Rob drustva.......

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#1 Rob drustva.......

Post by mali jomu »

Gledam ljude juce i danas, palo malo snijega..... svi se izgubili, psuju mater svima sto je pao snijeg i jos se i kliza.....

Vozaci katastrofa, psuju, lupaju se autima..... sta je ovo, kako ba da se po snijegu kliza, gdje su ovi da mi ociste snijeg da mogu fino picit....

Tramvaji stali, kratki spojevi istrehali.... usporili, proklizava, to se jebe sve na sve strane, svi krivi.....

Tako i za vodu, struju, odvod smeca...... za sve, vazno je da se svima sve jebe od reda.


A snijeg ko snijeg........ :lol: :lol: :lol:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#2 Re: Rob drustva.......

Post by Njanjavi »

A zamisli da nas opali postenski kakva solarna baklja pa nam svu elektroniku sprzi, to bi bio dernek za pamcenje :D
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#3 Re: Rob drustva.......

Post by arzuhal »

Nas što god da opali na nas djeluje inspirativno, malo je kazat...
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#4 Re: Rob drustva.......

Post by mali jomu »

Bjezimo od sebe pa nam sve i svasta krivo, trazimo vadionu u svemu....

nisam ja, nisam ja, tamo neko je kriv, nisam ja..... nemoj mene, nemam ja pojma, oni su za sve krivi.....

i kad je vruce i kad je hladno nisam ja nemoj mene.....
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#5 Re: Rob drustva.......

Post by arzuhal »

Što rek'o onaj Kinez:"I noga u gu..cu je korak naprijed!" :thumbup: Nemoj džaba...
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#6 Re: Rob drustva.......

Post by radiša »

mali jomu wrote:Gledam ljude juce i danas, palo malo snijega..... svi se izgubili, psuju mater svima sto je pao snijeg i jos se i kliza.....

Vozaci katastrofa, psuju, lupaju se autima..... sta je ovo, kako ba da se po snijegu kliza, gdje su ovi da mi ociste snijeg da mogu fino picit....

Tramvaji stali, kratki spojevi istrehali.... usporili, proklizava, to se jebe sve na sve strane, svi krivi.....

Tako i za vodu, struju, odvod smeca...... za sve, vazno je da se svima sve jebe od reda.


A snijeg ko snijeg........ :lol: :lol: :lol:
Sta ce debili navikli da voze 100 po gradu pa im smeta.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#7 Re: Rob drustva.......

Post by mali jomu »

arzuhal wrote: Što rek'o onaj Kinez:"I noga u gu..cu je korak naprijed!" :thumbup: ...

U pravu je taj kinez...... tebamo pocet sami sebe udarat. :thumbup:
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#8 Re: Rob drustva.......

Post by pemanapemani »

Treba mijenjati narod, nema druge.

Da 90% zaposlenih napravi grešku koju je jučer napravio KJKP Rad, sutra bi dobilo otkaz.

Snijeg je počeo padati u 14 sati, a Rad se žali na gužvu u 16 i 30 sati.

Snijeg ko snijeg, led kao staklo na cesti, jutros na 80% puteva u Sarajevu 10 cm ugaženog snijega... Ma sve normala, ali je narod za ku.ac. :-)
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#9 Re: Rob drustva.......

Post by arzuhal »

Lakše je preimenovati preduzeće u Nerad i imaju opravdanje...Nomen est omen.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#10 Re: Rob drustva.......

Post by radiša »

Nebi ni ja cistio bagri kad svakako ne jebu pjesake i kupaju dje stignu.
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#11 Re: Rob drustva.......

Post by HardcoreMX »

ako glasate za mene obecajem kadrovska rjesenja i rad... :mrgreen:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#12 Re: Rob drustva.......

Post by kiligonzales »

To je tako za sve koji ocekuju da im drugi posao obave :) ono pusti nemoj ti prvi zategnut rukave i ufatiti se lopate :D Komsija ce,
pa onda oko haustora, ulice, praga bilo cega, neocisceno, a tako nam je i na vrhu...
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#13 Re: Rob drustva.......

