnici.
luckylaka wrote:Pretpostavljam da ovi sto su izjahali na Bahu i Marjana da ce atletiku gledati na FaceTv samo da im traze greske a onda ce hvaliti tamo neke srpsko-hrvatske knale kako oni to rade profesionalno a nasi veze nemaju.Nek je preko Drine da se imamo cime hvaliti. :-)
Svako ozbiljan će atletiku pratiti na Eurosportu, a ja konkretno imam Eurosport Player, tamo uključim britanskog komentatora i Bog te veselio, nemam nikakvu namjeru da slušam te trivijalce.

Mislim da su svi na ovom forumu na političkim temama manje-više upoznali moje stavove. I kad ja takav kažem da su komentatori sa Eurosporta za sve naše komentatore osim Avdića, a posebno za Topalbećirevića i Mijajlovića, izmislili komentarisanje, onda ti je jasno o kakvim kvazistručnjacima se radi kada se govori o ovoj dvojici. A ja tri put razmislim prije nego što pohvalim nešto srpsko pa makar to nešto bilo izuzetno vrijedno.
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#259 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Cavendish »

Niko ne spori da je Baho istinski patriota te da je solidan komentator fudbalskih utakmica. Ali Bahino komentarisanje kosarkaskih utakmica za svakoga ko iole prati kosarku zaista je katastrofalno, na stranu ostavimo Bahine izljeve emocija. Ja sam se nadao da ce Senad angazovati Edina A da odradi 2 Utakmice sto bi bilo uzivanje za slusanje. Mislim da Edin Avdic zasluzuje svoju posebnu temu na forumu
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#260 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by It_is_a_Leclerc »

Bahu i onog Mankija će slušati i gledati samo ove "patriJote" i osobe koje nemaju Eurosport...

Ljudi imaju Mauricea Greena kao voditelja u uvodnoj emisiji. Face će imati Amela Ćurića i Ilmu Karahmet koji pjevaju sevdalinke.
User avatar
phillie
Posts: 9350
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#261 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by phillie »

Sta ka'e Baho: "Tuka ima ubjedljivo najbolje vrijeme ove sezone" :D jbt, ko da ih je minutu iza sebe ostavio :D Nije ovo za njih, previse je ovo "spor" sport i previse je takmicara (evo bogami 15 minuta kako traje prenos, a oni nijednom nisu spomenuli sta se konkretno desava na borilistima"). Jedino sto Baho rece: "Postovani gledaoci, obicno su staze tri, cetiri i pet najbrze" (jah, staze trce) i "Ovaj dio kuda trce (maraton) bas mi je dobro poznat..." :D

EDIT: Evo sad malo Marijan baci koji rezultat
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#262 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by It_is_a_Leclerc »

phillie wrote:Sta ka'e Baho: "Tuka ima ubjedljivo najbolje vrijeme ove sezone" :D jbt, ko da ih je minutu iza sebe ostavio :D Nije ovo za njih, previse je ovo "spor" sport i previse je takmicara (evo bogami 15 minuta kako traje prenos, a oni nijednom nisu spomenuli sta se konkretno desava na borilistima"). Jedino sto Baho rece: "Postovani gledaoci, obicno su staze tri, cetiri i pet najbrze" (jah, staze trce) i "Ovaj dio kuda trce (maraton) bas mi je dobro poznat..." :D

EDIT: Evo sad malo Marijan baci koji rezultat
Wow. Kakvo lupetanje. Ja sam prebacio prije par minuta da čujem to čudo - i čujem kako Manki uzima ibret što su grupe u sedmoboju sve brže i brže, a ne konta budala da se tako i sastavljaju grupe - od najslabijih prema najjačim. I vratim se nazad na ES.
odsutraopetultra
Posts: 179
Joined: 25/05/2010 17:37

#263 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by odsutraopetultra »

Jaooooo, pokušao 2 min ali ne ide.... ide Eurosport :run: nista o takmicenju,gluposti trabunjaju... :roll:
User avatar
Šveđanin
Posts: 5648
Joined: 13/06/2013 00:19

#264 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Šveđanin »

Kakvo lupetanje na FaceTV. Ljudi pricaju bukvalno o svemu sem o onome sto se prikazuje na tv.
User avatar
maraccana
Posts: 1140
Joined: 10/08/2015 05:17

#265 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by maraccana »

.
Last edited by maraccana on 26/07/2016 01:19, edited 1 time in total.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#266 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by pirmin »

maraccana wrote:
Šveđanin wrote:Kakvo lupetanje na FaceTV. Ljudi pricaju bukvalno o svemu sem o onome sto se prikazuje na tv.
:lol:
2 poena?? :?

:lol: :lol: :lol:
User avatar
jasko_ba
Posts: 7801
Joined: 13/11/2006 17:47

#267 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by jasko_ba »

Velkoski wrote:
"komenatorski duo"
obraza bez.
"kao da su oni pobijedili, kao da nije reprezentacije pobijedila"
"kako gledati tu televiziju"
"ti su ljudi izludili Bosance i Hercegovce"
:smajlikojipovraća:
Baho o Marjanu, nije steta ponoviti ova ubleharenja :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#268 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by supercali »

Samo jos baho da pocne pozdravljati i pljuno je kompletnog sebe sa ovom izjavom na tom seminaru ili sta je vec bilo
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#269 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by oskarboy »

joj kako je marijan iritantant sa svojim nekim podsmjehivanjem,nesto kaze pa se sam sebi smije,uzas zivi,pa sta se stim covjekom desilom? kao da im senad daje neku drogu. najbolji marijan je bio na sportclubu,cim je dosao u sarajevo on se skroz pokvario ,postade lik totalni neprofesionalac.
a baho je posebna prica,sad jede vlastita govna.propao ko zeton,pa se prihvatio amaterske face tv koju je nedavno ispljuvao.totalna ljubomora bila jer mu je bilo strasno vokri sto on nije bio taj komentator sa kojim ce se zmajevi plasirat na mundijal.pa je onda pljuvao po face i marijanu.
baho i marijan su neprofesionalci,samo znaju dizat nepotrebne euforije .prvaci su u samohvaljenju,zajedno sa svojim sefom sencijem
elk
Posts: 2776
Joined: 14/08/2006 12:03

#270 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by elk »

i? zaplaka li dabar nepismeni :-) ? šta bi?
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#271 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by oskarboy »

a najace kad se baho samohvalise kako je on prenosio preko 1500 prenosa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pa sta ako si prenosio :? :? mogao si ih prenosit i premo 10 000 kad opet veze nemas
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45202
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#272 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Chmoljo »

odraditi 1500 prenosa i opet biti neprofesionalan nije stvar za pohvaliti se.


blago rečeno...
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#273 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by pirmin »

Eno shuknuo mu je neko na FB ovim videom. :D :thumbup:

Kakav ublehas. :-)
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#274 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by bingov buraz »

Kad diletantizam postane standard ismijavanje postaje obaveza :mrgreen:
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#275 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by oskarboy »

koji levati tito dragi :lol: :lol: :lol: njih dvojica ce govorit Tuki kad treba da napadne i da pojaca sprint hahahahaha
Post Reply