ROLAN GAROS 2015.

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply

RG 2015. osvaja -

Poll ended at 17/06/2015 18:41

1. Novak Đoković (Srbija)
57
45%
2. Rodžer Federer (Švajcarska)
19
15%
3. Endi Marej (Velika Britanija)
3
2%
4. Tomaš Berdih (Češka)
0
No votes
5. Kei Nišikori (Japan)
2
2%
6. Rafael Nadal (Španija)
10
8%
7. Stanislas Vavrinka (Švajcarska)
15
12%
8. Serena Vilijams (USA)
3
2%
9. Marija Šarapova (Rus)
1
1%
10.Neko drugi
18
14%
 
Total votes: 128

User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#1101 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by Leopold_IV »

radostan dan wrote:
Tomahawk11 wrote: Necemo sad Stanovu pobjedu omalovazavati.
nema se šta omalovažavati... možda, možda, da nije odvukao meč u suboru, možda bi bio bolji danas od onog što je prikazao. a i to je pitanje da li bi bilo dovoljno za pobjedu.
jedino novak - mod 2011 bi bio nešto sigurniji tip za kladionicu.

no dobro, šta je moja bol spram boli leopolda, čitav turnir morO slušat banjca, i džumija gledaT na rtrs-u...
Banjac je kreten koji loše radi ono za šta je plaćen i baš me nervirao a što se tiče RTRS i Dzumhura, svaka cast, to je nesto pozitivno. :thumbup:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#1102 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by shake69 »

Ovo se zove Nadalovo prokletstvo. Cak i ko mene pobEdi, gubi u finalu! (sjetite se Soderlinga!) 8-)
Inace sam danas bio na rostilju, pa nisam stigao gledati, ali da mi je godra, jeste. Zato sam RG skvadri i donio instrument! :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1103 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by Tomahawk11 »

shake69 wrote:Ovo se zove Nadalovo prokletstvo. Cak i ko mene pobEdi, gubi u finalu! (sjetite se Soderlinga!) 8-)
Inace sam danas bio na rostilju, pa nisam stigao gledati, ali da mi je godra, jeste. Zato sam RG skvadri i donio instrument! :D
To bi znacilo da nisi vjerovao da Stan moze uzeti, pa si se sklonio na sigurno. Ne znas sta si propustio....
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#1104 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by junior3 »

Sunce mu jebem.
User avatar
zarko.filip
Posts: 1640
Joined: 26/02/2010 21:44

#1105 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by zarko.filip »

Apsolutno zasluzena pobeda Vavrinke.Cak i ono malo prilika sto je dopustio Novaku ovaj nije znao da iskoristi.Nema veze sledece godine je nova sansa.Nego,jel vidjoste da je Shake rostiljao sa guslama?
radostan dan
Posts: 27102
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#1106 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by radostan dan »

necko_hz wrote:
radostan dan wrote:đe si nećko, krme te ubolo, da tise javim prije no što učinim suicid...
Nije valjda dotle došlo druže. :mrgreen:

Ima Novak još par dobrih godina za RG i ne sumnjam da će ga osvojiti, iako mu jedna stvar ne ide u prilog, a to je da njegova karijera po svemu najviše podsjeća na Lendlovu, a znamo da 'Grozni' nikad nije uspio prelomiti na jedinom GS turniru koji mu je nedostajao - Wimbledonu. Takvo nešto i Novaka prati očito, ali nadam se da će ishod svega toga biti drugačiji. Zaslužio ga je, jebiga. :thumbup:
moRe bit da ga uzme, aL ja to neću propratiti sa takvim žarom kao što sam ga imao 2012. i ove godine...
User avatar
zarko.filip
Posts: 1640
Joined: 26/02/2010 21:44

#1107 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by zarko.filip »

radostan dan wrote:
necko_hz wrote:
radostan dan wrote:đe si nećko, krme te ubolo, da tise javim prije no što učinim suicid...
Nije valjda dotle došlo druže. :mrgreen:

Ima Novak još par dobrih godina za RG i ne sumnjam da će ga osvojiti, iako mu jedna stvar ne ide u prilog, a to je da njegova karijera po svemu najviše podsjeća na Lendlovu, a znamo da 'Grozni' nikad nije uspio prelomiti na jedinom GS turniru koji mu je nedostajao - Wimbledonu. Takvo nešto i Novaka prati očito, ali nadam se da će ishod svega toga biti drugačiji. Zaslužio ga je, jebiga. :thumbup:
moRe bit da ga uzme, aL ja to neću propratiti sa takvim žarom kao što sam ga imao 2012. i ove godine...
Nema odustajanja.Iduce godine sa jos vecim zarom.Kakva je to melanholija?
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#1108 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by shake69 »

