Romanticni vikend, lokacija BiH

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#1 Romanticni vikend, lokacija BiH

Post by Billy The Pljuc »

Dolazim kuci uskoro i hotijo bih sa hanumom pobjeci negdje za vikend. Ima li neko kakav prijedlog gdje pobjeci, daleko od gradske vreve i mnogo ljudi. Jes da je sezona i da su smjestajni kapaciteti uglavnom zauzeti al' mozda ima nekakav kutak tipa hotelcica i sl. negdje po mogucnosti u prirodi. Nemre mi nista pasti na pamet a hebalista oko Sarajeva me ne interesuju, bilo koja lokacija u BiH.

Plizim opletite ako imate kakav prijedlog.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21574
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#2 Re: Romanticni vikend, lokacija BiH

Post by MarlboroGold »

Neko jezerce, zakupiš vikendicu i čamac i budeš s njom za vikend ili više.
Od petka do jučer smo bili na jezeru Perućac na Drini - vikendice drvene, nisu nešto ali dovoljno da se prenoći. Malo skromno, ali smo tako htjeli. Utisci su predobri.

Do jezera se može doći iz Bratunca ili preko Srebrenice.

Postoje i neka "krstarenja" - do Višegrada, Žepe... ali je skupo ako ide manji broj osoba.

Image
Image
Image
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#3 Re: Romanticni vikend, lokacija BiH

Post by Billy The Pljuc »

MarlboroGold wrote:Neko jezerce, zakupiš vikendicu i čamac i budeš s njom za vikend ili više.
Od petka do jučer smo bili na jezeru Perućac na Drini - vikendice drvene, nisu nešto ali dovoljno da se prenoći. Malo skromno, ali smo tako htjeli. Utisci su predobri.

Do jezera se može doći iz Bratunca ili preko Srebrenice.

Postoje i neka "krstarenja" - do Višegrada, Žepe... ali je skupo ako ide manji broj osoba.

Image
Image
Image
Hvala drug, dobra ideja definitivno, ce predlozim svakako svojoj hanibani, meni izgleda bajno.

:thumbup:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21574
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#4 Re: Romanticni vikend, lokacija BiH

Post by MarlboroGold »

Ova zadnja slika je sa srbijanske strane, pa da znaš... ima i na našoj strani manja plaža za kupanje.

Nema frke.
Post Reply