Rukomet EURO 2010

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#176 Re: Rukomet EURO 2010

Post by and »

slabo sam pratio prvenstvo i iznenadio sam se kada sam vidio da je hrvatska u finalu.puno je nekih novih igrača i ovo je veliki uspjeh za njih.čvrstu francusku odbranu su dobro probijali i ulazili im na 6 metara gdje se prije nije moglo prismrditi.iznudili su 8-9 sedmeraca.par kikseva u bitnim trenucima su skupo platili i šteta što utakmica nije na kraju bila neizvjesna.
Alfa Kentaur
Posts: 382
Joined: 20/09/2009 08:56

#177 Re: Rukomet EURO 2010

Post by Alfa Kentaur »

Drago mi je da je Francuska pobijedila Hrvatsku!

Svaka cast Francuzi! :thumbup:
kolobok
Posts: 316
Joined: 30/12/2008 14:28

#178 Re: Rukomet EURO 2010

Post by kolobok »

Hrvatska stvarno nije imala sreće sa sedmercima. To ih je i psihički dotuklo.
Da su pogodili ona dva vjerovatno bilo bi do samog kraja neizvjesno. Šteta... :-?
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#179 Re: Rukomet EURO 2010

Post by samo malo »

Deja vu, kamara kompleksasa ceka poraz komsija da mogu proslaviti :D
MIME
Posts: 59
Joined: 20/08/2009 20:54

#180 Re: Rukomet EURO 2010

Post by MIME »

Svaka čast za Francuze 4* su jači od svih pa i od Hrvata,nadam se da će i sljedeće prvenstvo osvojiti ali da finale bude malo neizvjesnije...............
User avatar
van Basten
Posts: 7529
Joined: 21/09/2006 02:59

#181 Re: Rukomet EURO 2010

Post by van Basten »

očajno finale... sve na mišiće, po običaju. Francuska odavno igra tako, a i Hrvatska je izgubila na kepršavosti smjenom generacija i sada i oni igraju na snagu koliko mogu. Da nema genijalnog Balića neutralni promatrač ne bi imao šta vidjeti od rukometa. Ali eto, takav vakat valjda došao.
Ono što se ne može osporiti jeste da su Francuska i Hrvatska, bez dvojbi, najbolje reprezentacije zadnjih 10 godina, rezultati to govore, sviđalo se nekome to ili ne.
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#182 Re: Rukomet EURO 2010

Post by dalmatinka »

BSn wrote:Ja sam svoje misljenje o Lini iznio na samom startu teme. No, ovo sto je Hrvatska uradila je ogroman uspjeh, shodno najavama s pocetka prvenstva. Ipak, Lino opet nece valjat, pa ce onda on opet, ovaj put pred svjetsko, il' na svjetskom, da ponudi ostavku i opet ukrug. Mislim, ono, ako je vec reprezentacija tako slaba, a Lino tako los strateg, otkud onda konstantno Hrvatska u vrhu?!

Kazem, ni ja sam ga ne gotivim, al' ljudi moji ovaj uspjeh Hrvatske je, po meni, veci od proslog finala SP-a.
Složila bih se s tobom. Lino većini nije drag, ali svi zaboravljaju da je on preuzeo reprezentaciju jer je nitko drugi pred Portugal nije htio, jer su godinu dana prije toga uvjerljivo bili zadnji sa svim porazima na prvenstvu. Drugo, malo koji izbornik bi imao "onu stvar" gurnuti u vatru mlade i neiskusne igrače za koje nitko nije čuo, ali on ima hrabrosti, i da slažem se da je ovo veći uspjeh nego lani, da nam je tko ponudio srebro prije prvenstva svi bi odmah potpisali. I samo jednu stvar - iskrene čestitke Francuzima, trenutno su bolji, ali iskrene čestitke Islanđanima, impresionirala me državica s 300.000 stanovnika s takvim uspjehom. :thumbup:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9220
Joined: 31/03/2007 00:07

#183 Re: Rukomet EURO 2010

Post by Bosanski_kralj »

samo malo wrote:Deja vu, kamara kompleksasa ceka poraz komsija da mogu proslaviti :D
I jedan ...... koje mu to smeta. :D

