RULOF

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#51 Re: RULOF

Post by mali jomu »

RULOF-i.... pice u stvarnosti, dok vi picite po tipkama :lol:
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#52 Re: RULOF

Post by Gojeni H »

mali jomu wrote:
JThomas wrote:pa dobro tebi je sve simpatično...

simpa :mrgreen:
:lol: :lol:

:thumbup: Za obojicu
Naslovnica
Posts: 27840
Joined: 20/03/2013 15:38

#53 Re: RULOF

Post by Naslovnica »

Njanjavi wrote:Ne mozes ti priglupom bosnji sa losim nafurom da je ova kasaba u kojoj su rodjeni i u kojoj ce umrjet sav dunjaluk.
Djes ti njima rec nesto, to sve zna, sve vidilo, sve proslo, legalisti nevidjeni sa strasno istancanim osjecajem za drustveno koristan rad, ekologiju, okolinu, ovo ono.
Sve pametne glavice satro, a vrhunac ambicije uletit na budzetsku sisu, provest zivot u kancelariji rintajuci niusta, preživljavanje od mjeseca do mjeseca uz obavezno kurcenje za godisnji jerbo valja malo odskocit od komsijske fukarestine.
Ghettoizacija je ovdje previse uzela maha, ne mozes ti sad ispravljat krivu drinu.
Seljadiji je ovo glupo, propali moler ko sto neko gore rece, sve goli klosar veli mudri bosnjo.
Decko ima svoju furku, ne otima vam hljeb iz usta klosari.
Nece vam isarat auto koji otplacujete na lizing glumeci praznu cahuru bez mozga osam sati dnevno.
Ne sekirajte se boni.
Nema vozila JGS u kojem se dotični bolesnik (i stotine sličnih njemu nisu potpisali). Svaki tramvaj, svaki trolejbus, svaki autobus.
Željezničke kompozicije, šalteri u sali...fasade javnih i privatnih objekata da i ne spominjem.
I to bi kao trebalo da bude nešto cool, pametno, kao on i slični njemu znaju nešto što mi ne znamo, kao oni pametniji, imaju furku, a mi priglupe bošnje i seljadija? Kao ja seljak zato što sam ljut i što ne kontam poentu RULOF-ove škrabotine na mojoj novoj (ili staroj, nebitno) fasadi?
Dohavizaj se liče, pogrešna ti je furka, skroz. I tebi i RULOF-u i vama sličnim.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#54 Re: RULOF

Post by Njanjavi »

Naslovnica wrote:
Njanjavi wrote:Ne mozes ti priglupom bosnji sa losim nafurom da je ova kasaba u kojoj su rodjeni i u kojoj ce umrjet sav dunjaluk.
Djes ti njima rec nesto, to sve zna, sve vidilo, sve proslo, legalisti nevidjeni sa strasno istancanim osjecajem za drustveno koristan rad, ekologiju, okolinu, ovo ono.
Sve pametne glavice satro, a vrhunac ambicije uletit na budzetsku sisu, provest zivot u kancelariji rintajuci niusta, preživljavanje od mjeseca do mjeseca uz obavezno kurcenje za godisnji jerbo valja malo odskocit od komsijske fukarestine.
Ghettoizacija je ovdje previse uzela maha, ne mozes ti sad ispravljat krivu drinu.
Seljadiji je ovo glupo, propali moler ko sto neko gore rece, sve goli klosar veli mudri bosnjo.
Decko ima svoju furku, ne otima vam hljeb iz usta klosari.
Nece vam isarat auto koji otplacujete na lizing glumeci praznu cahuru bez mozga osam sati dnevno.
Ne sekirajte se boni.
Nema vozila JGS u kojem se dotični bolesnik (i stotine sličnih njemu nisu potpisali). Svaki tramvaj, svaki trolejbus, svaki autobus.
Željezničke kompozicije, šalteri u sali...fasade javnih i privatnih objekata da i ne spominjem.
I to bi kao trebalo da bude nešto cool, pametno, kao on i slični njemu znaju nešto što mi ne znamo, kao oni pametniji, imaju furku, a mi priglupe bošnje i seljadija? Kao ja seljak zato što sam ljut i što ne kontam poentu RULOF-ove škrabotine na mojoj novoj (ili staroj, nebitno) fasadi?
Dohavizaj se liče, pogrešna ti je furka, skroz. I tebi i RULOF-u i vama sličnim.
Ima pravo sarat po drustvenoj imovini jer je drustvena i njegova je kao sto je i tvoja.
Ja i slicni njemu smatramo da je bežlicno bez skrabotina, potpisa, crteza, poruka, mudrosti.
Ne vandalise decko privatnu imovinu, sara po starim fasadama, naravno samim tim cini uslugu drustvu jer neandretalce drukcije ne mozes natjerat da obnove fasade.
Neka sara, zivjeo nam jos sto pedeset godina, sarao sam i ja, sarat cu, pojedi se od muke, ne mozes nam nista :)
Naslovnica
Posts: 27840
Joined: 20/03/2013 15:38

