RUSIJA

Post Reply
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18007
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#11226 Re: RUSIJA

Post by GandalfSivi »

Satrap_Darije wrote: 23/07/2021 16:16
GandalfSivi wrote: 23/07/2021 16:02

Cekaj, jesu li priznali da su lagali, ili si ti nezadovoljan kolicinom informacija koje ti se serviraju?
Prešli sa "sigurno" na "malo vjerojatno".
Priznali su da nije "sigurno" , znači lagali su.

Nikakve pare nije Putin davao Talibanima za glave američkih vojnika.
Znaci lazes.
User avatar
Satrap_Darije
Posts: 471
Joined: 03/11/2020 13:43
Location: Rijeka, Hrvatska

#11227 Re: RUSIJA

Post by Satrap_Darije »

GandalfSivi wrote: 23/07/2021 16:30
Satrap_Darije wrote: 23/07/2021 16:16

Prešli sa "sigurno" na "malo vjerojatno".
Priznali su da nije "sigurno" , znači lagali su.

Nikakve pare nije Putin davao Talibanima za glave američkih vojnika.
Znaci lazes.
Dobro, lažem.
Laže i State Department.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18007
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#11228 Re: RUSIJA

Post by GandalfSivi »

Satrap_Darije wrote: 23/07/2021 17:20
GandalfSivi wrote: 23/07/2021 16:30

Znaci lazes.
Dobro, lažem.
Laže i State Department.
Za tebe imamo dokaz, za njih ne.
User avatar
Satrap_Darije
Posts: 471
Joined: 03/11/2020 13:43
Location: Rijeka, Hrvatska

#11229 Re: RUSIJA

Post by Satrap_Darije »

GandalfSivi wrote: 23/07/2021 18:27
Satrap_Darije wrote: 23/07/2021 17:20

Dobro, lažem.
Laže i State Department.
Za tebe imamo dokaz, za njih ne.
Za mene samo imate priznanje :mrgreen:
User avatar
Hame_
Posts: 5400
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#11230 Re: RUSIJA

Post by Hame_ »

Ambasada Rusije u BiH
Image


Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u BiH
Image


:mrgreen:
zilog
Posts: 7460
Joined: 06/03/2009 11:19

#11231 Re: RUSIJA

Post by zilog »

Zakucao...

:pisnuo:
User avatar
Hame_
Posts: 5400
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#11232 Re: RUSIJA

Post by Hame_ »

WTF... prisluškuju :lol:

Image
User avatar
HarTar
Posts: 8706
Joined: 20/05/2020 02:33

#11233 Re: RUSIJA

Post by HarTar »

Hame_ wrote: 23/07/2021 23:48 Ambasada Rusije u BiH
Image


Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u BiH
Image


:mrgreen:
Kada ovako sagledaš stvari onda Rusija fakat djeluje neozbiljno :lol: :lol:
User avatar
HarTar
Posts: 8706
Joined: 20/05/2020 02:33

#11234 Re: RUSIJA

Post by HarTar »

Ruski šef saobraćajne policije napravio vilu od zlata zahvaljujući mitu! :D :-)
ImageImageImageImageImage
Istražni komitet Rusije nedavno je objavio je snimke iz kuće pritvorenog šefa Saobraćajne policije za stavropoljsku teritoriju pukovnika Alekseja Safonova. Na snimcima se vidi enterijer luksuzne vile obložen zlatom, dvorište oko kuće sa nekoliko parkiranih stranih automobila i velike sume novca. U navednoj akciji, privedeno je više od 35 saobraćajnih policajaca iz Rusije. Kako navode mediji, oni su optuženi za primanje mita, zloupotrebu položaja i druga krivična djela. Navodi se da sui oni mito uzimali od vozača šlepera koji su prevozili veću količinu robe od dozvoljene. Prema preliminarnim podacima, sada Safonovu prijeti kazna do 15 godina zatvora sa novčanom kaznom do 70 puta većim od iznosa mita koje je primio.
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#11235 Re: RUSIJA

Post by Capljina74 »

