Rukometna reprezentacija BiH

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#6676 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by bingov buraz »

It_is_a_Leclerc wrote:Nema ništa od toga. Lažna informacija.
Moglo se i pretpostaviti,nasi sportski portali su komedija.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6677 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

It_is_a_Leclerc wrote:O majko božija, anđeli s neba.

Još će ispasti da su ministri Vlade Kantona Sarajevo lično dohvatali lopte na treningu reprezentacije BiH :lol: dok su svi ostali "pomagali na papiru" :lol: i da je to neoboriv dokaz da samo Vlada KS pomaže, a svi ostali hvataju zjake.

Kao što sam i tvrdio, savez raspolaže sredstvima koja nisu dovoljna, ali su minimalna i omogućuju funkcionisanje saveza, lige i nekih reprezentacija. Problem je što ne mogu biti operativna zbog administrativne blokade koju su sredili "sportski eskperti" iz KS, čak bliski hvaljenom Konakoviću. I nije istina da jedino Vlada KS učestvuje u financiranju saveza, i to je ovim još jedanput dokazano.

Vjerujem da će novi ljudi u savezu nešto da urade oko toga i da će to biti riješeno, pa da se više neće moći licitirati nekakvom "podrškom silnom" koja postoji samo u izjavi selektora.
Jesi li ti onako pomalo bezobrazan? Malkice?........

"Kurić nas je spasio u novembru. Čovjek radi poslove koje je trebao uraditi Izvršni odbor i Predsjedništvo. Ne da mi je izašao u susret, nego nemam riječi hvale za njega. Stalno sam bio s njim u kontaktu i tražili smo model da se ta potraživanja zatvore. Srećom Kurić je uspio da riješi potraživanja, tako da mogu reći da putujemo u Finsku i da ćemo igrati utakmicu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. U ovom trenutku Kurić je spasio rukomet u BiH, ali ovo je samo gašenje vatre. Vidjećemo hoće li se nešto promijeniti u budućnosti, već u junu je novi test kada ćemo morati igrati zadnje dvije utakmice kvalifikacija."

Pa sto ga ne spasise iz Bihaca, Tuzle, Zenice, Mostara....... matere ti? Mozete bolan srati po Sarajevu koliko vam cejf ali svima vama je Sarajevo nedosanjana zelja. I karina prvom prilikom kad vidim Mirvada reci cu mu da ne daje nista jer neke pickice ne mogu Sarajevo...bolja im Tuzla...pa nek onda idu kod Imamovica da traze pare. Zaom mi samo onog Sumana jer je ljudina koja na zalost oko sebe okuplja eto takve kao sto si ti i Torromanovic!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#6678 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Nemoj mu, molim te, to reći. Izvini, evo.

Nemoj radi rukometa u BiH i budućih naraštaja koji svoju budućnost polažu u tebe.

:lol:

Kakav lik.
User avatar
phillie
Posts: 9350
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6679 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by phillie »

Lecleru, grobaru bh. rukometa. :D :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6680 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

It_is_a_Leclerc wrote:Nemoj mu, molim te, to reći. Izvini, evo.
Nemoj radi rukometa u BiH i budućih naraštaja koji svoju budućnost polažu u tebe.
:lol:
Kakav lik.
He ja lik....nemoj da te podsjecam na tvoja ovdje davno vidjenja kosarkaska znanja i tvoju saroliku lepezu sportskih nebuloza. Sta se cudis Mirvad sarajevsko dijete ja sarajevsko dijete......carsija je to zna svako svakoga......ah izvini zaboravio sam da si ti iz Krajine...zemlje kestena :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#6681 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

hrasno38 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Nemoj mu, molim te, to reći. Izvini, evo.
Nemoj radi rukometa u BiH i budućih naraštaja koji svoju budućnost polažu u tebe.
:lol:
Kakav lik.
He ja lik....nemoj da te podsjecam na tvoja ovdje davno vidjenja kosarkaska znanja i tvoju saroliku lepezu sportskih nebuloza. Sta se cudis Mirvad sarajevsko dijete ja sarajevsko dijete......carsija je to zna svako svakoga......ah izvini zaboravio sam da si ti iz Krajine...zemlje kestena :D
Tako je. Hajde još malo gubi dostojanstvo. Jako je zabavno.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6682 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

It_is_a_Leclerc wrote:
hrasno38 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Nemoj mu, molim te, to reći. Izvini, evo.
Nemoj radi rukometa u BiH i budućih naraštaja koji svoju budućnost polažu u tebe.
:lol:
Kakav lik.
He ja lik....nemoj da te podsjecam na tvoja ovdje davno vidjenja kosarkaska znanja i tvoju saroliku lepezu sportskih nebuloza. Sta se cudis Mirvad sarajevsko dijete ja sarajevsko dijete......carsija je to zna svako svakoga......ah izvini zaboravio sam da si ti iz Krajine...zemlje kestena :D
Tako je. Hajde još malo gubi dostojanstvo. Jako je zabavno.
Meni jeste za tebe ne znam :-)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#6683 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

hrasno38 wrote: Meni jeste za tebe ne znam :-)
http://tuzlanski.ba/sport/rukomet/buric ... pozoriste/

