RULOF

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#151 Re: RULOF

Post by mali jomu »

Graferu neka povrsina treba da ima grafički šmek koji "zaslužuje" neki grafit.....

vile, i takve nekakve kuce i povrsine, i takva neka bilo kakva "mocna" mjesta..... nemaju grafički šmek koji je graferu potreban da bilo sta nacrta,

zato niko nista tu i ne crta..... i nece nikad ni crtat, to sve sto je takvo je "neprimjetno, ne interesantno, nidje veze ni sa icim" :mrgreen:
belfy
Posts: 7636
Joined: 06/08/2007 09:00

#152 Re: RULOF

Post by belfy »

mokhac wrote:Nije fejk intervju, mada jeste friziran tako da se uklopi u stil koji Vice fura. Ipak, ono sto mi je fascinantno je sto ljudi procitaju intervju i onda opet postavljaju pitanja na koka je lik odgovorio. Momak je svirao u grindcore bendovima. Koliko vas je culo za grindcore? Koliko je islo na ijednu svirku ikad? Gdje i ko u sarajevu slusa i svira grindcore? Eto vam odgovora ovo oko identiteta. :lol: za nekog ko zna sta je, zna i rulofa, za one koji krenu kopat polomice se, a tesko da ce uspjet skontat. Steta koju on pravi, zanemariva je u odnosu na cinjenicu da ovaj grad ima, kao i svaki ozbiljan grad (epitet koji se sarajevu cesto oduzima) te ljude koji se bave uzaludnostima uprkos sveopcem insistiranju na tome kako je zivot ozbiljna stvar. Opustite se. Ljudi oko vas bi da kolju, svakodnevnicu vam kroje mediji kojima bi goebels aplaudirao, vi bi da koljete lika koji se potpisuje na vasu garazu...
ko si ti ti da ljudima branis da kolju te sto im se potpisuju na garazu. kao da insistiras da je zivot ozbiljna stvar. opusti se.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#153 Re: RULOF

Post by JThomas »

fakat kad je mangup što se ne potpiše na centralu sda. sve lažni bunt.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#154 Re: RULOF

Post by mali jomu »

JThomas wrote: fakat kad je mangup što se ne potpiše na centralu sda. sve lažni bunt.

cuj bunt...... nigdje veze, nema nigdje nikakva bunta zasto se negdje crta i zasto se negdje ne crta..... :mrgreen:
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#155 Re: RULOF

Post by zforumas »

mali jomu wrote:Graferu neka povrsina treba da ima grafički šmek koji "zaslužuje" neki grafit.....

vile, i takve nekakve kuce i povrsine, i takva neka bilo kakva "mocna" mjesta..... nemaju grafički šmek koji je graferu potreban da bilo sta nacrta,

zato niko nista tu i ne crta..... i nece nikad ni crtat, to sve sto je takvo je "neprimjetno, ne interesantno, nidje veze ni sa icim" :mrgreen:
Prvi preduslov da bi povrsina imala graficki smek je taj da ta ista povrsina nije pod video nadzorom.
TRANCE
Posts: 1360
Joined: 09/05/2011 20:40

#156 Re: RULOF

Post by TRANCE »

JThomas wrote:fakat kad je mangup što se ne potpiše na centralu sda. sve lažni bunt.
Znao sam lika što je jednom napisao noću preko puta OHR-a nešto u smislu "OHR - sjedište duboko zabrinutih" :lol: Već ujutro u 7 radnici komunalnog farbaju zid, a policijske patrole kruže tim dijelom. Dok zato kojekakvi natpisi po zgradama stoje i po 15 godina, hebo fukaru.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#157 Re: RULOF

Post by mali jomu »

zforumas wrote:
Prvi preduslov da bi povrsina imala graficki smek je taj da ta ista povrsina nije pod video nadzorom.

Nije, kakva ba kamera..... tamo gdje stoje kamere i tako to nesto, nikad ni nema nikakvu privlacnost da bi se nesto nacrtalo, to je neka druga furka i nema nista sa "graferima".....
User avatar
Radovan sminkercic
Posts: 4
Joined: 27/06/2018 22:33

#158 Re: RULOF

Post by Radovan sminkercic »

Jesu li u kakvom srodstvu ovaj Rulof i Rofl?
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#159 Re: RULOF

Post by mali jomu »

Radovan sminkercic wrote:Jesu li u kakvom srodstvu ovaj Rulof i Rofl?

