Rogovi Sunca - Napokon nesto novo na BH muzickoj sceni!!!

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: Bobi

Post Reply
Blatte

Rogovi Sunca - Napokon nesto novo na BH muzickoj sceni!!!

Post by Blatte » 06/11/2015 20:25

Nesto novo i nesto sasvim drugacije od svega ostalog do sada na Balkanskim prostorima

Kao rezultat borbe protiv papanluka koji svojim neukusom bezobzirno prozdire cak i maldje generacije, rodila se pjesma „Rogovi sunca“!

Ovaj projekt u reziji ME Original Sounds, koji posljednjih dana dozivljava veliko interesovanje publike na drustvenim mrezama, odradio je autroski tim iz Sarajeva kojeg cine Sanja Arnautovic, Edin Secerbegovic​ i Stanimir Petrovic.

https://www.youtube.com/watch?v=QWtZ2q_TTo0

Skream

Re: Rogovi Sunca - Napokon nesto novo na BH muzickoj sceni!!!

Post by Skream » 09/11/2015 00:20

Meni se sviđa. :thumbup:
samo naprijed

Blatte

Post by Blatte » 09/11/2015 19:37

Evo ih trenutno na Face TV :)

Ajatolah_

Post by Ajatolah_ » 10/11/2015 22:51

Nije loše.

Ali obavezno popravite malo taj YouTube kanal, odnosno nemojte da stoji samo ime pjesme, nego ime grupe - ime pjesme. Ovako kad ukucaš u tražilicu, uopće neće naći ovu pjesmu.
Ne bi bilo loše ni da se kanal zove po grupi umjesto da bude privatni account nekog od članova, al' haj' to manje-više nije toliko bitno kao ovo prvo.

Edit: Evo i na Facebooku sam vas jedva našao jer je stilizirano MEoriginalsounds umjesto odvojeno... Morate malo poraditi na prisutnosti na internetu, to je danas osnovni medij. :)

Post Reply