Evo, još jedan koji iz ličnih motiva ne želi igrati u Sarajevu. Uvrijeđena mlada! Dabogda propo

:lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6684 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

It_is_a_Leclerc wrote:
hrasno38 wrote: Meni jeste za tebe ne znam :-)
http://tuzlanski.ba/sport/rukomet/buric ... pozoriste/

Evo, još jedan koji iz ličnih motiva ne želi igrati u Sarajevu. Uvrijeđena mlada! Dabogda propo

:lol:
Jel to zivkas nase reprezentativce da daju ovakve izjave....... :D tezak je taj posao koji ti obavljas...budi dobar pametnije ti je :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#6685 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

hrasno38 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
hrasno38 wrote: Meni jeste za tebe ne znam :-)
http://tuzlanski.ba/sport/rukomet/buric ... pozoriste/

Evo, još jedan koji iz ličnih motiva ne želi igrati u Sarajevu. Uvrijeđena mlada! Dabogda propo

:lol:
Jel to zivkas nase reprezentativce da daju ovakve izjave....... :D tezak je taj posao koji ti obavljas...budi dobar pametnije ti je :D
Evo, provalio si me.

U slobodno vrijeme koje mi ostane između mojih funkcija dvojice članova izvršnog odbora i generalne sekretarke rukometne saveza, ja sam novinar Nezavisnih novina koji zivka reprezentativce BiH da ocjenjuju tradicionalno lošu i nezainteresovanu sarajevsku publiku.

Kako rekoh - treba malo sačuvati dostojanstvo nekad. Za promjenu.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6686 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

It_is_a_Leclerc wrote:Evo, provalio si me.

U slobodno vrijeme koje mi ostane između mojih funkcija dvojice članova izvršnog odbora i generalne sekretarke rukometne saveza, ja sam novinar Nezavisnih novina koji zivka reprezentativce BiH da ocjenjuju tradicionalno lošu i nezainteresovanu sarajevsku publiku.

Kako rekoh - treba malo sačuvati dostojanstvo nekad. Za promjenu.
heheheheh moj @leclerc znam ko si! samo uzivaj u svom neznanju :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#6687 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

hrasno38 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Evo, provalio si me.

U slobodno vrijeme koje mi ostane između mojih funkcija dvojice članova izvršnog odbora i generalne sekretarke rukometne saveza, ja sam novinar Nezavisnih novina koji zivka reprezentativce BiH da ocjenjuju tradicionalno lošu i nezainteresovanu sarajevsku publiku.

Kako rekoh - treba malo sačuvati dostojanstvo nekad. Za promjenu.
heheheheh moj @leclerc znam ko si! samo uzivaj u svom neznanju :lol: :lol: :lol: :lol:
Momčino, prijetnje ti kod mene ne prolaze. Dapače. ;)

Prema tome - apsolvirajmo temu, pošto, evidentno, više ne znaš ni gdje si, ni kud si pošao.

Reprezentacija BiH će utakmice baraža igrati u Tuzli, jer je sarajevska publika nezainteresovana za rukomet, kao takva. To nije ništa loše. Svako ide gdje mu je bolje. A i mala je to čaršija. :)
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6688 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

It_is_a_Leclerc wrote:
hrasno38 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Evo, provalio si me.

U slobodno vrijeme koje mi ostane između mojih funkcija dvojice članova izvršnog odbora i generalne sekretarke rukometne saveza, ja sam novinar Nezavisnih novina koji zivka reprezentativce BiH da ocjenjuju tradicionalno lošu i nezainteresovanu sarajevsku publiku.

Kako rekoh - treba malo sačuvati dostojanstvo nekad. Za promjenu.
heheheheh moj @leclerc znam ko si! samo uzivaj u svom neznanju :lol: :lol: :lol: :lol:
Momčino, prijetnje ti kod mene ne prolaze. Dapače. ;)

Prema tome - apsolvirajmo temu, pošto, evidentno, više ne znaš ni gdje si, ni kud si pošao.

Reprezentacija BiH će utakmice baraža igrati u Tuzli, jer je sarajevska publika nezainteresovana za rukomet, kao takva. To nije ništa loše. Svako ide gdje mu je bolje. A i mala je to čaršija. :)
Prijetnja :? Ti si se izgubio matere mi ko abdest! Ali nejse uzivaj i dalje u svom neznanju :-) :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S Hvala za ovo momcino :-) Inace prosli smo dalje i utakmica se igra u Skenderiji a mozda i u Zetri :lol: :lol: :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#6689 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by mO k3 »

hrasno38 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Evo, provalio si me.

U slobodno vrijeme koje mi ostane između mojih funkcija dvojice članova izvršnog odbora i generalne sekretarke rukometne saveza, ja sam novinar Nezavisnih novina koji zivka reprezentativce BiH da ocjenjuju tradicionalno lošu i nezainteresovanu sarajevsku publiku.