#55 Re: RULOF

Post by Naslovnica »

Njanjavi wrote:
Naslovnica wrote:
Njanjavi wrote:Ne mozes ti priglupom bosnji sa losim nafurom da je ova kasaba u kojoj su rodjeni i u kojoj ce umrjet sav dunjaluk.
Djes ti njima rec nesto, to sve zna, sve vidilo, sve proslo, legalisti nevidjeni sa strasno istancanim osjecajem za drustveno koristan rad, ekologiju, okolinu, ovo ono.
Sve pametne glavice satro, a vrhunac ambicije uletit na budzetsku sisu, provest zivot u kancelariji rintajuci niusta, preživljavanje od mjeseca do mjeseca uz obavezno kurcenje za godisnji jerbo valja malo odskocit od komsijske fukarestine.
Ghettoizacija je ovdje previse uzela maha, ne mozes ti sad ispravljat krivu drinu.
Seljadiji je ovo glupo, propali moler ko sto neko gore rece, sve goli klosar veli mudri bosnjo.
Decko ima svoju furku, ne otima vam hljeb iz usta klosari.
Nece vam isarat auto koji otplacujete na lizing glumeci praznu cahuru bez mozga osam sati dnevno.
Ne sekirajte se boni.
Nema vozila JGS u kojem se dotični bolesnik (i stotine sličnih njemu nisu potpisali). Svaki tramvaj, svaki trolejbus, svaki autobus.
Željezničke kompozicije, šalteri u sali...fasade javnih i privatnih objekata da i ne spominjem.
I to bi kao trebalo da bude nešto cool, pametno, kao on i slični njemu znaju nešto što mi ne znamo, kao oni pametniji, imaju furku, a mi priglupe bošnje i seljadija? Kao ja seljak zato što sam ljut i što ne kontam poentu RULOF-ove škrabotine na mojoj novoj (ili staroj, nebitno) fasadi?
Dohavizaj se liče, pogrešna ti je furka, skroz. I tebi i RULOF-u i vama sličnim.
Ima pravo sarat po drustvenoj imovini jer je drustvena i njegova je kao sto je i tvoja.
Ja i slicni njemu smatramo da je bežlicno bez skrabotina, potpisa, crteza, poruka, mudrosti.
Ne vandalise decko privatnu imovinu, sara po starim fasadama, naravno samim tim cini uslugu drustvu jer neandretalce drukcije ne mozes natjerat da obnove fasade.
Neka sara, zivjeo nam jos sto pedeset godina, sarao sam i ja, sarat cu, pojedi se od muke, ne mozes nam nista :)
Ako ti zaista misliš da imate pravo šarati po vozilima JGS zato što je to društvena imovina, onda nema svrhe dalje raspravljati. :roll:
Neću se pojesti od muke, davno sam se ja prestao nervirati zbog debilizama i budalaština takve vrste.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#56 Re: RULOF

