Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#801 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by leškarenje »

kudrilo wrote:Jel igra ova naša bagra noćas, tj. sa nedjelje na ponedjeljak

Edit:jeste :D

Koće slušat Vedada noćas, njemu i dan danas nisu objasnili da u prenosima ne može biti navijač, osim navijač BiH.
Nidje veze,onda se isto tako moze za BHF reci da nije bio objektivan :oops: ali svako ce ti reci da su radili dobro,pa nadji sam golove zeljeznicara i uvjeri se :run:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#802 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by manijak1 »

:oops: ko je do sada od selektora ili znalaca sa ekrana rekao da je radio loše., u bilo kojem sportu :?
nije se smjelo desiti , nije mi jasno šta se desilo , podbacili su učesnici na terenu i tako redom do prejaki su .
Bahi ništa ne fali , samo se nekada što nije čudno kojoj opciji pripada , prejako zaleti .
Haj sretno :oops: nama u 3 i 30
dobra kvota na nas , ubilo se za X2.
A ovaj kad u bilo kojem kontekstu spomene Želju , hoće mi nešto bit.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#803 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by leškarenje »

Samoubi se iz sacekuse :run:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#804 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by manijak1 »

leškarenje wrote:Samoubi se iz sacekuse :run:
To je sve što znaš :oops: bježat .Ti si ubijen ali ne znaš još da jesi.
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#805 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Korisničkoime »

Mi nemamo spacnog sportskog novinara, ni spacnog komentatora a da ne govorim o "strucnim" gostima u studiju, Sabic, Konjic i ostali su ljudi koji jedva dvije suvisle recenice sastave ono i sto znaju o fudbalu ne znaju pretociti u normalnu recenicu bez tipicnih stereotipa.
Sjecam se vremena Salihamidzica, dal se komentira utakmica Gvineje i Paragvaja ili ManU i Liverpoola onaj bi tokmak nasao neki nacin da makat 3 puta spomene naseg internacionalca Salihamidzica.
O onom mentolu sa OBN da i ne govorim samo dzabe jebe onog Adisa kojem bi trebao pustit da sam odradi prenos.
Hajd sto na drzavnim TV-u nema nista spacno, nepotizam, stele, boli svakog neka stvar za strucnost ali ni kod privarnih TV kuca stanje nije nista bolje.
Bazinga1234
Posts: 7624
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#806 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Bazinga1234 »

BHF_Manijak wrote:Kakvog Vedada? Momak ba godinama vec nije na Face-u, sta ti je... :-) :roll:
Cini mi se da je on sad na hayatu, vodi onu emisiju poluvrijeme
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#807 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

Sretno selektoru,sretno momcima
:bih:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#808 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by ganjeta »

BHF_Manijak wrote:Kakvog Vedada? Momak ba godinama vec nije na Face-u, sta ti je... :-) :roll:
To je onaj sarajevo na ćilirici ?! :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25814
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#809 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by BHF_Manijak »

ganjeta wrote:
BHF_Manijak wrote:Kakvog Vedada? Momak ba godinama vec nije na Face-u, sta ti je... :-) :roll:
To je onaj sarajevo na ćilirici ?! :D
Koji ba? Mislis forumas "capajebo"? Jok, nije Vedo forumski aktivan, capajebo je drugi jedan brat, meni bas drag insan. :mrgreen:
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#810 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by cyprus »

Korisničkoime wrote:Mi nemamo spacnog sportskog novinara, ni spacnog komentatora a da ne govorim o "strucnim" gostima u studiju, Sabic, Konjic i ostali su ljudi koji jedva dvije suvisle recenice sastave ono i sto znaju o fudbalu ne znaju pretociti u normalnu recenicu bez tipicnih stereotipa.
Sjecam se vremena Salihamidzica, dal se komentira utakmica Gvineje i Paragvaja ili ManU i Liverpoola onaj bi tokmak nasao neki nacin da makat 3 puta spomene naseg internacionalca Salihamidzica.
O onom mentolu sa OBN da i ne govorim samo dzabe jebe onog Adisa kojem bi trebao pustit da sam odradi prenos.
Hajd sto na drzavnim TV-u nema nista spacno, nepotizam, stele, boli svakog neka stvar za strucnost ali ni kod privarnih TV kuca stanje nije nista bolje.
Izvini, šta ti ovo znači? Može biti da je do mene, ali zaista prvi put čujem ovu riječ :-D
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20512
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#811 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Bullet Tooth Tony »

