Rukometna reprezentacija BiH

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#7126 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by nema me tamo »

Joj BAhe
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#7127 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Better Man »

It_is_a_Leclerc wrote:"Ova odluka me zgrozila i nema veze sa sportom. Sa mnom se slažu sudije utakmice" - D. Repenšek, delegat utakmice.

Očito je Švicarska pod svaku cijenu morala igrati u ovom baražu. Dabogda ih crijevna viroza poharala noć uoči utakmice. Amin.
Odluka je apsolutno ispravna. Kad će naše budale više skontati da prije nego što staviš svoj paraf na zvanični dokument treba prvo taj isti dokument da pročitaš od a do ž. Da su idioti to uradili ne bi bilo ove blamaže.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#7128 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Edin H. »

Better Man wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:"Ova odluka me zgrozila i nema veze sa sportom. Sa mnom se slažu sudije utakmice" - D. Repenšek, delegat utakmice.

Očito je Švicarska pod svaku cijenu morala igrati u ovom baražu. Dabogda ih crijevna viroza poharala noć uoči utakmice. Amin.
Odluka je apsolutno ispravna. Kad će naše budale više skontati da prije nego što staviš svoj paraf na zvanični dokument treba prvo taj isti dokument da pročitaš od a do ž. Da su idioti to uradili ne bi bilo ove blamaže.
Dobro se sjecam jedne stvari koju mi je otac govorio:"Pazi sta potpisujes. Koliko god da si pod pritiskom, vrijeme, umor, brojni dokumenti, pazi sta potpisujes." Pogresno potpisan dokumenat ti moze godinama kasnije napraviti problem.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#7129 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Better Man wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:"Ova odluka me zgrozila i nema veze sa sportom. Sa mnom se slažu sudije utakmice" - D. Repenšek, delegat utakmice.

Očito je Švicarska pod svaku cijenu morala igrati u ovom baražu. Dabogda ih crijevna viroza poharala noć uoči utakmice. Amin.
Odluka je apsolutno ispravna. Kad će naše budale više skontati da prije nego što staviš svoj paraf na zvanični dokument treba prvo taj isti dokument da pročitaš od a do ž. Da su idioti to uradili ne bi bilo ove blamaže.
Dozvolit ćete mi da mišljenje EHF-ovog delegata i dvojice sudija smatram daleko bitnijim i pametnijim od vaših ličnih životnih mudrolija ili mišljenja nečijeg oca. ;)

EHF je još jedanput dokazao ono što je Veselin Vujović rekao. Idioti, pa to ti je.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#7130 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by nema me tamo »

hahaha
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7131 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Logovan »

mali_milojica wrote:Baho, ne bi tvog baraža :D :lol:
:lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#7132 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by mali_milojica »

It_is_a_Leclerc wrote:
Better Man wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:"Ova odluka me zgrozila i nema veze sa sportom. Sa mnom se slažu sudije utakmice" - D. Repenšek, delegat utakmice.

Očito je Švicarska pod svaku cijenu morala igrati u ovom baražu. Dabogda ih crijevna viroza poharala noć uoči utakmice. Amin.
Odluka je apsolutno ispravna. Kad će naše budale više skontati da prije nego što staviš svoj paraf na zvanični dokument treba prvo taj isti dokument da pročitaš od a do ž. Da su idioti to uradili ne bi bilo ove blamaže.
Dozvolit ćete mi da mišljenje EHF-ovog delegata i dvojice sudija smatram daleko bitnijim i pametnijim od vaših ličnih životnih mudrolija ili mišljenja nečijeg oca. ;)

EHF je još jedanput dokazao ono što je Veselin Vujović rekao. Idioti, pa to ti je.
:maca:
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#7133 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Better Man »

It_is_a_Leclerc wrote:
Better Man wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:"Ova odluka me zgrozila i nema veze sa sportom. Sa mnom se slažu sudije utakmice" - D. Repenšek, delegat utakmice.