HarTar wrote: 25/07/2021 23:51 Ruski šef saobraćajne policije napravio vilu od zlata zahvaljujući mitu! :D :-)
ImageImageImageImageImage
Istražni komitet Rusije nedavno je objavio je snimke iz kuće pritvorenog šefa Saobraćajne policije za stavropoljsku teritoriju pukovnika Alekseja Safonova. Na snimcima se vidi enterijer luksuzne vile obložen zlatom, dvorište oko kuće sa nekoliko parkiranih stranih automobila i velike sume novca. U navednoj akciji, privedeno je više od 35 saobraćajnih policajaca iz Rusije. Kako navode mediji, oni su optuženi za primanje mita, zloupotrebu položaja i druga krivična djela. Navodi se da sui oni mito uzimali od vozača šlepera koji su prevozili veću količinu robe od dozvoljene. Prema preliminarnim podacima, sada Safonovu prijeti kazna do 15 godina zatvora sa novčanom kaznom do 70 puta većim od iznosa mita koje je primio.
Udarili cojeku na ovo malo sirotinje što je skućio. Crkvice sto je od usta odvajao!
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#11236 Re: RUSIJA

Post by Capljina74 »

Udar na Rusiju i Ruse!
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#11237 Re: RUSIJA

Post by jeza u ledja »

Satrap_Darije wrote: 23/07/2021 16:16
GandalfSivi wrote: 23/07/2021 16:02

Cekaj, jesu li priznali da su lagali, ili si ti nezadovoljan kolicinom informacija koje ti se serviraju?
Prešli sa "sigurno" na "malo vjerojatno".
Priznali su da nije "sigurno" , znači lagali su.

Nikakve pare nije Putin davao Talibanima za glave američkih vojnika.
Slaga frajer nabrzaka i hajmo dalje. :lol:

Cuj presli sa "sigurno". Ko je presao sa sigurno?
User avatar
Satrap_Darije
Posts: 471
Joined: 03/11/2020 13:43
Location: Rijeka, Hrvatska

#11238 Re: RUSIJA

Post by Satrap_Darije »

jeza u ledja wrote: 26/07/2021 15:40
Satrap_Darije wrote: 23/07/2021 16:16

Prešli sa "sigurno" na "malo vjerojatno".
Priznali su da nije "sigurno" , znači lagali su.

Nikakve pare nije Putin davao Talibanima za glave američkih vojnika.
Slaga frajer nabrzaka i hajmo dalje. :lol:

Cuj presli sa "sigurno". Ko je presao sa sigurno?
30.9.2020

Biden optužuje Trumpa za toleriranje Putinovog slanja novaca talibanima na debati.



Optužio ga i za izdaju.

"His entire presidency has been a gift to Putin, but this is beyond the pale," Mr Biden said of his Republican opponent shortly after the news broke.

"It's a betrayal of the most sacred duty we bear as a nation to protect and equip our troops when we send them into harm's way. It's a betrayal of every single American family with a loved one serving in Afghanistan or anywhere overseas."



16.4.2021

The White House has acknowledged there was little evidence that Russia had offered Taliban militants bounties to kill US soldiers in Afghanistan.

A spokeswoman for President Joe Biden said the claim had "low to moderate confidence" from US spy chiefs.

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-56775660
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#11239 Re: RUSIJA

Post by jeza u ledja »

Satrap_Darije wrote: 26/07/2021 16:20 bla
Ti ili ne razumijes engleski ili ne razumijes bosanski.

Pa da ponovim. Ko je presao sa "sigurno" na "malo vjerovatno"?
Ko je rekao da se radi o sigurnoj stvari, pa presao na malo vjerovatno? Biden? Gdje i kad? State department? Gdje i kad?

Ukucao na YT "biden about putin bounties". Prvi video koji je izasao - u roku prvih 15-ak sekundi, Biden kaze "assuming that the report is accurate".




Nekoliko dana poslije:



"It appears as though from what I have....and I don't have access to classified information any more....but if what I have heard over the last week...."

U naslovu stoji "if Russia bounty allegations confirmed".

Evo i mjesec i po poslije, sa izrazito anti-Trump medija:

https://www.nbcnews.com/politics/nation ... d-n1240020
U.S. commander: Intel still hasn't established Russia paid Taliban 'bounties' to kill U.S. troops
Jednostavno si slagao da je neko govorio da se radi o sigurnoj stvari. Niti je Biden to govorio, niti to bilo ko u vojsci, obavjestajnim sluzbama tvrdio. Nit je to utvrdjeno, nit je danas utvrdjeno da se sigurno nije desilo.
User avatar
Satrap_Darije
Posts: 471
Joined: 03/11/2020 13:43
Location: Rijeka, Hrvatska

#11240 Re: RUSIJA

Post by Satrap_Darije »

Nisam slagao jer sam uzeo kao primjer ono što je Biden govorio u debati i način na koji su mediji lojalni Demokratima to prenosili.