Tomahawk11 wrote:
shake69 wrote:Ovo se zove Nadalovo prokletstvo. Cak i ko mene pobEdi, gubi u finalu! (sjetite se Soderlinga!) 8-)
Inace sam danas bio na rostilju, pa nisam stigao gledati, ali da mi je godra, jeste. Zato sam RG skvadri i donio instrument! :D
To bi znacilo da nisi vjerovao da Stan moze uzeti, pa si se sklonio na sigurno. Ne znas sta si propustio....
Mozda, ali ono sto je trebao da uradi Kilt iz Dunblane, i sto sam predosjecao pa sam udario kontra prognozu, ipak uradio je Stanojko, [pa kad sam na livescore vidio 1:2, rekao sam, sad i ne treba da zurim kuci. Dovoljno je dusevne boli Kapetanu RG i njegovim adjutantima Zarku, Bleku i Kenjalu!
Helem, pobijedila je ljepota jednorucnog backhanda koja tjera da gledate i igrate ovu lijepu igru a izgubio negledljivi Djovak, kako igrom tako i karakterom.
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#1109 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by lakilaka »

velicina novaka ce se vidjeti na wimbledonu. ovaj poraz ga je uzdrmao, koliko - vidjecemo. a ovo prepucavanje na forumu, to je za malu decu. ali ako pomaze pojedincima, bujrum.
Image
teniser koji je trenutno najjaci sa psihom. novak je daleko iza njega po psihi.
jos da dodam gledajuci anketu ko ce osvojiti rg, izgleda da forumasi ne poznaju dovoljno neke stvari. ili je bilo glasanje navijacko.
Last edited by lakilaka on 07/06/2015 20:18, edited 1 time in total.
User avatar
necko_hz
Posts: 3613
Joined: 18/04/2009 12:36

#1110 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by necko_hz »

Image

Dva majstora. :thumbup:
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#1111 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by lakilaka »

Image
User avatar
Blek Stena
Posts: 4017
Joined: 13/09/2012 11:05

#1112 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by Blek Stena »

lakilaka wrote:velicina novaka ce se vidjeti na wimbledonu. ovaj poraz ga je uzdrmao, koliko - vidjecemo. a ovo prepucavanje na forumu, to je za malu decu. ali ako pomaze pojedincima, bujrum.
Image
teniser koji je trenutno najjaci sa psihom. novak je daleko iza njega po psihi.
jos da dodam gledajuci anketu ko ce osvojiti rg, izgleda da forumasi ne poznaju dovoljno neke stvari. ili je bilo glasanje navijacko.
sto im ti strucnjak na vrijeme ne rece ko ce pobjedit da se ljudi ne cimaju dzaba
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#1113 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by lakilaka »

Blek Stena wrote:
lakilaka wrote:velicina novaka ce se vidjeti na wimbledonu. ovaj poraz ga je uzdrmao, koliko - vidjecemo. a ovo prepucavanje na forumu, to je za malu decu. ali ako pomaze pojedincima, bujrum.
Image
teniser koji je trenutno najjaci sa psihom. novak je daleko iza njega po psihi.
jos da dodam gledajuci anketu ko ce osvojiti rg, izgleda da forumasi ne poznaju dovoljno neke stvari. ili je bilo glasanje navijacko.
sto im ti strucnjak na vrijeme ne rece ko ce pobjedit da se ljudi ne cimaju dzaba
evo ti odgovor sa b92 -
Šteta. Činilo se da će ovaj put osvojiti RG. Medjutim, sa ovakvom formom jako je teško dobijati finala. Uvek se nadje preko puta neko ko trenutno igra "tenis života". Ono što je bilo prilično degutantno na ovom forumu, to su zaista priglupa i besmislena vredjanja ostalih igrača od večnih luzera koji o sportu pojma nemaju.
Sada gospodo možete videti koliko je teško osvojiti RG, a zamislite da je neko to uradio devet puta! Vredjate i smejete se i Vilanderu ali ja pažljivo slušam sve njegove analize pred turnire i u devedeset odsto slučajeva je pogodio pobednika. Ali, naravno, Vilander koji je osvajao ove turnire nema pojma a prepametni Srbi znaju sve. U stvari, ne znamo ništa. Ali, nije strašno što ne znamo. Strašno je što nas od toga nije stid, već umesto da naučimo nešto, mi vredjamo i pljujemo i mislimo da se sve meri po nama. Mi nismo merilo ni za šta. Osim za glupost.
(Negativni, 7. jun 2015 19:57)

shvati li nakon ovoga ti strucnjak.
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#1114 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by Leopold_IV »

shake69 wrote:Ovo se zove Nadalovo prokletstvo. Cak i ko mene pobEdi, gubi u finalu! (sjetite se Soderlinga!) 8-)
Inace sam danas bio na rostilju, pa nisam stigao gledati, ali da mi je godra, jeste. Zato sam RG skvadri i donio instrument! :D
Obavezno pogledaj, neces se razočarati. Strašan tenis je Stan danas odigrao.
User avatar
Blek Stena
Posts: 4017
Joined: 13/09/2012 11:05