Očito je Švicarska pod svaku cijenu morala igrati u ovom baražu. Dabogda ih crijevna viroza poharala noć uoči utakmice. Amin.
Odluka je apsolutno ispravna. Kad će naše budale više skontati da prije nego što staviš svoj paraf na zvanični dokument treba prvo taj isti dokument da pročitaš od a do ž. Da su idioti to uradili ne bi bilo ove blamaže.
Dozvolit ćete mi da mišljenje EHF-ovog delegata i dvojice sudija smatram daleko bitnijim i pametnijim od vaših ličnih životnih mudrolija ili mišljenja nečijeg oca. ;)

EHF je još jedanput dokazao ono što je Veselin Vujović rekao. Idioti, pa to ti je.
Prije bih rekao da su naši idioti i totalno nepismeni, jer da imaju imalo moždanih čelija prije parafa bi sve detaljno pročitali i ne bi nam se desila ova blamaža. Ta mišljenja koja spominješ, možeš okačiti mačku o rep, jer moraš da shvatiš da su naši bili dužni da gledaju šta potpisuju, odnosno da pročitaju šta potpisuju. Tako su mogli potpisati dokument u kojem piše da će se aktivirati atomska bomba. Delegat jeste pogriješio, ali to neopravdava nemarnost i totalnu neozbiljnost naših predstavnika.
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#7134 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by turbofolk »

Ovakva odluka je nažalost donešena samo iz razloga što smo mi mali u odnosu na Švicarce.
Slažem se... da nije naš čovjek potpisao spisak i da to mudri Švicarci nisu slikali, ne bi bilo mjesta za ovu lakrdiju.. i tu nas niko ne može oprati. Švicarci su znali da taj detalj mogu iskoristiti protiv nas i to se na kraju i desilo. Istjerali su svoje do kraja.
Neko je rekao da ova odluka nikad ne bi bila donešena da je na drugoj strani umjesto nas bila Hrvatska, Njemačka itd. Slažem se, ali trebamo sebi priznati da se ni njima nikad ne bi desio ovakav previd oko imena na spisku.

Mene zanima jedno.. Šta bi se desilo da smo kojim slučajem na vrijeme uočili grešku i sugerisali delegatu (10 minuta prije početka utakmice), on bi ga (Nuića) morao upisati rukom na spisak (i tad bi spisak bio regularan), što je na kraju i uradio, ali već u toku utakmice..
Mudri Švicarci su morali znati da nešto sa spiskom nije u redu pa su ga slikali pred samu utakmicu. Žalba EHF-u je otišla ekspresno nakon isključenja Nuića. Debelo ovdje nešto smrdi na sve tri strane .
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#7135 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by nema me tamo »

ne nije donešena zbog toga sto smo mali doduše jest, al' mozgom
User avatar
LeonardoAC
Posts: 928
Joined: 21/12/2009 21:57

#7136 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by LeonardoAC »

turbofolk wrote:Ovakva odluka je nažalost donešena samo iz razloga što smo mi mali u odnosu na Švicarce.
Slažem se... da nije naš čovjek potpisao spisak i da to mudri Švicarci nisu slikali, ne bi bilo mjesta za ovu lakrdiju.. i tu nas niko ne može oprati. Švicarci su znali da taj detalj mogu iskoristiti protiv nas i to se na kraju i desilo. Istjerali su svoje do kraja.
Neko je rekao da ova odluka nikad ne bi bila donešena da je na drugoj strani umjesto nas bila Hrvatska, Njemačka itd. Slažem se, ali trebamo sebi priznati da se ni njima nikad ne bi desio ovakav previd oko imena na spisku.

Mene zanima jedno.. Šta bi se desilo da smo kojim slučajem na vrijeme uočili grešku i sugerisali delegatu (10 minuta prije početka utakmice), on bi ga (Nuića) morao upisati rukom na spisak (i tad bi spisak bio regularan), što je na kraju i uradio, ali već u toku utakmice..
Mudri Švicarci su morali znati da nešto sa spiskom nije u redu pa su ga slikali pred samu utakmicu. Žalba EHF-u je otišla ekspresno nakon isključenja Nuića. Debelo ovdje nešto smrdi na sve tri strane .
Stvarno misliš da svi (pa i ti pedantni Nijemci koje mi toliko glorifikujemo) broje igrače i provjeravaju spisak koji im se ponudi svaki put prije utakmice ? U onakvoj atmosferi ne vidiš ni sebe ni igrača ni delegata nego "šarneš" što ti se ponudi da utakmica krene. Zašto bi neko sumnjao u spisak delegata ? Pa koji krc služi delegat nego da napravi čestit popis igrača ? Kakav je to sistem EHF-a ? Ovo se desilo jer je u pitanju Switzerland vs. Bosnia, da je bilo Switzerlan vs. France - EHF bi donio odluku da se Switzerland diskvalifikuje zbog narušavanja integriteta rukometa. Jendostavno, Bosnia nikome nije bitna i gledati Bosnia u baražu ne donosi nikakav profit. Na to se sport sveo - profit, sponzori, tv prava. Toga nema kad igra Bosnia.
User avatar
hrasno38
Posts: 31485
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#7137 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

jarobot
Posts: 3051
Joined: 13/06/2016 20:07

#7138 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by jarobot »