Balić kad ode, Hrvatska će biti prosjek. Balić, Metličić, Lacković, Džomba... kad su bili godina, sadašnjih Hrvatskih reprezentativaca, već su bili svjetske klase. Koji igrač iz HR se može mjeriti sa njima osim možda Duvnjaka?
Last edited by Bosanski_kralj on 31/01/2010 22:40, edited 1 time in total.
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#184 Re: Rukomet EURO 2010

Post by mahalas505 »

ivaakaiva wrote:I samo da napomenem da mi je zao Mirka koji je bio nevjerojatan i toliko toga dao Hrvatskoj, ali nisu to igraci iskoristili........... Ako se ne varam cak je i plako nakon utakmice!!!
Iako bi se bas potrudio ne bih mogao njega i njemu slicne da zalim. Mislim vec je to prozvakana tema sto puta, ali jednostavno ne mogu najvijati za susjede, kad vidim da je pola prve postave moglo igrati, ili je igralo za BiH. Znam, neko ce reci, nikad finala ne bi vidjeli da igraju za BiH, ali jedan i razloga je sto i ti isti igraci ne zele da igraju za BiH. Njihova odluka, i kao takvi i ne trebaju BiH, ali samo ne kontam kakve koristi imaju lokalne zajednice odakle oni poticu zato sto oni igraju za drugu zemlju. Ja ne vidim da npr. Hrvatski rukometni savez pomaze Izvidac ili neki drugi klub. Neka me neko ispravi ako grijesim...
Dee dee zagreb
Posts: 109
Joined: 23/04/2009 15:23
Location: Zagreb

#185 Re: Rukomet EURO 2010

Post by Dee dee zagreb »

mahalas505 wrote:
ivaakaiva wrote:I samo da napomenem da mi je zao Mirka koji je bio nevjerojatan i toliko toga dao Hrvatskoj, ali nisu to igraci iskoristili........... Ako se ne varam cak je i plako nakon utakmice!!!
Iako bi se bas potrudio ne bih mogao njega i njemu slicne da zalim. Mislim vec je to prozvakana tema sto puta, ali jednostavno ne mogu najvijati za susjede, kad vidim da je pola prve postave moglo igrati, ili je igralo za BiH. Znam, neko ce reci, nikad finala ne bi vidjeli da igraju za BiH, ali jedan i razloga je sto i ti isti igraci ne zele da igraju za BiH. Njihova odluka, i kao takvi i ne trebaju BiH, ali samo ne kontam kakve koristi imaju lokalne zajednice odakle oni poticu zato sto oni igraju za drugu zemlju. Ja ne vidim da npr. Hrvatski rukometni savez pomaze Izvidac ili neki drugi klub. Neka me neko ispravi ako grijesim...
Pa tko te tjera da navijaš? Kako smo mi svi iz bivše Juge čudni. Pa čovječe sportaši vam odlaze vašom krivicom, da ste im pružili bolje uvjete igrali bi za vas. Isto kao i mi u HR plačemo i kukamo kada Mirna Jukić pliva za Austriju, a tko je drugi kriv nego mi. Puno je takvih situacija ništa novo. Isto kao s Karabatićem, ali dobro ipak je on još kao dijete otišao u Francusku.
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#186 Re: Rukomet EURO 2010

Post by mahalas505 »

Dee dee zagreb wrote:Pa tko te tjera da navijaš? Kako smo mi svi iz bivše Juge čudni. Pa čovječe sportaši vam odlaze vašom krivicom, da ste im pružili bolje uvjete igrali bi za vas. Isto kao i mi u HR plačemo i kukamo kada Mirna Jukić pliva za Austriju, a tko je drugi kriv nego mi. Puno je takvih situacija ništa novo. Isto kao s Karabatićem, ali dobro ipak je on još kao dijete otišao u Francusku.
Niko me ne tjera da navijam, nego je nekim cudno zasto se navija za drugu drzavu kada igraju susjedne reprezentacije. Ako bolje procitas moj predhodni komentar, ja sam rekao da je i jedan, znaci samo jedan od razloga odlazak igraca u druge reprezentacije. Znam i ja da u BiH nema sistemskog rjesenja sto se tice sporta, i da su uslovi izuzetno losi, i zato sam dodao, da si bolje procitao napisano, da li imaju vise koristi lokalna zajednica sto ti igraci igraju za maticnu drzavu ili drugu. Ja ne vidim da se te sredine koje daju reprezentativce za druge reprezentacije imale ikakve koriste od toga. Ovdje dosta potenciram termin lokalne sredine, jer te su sredine i najvise ulozile u te igrace.
Last edited by mahalas505 on 31/01/2010 23:04, edited 1 time in total.
User avatar
ivaakaiva
Posts: 185
Joined: 20/01/2009 11:09