Govorili su o tome kao da je sve potvrđeno, dokazano. Ima video gdje neki bivši vojni specijalac čak traži od Trumpa da nametne sankcije Rusiji.
Našao sam i isječke sa onih njihovih konferencija za medije gdje su dosta puta pitali onu plavušu kakav će odgovor Trumpa biti prema Rusiji.

Ne mogu više naći onaj video sa bivšim vojnikom, imao je preko milijun pregleda. Valjda su ga makli.

U drugim vijestima:

Šaman iz Jakutije, Aleksandar Gabišev, koji je htio istjerati demone iz Putina a onda i samog Putina iz Kremlja ponovo strpan na psihijatriju.

Prije dvije godine je odlučio pješice otići iz Jakutska u Moskvu, otpr. 8000 kilometara da istjera Putina iz Kremlja jer je tvrdio da mu je Bog rekao da je Putin demon.

Već su ga nekoliko puta strpali na psihijatriju zbog tih pokušaja egzorcizma Vladimira Putina, a sada su ga i osudili na "liječenje" jer je navodno napao pripadnika snaga sigurnosti.

Image

Ovo je odvratna praksa koja postoji još od Sovjetskog Saveza gdje je mnogo ljudi koji su bili disidenti proglašavani šizofreničarima.
To se događa i ovdje u Hrvatskoj, slučaj Frančisković.

Psihijatrija nije nikakava medicina već dio represivnog aparata i to se maniferstira u ovome slučaju.

Za nadati se je da će vlada Rusije ipak popustiti i oslobodit ovog šamana jer nikome nije učinio ništa loše.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55408
Joined: 15/12/2008 16:53

#11241 Re: RUSIJA

Post by ultima_palabra »

Pa Biden u tom trenutku nije imao nikakvu funkciju u vladi, znaci mogao je samo baratati podacima iz medija. A mjesec dana prije izbora normalno da ces pucati iz svih oruzja.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#11242 Re: RUSIJA

Post by jeza u ledja »

Satrap_Darije wrote: 26/07/2021 17:36 Nisam slagao jer sam uzeo kao primjer ono što je Biden govorio u debati i način na koji su mediji lojalni Demokratima to prenosili.

Govorili su o tome kao da je sve potvrđeno, dokazano. Ima video gdje neki bivši vojni specijalac čak traži od Trumpa da nametne sankcije Rusiji.
Našao sam i isječke sa onih njihovih konferencija za medije gdje su dosta puta pitali onu plavušu kakav će odgovor Trumpa biti prema Rusiji.

Ne mogu više naći onaj video sa bivšim vojnikom, imao je preko milijun pregleda. Valjda su ga makli.
Ko je govorio kako je sve potvrdjeno i dokazano? To ni anti-Trump mediji nisu rekli. Cak ni clanci iz NYT i WaPo koji su tvrdili da su povezali cak i smrt jednog vojnika sa tim, nisu govorili da je potvrdjeno i dokazano, vec da postoje izvjestaji obavjestajnih agencija o tome.

Kazes Biden govorio u debati kako kazu mediji lojalni Demokratama, ja ti stavio clanak sa NBC iz septembra koji kaze da nista od ovog nije potvrdjeno.

Cijela prica se svodi na to da su obavjestajne sluzbe imale neke naznake da se ovo desava - da su o tome izvjestili Bijelu kucu, a da Trump o tome nista nije rekao Putinu. Izvjestaj obavjestajnih sluzbi je samo naznaka, nepotrvdjena stvar.

Inace "bivsi vojni specijalac" i "novinar na presici" nije isto sto i izjava State Departmenta ili Bidena. Ja i dalje cekam da ti postavis video ili neki clanak gdje bilo ko relevantan kaze "znamo zasigurno da se ovo desilo".
User avatar
Satrap_Darije
Posts: 471
Joined: 03/11/2020 13:43
Location: Rijeka, Hrvatska

#11243 Re: RUSIJA

Post by Satrap_Darije »

jeza u ledja wrote: 26/07/2021 18:44
Satrap_Darije wrote: 26/07/2021 17:36 Nisam slagao jer sam uzeo kao primjer ono što je Biden govorio u debati i način na koji su mediji lojalni Demokratima to prenosili.

