Rugby u Sarajevu

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
TheGuy00
Posts: 13
Joined: 12/05/2018 18:35

#1 Rugby u Sarajevu

Post by TheGuy00 »

Pozz forumaši from dear Klix :lol: Završio sam srednju i zbog dosta slobodnog vremena, gledam da nađem neke zanimacije. U suštini, kao dijete sam volio fudbal ali pošto sam skontao da sam sebičan i da volim samo trčati naprijed sa loptom, batalio sam bar treniranje. Košarku volim u slobodno vrijeme sa ekipom igrati, ali opet ne možeš puno trčati a to je ono što me bar pali. Pa sam razmišljao o ragbiju. Evo čitajući sam skontao da nema baš klubova u BiH bar u centru Sarajeva što se tiče kluba i treniranja. Ispravite me ako griješim. Da li se isplati bar probat, što se tiče povreda sam krhak. Ono imam bar 70kg, ali mnogo volim da trčim. Pa eto preporučite ako naravno ima i eto par savjeta. Pozz.
User avatar
bezimeni nepoznati
Posts: 134
Joined: 18/11/2020 10:47
Location: Planeta Zemlja
Contact:

#2 Re: Rugby u Sarajevu

Post by bezimeni nepoznati »

TheGuy00 wrote: 02/10/2020 22:57 Pozz forumaši from dear Klix :lol: Završio sam srednju i zbog dosta slobodnog vremena, gledam da nađem neke zanimacije. U suštini, kao dijete sam volio fudbal ali pošto sam skontao da sam sebičan i da volim samo trčati naprijed sa loptom, batalio sam bar treniranje. Košarku volim u slobodno vrijeme sa ekipom igrati, ali opet ne možeš puno trčati a to je ono što me bar pali. Pa sam razmišljao o ragbiju. Evo čitajući sam skontao da nema baš klubova u BiH bar u centru Sarajeva što se tiče kluba i treniranja. Ispravite me ako griješim. Da li se isplati bar probat, što se tiče povreda sam krhak. Ono imam bar 70kg, ali mnogo volim da trčim. Pa eto preporučite ako naravno ima i eto par savjeta. Pozz.
https://m.facebook.com/RAGBI-KLUB-SARAJ ... 984057903/
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#3 Re: Rugby u Sarajevu

Post by Osim_13 »

Prije su trenirali na onom terenu do Istiklal džamije na Otoci...dok nije ponikla zgrada :mrgreen:
Post Reply