Kako rekoh - treba malo sačuvati dostojanstvo nekad. Za promjenu.
heheheheh moj @leclerc znam ko si! samo uzivaj u svom neznanju :lol: :lol: :lol: :lol:
hohohoohohohohoo


@le bogme fasovaces kako sam ja skontao
User avatar
phillie
Posts: 9350
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6690 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by phillie »

:meza1:

Najbolje je kad se ovi starohani pokefaju :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6691 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

phillie wrote::meza1:

Najbolje je kad se ovi starohani pokefaju :D
ma ljepota :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6692 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

mO k3 wrote:
hrasno38 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Evo, provalio si me.

U slobodno vrijeme koje mi ostane između mojih funkcija dvojice članova izvršnog odbora i generalne sekretarke rukometne saveza, ja sam novinar Nezavisnih novina koji zivka reprezentativce BiH da ocjenjuju tradicionalno lošu i nezainteresovanu sarajevsku publiku.

Kako rekoh - treba malo sačuvati dostojanstvo nekad. Za promjenu.
heheheheh moj @leclerc znam ko si! samo uzivaj u svom neznanju :lol: :lol: :lol: :lol:
hohohoohohohohoo


@le bogme fasovaces kako sam ja skontao
lose si skontao jer ma koliko da se ja i @leclerc kemfamo on je jedan od rijetkih vrlo kulturnih, pismenih i pozitivnih forumasa....bar i zmog ugla. Kako god okrenes nas obojca zelimo najbolje nasim reprezentacijama s tim da se naravno razlilazimo u nekim stvarima.
User avatar
thekupus
Posts: 6782
Joined: 25/06/2011 22:38

#6693 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by thekupus »

Sto su se usutili oko ovoga, zar nije trebala biti odluka do sad
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55469
Joined: 15/12/2008 16:53

#6694 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by ultima_palabra »

thekupus wrote:Sto su se usutili oko ovoga, zar nije trebala biti odluka do sad
Sedam dana vec proslo.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#6695 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

ultima_palabra wrote:
thekupus wrote:Sto su se usutili oko ovoga, zar nije trebala biti odluka do sad
Sedam dana vec proslo.
Mene sjekira što se nije odlučilo odmah već je sve poslano nekakvoj Takmicarskoj komisiji koja bi se mogla sastati u Zagrebu krajem sljedeće sedmice. Ali do tad bi se već trebalo znati jesmo li u bubnju ili nismo.
User avatar
thekupus
Posts: 6782
Joined: 25/06/2011 22:38

#6696 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by thekupus »

It_is_a_Leclerc wrote: Mene sjekira što se nije odlučilo odmah već je sve poslano nekakvoj Takmicarskoj komisiji koja bi se mogla sastati u Zagrebu krajem sljedeće sedmice. Ali do tad bi se već trebalo znati jesmo li u bubnju ili nismo.
realno, sigurno je da svicarci na sve nacine vrse pritisak
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#6697 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by manijak1 »

Mah :oops: sve poslati Švicarskom rukometnom Savezu pa nek oni odluče .
Imaju 26 Kantona :oops:
Ovo je patnja i bezobrazluk , međutim u svim sportovima nas ovakav odnos prati.
Ima tu do nas materijala kolko hoš.
Ja Burića i nesmotrenih izjava i lažnih i kurčić mali se prokurčio.
Ako je pozorišna atmosfera onda je i pozorišna igra.
Dobiće od mene komplet karata za Kamerni teatar 55 .
Baš :D Leklerk i ti znaš ukakiti .
Mene sjekira što se nije odlučilo odmah već je sve poslano nekakvoj Takmicarskoj komisiji koja bi se mogla sastati u Zagrebu krajem sljedeće sedmice. Ali do tad bi se već trebalo znati jesmo li u bubnju ili nismo.
Đe se ove dvije izjave vezuju :?
Nevažno svakako smo u bubnju veš mašine .
:D Jedva dočekali
User avatar
pepeljara
Posts: 6553
Joined: 22/08/2003 00:00

#6698 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by pepeljara »

zar nisu rekli da je rok 24 sata....

ja cirkusa i EHFa hahah
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#6699 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

pepeljara wrote:zar nisu rekli da je rok 24 sata....

ja cirkusa i EHFa hahah
Da se direktor reprezentacije BiH nije potpisao na onaj krnji zapisnik, možda bi i bilo za dan riješeno. Ovako, pošto su svi iz EHF-a na Euru u Hrvatskoj, nema nam druge nego čekati tu neku komisiju.
User avatar
pepeljara
Posts: 6553
Joined: 22/08/2003 00:00

#6700 Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post by pepeljara »

Da je na nasem mjestu svica, a mi tamo, davno bi mi vidjeli zatvorena vrata, rezultat se gleda, bla bla.

treca zemlja svijeta :)
Post Reply