RTRS

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
saale
Posts: 1397
Joined: 08/07/2008 13:39

#1 RTRS

Post by saale »

Sinoc naletim na ovu TV (emisija, krug ili konkretno,,nesto tako) ljudi moji kolika kolicina govara mrznje i nacionalistickih sranja kojima truju taj nesretni narod dole, ja sam ostao :shock: ,,sta mislite hocel li se srbi ikad okrenuti iskrenom i pravom suzivotu s ostalim narodima a prije svega s bosnjacima?
Jim Smorrison
Posts: 71
Joined: 21/10/2014 10:29

#2 Re: RTRS

Post by Jim Smorrison »

Čak i u doba komunizma, u vrijeme koje se današnjim generacijama predstavlja kao mračno doba ljudskih sloboda druge polovine 20. vijeka, medijska slika Bosne i Hercegovine, pa i okruženja, nije bila tako jadna.

RS je dno tog dna.
denizli
Posts: 98
Joined: 27/03/2014 13:07

#3 Re: RTRS

Post by denizli »

Jim Smorrison wrote:Čak i u doba komunizma, u vrijeme koje se današnjim generacijama predstavlja kao mračno doba ljudskih sloboda druge polovine 20. vijeka, medijska slika Bosne i Hercegovine, pa i okruženja, nije bila tako jadna.

RS je dno tog dna.
Od svih je najjadniji onaj Šarac.
RTRS je zlo.
Jim Smorrison
Posts: 71
Joined: 21/10/2014 10:29

#4 Re: RTRS

Post by Jim Smorrison »

Ne bih znao ko je najgori jer nisam nikad gledao ništa na toj televiziji (iako im dajem platu).
saale
Posts: 1397
Joined: 08/07/2008 13:39

#5 Re: RTRS

Post by saale »

To bi trebao biti javni servis svih gradjana RS a ne samo srba.!
User avatar
Tomos
Posts: 586
Joined: 30/06/2013 12:05

#6 Re: RTRS

Post by Tomos »

neomicin wrote:Jutros na OSM radiju pričaju nešto o godišnjici Dejtona i voditeljica namjerno cijelo vrijeme govori "takozvana Bosna i Hercegovina". Čuj takozvana?
Naši im sve reklame daju na njihovom radiju bošnjo glupi da imaju plate od naših sponzortstava nikad pameti doć nećemo, ne znam samo ko to sluša više.
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#7 Re: RTRS

Post by @mba »

imas MEDIJE imas NEOBRAZOVAN NAROD imas MOC, medije su cudo danas!
User avatar
Tomos
Posts: 586
Joined: 30/06/2013 12:05

#8 Re: RTRS

Post by Tomos »

evo sad slušam ovo je zatrovano kao da smo mi haubice jna okrenuli oko pala i rokali ih 4 godine sa svim tim oružjem, i jna vojskom i paravojnim i legalnim vojskama srbije boga ti.
User avatar
video
Posts: 6760
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#9 Re: RTRS

Post by video »

denizli wrote:
Jim Smorrison wrote:Čak i u doba komunizma, u vrijeme koje se današnjim generacijama predstavlja kao mračno doba ljudskih sloboda druge polovine 20. vijeka, medijska slika Bosne i Hercegovine, pa i okruženja, nije bila tako jadna.

RS je dno tog dna.
Od svih je najjadniji onaj Šarac.

RTRS je zlo.
To ti je onaj sto je u proteklom ratu bio cuvar logora na kuli ;-)

Jedno vrijeme radio na BHRT-u te kad se to doznalo, expresno je vracen u bazu iz koje je bio i poslan po zadatku :wink:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#10 Re: RTRS

Post by StupskaBitanga »

Dostojni čuvari tradicije i običaja Riste Đoge
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#11 Re: RTRS

Post by daky585 »

RTRS je u službi Dodika i tu ne treba očekivati bilo kakvu objektivnost. Zato je njihova produkcija dno. Što se tiče drugih stvari koje emituju (serije, filmovi) tu su stvarno dobri u poređenju sa drugim bh televizijama jer prvenstveno nema turskih i indijskih sapunica što je logično za javni servis.
User avatar
Stoner
Posts: 1537
Joined: 16/05/2010 17:00
Location: Sarajevo

#12 Re: RTRS

Post by Stoner »

Ali zato gledaoci TV ŠUMSKA imaju tu privilegiju da uživaju u klasicima srpske kinematografije Ravna Gora i 124oj reprizi Noža.
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#13 Re: RTRS

Post by raskopusa »

neomicin wrote:Jutros na OSM radiju pričaju nešto o godišnjici Dejtona i voditeljica namjerno cijelo vrijeme govori "takozvana Bosna i Hercegovina". Čuj takozvana?
cuj,manji entitet,sumka....... :lol:

sto gledate kad vam smeta? ja taj kanal izbrisala, kao i ftv i bh1. :izet: sve u korist mog zdravog razuma. :)
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#14 Re: RTRS

Post by almir90 »

Ali je zato novinarka na dnevniku sila, ne zna kako da priča, u jednoj rečenici pola ekavice, pola ijekavice. :lol:
User avatar
Stoner
Posts: 1537
Joined: 16/05/2010 17:00
Location: Sarajevo

#15 Re: RTRS

Post by Stoner »

raskopusa wrote: cuj,manji entitet,sumka....... :lol:

sto gledate kad vam smeta? ja taj kanal izbrisala, kao i ftv i bh1. :izet: sve u korist mog zdravog razuma. :)
Finansiraju ga Bošnjaci.

