Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3601 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by cyprus »

Nije zgoreg ponoviti - neka Robert ostane :D Koliko mu se mogu zamjeriti loše kvalifikacije, toliko ima i zasluga za dobru Ligu nacija, pa shodno tome i povoljan žrijeb za baraž... U prilog mu naravno ne ide silazna tendencija, ali nova godina, novi početak... Mngo je pouka koje se mogu izvući iz neuspješne 2019-te, a sigurno je da će i on i igrači dat svoj maksimum maksimuma u martu... Ako već ne iz patriotskih, onda sigurno iz sebičnih razloga... Prilika koju svaki od njih tad ima - ne pruža se svaki dan... Još treba reći da je Robijeva ekipa čak i u ovako lošoj godini imala solidne nastupe kod kuće, što bi za baraž trebala biti povoljna činjenica...

Dakle, Žuti stay :-D :thumbup:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3602 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Raigor Stonehoof »

cyprus wrote: 24/11/2019 15:13 Nije zgoreg ponoviti - neka Robert ostane :D Koliko mu se mogu zamjeriti loše kvalifikacije, toliko ima i zasluga za dobru Ligu nacija, pa shodno tome i povoljan žrijeb za baraž... U prilog mu naravno ne ide silazna tendencija, ali nova godina, novi početak... Mngo je pouka koje se mogu izvući iz neuspješne 2019-te, a sigurno je da će i on i igrači dat svoj maksimum maksimuma u martu... Ako već ne iz patriotskih, onda sigurno iz sebičnih razloga... Prilika koju svaki od njih tad ima - ne pruža se svaki dan... Još treba reći da je Robijeva ekipa čak i u ovako lošoj godini imala solidne nastupe kod kuće, što bi za baraž trebala biti povoljna činjenica...

Dakle, Žuti stay :-D :thumbup:
:thumbup:
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#3603 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

bingov buraz wrote: 24/11/2019 11:51
luckylaka wrote: 23/11/2019 15:39
studeni76 wrote: 23/11/2019 10:04 Bespotrebno se sad napada Robi. Covjek dao ostavku, htio da ode, ovi ga ucijenili penalima i sad smo tu gdje jesmo. Sto se njega tice vidi se da mu je svega preko glave, ova situacija steti i njegovoj karijeri. Prava adresa za prozivanje je vrh saveza, kao i obicno
Bespotrebno napadati a mi igramo na nivou Podgrmeca.Robijeva tzv.ostavka je vjerovatno pripremljen scenario za nas bekane koji smo se ponadali da ce klocko otici..Sjeli poslije zajedno i dogovorili se,,jebo raju pichi po svome"Mozda bi zuti mogao nesto i napraviti u barazu da ga puste da sam sve odradi ali puno je mafijasa upetljno ui oko reprezentacije.Posebno je interesantno da Sipa i sudstvo ne smiju ni prici zgradi saveza da ispita silne maverzacije vezane za savez.Novinari obicne pickice rijetko se koji usudi postaviti skakljivo pitanje na konferencijama za novinare po onoj tu sam sa njima ...jedem,pijem,putujem neka rade sta hoce
Ne diraj mi Podgrmeč,treći smo na polusezoni :mrgreen:
Imaš Rudar pa udri.


Šala ;-)
Jbga umjesto da zavrsimo prvi mi popustismo na kraju.Bice bolje na proljece.Jebo Rudar nije vise moj.Et necemo vise van teme.Poz.
izvrsni direktor
Posts: 9366
Joined: 20/12/2018 16:11

#3604 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by izvrsni direktor »

Ramo98 wrote: 24/11/2019 12:27
bingov buraz wrote: 24/11/2019 12:23 Za pomoćnika da,za selektora nema šanse,ozbiljno mislim da kad bi ja ušao u svlačionicu i rekao Dobar dan ja sam bingov buraz forumaš sa klixa i novi sam selektor više bi autoriteta imao od Nalića,finoća i uglađenost možda prolazi u Švedskoj,kod naših baraba ne.


Nalic selektor barbarez pomocnik i sve je rijeseno
Ja bih dodao jos i spahica u strucni stab. Pa da vidimo onda ko ce se smjet suprotstavit autoritetu
izvrsni direktor
Posts: 9366
Joined: 20/12/2018 16:11

#3605 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by izvrsni direktor »

Ramo98 wrote: 24/11/2019 12:06
bingov buraz wrote: 24/11/2019 11:51 Samo Nala Marginala za selektora :lol:
bingov buraz wrote: 24/11/2019 11:51 Samo Nala Marginala za selektora :lol:
Nalic je covjek patriota,extra strucnjak,poznaje nas mentalitet ima iskustva s mladim igracim on je sigurno extra opcija i mnogo bolji od neznalice safeta susica.
Kako znas kakav je stucnjak? Slusao ga na prenosima utakmica? Ili ti je igra slobode dala uvid u njegovu strucnost?