Ma bježi. Sad odjednom zavoli BiH !!
User avatar
hrasno38
Posts: 31485
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#7139 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

http://scsport.ba/rukometna-reprezentac ... ama-za-ep/

He jebena Svicarska sa Hrvatskom i Srbijom.......
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#7140 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by nema me tamo »

Bice nam 'ebeno sa Norvežanima, al' mislim da uz pravi pristup mozemo da im napravimo probleme.
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7141 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Logovan »

Joj grupe...

Ma ko plitak potok. :izet:
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#7142 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by van Basten »

Najtezi protivnik bice nam BiH :oops:
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#7143 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Mustang1 »

Neko ce fkt nastaviti pratiti ovo? :D
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7144 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Logovan »

A što da ne? :D
Bazinga1234
Posts: 7624
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#7145 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Bazinga1234 »

https://sportsport.ba/rukomet/josip-per ... epa/274955

Josip Peric prelazi u bundesligaski Goppingen. :bih:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#7146 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by uglavnomja »

ni vajld kart nama, ode japan ...
sam odgovor je :cry: na nivou lakrdije, nepismenosti, bezobrazluka ...

"

Stoga je, generalna sekretarka Rukometnog saveza BiH, Lejla Hairlahović 13. aprila ove godine uputila službeni zahtjev IHF-u za dodjelu tzv. “wild karte” za učešće na prvenstvu.

“U zahtjevu sam navela da bi nam to bilo od velikog značaja za rukomet u BiH, a posebno nakon što smo izgubili mogućnost igranja u baražu. IHF je zahtjev zaprimio, ali je odlučio da ‘wild card’ dodijeli Japanu. Mi se nadamo da ćemo već u narednim kvalifikacijama izboriti učešće na velikoj rukometnoj smotri, Evropskom prvenstvu”, rekla je Lejla Hairlahović za Kameleon.

Ispod pogledajte odgovor IHF-a!

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/spo ... f-a-363545
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#7147 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by van Basten »

Normalno da ce Japan dobiti, zbog njega su i izmislili pozivnicu... Iako sam negdje bio procitao da su 2 pozivnice u igri al ocito da nisu... Japan ulupao milione u rukomet organizuje sp ubrzo a ispali u kvalifikacijama od nekakvih beduina. Moralo ih se ugurati nekako.
A i da nije njih mi bismo bili 11 na listi za pozivnicu ako bi ih se 10 prijavilo. Kakvi mi i lobiranje
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#7148 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Edin H. »

Ma samo im dosadjivati pisati pisma kao kakav stoker. :izet:
User avatar
Point.
Posts: 27797
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#7149 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by Point. »

Suspendovani!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#7150 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Point. wrote:Suspendovani!
To je jako dobra vijest.

Zdrava struja u savezu (90% bošnjačke komponente, uključujući sve Bošnjake na rukovodnim funkcijama) podnijela je ostavke i o stanju obavijestila EHF koji je, na strani rukometa i zdravih, patriotskih snaga u savezu, povukao ovakav potez.

S druge strane, šačica izdajnika na čelu sa nekakvom Almom Čengić, Zuhdijom Korkarićem i Ammmmmarom Švrakićem svezale je zastave sa predsjednikom RSRS, Dodikovim kriminalcem i osobi sumnjive ratne prošlosti, Marinkom Umićevićem i ostatkom SNSD-ovaca i pokušava da poništi neke pozitivne trendove u savezu i sve opet vrati na dno i na početak, pa da se izvlači lova, vode cure po Kataru i sls.

Srećom, EHF nas je suspendovao do daljnjeg, pa će RK Borac da svira onoj stvari do kraja ove sezone. SNSD baba je dala dinar da uđe u kolo. Sad bi dala dva da izađe, ali to definitivno tako ne funkcionira u EHF-u.
Post Reply