cyprus wrote:
Korisničkoime wrote:Mi nemamo spacnog sportskog novinara, ni spacnog komentatora a da ne govorim o "strucnim" gostima u studiju, Sabic, Konjic i ostali su ljudi koji jedva dvije suvisle recenice sastave ono i sto znaju o fudbalu ne znaju pretociti u normalnu recenicu bez tipicnih stereotipa.
Sjecam se vremena Salihamidzica, dal se komentira utakmica Gvineje i Paragvaja ili ManU i Liverpoola onaj bi tokmak nasao neki nacin da makat 3 puta spomene naseg internacionalca Salihamidzica.
O onom mentolu sa OBN da i ne govorim samo dzabe jebe onog Adisa kojem bi trebao pustit da sam odradi prenos.
Hajd sto na drzavnim TV-u nema nista spacno, nepotizam, stele, boli svakog neka stvar za strucnost ali ni kod privarnih TV kuca stanje nije nista bolje.
Izvini, šta ti ovo znači? Može biti da je do mene, ali zaista prvi put čujem ovu riječ :-D
hahaha i mene zanima ... ja probao sa š,č,ć, ...nece pa nece :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#812 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Tomahawk11 »

Biće da je pošteno, al nema riječi spacno ili nešto tako....kontam da mu se neki riječnik uključio :-D
User avatar
hrasno38
Posts: 31483
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#813 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by hrasno38 »

Bullet Tooth Tony wrote:
cyprus wrote:
Korisničkoime wrote:Mi nemamo spacnog sportskog novinara, ni spacnog komentatora a da ne govorim o "strucnim" gostima u studiju, Sabic, Konjic i ostali su ljudi koji jedva dvije suvisle recenice sastave ono i sto znaju o fudbalu ne znaju pretociti u normalnu recenicu bez tipicnih stereotipa.
Sjecam se vremena Salihamidzica, dal se komentira utakmica Gvineje i Paragvaja ili ManU i Liverpoola onaj bi tokmak nasao neki nacin da makat 3 puta spomene naseg internacionalca Salihamidzica.
O onom mentolu sa OBN da i ne govorim samo dzabe jebe onog Adisa kojem bi trebao pustit da sam odradi prenos.
Hajd sto na drzavnim TV-u nema nista spacno, nepotizam, stele, boli svakog neka stvar za strucnost ali ni kod privarnih TV kuca stanje nije nista bolje.
Izvini, šta ti ovo znači? Može biti da je do mene, ali zaista prvi put čujem ovu riječ :-D
hahaha i mene zanima ... ja probao sa š,č,ć, ...nece pa nece :lol:
Spacno = sposobno, dobro......to je sleng koliko sam ja uspio da skontam samo ne znam tacno kojeg govornog podrucja
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#814 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

cyprus wrote:
Izvini, šta ti ovo znači? Može biti da je do mene, ali zaista prvi put čujem ovu riječ :-D
Isto prvi put čujem. :-)

Nek' se i preko foruma naučilo nešto novo. :mrgreen:
Bazinga1234
Posts: 7624
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#815 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Bazinga1234 »

Menalo
Šef želi da igramo bez nabijanja, da držimo posjed što više i to mi se sviđa i odgovara mojoj igri. Prosinečki ima skoro iste zahtjeve kao i moj trener u klubu tako da mi se nije bilo teško prolagoditi".
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#816 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by turbofolk »

Recite da se šalite

Spaćan - sposoban, kvalifikovan za nešto.
Spaćno.. eh to je malo teže prevest :D : Ne zna spaćno loptu šutnut
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#817 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by mad_max_ba »

mora da je neki čudan dijalekt

:lol: :lol: :lol: :lol:

jel iko gledao tekmu sinoć, vaši utisci??

ustadoh prvo poluvrijeme sam pregledao, sviđa mi se način posjed i dodatvanja, nema izbi nabij....
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#818 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Korisničkoime »

Bullet Tooth Tony wrote:
cyprus wrote:
Korisničkoime wrote:Mi nemamo spacnog sportskog novinara, ni spacnog komentatora a da ne govorim o "strucnim" gostima u studiju, Sabic, Konjic i ostali su ljudi koji jedva dvije suvisle recenice sastave ono i sto znaju o fudbalu ne znaju pretociti u normalnu recenicu bez tipicnih stereotipa.
Sjecam se vremena Salihamidzica, dal se komentira utakmica Gvineje i Paragvaja ili ManU i Liverpoola onaj bi tokmak nasao neki nacin da makat 3 puta spomene naseg internacionalca Salihamidzica.
O onom mentolu sa OBN da i ne govorim samo dzabe jebe onog Adisa kojem bi trebao pustit da sam odradi prenos.
Hajd sto na drzavnim TV-u nema nista spacno, nepotizam, stele, boli svakog neka stvar za strucnost ali ni kod privarnih TV kuca stanje nije nista bolje.
Izvini, šta ti ovo znači? Može biti da je do mene, ali zaista prvi put čujem ovu riječ :-D
hahaha i mene zanima ... ja probao sa š,č,ć, ...nece pa nece :lol:
Hahahahahahahah.