A patritizam ce mu sigurno pomoci u postavljanju taktike protiv irske npr
Dead Man Walking
Posts: 6372
Joined: 28/05/2004 21:49

#3606 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Dead Man Walking »

Nisu ga smjenili kad je sam htio da ide, a a ga smjene sad kad se udomacio. Ma hajte molim vas...
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3607 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

Biće priča on je izborio LN i mandat mu ističe nakon baraža tj za 5 mjeseci, nema smisla sada ga nogirati.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3608 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by ganjeta »

Ova žuta ubleha bi sad pobjego glavom bez obzira na sve, ali jbg talovi sa Begićem i raznim menadžerima ne dozvoljavaju.
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#3609 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

ganjeta wrote: 25/11/2019 12:31 Ova žuta ubleha bi sad pobjego glavom bez obzira na sve, ali jbg talovi sa Begićem i raznim menadžerima ne dozvoljavaju.
ma sutra on garant leti i on je sam uvidio ga nema vise sta traziti ovdje
pedeset
Posts: 574
Joined: 26/10/2014 14:11

#3610 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by pedeset »

Ramo98 wrote: 24/11/2019 12:27
bingov buraz wrote: 24/11/2019 12:23 Za pomoćnika da,za selektora nema šanse,ozbiljno mislim da kad bi ja ušao u svlačionicu i rekao Dobar dan ja sam bingov buraz forumaš sa klixa i novi sam selektor više bi autoriteta imao od Nalića,finoća i uglađenost možda prolazi u Švedskoj,kod naših baraba ne.


Nalic selektor barbarez pomocnik i sve je rijeseno
Aj Ramo, Ramo Ramo druže mooojjj... Čuj Nalić Selektor :lol: :lol: :lol: Sve ono što on priča u studiju, priča i 80% muške populacije za vrijeme utakmice i šta bi sad svi trebali biti kandidati za selektora? Barbarez mi je drag, ali ni on nema nikakvo trenersko iskustvo!

A uz sve to, Prosinečki javno nas sve j... u mozak i NEĆE da ide. Zna i on da nema šta izgubiti, može samo dobiti. Popularnost mu je nikakva, baš kao i rezultati, a ako bi nekim ČUDOM nas odveo na EURO priča bi se brzo okrenula u njegovu korist!
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3611 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by cyprus »

S tim što to ne bi bilo nikakvo čudo, nego sasvim realan scenarij :)
User avatar
spree
Posts: 7886
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#3612 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by spree »

E čuj čak štaviše stručnjak i patriota :-) . Možda je patriota, al' stručnjak :roll: . Frajer se reg. na forum da se nametne kao opcija :mrgreen: . Valjda i žuti odleprša, ali čini mi se da su male šanse za to. Iznenađuju me i ovi neki što prate fudbal i onda kažu i pored loše igre u kvalifikacijama, dobro smo igrali u ligi nacija, pa treba da robi ostane. Ja koliko se sjećam nas su vile nosale u toj ligi nacija, a ne neka dobra igra, tako da robi vrijeme je. Begicu ubleho poslusaj glas naroda i obezbjedi sebi jos malo vremena na toj funkciji.
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#3613 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

spree wrote: 25/11/2019 13:27 E čuj čak štaviše stručnjak i patriota :-) . Možda je patriota, al' stručnjak :roll: . Frajer se reg. na forum da se nametne kao opcija :mrgreen: . Valjda i žuti odleprša, ali čini mi se da su male šanse za to. Iznenađuju me i ovi neki što prate fudbal i onda kažu i pored loše igre u kvalifikacijama, dobro smo igrali u ligi nacija, pa treba da robi ostane. Ja koliko se sjećam nas su vile nosale u toj ligi nacija, a ne neka dobra igra, tako da robi vrijeme je. Begicu ubleho poslusaj glas naroda i obezbjedi sebi jos malo vremena na toj funkciji.
Evo i ja sam do skoro bio ubjedjen da sutra leti ali kloc jutros izjavidao sam jednom ostavku necu drugi put dakle ostaje.Inece ovo sto hvale nasu igru u ligi nacija mozda nisu ni pogledali utakmice jer mi smo od samog pocetka sa zutim katastrofa to sto nas vile nosaju i kako samo Bog dragi zna i evo doslo sve na naplatu.Mi sa ovim panjom ne mozemo proci baraz da nam sudi Petrovic
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#3614 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Mnogi su mišljenja kako je glavni krivac za lošu formu naše reprezentacije selektor Robert Prosinečki, za kojeg su se brojni navijači nadali da će dati ostavku nakon neuspjelih kvalifikacija.