Treba sve javne RTV servise ukinuti.
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#16 Re: RTRS

Post by raskopusa »

Stoner wrote:
raskopusa wrote: cuj,manji entitet,sumka....... :lol:

sto gledate kad vam smeta? ja taj kanal izbrisala, kao i ftv i bh1. :izet: sve u korist mog zdravog razuma. :)
Finansiraju ga Bošnjaci.

Treba sve javne RTV servise ukinuti.
slazem se.prestala sam placati ima sest mjeseci,cemu?
User avatar
SpiritCrusher
Posts: 309
Joined: 01/03/2011 16:33
Location: Stick a dick in it, it'll go away..

#17 Re: RTRS

Post by SpiritCrusher »

To ko gleda ni elektrošokovi mu ne pomažu. Svako smeće ima svoju publiku, tu je šteta jedino što ga bez pitanja plaća i normalna raja, ko i ovo federalno smeće od televizije.
User avatar
karanana
Posts: 47118
Joined: 26/02/2004 00:00

#18 Re: RTRS

Post by karanana »

svaki put se sokiram kada vidim koliko je ovo rezimska televizija.
cak se usudjujem reci da su gori nego ftv u vrijeme dok su bili pod zlajom i sdp-om.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#19 Re: RTRS

Post by StupskaBitanga »

karanana wrote:svaki put se sokiram kada vidim koliko je ovo rezimska televizija.
cak se usudjujem reci da su gori nego ftv u vrijeme dok su bili pod zlajom i sdp-om.
Zlaja nikad neće prežaliti što nije imao moć nad javnim servisom ko Mile
User avatar
karanana
Posts: 47118
Joined: 26/02/2004 00:00

#20 Re: RTRS

Post by karanana »

StupskaBitanga wrote:
karanana wrote:svaki put se sokiram kada vidim koliko je ovo rezimska televizija.
cak se usudjujem reci da su gori nego ftv u vrijeme dok su bili pod zlajom i sdp-om.
Zlaja nikad neće prežaliti što nije imao moć nad javnim servisom ko Mile
imo je i zlaja finu moc prije 5-6 godina.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#21 Re: RTRS

Post by StupskaBitanga »

karanana wrote:
StupskaBitanga wrote:
karanana wrote:svaki put se sokiram kada vidim koliko je ovo rezimska televizija.
cak se usudjujem reci da su gori nego ftv u vrijeme dok su bili pod zlajom i sdp-om.
Zlaja nikad neće prežaliti što nije imao moć nad javnim servisom ko Mile
imo je i zlaja finu moc prije 5-6 godina.
dobro to ali kad je bio vlast ne opozicija
probook
Posts: 4581
Joined: 13/10/2013 22:38

#22 Re: RTRS

Post by probook »

daky585 wrote:RTRS je u službi Dodika i tu ne treba očekivati bilo kakvu objektivnost.
....a ostali mediji nam crkose od objektivnosti?

Zato sam davno prestao gledati ex yu televizije tj dnevnik i politika.
User avatar
Maharadza
Posts: 16698
Joined: 30/01/2013 15:13

#23 Re: RTRS

Post by Maharadza »

KAko vas nije stid kritikovati šumsku tv, jedini neovisan mediji u "vještačkoj" BiH i posljednji bedem u odbrani šumskih interesa od spletki i napada od strane đihatlijsko-šokadijske unije?! Da ne spominjem kako je to potreban mediji preko kojeg šumNjaci redovno slušaju i gledaju svoga preCednika guardiana, tako da vam je bolje da okrenete priču ili ću vas prijaviti haretu i ekipi sa teme o našem guardianu, čuvaru šumske i oploĐivaču vasione! :oops: Evo samo što nije ukinuo javni servis radi vas! :oops: :oops:
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#24 Re: RTRS

Post by daky585 »

imaju još jedan domen - www.rtrs.rs
dvoboj
Posts: 24
Joined: 01/08/2013 11:27

#25 Re: RTRS

Post by dvoboj »

Pa jbt kakve emisije na ovoj tv stanici ko da Mladić uređuje tv program još mi danas tip dođe da naplati pretplatu a ja budala plati ccc
Mogu li mi išta ako nebudem plaćo?nit je gledam nit imam ikakve veze sa ovom televizijom
Post Reply