Post by Njanjavi »

Naravno da imamo i ne samo po vozilima gradskog saobracaja vec i po cemu god nam je cejf.
I mi zivimo u ovim sredinama, samim tim imamo pravo uljepsavati okolinu kako mi zelimo i na nacin koji je nasem senzibilitetu i oku ugodan.
I meni smeta recimo tvoja teleća glavurda i seljacka frizura pa jbga deveram i ako mi ne pase okrenem glavu i kontam da ne moze sve biti po mojim mjerilima dobrog ukusa, ha ja.
Samim tim ako je vama ljepsa bezlicna fasada bez icega na sebi, ima nas kojima je ljepsa isarana i bit ce sarano dok je god nas živih.
Over and out :)
Naslovnica
Posts: 27840
Joined: 20/03/2013 15:38

#57 Re: RULOF

Post by Naslovnica »

Njanjavi wrote:Naravno da imamo i ne samo po vozilima gradskog saobracaja vec i po cemu god nam je cejf.
I mi zivimo u ovim sredinama, samim tim imamo pravo uljepsavati okolinu kako mi zelimo i na nacin koji je nasem senzibilitetu i oku ugodan.
I meni smeta recimo tvoja teleća glavurda i seljacka frizura pa jbga deveram i ako mi ne pase okrenem glavu i kontam da ne moze sve biti po mojim mjerilima dobrog ukusa, ha ja.
Samim tim ako je vama ljepsa bezlicna fasada bez icega na sebi, ima nas kojima je ljepsa isarana i bit ce sarano dok je god nas živih.
Over and out :)
Čuj "tvoja teleća glavurda i seljačka frizura"?!
Ala su te roditelji odgojili, nije ni čudo što smo tu gdje jesmo.
Sramota.
:sad:
emmir1
Posts: 4483
Joined: 07/06/2013 15:28

#58 Re: RULOF

Post by emmir1 »

Njanjavi wrote:Naravno da imamo i ne samo po vozilima gradskog saobracaja vec i po cemu god nam je cejf.
I mi zivimo u ovim sredinama, samim tim imamo pravo uljepsavati okolinu kako mi zelimo i na nacin koji je nasem senzibilitetu i oku ugodan.
I meni smeta recimo tvoja teleća glavurda i seljacka frizura pa jbga deveram i ako mi ne pase okrenem glavu i kontam da ne moze sve biti po mojim mjerilima dobrog ukusa, ha ja.
Samim tim ako je vama ljepsa bezlicna fasada bez icega na sebi, ima nas kojima je ljepsa isarana i bit ce sarano dok je god nas živih.
Over and out :)


Eto sada si svima objasnio koliko si glupav.

Strašno je da se takvima daje prostor za pisanje, pa bile to fasade ili ovaj forum.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#59 Re: RULOF

Post by vjesticanametli »

Nafatat DZukelu i istabat ga umjetnicki ono s adrenalinom ......jebo mater svoju cuj ono nestA sara po imovini drugih.....ruke ti otpale budaletino
User avatar
petunija
Posts: 3034
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#60 Re: RULOF

Post by petunija »

vjesticanametli wrote:Nafatat DZukelu i istabat ga umjetnicki ono s adrenalinom ......jebo mater svoju cuj ono nestA sara po imovini drugih.....ruke ti otpale budaletino
:lol: :kiss:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#61 Re: RULOF

Post by Alfons Kauders »

1. Staviti mu ruke na ivicnjak
2. Skociti na ruke
3. Ukoliko se ne vidi otvoreni prelom, ponoviti
4. Istetovirati mu kurcinu na celu, da se sa 100 metara zna o kom je papanu rijec
User avatar
Rockefeller
Posts: 7291
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#62 Re: RULOF

Post by Rockefeller »