:lol:


jesu, obadvoje se napiju vode kad ozedne :lol:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#160 Re: RULOF

Post by mali jomu »

TRANCE wrote: Znao sam lika što je jednom napisao noću preko puta OHR-a nešto u smislu "OHR - sjedište duboko zabrinutih" :lol: .....

znaju ljudi svasta napisat, dodje nekom nesto i samo napise...... :lol:
User avatar
stativa
Posts: 244
Joined: 27/06/2011 19:27
Location: Šeher

#161 Re: RULOF

Post by stativa »

mokhac wrote:Nije fejk intervju, mada jeste friziran tako da se uklopi u stil koji Vice fura. Ipak, ono sto mi je fascinantno je sto ljudi procitaju intervju i onda opet postavljaju pitanja na koka je lik odgovorio. Momak je svirao u grindcore bendovima. Koliko vas je culo za grindcore? Koliko je islo na ijednu svirku ikad? Gdje i ko u sarajevu slusa i svira grindcore? Eto vam odgovora ovo oko identiteta. :lol: za nekog ko zna sta je, zna i rulofa, za one koji krenu kopat polomice se, a tesko da ce uspjet skontat. Steta koju on pravi, zanemariva je u odnosu na cinjenicu da ovaj grad ima, kao i svaki ozbiljan grad (epitet koji se sarajevu cesto oduzima) te ljude koji se bave uzaludnostima uprkos sveopcem insistiranju na tome kako je zivot ozbiljna stvar. Opustite se. Ljudi oko vas bi da kolju, svakodnevnicu vam kroje mediji kojima bi goebels aplaudirao, vi bi da koljete lika koji se potpisuje na vasu garazu...
Bila je na drugoj temi njegova slika, a i ime. Čisto da se raja ne pegla :D
User avatar
Logovan
Posts: 94304
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#162 Re: RULOF

Post by Logovan »

Radovan sminkercic wrote:Jesu li u kakvom srodstvu ovaj Rulof i Rofl?
:lol:
Moguće da je Rulof učitelj, Rofl učenik. :D
User avatar
piupiu
Posts: 16588
Joined: 05/01/2008 05:08

#163 Re: RULOF

Post by piupiu »

JThomas wrote:fakat kad je mangup što se ne potpiše na centralu sda. sve lažni bunt.
Bravo.
User avatar
shape of despair
Posts: 3104
Joined: 09/04/2008 18:41

#164 Re: RULOF

Post by shape of despair »

Ljudi otvorili radnju, sredili fasadu baš maksimalno lijepo oko ulaza i došao majmun i potpisao se.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#165 Re: RULOF

Post by klosar pravi »

Njanjavi wrote:Opisi nam cvjeticu tvoju fantaziju kako bi ga tukao :D
Zavezat ruke i noge i samo po bubrezima, al' isključivo jednu stranu udarat. :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55595
Joined: 15/12/2008 16:53

#166 Re: RULOF

Post by ultima_palabra »

saibaba wrote:Cijenim ljude koji su umjetnici, ili koji nisu toliko zanatski jaki ali salju odredjenu poruku grafitima, to cak daje neki urbani šmek i gradu.

Ove furke da se napise svoje ime na sto vise zidova ( i to na sto vidljivije mjesto pored puta ) je dijagnoza.

Mislim da decko ima odredjenih psihickih problema.

Uostalom nije ni fer reklamirati svoj alter ego na tuđoj imovini.
Naravno... da je to neka umjetnost, a ne obično potpisivanje, prešlo bi se nekako preko vandalizma.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#167 Re: RULOF

Post by klosar pravi »

Pa eto jel sam rekao negdje sam procitao da ne zna ništa drugo nego samo ovo potpisivanje mislim šta dodati više klasicni kriminalac. :D
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#168 Re: RULOF

Post by mali jomu »

Image
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#169 Re: RULOF

Post by klosar pravi »

Njegov rad?
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#170 Re: RULOF

Post by mali jomu »

klosar pravi wrote: Njegov rad?

Zasto te zanima, da ga prebijes?
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#171 Re: RULOF

Post by klosar pravi »

i tebe i njega
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#172 Re: RULOF

Post by mali jomu »

klosar pravi wrote: i tebe i njega

to preko tipki :mrgreen:
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#173 Re: RULOF

Post by klosar pravi »

Dobro je urađeno sviđa mi se..

Ja i volim vidjeti ove kao one po vozu i to, a recimo po garaži napisati rulof e zbog toga zaslužuje batine što je i dobio :D
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#174 Re: RULOF

Post by mali jomu »

klosar pravi wrote:Dobro je urađeno sviđa mi se..

Ja i volim vidjeti ove kao one po vozu i to, a recimo po garaži napisati rulof e zbog toga zaslužuje batine što je i dobio :D

ima iritacije, nekad vise nekad manje, ima i dobrih stvari..... svi su graferi razliciti po svemu :lol:
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20499
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#175 Re: RULOF

Post by Bullet Tooth Tony »

shape of despair wrote:Ljudi otvorili radnju, sredili fasadu baš maksimalno lijepo oko ulaza i došao majmun i potpisao se.
stoka seljacka :)
Post Reply