rodjendansko iznenadjene - pomoc

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#1 rodjendansko iznenadjene - pomoc

Post by Amazonka27 »

jednoj meni veoma dragoj osobi sutra je rodjendan. Hocu da priredim jedno malecko iznenadjenje, a to je da prije nego sto krene na posao, da joj "pozvoni" torta na vratima. Raspitivala sam se i nisam nista saznala o takvim prodavnicama ili gift shopovima. Mozete li mi pomoci molim vas, znam da je to postojalo, ali se ne mogu sjetiti kako se zove ta prodavnica.
Hvala unaprijed :D
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#2 Re: rodjendansko iznenadjene - pomoc

Post by Eborg »

Pa vecina slasticarni bi trebala imati dostavu...Samo pitanje je-da li tako rano?
User avatar
nebojeplavo
Posts: 5958
Joined: 29/09/2005 12:40
Location: na sedmom nebu :D

#3 Re: rodjendansko iznenadjene - pomoc

Post by nebojeplavo »

Preko puta Markala, ima ona radnja sa tortama i svakakvim cokoladama (jel "Desert"?), i pise na vratima da dostavljaju torte, pa provjeri kod njih :D
Onda ima ona slasticarna Azra, gdje prave torte po narudzbi i mislim da ih i dostavljaju, probaj dobiti broj preko informacija :D
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#4 Re: rodjendansko iznenadjene - pomoc

Post by Amazonka27 »

ma znam da je moja rodica imala tih situacija kada joj pozvone u 7 ujutro sa poklonom od momka, ali ona mi nije vise ovdje i nema mi je on-line pa ne mogu da je pitam. :sad:
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#5 Re: rodjendansko iznenadjene - pomoc

Post by Amazonka27 »

nebojeplavo wrote:Preko puta Markala, ima ona radnja sa tortama i svakakvim cokoladama (jel "Desert"?), i pise na vratima da dostavljaju torte, pa provjeri kod njih :D
Onda ima ona slasticarna Azra, gdje prave torte po narudzbi i mislim da ih i dostavljaju, probaj dobiti broj preko informacija :D
evo odmah cu provjeriti. hvala
cel
Posts: 84
Joined: 16/06/2003 00:00
Contact:

#6 Re: rodjendansko iznenadjene - pomoc

Post by cel »

hm , pa ocel toj osobi torta tako rano odgovarati, da dostavjlac ne bude pretucen
silence_is_sexy
Posts: 508
Joined: 01/10/2002 00:00
Location: Sarajevo

#7 Re: rodjendansko iznenadjene - pomoc

Post by silence_is_sexy »

http://www.torte-i-to.ba

toplo preporucujem... :)
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#8 Re: rodjendansko iznenadjene - pomoc

Post by mostarac »

a je l' osoba musko ili zensko, kojih je godina :D
Mozda ima ovdje i boljih ideja za dostavu :D
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#9 Re: rodjendansko iznenadjene - pomoc

Post by Amazonka27 »

provjerila sam par slasticarni i otprilike se dostava vrsi tek poslije 9 :( pa odlucih da se probudim zorom i licno predam tortu :dance: :D
Osoba je mushko, 30-tih :D kakvih to imas ideja a? 8-)
User avatar
zlatiborka
Posts: 1820
Joined: 12/12/2006 09:51
Location: Sarajevo

#10 Re: rodjendansko iznenadjene - pomoc

Post by zlatiborka »

Amazonka27 wrote:provjerila sam par slasticarni i otprilike se dostava vrsi tek poslije 9 :( pa odlucih da se probudim zorom i licno predam tortu :dance: :D
Osoba je mushko, 30-tih :D kakvih to imas ideja a? 8-)
Amazonka, gdje si ba? Vidi ovako, na Alipasinovom polju je samoposluga Merkator, na mjestu bivseg GADZE, preko puta RTV-a, oni ti tamo prodaju kolace i torte slasticarne AZRA. Slatkisi su im prva liga. Pokusaj se raspitati kod njih jer znam da rade od 7 ujutru do 10 navecer!
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#12 Re: rodjendansko iznenadjene - pomoc

Post by rajvosa^ »

Mislim da bi muskoj osobi od jedno 30 vise neka druga dostava pasala nego torta...(Bojim se da ta osoba nije ona druga polovona) :D
Post Reply