Ipak, Prosinečki nije dao ostavku, ali je u razgovoru za Sportklub.hr ponovo pričao o napuštanju naše reprezentacije:



-Ostavku sam već jednom dao, mislim da ne bi imalo smisla da to učinim ponovno jer se reprezentacija može plasirati na EURO. Dvije domaće utakmice, dva protivnika koja nisu iz one najviše kategorije – rekao je Prosinečki za Sportklub.hr

Izvor: Sportklub.hr
pedeset
Posts: 574
Joined: 26/10/2014 14:11

#3615 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by pedeset »

spree wrote: 25/11/2019 13:27 E čuj čak štaviše stručnjak i patriota :-) . Možda je patriota, al' stručnjak :roll: . Frajer se reg. na forum da se nametne kao opcija :mrgreen: . Valjda i žuti odleprša, ali čini mi se da su male šanse za to. Iznenađuju me i ovi neki što prate fudbal i onda kažu i pored loše igre u kvalifikacijama, dobro smo igrali u ligi nacija, pa treba da robi ostane. Ja koliko se sjećam nas su vile nosale u toj ligi nacija, a ne neka dobra igra, tako da robi vrijeme je. Begicu ubleho poslusaj glas naroda i obezbjedi sebi jos malo vremena na toj funkciji.
hahahah je li se stvarno registrovao na forum? Koji je nick :D
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3616 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

spree wrote: 25/11/2019 13:27 E čuj čak štaviše stručnjak i patriota :-) . Možda je patriota, al' stručnjak :roll: . Frajer se reg. na forum da se nametne kao opcija :mrgreen:
Ko?
pedeset
Posts: 574
Joined: 26/10/2014 14:11

#3617 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by pedeset »

Point. wrote: 25/11/2019 14:43
spree wrote: 25/11/2019 13:27 E čuj čak štaviše stručnjak i patriota :-) . Možda je patriota, al' stručnjak :roll: . Frajer se reg. na forum da se nametne kao opcija :mrgreen:
Ko?
Zlatan Nalić 8-)
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3618 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

pedeset wrote: 25/11/2019 14:59
Point. wrote: 25/11/2019 14:43
spree wrote: 25/11/2019 13:27 E čuj čak štaviše stručnjak i patriota :-) . Možda je patriota, al' stručnjak :roll: . Frajer se reg. na forum da se nametne kao opcija :mrgreen:
Ko?
Zlatan Nalić 8-)
Na koji se forum registrovao? I kako znate da je on?
User avatar
spree
Posts: 7886
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#3619 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by spree »

Jebem ga prati malo Pointe. Procitaj koji post iznad.
User avatar
Ludzak
Posts: 5505
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#3620 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Ludzak »

Koji god su bili treneri toliko su se prikovali na klupi da ih nećeš otjerati tek tako. Tako je i sa Prosinečkim.
Vjerovatno je plata ta koja svakog trenera prikuje na klupu.
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1332
Joined: 20/11/2018 16:45

#3621 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by MarshalDodik »

Boljeg od Roberta nemamo, goreg necemo naci.
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#3622 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Droog »

Point. wrote: 25/11/2019 08:59 Biće priča on je izborio LN i mandat mu ističe nakon baraža tj za 5 mjeseci, nema smisla sada ga nogirati.
Negdje procitah da mu je ugovor istekao po zavrsetku kvalifikacija...Liga nacija nema veze sa tim direktno.
Ako je tako...mi nemamo selektora.

Sto neko od novinara ne istrazi to? :zoka:
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#3623 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Kakav cirkus pravite od reprezentacije mamu vam.hebem lopovsku :oops: :oops:


O SUDBINI SELEKTORA
Oglasio se predsjednik FSBiH: Begić negirao sutrašnji sastanak sa Prosinečkim
Objavljeno: 25.11.2019. u 19:16
9
share
To je prazna priča da ćemo se sastati sutra. Nismo se ni dosad nasamo sastajali tako često, a pogotovo ne po ovim pitanjima, rekao je Begić

Elvedin Begić i Robert Prosinečki

FOTO: SCSPORT.BA
Mnogo priča o sudbini selektora fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Roberta Prosinečkom bilo je u proteklim danima.

Iako su se pojavile informacije prema kojima bi se sutra trebala rješavati sudbina hrvatskog stručnjaka na sastanku koji bi trebao održati sa predsjednikom N/FSBiH Elvedinom Begićem, prvi čovjek bh. fudbala demantovao je ovu informaciju.

- To je prazna priča da ćemo se sastati sutra. Nismo se ni dosad nasamo sastajali tako često, a pogotovo ne po ovim pitanjima - rekao je Begić za Mondo.ba.

Izvršni odbor N/FSBiH je prethodno zadužio Zvjezdana Misimovića, Seada Kajtaza, Dušana Bajevića i Munira Talovića da analiziraju rad selektora te daju prijedloge.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5360
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3624 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Slo Burner »

Kakva se nekad medijska ofanziva organizirala kad selektor zasere, dobra stara vrremena kad ih senad sazove u Face to Face.
Kako su nas samo skurcali :(
pedeset
Posts: 574
Joined: 26/10/2014 14:11

#3625 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by pedeset »

Mediji totalno zasrali i povukli se! Ako Begić neće da pozove (razriješi) Prosinečkog, zašto mediji ne počnu rešetati Begića? Robert nas ne može i neće odvesti na EURO, i svi se pomirili sa tim?! Nevjerovatno!
Locked