Govorili su o tome kao da je sve potvrđeno, dokazano. Ima video gdje neki bivši vojni specijalac čak traži od Trumpa da nametne sankcije Rusiji.
Našao sam i isječke sa onih njihovih konferencija za medije gdje su dosta puta pitali onu plavušu kakav će odgovor Trumpa biti prema Rusiji.

Ne mogu više naći onaj video sa bivšim vojnikom, imao je preko milijun pregleda. Valjda su ga makli.
Ko je govorio kako je sve potvrdjeno i dokazano? To ni anti-Trump mediji nisu rekli. Cak ni clanci iz NYT i WaPo koji su tvrdili da su povezali cak i smrt jednog vojnika sa tim, nisu govorili da je potvrdjeno i dokazano, vec da postoje izvjestaji obavjestajnih agencija o tome.

Kazes Biden govorio u debati kako kazu mediji lojalni Demokratama, ja ti stavio clanak sa NBC iz septembra koji kaze da nista od ovog nije potvrdjeno.

Cijela prica se svodi na to da su obavjestajne sluzbe imale neke naznake da se ovo desava - da su o tome izvjestili Bijelu kucu, a da Trump o tome nista nije rekao Putinu. Izvjestaj obavjestajnih sluzbi je samo naznaka, nepotrvdjena stvar.

Inace "bivsi vojni specijalac" i "novinar na presici" nije isto sto i izjava State Departmenta ili Bidena. Ja i dalje cekam da ti postavis video ili neki clanak gdje bilo ko relevantan kaze "znamo zasigurno da se ovo desilo".
Nije isto, to si u pravu.
Mediji koji su napadali Trumpa za vrijeme kampanje su se ponašali kao da je to sve potvrđeno i da je Trump slab zato što se ne obračuna s Putinom zbog toga, da bi na kraju sam State Department kasnije priznao da za to nije bilo mnogo dokaza.

Nisam ni mislio na to da je State Department napadao Trumpa, nisu ni mogli dok je on bio predsjednik niti sam to napisao. Napisao sam da je State Department to potvrdio kao nešto što nije ni izbliza točno koliko se htjelo medijski prikazati.
Govorim o medijima, o Bidenu koji to koristio za politički obračun da bi dobio izbore. Znači na debati je mrtav hladan rekao da se to dešava, iako tada nije bilo potvrđeno.

Nije čak ni toliki problem što nisu imali dokaza nego kako se to olako koristilo kao da je već prihvaćena i dokazana istina. Izbace neku vijest iz anonimnih izvora i ponašaju se kao da je sto puta dokazana i samo treba odlučiti što poduzeti. Već viđeno s Irakom.

https://www.youtube.com/watch?v=I_l2VkT ... Television

0:30 - 0:40

Da se radilo o npr. Kini s kojom je mnogo veća trgovina mislim da se to ne bi tako olako koristilo. Biden se čini puno oprezniji kada je Kina u pitanju.
Last edited by Satrap_Darije on 26/07/2021 19:16, edited 2 times in total.
User avatar
Satrap_Darije
Posts: 471
Joined: 03/11/2020 13:43
Location: Rijeka, Hrvatska

#11244 Re: RUSIJA

Post by Satrap_Darije »

.....
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#11245 Re: RUSIJA

Post by jeza u ledja »

Satrap_Darije wrote: 26/07/2021 19:08
jeza u ledja wrote: 26/07/2021 18:44

Ko je govorio kako je sve potvrdjeno i dokazano? To ni anti-Trump mediji nisu rekli. Cak ni clanci iz NYT i WaPo koji su tvrdili da su povezali cak i smrt jednog vojnika sa tim, nisu govorili da je potvrdjeno i dokazano, vec da postoje izvjestaji obavjestajnih agencija o tome.

Kazes Biden govorio u debati kako kazu mediji lojalni Demokratama, ja ti stavio clanak sa NBC iz septembra koji kaze da nista od ovog nije potvrdjeno.

Cijela prica se svodi na to da su obavjestajne sluzbe imale neke naznake da se ovo desava - da su o tome izvjestili Bijelu kucu, a da Trump o tome nista nije rekao Putinu. Izvjestaj obavjestajnih sluzbi je samo naznaka, nepotrvdjena stvar.