#1115 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by Blek Stena »

lakilaka wrote:
Blek Stena wrote:
lakilaka wrote:velicina novaka ce se vidjeti na wimbledonu. ovaj poraz ga je uzdrmao, koliko - vidjecemo. a ovo prepucavanje na forumu, to je za malu decu. ali ako pomaze pojedincima, bujrum.
Image
teniser koji je trenutno najjaci sa psihom. novak je daleko iza njega po psihi.
jos da dodam gledajuci anketu ko ce osvojiti rg, izgleda da forumasi ne poznaju dovoljno neke stvari. ili je bilo glasanje navijacko.
sto im ti strucnjak na vrijeme ne rece ko ce pobjedit da se ljudi ne cimaju dzaba
evo ti odgovor sa b92 -
Šteta. Činilo se da će ovaj put osvojiti RG. Medjutim, sa ovakvom formom jako je teško dobijati finala. Uvek se nadje preko puta neko ko trenutno igra "tenis života". Ono što je bilo prilično degutantno na ovom forumu, to su zaista priglupa i besmislena vredjanja ostalih igrača od večnih luzera koji o sportu pojma nemaju.
Sada gospodo možete videti koliko je teško osvojiti RG, a zamislite da je neko to uradio devet puta! Vredjate i smejete se i Vilanderu ali ja pažljivo slušam sve njegove analize pred turnire i u devedeset odsto slučajeva je pogodio pobednika. Ali, naravno, Vilander koji je osvajao ove turnire nema pojma a prepametni Srbi znaju sve. U stvari, ne znamo ništa. Ali, nije strašno što ne znamo. Strašno je što nas od toga nije stid, već umesto da naučimo nešto, mi vredjamo i pljujemo i mislimo da se sve meri po nama. Mi nismo merilo ni za šta. Osim za glupost.
(Negativni, 7. jun 2015 19:57)

shvati li nakon ovoga ti strucnjak.
uh prejako jbt. Nego, trebo si nam to ovde reci. Imao si fore tokom mrtve sezone izmedju Dubajia i RGa
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#1116 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by TheWatcher »

InvestmentSLO
Posts: 242
Joined: 22/04/2014 10:49

#1117 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by InvestmentSLO »

Stan wawrinka je odigrao svojih 5 minuta ove godine!
Tako je bilo i lani i takoce iduce godine opet eksplodirat u wimbldonu ili NY, daj boze da drzi ta nivo igre vise meseci...
Koda se je cuvao za RG. Pa daj vidi mu samo rezultate... Psihcki se je napumpo i sad ce on izlapit ko kisela..
Steta takvog talenta da u 30 punih samo 2 GS ima.. Inace je odigrao nerealan tenis... Jedva cekam travicu pa da ga vidimo tamo.. Iduci GS zasluzuje Tsonga... Nole ce avstraliju tabanat ovu sljaku ce osvojit kad ga zovnu sa wild cardom... Ono opusteno
radostan dan
Posts: 27102
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#1118 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by radostan dan »

dal mi je kenjac živ? druže napaćeni... :zoka: :D
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#1119 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by lakilaka »

Image
a pojedinci su se smijali i likovali nekima drugima kada zaplacu. sve se vraca, sve se placa ( isplace ).
valensija
Posts: 699
Joined: 13/11/2012 20:19

#1120 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by valensija »

važno je da se psihički oporavi pred skori početak Vimbldona.
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#1121 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by Leopold_IV »

lakilaka wrote:Image
a pojedinci su se smijali i likovali nekima drugima kada zaplacu. sve se vraca, sve se placa ( isplace ).
Osvrnuo sam se i ja na to.
Ne da mi se sad tražiti ali je bilo upravo nedavno kacenje te slike, i brzo dodje na naplatu.

Stanimal!
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#1122 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by lakilaka »

Leopold_IV wrote:
lakilaka wrote:Image
a pojedinci su se smijali i likovali nekima drugima kada zaplacu. sve se vraca, sve se placa ( isplace ).
Osvrnuo sam se i ja na to.
Ne da mi se sad tražiti ali je bilo upravo nedavno kacenje te slike, i brzo dodje na naplatu.

Stanimal!
najgori su dupli arsini.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31598
Joined: 16/04/2011 18:46

#1123 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by skafiskafsnjak »

Ljudi, interesuje me znate li koje su cijene karata za ovakve dogadjaje ? Npr sad za finale, koliko je kostala karta,,,,
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#1124 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by Leopold_IV »

skafiskafsnjak wrote:Ljudi, interesuje me znate li koje su cijene karata za ovakve dogadjaje ? Npr sad za finale, koliko je kostala karta,,,,
Teško da ih je bilo u slobodnoj prodaji na dan finala, a na crnom tržištu vjerovatno 500+ € u zavisnosti od mjesta gdje sjediš.
User avatar
van Basten
Posts: 7552
Joined: 21/09/2006 02:59

#1125 Re: ROLAN GAROS 2015.

Post by van Basten »

dale cooper wrote:I kad smo već kod općenja, rado bih napravio gomilu djece Barbari Schett. :oops: Jedina stvar zbog koje
mogu pregurati "analize" Matsa Vilandera. :D
ne može ona pera odbiti Annabel Croft... ja i sad patim što je nema i nadam se njenom povratku kraj Matsa...
Post Reply