najseljackije-rijeci-t57033s1725.html

Vidi se da nepratite na forumu nista drugo osim lopte.

Spaćan = biti sposoban

Koristi se u Posavini, odaKlen sam rodom.
Izraz zastupljen kod starijih osoba.
Sto bi moj djed rehmetli reko kad god je u mene buraz najavljivao da ce da ozeni komsinicu "jah jesi mi spaćan" :D . (Radi razumijevanja komsinica je bila avion, imala prirodnu ljepotu i neku vrstu karizme kada se pojavi sve stane, barem za muski dio polulacije, a u mene djed je volio zezat sve redom, sinove, unuke, komsije ...).
Eto nemamo spaĆnog novinara = nemamo sposobnog novinara.
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#819 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Korisničkoime »

turbofolk wrote:Recite da se šalite

Spaćan - sposoban, kvalifikovan za nešto.
Spaćno.. eh to je malo teže prevest :D : Ne zna spaćno loptu šutnut
Blagodarim.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#820 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Bosanski_kralj »

mad_max_ba wrote:mora da je neki čudan dijalekt

:lol: :lol: :lol: :lol:

jel iko gledao tekmu sinoć, vaši utisci??

ustadoh prvo poluvrijeme sam pregledao, sviđa mi se način posjed i dodatvanja, nema izbi nabij....
Mogla bi naša igra na nešto ličiti ako bude forisirao ovu igru od noge do noge. Na momente je to sinoć lijepo izgledalo, pogotovo u drugom poluvremenu.
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#821 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by detroit-mercy »

Korisničkoime wrote:
Bullet Tooth Tony wrote:
cyprus wrote:
Izvini, šta ti ovo znači? Može biti da je do mene, ali zaista prvi put čujem ovu riječ :-D
hahaha i mene zanima ... ja probao sa š,č,ć, ...nece pa nece :lol:
Hahahahahahahah.

najseljackije-rijeci-t57033s1725.html

Vidi se da nepratite na forumu nista drugo osim lopte.

Spaćan = biti sposoban

Koristi se u Posavini, odaKlen sam rodom.
Izraz zastupljen kod starijih osoba.
Sto bi moj djed rehmetli reko kad god je u mene buraz najavljivao da ce da ozeni komsinicu "jah jesi mi spaćan" :D . (Radi razumijevanja komsinica je bila avion, imala prirodnu ljepotu i neku vrstu karizme kada se pojavi sve stane, barem za muski dio polulacije, a u mene djed je volio zezat sve redom, sinove, unuke, komsije ...).
Eto nemamo spaĆnog novinara = nemamo sposobnog novinara.
spatan a ne spacan se koristi :mrgreen: .
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#822 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

manijak1 wrote: dobra kvota na nas , ubilo se za X2.
:D
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#823 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by kiligonzales »

Utakmica pogledana, Meksiko bolji, nije im bilo bezrazlozno zajebavanje na racun naseg tima, koji je od njihovog bio pa mozda i 10 puta skuplji, iako je sastavljen od igraca iz njihovog prvenstva.

Veci dio meca smo se branili, imali manji posjed, tek jednu pristojnu smo priliku imali u prvom, u drugom nikakvu. Ono sto je bitno izgorili su u trku, mnogo losih pasova smo imali i nepovezanu igru, sto se borbenosti tice, ginuli su u svakome duelu za loptu do kraja utakmice. Ako ista u ovoj utakmici vrijedi to je onda zalaganje, a u ove dvije utakmice probrali ko bi nam mogao pojacati klupu.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#824 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by kiligonzales »

jedan od jacih momenata u ove dvije tekme :D
http://www.dailymotion.com/video/x6dv4q7
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#825 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by ljevoruki »

Al' nam je selektor u liniji, kako se nekada vrhunski fudbaler moze tako zapustiti?
Jbt, k'o da je loptu progut'o, stomacina pred njim k'o trudna zena.

:-)
Locked