SA-X Humanitarna Akcija

Forum za humanitarne akcije.
Locked
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#151

Post by mIRCerka »

pitt wrote:Takvu te volim.....malo :D:D
Hajmo stoko bjelosvjetska.......pokrenite se malo i ukljucite se u akciju. Nije jos kasno :x
ovako, ne znam koliko ste upratili ( a vidim da se prethodne strane ne citaju pretjerano) otvorice se racun preko jednog udruzenja gradjana i na taj racun ce ljudi van BiH moci doprinijeti....
ova akcija bi trebala trajati SEDAM dana....
za naslov akcije se jos uvijek dogovaramo :D
izgleda da su akcijasi plaho zauzeti sada, vise informacija veceras.
Pozdrav
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#152

Post by edu »

stupio sam u kontakt sa predstavnikom (tacnije, predstavnicom :D )trznog centra Velpro i trebam poslati fax danas ili sutra sa detaljnijim informacijama u vezi sa akcijom..da li da nesto na svoju ruku sastavljam ili da cekam onu "smrznutu"?!

cekam i odgovor od TVSA i Hayata...
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#153

Post by Pooll »

edu, prmomrznuta je rekla da ce danas to probat odraditi... ako ne stigne zbog obaveza mozemo i mi nesto skuckat...

hmm... sta je sa tim datumom? jeli konacno odredjen?? :roll:
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#154

Post by edu »

u kojim je novinama izasao onaj clanak s prve stranice?
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#155

Post by Pooll »

Ma da.. velpro je kupio konzum...

mislim na datum akcije...
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#156

Post by edu »

ne znam sto smo toliko zapeli da to bude prva ili druga sedmica u junu..kad vidimo da smo skupili odredjenu svotu novca..ili kad vidimo da imamo nekoliko donacija u hrani..onda cemo reci eh akcija dostave ce biti tog i tog datuma..ili je frka zbog neceg drugog..a ja ne kontam :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#157

Post by mIRCerka »

edu wrote:neozbiljnost se nazire..prosla su cetiri dana a "smrznuta" ce to tek danas pokusati napisati ako bude imala vremena..ako za nesto nemas vremena to se ne obecava..najmanji je problem napisati..htio sam da svi imamo papir sa istim tekstom a ne k'o neki indijanci..ova zena iz trznog centra Velpro mi je rekla da na njen konkretniji odgovor mogu racunati tek za 7-8 dana..(u petak..jer otvaraju neke nove markete po sarajevu)..to je 03.06. sto se tice datuma akcije?? mislis na datum kupovine ili...
a ti bi edu mogao procitati mail...
i MOGLI BISTE PRESTATI ZACHATAVATI TEMU JER SAM LINK POSLALA NEKIM BITNIM LJUDIMA SA SVOJE POSLOVNE ADRESE I NE ZELIM DA ME SMATRAJU NEOZBILJNOM!

eto...nagovorih vam se....
:lol:
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#158

Post by Ivy »

Bas se osjecam bezveze sto ne mogu direktno pomoc dok ne dodjem. Al' vjerujem da drzite sve pod kontrolom :)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#159

Post by mIRCerka »

edu wrote:bem vam..kako ja do sada ne primih one mailove..je li to samo manijaci izmedju sebe razmjenjuju mailove..je li ovo samo akcija manijaka..OK..od sada smo podijeljeni...

pitte..slazes li se da se nasa akcija zove "od bordo srca bordo srcu".. :D :D
hej, ne drobi....provjeri svaki mail i vidjeces svoju adresu!!!
ko ti je kirv sto to tebi stize kao SPAM! :oops: :oops:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#160

Post by pitt »

E ba....pazi sta pricas da te ne izofiramo pred tim biznis partnerima :D:D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#161

Post by mIRCerka »

pitt wrote:E ba....pazi sta pricas da te ne izofiramo pred tim biznis partnerima :D:D
nemoj ti meni da prijetis :D
shalu na stranu, FROZEN je u strasnom poslu...edu ako zelis mogu ti poslati mail sto sam poslala JEDNOM marketu u sa (da ne ofiram ovdje, jos nisu odgovorili)....
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#162

Post by edu »

sta mislite o nazivu akcije "Pruzite ruku"...

zvuci mi OK..pruzanje ruke..davanje nekome pomoci..simbolizira pomoc???
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#163

Post by Pooll »

meni zvuci super... nego izgleda da su nam se forumasi malo uspavali (eksept dis ćeters pipl) :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#164

Post by edu »

Pooll wrote:meni zvuci super... nego izgleda da su nam se forumasi malo uspavali (eksept dis ćeters pipl) :D
je li četers ili ćeters? :D

nemam vise vrmena da cekam dopis od smrznute pa sam se dao na pisanje..reci mi je li ok da stavim ovaj link
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=14101

ili... :? :? :?
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#165

Post by Pooll »

Jeste...

Kada napises posalji ga, da vidimo kako izgleda... promrznuta je sigurno u obavezama... ili :?

:shock:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#166

Post by mIRCerka »

edu wrote:
Pooll wrote:meni zvuci super... nego izgleda da su nam se forumasi malo uspavali (eksept dis ćeters pipl) :D
je li četers ili ćeters? :D

nemam vise vrmena da cekam dopis od smrznute pa sam se dao na pisanje..reci mi je li ok da stavim ovaj link
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=14101

ili... :? :? :?