Inace "bivsi vojni specijalac" i "novinar na presici" nije isto sto i izjava State Departmenta ili Bidena. Ja i dalje cekam da ti postavis video ili neki clanak gdje bilo ko relevantan kaze "znamo zasigurno da se ovo desilo".
Nije isto, to si u pravu.
Mediji koji su napadali Trumpa za vrijeme kampanje su se ponašali kao da je to sve potvrđeno i da je Trump slab zato što se ne obračuna s Putinom zbog toga, da bi na kraju sam State Department kasnije priznao da za to nije bilo mnogo dokaza.

Nisam ni mislio na to da je State Department napadao Trumpa, nisu ni mogli dok je on bio predsjednik niti sam to napisao. Napisao sam da je State Department to potvrdio kao nešto što nije ni izbliza točno koliko se htjelo medijski prikazati.
Govorim o medijima, o Bidenu koji to koristio za politički obračun da bi dobio izbore. Znači na debati je mrtav hladan rekao da se to dešava, iako tada nije bilo potvrđeno.

Nije čak ni toliki problem što nisu imali dokaza nego kako se to olako koristilo kao da je već prihvaćena i dokazana istina.

https://www.youtube.com/watch?v=I_l2VkT ... Television

0:30 - 0:40

Da se radilo o npr. Kini s kojom je mnogo veća trgovina mislim da se to ne bi tako olako koristilo.
Postavio si video vec ranije u kom isto kaze, pa mi nije jasno jel ne razumijes sta je receno ili sta: "he is refusing to say anything to Putin about bounty on American soldiers". Tu se ne tvrdi nista sa sigurnoscu.

Izvjestaji obavjestajnih sluzbi postoje, jel tako?
Cijela prica je o tome da li je Trumpu to stavljeno do znanja, i ako jeste, zasto nije reagovao. Prvo su negirali da je o tome uopste znao, a onda da je to manje bitno jer nije potvrdjeno.

Mnoge druge stvari koje se stave predsjedniku na stol takodje ne moraju biti potvrdjene da bi on na njih reagovao. Pod "reakcija" se ne misli na objavljivanje rata, da karikiram.

I naravno da ti govoris o medijima, a ne o zvanicnicima, to ti i govoirim. To nisu istve stvari. Mozda jesu u komunistickoj Kini, ali ne i u Americi. I usred kampanje, naravno da ces se hvatati svakakvih sitnica da bi blatio protivnika. Politicari se hvataju mnogo manjih stvari od ovih.
User avatar
Satrap_Darije
Posts: 471
Joined: 03/11/2020 13:43
Location: Rijeka, Hrvatska

#11246 Re: RUSIJA

Post by Satrap_Darije »

jeza u ledja wrote: 26/07/2021 19:21
Satrap_Darije wrote: 26/07/2021 19:08

Nije isto, to si u pravu.
Mediji koji su napadali Trumpa za vrijeme kampanje su se ponašali kao da je to sve potvrđeno i da je Trump slab zato što se ne obračuna s Putinom zbog toga, da bi na kraju sam State Department kasnije priznao da za to nije bilo mnogo dokaza.

Nisam ni mislio na to da je State Department napadao Trumpa, nisu ni mogli dok je on bio predsjednik niti sam to napisao. Napisao sam da je State Department to potvrdio kao nešto što nije ni izbliza točno koliko se htjelo medijski prikazati.
Govorim o medijima, o Bidenu koji to koristio za politički obračun da bi dobio izbore. Znači na debati je mrtav hladan rekao da se to dešava, iako tada nije bilo potvrđeno.

Nije čak ni toliki problem što nisu imali dokaza nego kako se to olako koristilo kao da je već prihvaćena i dokazana istina.

https://www.youtube.com/watch?v=I_l2VkT ... Television

0:30 - 0:40

Da se radilo o npr. Kini s kojom je mnogo veća trgovina mislim da se to ne bi tako olako koristilo.
Postavio si video vec ranije u kom isto kaze, pa mi nije jasno jel ne razumijes sta je receno ili sta: "he is refusing to say anything to Putin about bounty on American soldiers". Tu se ne tvrdi nista sa sigurnoscu.

