RULOF

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#126 Re: RULOF

Post by mali jomu »

Daryl Dixon wrote: sta se imam siriti za malog grdonjca :-) :-) :-)
onda prosetaj malo pa ga vidi :mrgreen:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#127 Re: RULOF

Post by Daryl Dixon »

mali smiri dozivljaj, sta imam dzanera nebitnog u mom zivotu gledati, za njega sam nesto nedokucivo :)
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#128 Re: RULOF

Post by mali jomu »

Daryl Dixon wrote: mali smiri dozivljaj, sta imam dzanera nebitnog u mom zivotu gledati, za njega sam nesto nedokucivo :)

de se i ti mali smiri, tebi nesto nebitno ili nedokucivo, meni ili nekom drugom ne znaci nista.... :)
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#129 Re: RULOF

Post by Daryl Dixon »

jaro tebi je nick mali nije meni
hajd zdravo!
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#130 Re: RULOF

Post by mali jomu »

Daryl Dixon wrote:jaro tebi je nick mali nije meni
hajd zdravo!
zdravo :)
TRANCE
Posts: 1360
Joined: 09/05/2011 20:40

#131 Re: RULOF

Post by TRANCE »

Vice News je poznat po tome da izmišljaju intervjue, čak i video intervjue: nađu lika za 50 KM da stavi fantomku pred kamerama, promijene mu glas, kažu mu šta će pričati i eto ga, intervju sa slavnim revolucionarom, mafijašem, ubicom, umjetnikom, šta god :lol:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#132 Re: RULOF

Post by mali jomu »

TRANCE wrote: Vice News je poznat po tome da izmišljaju intervjue, čak i video intervjue: nađu lika za 50 KM da stavi fantomku pred kamerama, promijene mu glas, kažu mu šta će pričati i eto ga, intervju sa slavnim revolucionarom, mafijašem, ubicom, umjetnikom, šta god :lol:



Jeste :lol:

Image
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#133 Re: RULOF

Post by zlajapravaraja »

Otkud mu lova, znate li vi koliko ona jedna konzerva košta...?
super_bayern
Posts: 1338
Joined: 14/05/2014 12:42

#134 Re: RULOF

Post by super_bayern »

Image
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#135 Re: RULOF

Post by zforumas »

"tesko je razumjeti nas umjetnike"
:mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#136 Re: RULOF

Post by Bloo »

Vidi Alena legende hejterske :mrgreen:
mokhac
Posts: 433
Joined: 02/06/2012 21:15

#137 Re: RULOF

Post by mokhac »

...
Last edited by mokhac on 19/01/2022 02:07, edited 1 time in total.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#138 Re: RULOF

Post by Hajvan »

nema potpisa na dzamiji
nema potpisa na crrkvi
nema niti na policjskoj stanici
a kamo li na ambsadi ili preCednishtvu

jebesh takovog adrenalin DJankija, potpisivo se po radnichkim naseljima i ljudima unishtavao imovinu…

dakle pichich i shtetochina, u sushtini.
TRANCE
Posts: 1360
Joined: 09/05/2011 20:40

#139 Re: RULOF

Post by TRANCE »

mokhac wrote:Nije fejk intervju, mada jeste friziran tako da se uklopi u stil koji Vice fura. Ipak, ono sto mi je fascinantno je sto ljudi procitaju intervju i onda opet postavljaju pitanja na koka je lik odgovorio. Momak je svirao u grindcore bendovima. Koliko vas je culo za grindcore? Koliko je islo na ijednu svirku ikad? Gdje i ko u sarajevu slusa i svira grindcore? Eto vam odgovora ovo oko identiteta. :lol: za nekog ko zna sta je, zna i rulofa, za one koji krenu kopat polomice se, a tesko da ce uspjet skontat. Steta koju on pravi, zanemariva je u odnosu na cinjenicu da ovaj grad ima, kao i svaki ozbiljan grad (epitet koji se sarajevu cesto oduzima) te ljude koji se bave uzaludnostima uprkos sveopcem insistiranju na tome kako je zivot ozbiljna stvar. Opustite se. Ljudi oko vas bi da kolju, svakodnevnicu vam kroje mediji kojima bi goebels aplaudirao, vi bi da koljete lika koji se potpisuje na vasu garazu...
Ima l' ga u AG-u na svirkama? :mrgreen:
mokhac
Posts: 433
Joined: 02/06/2012 21:15

#140 Re: RULOF

Post by mokhac »

.
Last edited by mokhac on 01/07/2018 02:05, edited 3 times in total.
mokhac
Posts: 433
Joined: 02/06/2012 21:15

#141 Re: RULOF

Post by mokhac »

...
Last edited by mokhac on 19/01/2022 02:07, edited 1 time in total.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#142 Re: RULOF

Post by Hajvan »

mokhac wrote:@hajvan i za to imas odgovor u intervjuu, al mrsko ti citati... ili bi ti se moralo crtati, ipak...

@TRANCE kad je bio veliki Vulcano u AG-u, zadnji put sam ga vidio za bubnjevima. Nisam dugo tu, al vjerovatno navraca...


pichich


EDIT:
zapravo i ipak eto probajte nacrtat na mojem vlasnishtvu.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#143 Re: RULOF

Post by mali jomu »

Hajvan wrote:
EDIT:
zapravo i ipak eto probajte nacrtat na mojem vlasnishtvu.