#187 Re: Rukomet EURO 2010

Post by ivaakaiva »

Dee dee zagreb wrote:
mahalas505 wrote:
ivaakaiva wrote:I samo da napomenem da mi je zao Mirka koji je bio nevjerojatan i toliko toga dao Hrvatskoj, ali nisu to igraci iskoristili........... Ako se ne varam cak je i plako nakon utakmice!!!
Iako bi se bas potrudio ne bih mogao njega i njemu slicne da zalim. Mislim vec je to prozvakana tema sto puta, ali jednostavno ne mogu najvijati za susjede, kad vidim da je pola prve postave moglo igrati, ili je igralo za BiH. Znam, neko ce reci, nikad finala ne bi vidjeli da igraju za BiH, ali jedan i razloga je sto i ti isti igraci ne zele da igraju za BiH. Njihova odluka, i kao takvi i ne trebaju BiH, ali samo ne kontam kakve koristi imaju lokalne zajednice odakle oni poticu zato sto oni igraju za drugu zemlju. Ja ne vidim da npr. Hrvatski rukometni savez pomaze Izvidac ili neki drugi klub. Neka me neko ispravi ako grijesim...
Pa tko te tjera da navijaš? Kako smo mi svi iz bivše Juge čudni. Pa čovječe sportaši vam odlaze vašom krivicom, da ste im pružili bolje uvjete igrali bi za vas. Isto kao i mi u HR plačemo i kukamo kada Mirna Jukić pliva za Austriju, a tko je drugi kriv nego mi. Puno je takvih situacija ništa novo. Isto kao s Karabatićem, ali dobro ipak je on još kao dijete otišao u Francusku.
Slazem se s tobom......
@mahalas505 Gle, nije mi jasno ako za Hrvate igraju svi tvoji Bosanci kako onda mos protiv njih navijat... 8-) Valda navijas za svoje...Druga stvar koja mi smeta ovdje je nepostavanje hr. rukometa... Kako mozete vi Srbi/Bosanci govoriti da Hrvati nemaju pojma...A nikad niste ni bili u zavrsnici i nikada necete vjerojatno osvojiti ono sto je Hrvatska osvojila...I onda govoriti kako Hrvati ne znaju igrat rukomet nema smisla...cista ljubomora i nacionalizam... :cry: .Sta god rekli...Hrvati su vec 100 godina u vrhu rukometa!Ali nea veze, neka pati koga smeta :o
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#188 Re: Rukomet EURO 2010

Post by mahalas505 »

ivaakaiva wrote:Slazem se s tobom......
@mahalas505 Gle, nije mi jasno ako za Hrvate igraju svi tvoji Bosanci kako onda mos protiv njih navijat... 8-) Valda navijas za svoje...Druga stvar koja mi smeta ovdje je nepostavanje hr. rukometa... Kako mozete vi Srbi/Bosanci govoriti da Hrvati nemaju pojma...A nikad niste ni bili u zavrsnici i nikada necete vjerojatno osvojiti ono sto je Hrvatska osvojila...I onda govoriti kako Hrvati ne znaju igrat rukomet nema smisla...cista ljubomora i nacionalizam... :cry: .Sta god rekli...Hrvati su vec 100 godina u vrhu rukometa!Ali nea veze, neka pati koga smeta :o
A zasto bih navijao za njih, te "svoje"? Da budu primjer i uzor ostalim mladjim narastajima da i oni trebaju igrati za drugu drzavu?
Ja nikad nisam rekao da Hrvati, odnosno valjda mislis i Jugosloveni kad spominjes ovih 100 godina, da ne znaju igrati rukomet. Jednostavno je i glupo diskutovati o tome. I da su drugacije okolonosti sigurno bih navijao za susjede. Ono sto ja potenciram je sasvim druga tema.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#189 Re: Rukomet EURO 2010

Post by burek_in_space »

ivaakaiva wrote:Ali nea veze, neka pati koga smeta :o
...Francuska je prvak Evrope i svijeta.

No, da ne bi doshlo do nepotrebnih banana, jer ste pocheli o svemu i svachemu shto veze nema sa rukometom, tema se zatvara. :sax:
Locked