Izvjestaji obavjestajnih sluzbi postoje, jel tako?
Cijela prica je o tome da li je Trumpu to stavljeno do znanja, i ako jeste, zasto nije reagovao. Prvo su negirali da je o tome uopste znao, a onda da je to manje bitno jer nije potvrdjeno.

Mnoge druge stvari koje se stave predsjedniku na stol takodje ne moraju biti potvrdjene da bi on na njih reagovao. Pod "reakcija" se ne misli na objavljivanje rata, da karikiram.

I naravno da ti govoris o medijima, a ne o zvanicnicima, to ti i govoirim. To nisu istve stvari. Mozda jesu u komunistickoj Kini, ali ne i u Americi. I usred kampanje, naravno da ces se hvatati svakakvih sitnica da bi blatio protivnika. Politicari se hvataju mnogo manjih stvari od ovih.
U redu. Da li smatraš da je u redu tako olako koristiti veoma gnjusnu i nedokazanu optužbu protiv vlade druge države radi političkog obračuna ?

Zamisli da sada u Hrvatskoj u kampanji Milanović optuži Škoru da nije ništa napravio po pitanju Izetbegovićevog plaćanja pripadnicima Al-Qaide da ubijaju hrvatske mirovnjake na Golanskoj visoravni. I sve to zbog nepotvrđenih tvrdnji iz anonimnih izvora koje su prenijeli pojedini mediji.

Kako bi to odjeknulo u BiH?
Ja mislim da bi se gotovo svi Bošnjaci osjećali napadnuto, ne samo Bakir Izetbegović. Isto bi bilo i da je obrnuto.

Jedno je kada napadaju članove obitelji ili neke suradnike a drugo kada se optužuju vlade drugih država pogotovo tako lako.

Mislim da bi se barem oko toga mogli složiti. Ako ne, jebiga :mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#11247 Re: RUSIJA

Post by jeza u ledja »

Pa nisu u pitanju bilo koje drzave, vec Rusija. Ti ko da si prespavao zadnjih X godina. :-)
User avatar
HarTar
Posts: 8706
Joined: 20/05/2020 02:33

#11248 Re: RUSIJA

Post by HarTar »

Capljina74 wrote: 26/07/2021 10:29
HarTar wrote: 25/07/2021 23:51 Ruski šef saobraćajne policije napravio vilu od zlata zahvaljujući mitu! :D :-)
ImageImageImageImageImage
Istražni komitet Rusije nedavno je objavio je snimke iz kuće pritvorenog šefa Saobraćajne policije za stavropoljsku teritoriju pukovnika Alekseja Safonova. Na snimcima se vidi enterijer luksuzne vile obložen zlatom, dvorište oko kuće sa nekoliko parkiranih stranih automobila i velike sume novca. U navednoj akciji, privedeno je više od 35 saobraćajnih policajaca iz Rusije. Kako navode mediji, oni su optuženi za primanje mita, zloupotrebu položaja i druga krivična djela. Navodi se da sui oni mito uzimali od vozača šlepera koji su prevozili veću količinu robe od dozvoljene. Prema preliminarnim podacima, sada Safonovu prijeti kazna do 15 godina zatvora sa novčanom kaznom do 70 puta većim od iznosa mita koje je primio.
Udarili cojeku na ovo malo sirotinje što je skućio. Crkvice sto je od usta odvajao!
Hahaha, meni je najsimpatičnije da uprkos ogromnim parama čovjek nema nikakvog smisla za estetiku. Obični kič, baš para oči...
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#11249 Re: RUSIJA

Post by Capljina74 »

Hoće iz sela, ali selo iz njega neće.

Još to volove u vušugla sluša.

Jednaki su svuda, samo što su kod nas direktna posljedica rata. Nesto kao triša, umočio si bez zaštite imaš terapiju oporavka.

Samo nas oporavljaju trideset godina ti sa volovima. Oni moče, mi primamo terapiju.
zilog
Posts: 7460
Joined: 06/03/2009 11:19

#11250 Re: RUSIJA

Post by zilog »

Stigao proglas sa Soukbunara :pisnuo:

Image

Nota Amabasade Rusije u BiH: Ne prihvatamo Schmidta za legitimnog visokog predstavnika

https://www.klix.ba/vijesti/bih/nota-am ... /210813144

Ko im je kriv kad su na Zaobliaznici? :mrgreen:
Post Reply