Sad bi ti da ti neko dodje da ti nacrta nesto...... ne ide ba to tako,

trebas imat (treba biti) "ono nesto...." sto je povezano sa kontom "grafera" da bi to primjetio.....

ako je to neko mjesto u "nekoj graferskoj konti" neko ce i doci, ako toga nema.... nece niko ni doci,

pozivanja ili prijetnje...... smijesno :mrgreen:
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#144 Re: RULOF

Post by Hajvan »

mali jomu wrote:
Hajvan wrote:
EDIT:
zapravo i ipak eto probajte nacrtat na mojem vlasnishtvu.

Sad bi ti da ti neko dodje da ti nacrta nesto...... ne ide ba to tako,

trebas imat (treba biti) "ono nesto...." sto je povezano sa kontom "grafera" da bi to primjetio.....

ako je to neko mjesto u "nekoj graferskoj konti" neko ce i doci, ako toga nema.... nece niko ni doci,

pozivanja ili prijetnje...... smijesno :mrgreen:
kako god..


ono sto je vazno je da takvi likovi ne sharaju po objektima chiji vlasnici imaju moch (kler, politika, privreda, kriminal), vech se izzivljavaju po malim i vech popishanim ljudima od strane spomenutih mochnika..ustvari, i taj Rulof je djete mochnika, najevrojatnije….
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#145 Re: RULOF

Post by mali jomu »

Hajvan wrote:
kako god..
poenta je da je grad pun PTPS likova koji se trude voditi koliko toliko normalan i povuchen zivot…
dakle dovoljan je i mali negativni poticaj pa da dodje do katastrofe.. a vjeruj da ima jako imuchnih ljudi koji su u velikom grchu jer je ovo drzava koja ti ne daje nikakvu sigurnost…
dakle, uzeli bi stvar u svoje ruke

mozda sam ja obichni isfrustrirani goljo koji nema nista i ovdje trolla i flamea, a mozda sam gore opisani…. ko zna… nije ni bitno

ono sto je vazno je da takvi likovi ne sharaju po objektima chiji vlasnici imaju moch (kler, politika, privreda, kriminal), vech se izzivljavaju po malim i vech popishanim ljudima od strane spomenutih mochnika..ustvari, i taj Rulof je djete mochnika, najevrojatnije….


..... pa se onda treba izivljavat na "graferu", zato jer si "mocnik na PTSP, a svi na PTSP :mrgreen:
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#146 Re: RULOF

Post by Hajvan »

mali jomu wrote:
Hajvan wrote:
kako god..
poenta je da je grad pun PTPS likova koji se trude voditi koliko toliko normalan i povuchen zivot…
dakle dovoljan je i mali negativni poticaj pa da dodje do katastrofe.. a vjeruj da ima jako imuchnih ljudi koji su u velikom grchu jer je ovo drzava koja ti ne daje nikakvu sigurnost…
dakle, uzeli bi stvar u svoje ruke

mozda sam ja obichni isfrustrirani goljo koji nema nista i ovdje trolla i flamea, a mozda sam gore opisani…. ko zna… nije ni bitno

ono sto je vazno je da takvi likovi ne sharaju po objektima chiji vlasnici imaju moch (kler, politika, privreda, kriminal), vech se izzivljavaju po malim i vech popishanim ljudima od strane spomenutih mochnika..ustvari, i taj Rulof je djete mochnika, najevrojatnije….


..... pa se onda treba izivljavat na "graferu", zato jer si "mocnik na PTSP, a svi na PTSP :mrgreen:
kako god…
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#147 Re: RULOF

Post by Hakiz »

mali jomu wrote:
Hajvan wrote:
kako god..
poenta je da je grad pun PTPS likova koji se trude voditi koliko toliko normalan i povuchen zivot…
dakle dovoljan je i mali negativni poticaj pa da dodje do katastrofe.. a vjeruj da ima jako imuchnih ljudi koji su u velikom grchu jer je ovo drzava koja ti ne daje nikakvu sigurnost…
dakle, uzeli bi stvar u svoje ruke

mozda sam ja obichni isfrustrirani goljo koji nema nista i ovdje trolla i flamea, a mozda sam gore opisani…. ko zna… nije ni bitno

ono sto je vazno je da takvi likovi ne sharaju po objektima chiji vlasnici imaju moch (kler, politika, privreda, kriminal), vech se izzivljavaju po malim i vech popishanim ljudima od strane spomenutih mochnika..ustvari, i taj Rulof je djete mochnika, najevrojatnije….


..... pa se onda treba izivljavat na "graferu", zato jer si "mocnik na PTSP, a svi na PTSP :mrgreen:
Pa, i nije bolje zaslužio.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#148 Re: RULOF

Post by mali jomu »

Hajvan wrote:
kako god…
Hakiz wrote:
Pa, i nije bolje zaslužio.


Izgleda mi da vama, "kako reagujete" nece nikad nikakav "grafer" ni doci...... ne dolazi se svugdje, za to trebate imati " površinski šmek" da bi neko kod vas dosao da nacrta nesto :mrgreen:
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#149 Re: RULOF

Post by Hakiz »

mali jomu wrote:
Hajvan wrote:
kako god…
Hakiz wrote:
Pa, i nije bolje zaslužio.


Izgleda mi da vama, "kako reagujete" nece nikad nikakav "grafer" ni doci...... ne dolazi se svugdje, za to trebate imati " površinski šmek" da bi neko kod vas dosao da nacrta nesto :mrgreen:
Dobro je, radi.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#150 Re: RULOF

Post by mali jomu »

Hakiz wrote: Dobro je, radi.

:lol:
Post Reply