Frozen je poslala svima na mail DOPIS koji treba da dopunimo podacima i saljemo. Ne komplikujte.
:oops:
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#167

Post by edu »

mIRCerka wrote:
edu wrote:
Pooll wrote:meni zvuci super... nego izgleda da su nam se forumasi malo uspavali (eksept dis ćeters pipl) :D
je li četers ili ćeters? :D

nemam vise vrmena da cekam dopis od smrznute pa sam se dao na pisanje..reci mi je li ok da stavim ovaj link
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=14101

ili... :? :? :?

Frozen je poslala svima na mail DOPIS koji treba da dopunimo podacima i saljemo. Ne komplikujte.
e ja ga ne primih..ja sam nesto sklepa ovoj gospodji iz Velpro-a..i fax sam poslao prije dva sata..morao sam se snaci..no taj dopis (koji ja jos uvijek nisam dobio)..cemo koristiti za u buduce...

ja napisah gospodji kratko-jasno...

prvo je isao onaj tekst s prve strane o Tetki i kuhinji...

Nakon pročitanog teksta koji je izašao u dnevnim novinama Oslobođenje, moji prijatelji i ja smo odlučili da pokrenemo akciju pomaganja Narodnoj kuhinji Stari grad u Sarajevu pod nazivom «Pružite ruku». Trenutno smo u fazi traženja potencijalnih sponzora – partnera. Želja nam je da angažujemo što veći broj ljudi dobre volje koji su spremni «pružiti ruku», na bilo koji način. Svaki vid pomoći je dobrodošao. U pregovorima smo sa svim printanim i elektronskim medijima kako bi ova akcija bilo što bolje medijski prezentovana. Ukoliko budete imali slobodnog vremena zamolio bih Vas da pogledate link na kojem se i nalaze svi naši dogovori u vezi s ovom akcijom.
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=14101

neko komplikuje?! :?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#168

Post by mIRCerka »

edu wrote:
e ja ga ne primih..ja sam nesto sklepa ovoj gospodji iz Velpro-a..i fax sam poslao prije dva sata..morao sam se snaci..no taj dopis (koji ja jos uvijek nisam dobio)..cemo koristiti za u buduce...

ja napisah gospodji kratko-jasno...

prvo je isao onaj tekst s prve strane o Tetki i kuhinji...

Nakon pročitanog teksta koji je izašao u dnevnim novinama Oslobođenje, moji prijatelji i ja smo odlučili da pokrenemo akciju pomaganja Narodnoj kuhinji Stari grad u Sarajevu pod nazivom «Pružite ruku». Trenutno smo u fazi traženja potencijalnih sponzora – partnera. Želja nam je da angažujemo što veći broj ljudi dobre volje koji su spremni «pružiti ruku», na bilo koji način. Svaki vid pomoći je dobrodošao. U pregovorima smo sa svim printanim i elektronskim medijima kako bi ova akcija bilo što bolje medijski prezentovana. Ukoliko budete imali slobodnog vremena zamolio bih Vas da pogledate link na kojem se i nalaze svi naši dogovori u vezi s ovom akcijom.
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=14101


neko komplikuje?! :?
evo sam ti FWD.... ne znam kako ti ne dolazi, jer si na spisku adresa...
nebitno....nemoj citirati sto postova..
idem stelu ganjat...pozz
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#169

Post by edu »

da ne citiram 100 postova..OK!
:D :D :D
AlisaWonder
Posts: 52
Joined: 20/05/2003 00:00
Location: Sarajevo

#170

Post by AlisaWonder »

ni meni nista nije stiglo na mail...podsjecam [email protected]
a kao allhambra
b kao bosnia :D

hajte vise, gledam ovaj 5.maj kad god otvorim topic, bas smo....puzevljevim korakom....sto me podsjeti...moja rodica studira arhitekturu i kaze da jedan od njenih profesora u kabinetu na zidu ima pjesmu koja pocinje sa "puzevljevim korakom"...a kod smo vec kod sitne gamadi, jos jedna digresija - nedavno razgovarah sa prijateljicom koja je prekinula s momkom, i dodjosmo naravno do termina "muska gamad", da bi zatim pokusale napraviti jedninu, sto bas i nije islo... :roll: ...ja predlazem "game", sasvim pristojna jednina, i rekla bih lingvisticki korektna :-D ...
eto, ne morate mi zahvaljivati, ja to da bude zanimljivije, a i zbog ovih bitnih sto citaju, da vide da mi ne zachatavamo....
:-)
BigusDickus
Posts: 3832
Joined: 09/07/2004 09:49
Location: Sarajevo
Contact:

#171

Post by BigusDickus »

A ti si ta, znaci... :D
chaki
Posts: 23
Joined: 23/05/2005 23:32

#172

Post by chaki »

HM!
chaki
Posts: 23
Joined: 23/05/2005 23:32

#173

Post by chaki »

Last edited by chaki on 29/05/2005 13:50, edited 2 times in total.
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#174

Post by Pooll »

chaki wrote:HM!
MH!
:-?


__


jel se to mi stvarno krecemo puzevljevim korakom?
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#175

Post by edu »

ima li sta novo?
Locked