Tacno ga namlavit.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#63 Re: RULOF

Post by Njanjavi »

Vrli miroljubivi bosnjo, lomio bi ruke zbog potpisa i crtanja na drustvenoj imovini.
Al razumijem ja vas i taj mentalitet.
Jako loše i nasilne filmove gledate, odrasli medju mediokritetima jos na to ghettoizirani.
Kamo sreće da imate deset posto muda koliko ste drcni preko slova, davno bi tu negativnu energiju usmjerili i istresli na kome treba, na ovima sto vas handre desetljećima.
Al muda ko suha sljiva, ne smijete jbga, pa haj malo av av av na neke writere i crtace grafita :)
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#64 Re: RULOF

Post by cyprus »

:lol:
User avatar
biske
Posts: 1878
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#65 Re: RULOF

Post by biske »

NUVE
:run:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#66 Re: RULOF

Post by Njanjavi »

A garantujem zivotom da devedeset posto vas koji ovde skevcete da ga treba polomit, da ga vidite dok to radi ne bi pisnuli vec bi opravdali svoj kukavicluk onim sta me briga ne sara meni po kuci :)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40653
Joined: 29/06/2011 23:39

#67 Re: RULOF

Post by dječak sa šibicama »

Ono kad njanjavi nekog sprda da je drcan preko slova :lol: :lol: :lol:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#68 Re: RULOF

Post by Njanjavi »

Ono kad se hrvacki delikatni isfeminizirani cvjetic nafura da je opak :)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40653
Joined: 29/06/2011 23:39

#69 Re: RULOF

Post by dječak sa šibicama »

:lol: :lol: :lol: to to to :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#70 Re: RULOF

Post by Njanjavi »

Opisi nam cvjeticu tvoju fantaziju kako bi ga tukao :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#71 Re: RULOF

Post by Alfons Kauders »

Njanjavi wrote:Vrli miroljubivi bosnjo, lomio bi ruke zbog potpisa i crtanja na drustvenoj imovini.
Al razumijem ja vas i taj mentalitet.
Jako loše i nasilne filmove gledate, odrasli medju mediokritetima jos na to ghettoizirani.
Kamo sreće da imate deset posto muda koliko ste drcni preko slova, davno bi tu negativnu energiju usmjerili i istresli na kome treba, na ovima sto vas handre desetljećima.
Al muda ko suha sljiva, ne smijete jbga, pa haj malo av av av na neke writere i crtace grafita :)
Onom sto sam ga ufatio nisam slomio ruku jer je poceo plakati ko picka nakon tri samara, pa sam mu zvao oca da farba

Kakav bolan crtac grafita? Debilni vandal koji je tagovo cijeli grad... A koji je to grafit napravio, da je nesto bas nacrtao? Makar kakav solidan bombing? Nesto na vozovima?

Ima li ista sto je uradio mimo RULOF taga? Da vidimo tu umjetnost i talent... :lol:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#72 Re: RULOF

Post by arzuhal »

Image
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40653
Joined: 29/06/2011 23:39

#73 Re: RULOF

Post by dječak sa šibicama »

Ne bi ja tebe, ovaj to tukao, samo jedna klempa iza usiju i dosta.

cuj rulof :D ja sam to negdje garant vidio, ali toliko je umjetnicki izrazajno, da fakat nisam obratio paznju. Rulofe sine, mozda da predjes na klasiku, "prilog za zelju" na kontejneru ili FKS na trafici.
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#74 Re: RULOF

Post by zforumas »

arzuhal wrote:Image
A potpis :?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#75 Re: RULOF

Post by Raigor Stonehoof »

ma debilcic klasicni iskompleksirani, zeljan paznje. bio sam mu sliku stavio na nekoj temi, pa obrisah, kontam necu da budem odgovoran kad ga neko sa zemljom sastavi.

a njanjavi :lol: nije popio lijekove jutros, sta li.
Post Reply