Post by mali jomu »

Ne moze svako stici svugdje....... koliko ko moze to se i radi i uradi.

Najlakse mi se vaditi na drugog da ne radi svoj posao za koji je placen.....
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#14 Re: Rob drustva.......

Post by drunken tiger »

mali jomu wrote:Gledam ljude juce i danas, palo malo snijega..... svi se izgubili, psuju mater svima sto je pao snijeg i jos se i kliza.....

Vozaci katastrofa, psuju, lupaju se autima..... sta je ovo, kako ba da se po snijegu kliza, gdje su ovi da mi ociste snijeg da mogu fino picit....

Tramvaji stali, kratki spojevi istrehali.... usporili, proklizava, to se jebe sve na sve strane, svi krivi.....

Tako i za vodu, struju, odvod smeca...... za sve, vazno je da se svima sve jebe od reda.


A snijeg ko snijeg........ :lol: :lol: :lol:
Još jedan bot.
Imaju sužbe koja građani plaćaju kroz razne "namete". Tako kroz npr. registraciju vozila plaćaš dio koji ide za održavanje puteva. E vidi sad, čitaj polako možda i shvatiš. Snijeg pada cijeli dan. CIJELI DAN. Ima nešto što se zove so i to se posipa po cesti da cesta ne bi zaledila. Jučer, cijeli dan niti jedan kamion koji posipa so nije prošao. Snijeg ko snijeg napadao, ono malo razgaženog i istopljenog snijega se zaledilo a znaš li zašto? Ne zbog naroda koji plaća sve te službe nego đto te službe ne rade svoj posao. Zbog toga što niti jedan kamion nije prošao i posuo so. Niko se nije ljutio što zbog snijega ne može brzo vozitinego što zbog leda ne možeš stati u maloj uzbrdici a da ne počneš kliziti nazad. Ko će platiti štetu mom komšiji koji je proklizao na ledu zbog šupaka koje ti braniš a koji nisu radili ništa nego kenjali tako ko ti? KO će platiti one autobuse koji su se naredali jedan na drugi zbog leda koji se uhvatio zbog toga što papci koje ti braniš ne rade svoj posao? Zimski uslovi na putevima su do 15 aprila. Ako ja moram po Zakonu posjedovati zimsku opremu onda i država mora do tada da bude spremna za zimske uslove. Ali ne čudi me da vam je to normalno kad 25 godina glasate za fašiste.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50443
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#15 Re: Rob drustva.......

Post by Bloo »

mali jomu wrote:Bjezimo od sebe pa nam sve i svasta krivo, trazimo vadionu u svemu....

nisam ja, nisam ja, tamo neko je kriv, nisam ja..... nemoj mene, nemam ja pojma, oni su za sve krivi.....

i kad je vruce i kad je hladno nisam ja nemoj mene.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
oj jomu

ja tebe nekako iskreno volim :lol:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#16 Re: Rob drustva.......

Post by mali jomu »

drunken tiger wrote:
Još jedan bot.
Imaju sužbe koja građani plaćaju kroz razne "namete". Tako kroz npr. registraciju vozila plaćaš dio koji ide za održavanje puteva. E vidi sad, čitaj polako možda i shvatiš. Snijeg pada cijeli dan. CIJELI DAN. Ima nešto što se zove so i to se posipa po cesti da cesta ne bi zaledila. Jučer, cijeli dan niti jedan kamion koji posipa so nije prošao. Snijeg ko snijeg napadao, ono malo razgaženog i istopljenog snijega se zaledilo a znaš li zašto? Ne zbog naroda koji plaća sve te službe nego đto te službe ne rade svoj posao. Zbog toga što niti jedan kamion nije prošao i posuo so. Niko se nije ljutio što zbog snijega ne može brzo vozitinego što zbog leda ne možeš stati u maloj uzbrdici a da ne počneš kliziti nazad. Ko će platiti štetu mom komšiji koji je proklizao na ledu zbog šupaka koje ti braniš a koji nisu radili ništa nego kenjali tako ko ti? KO će platiti one autobuse koji su se naredali jedan na drugi zbog leda koji se uhvatio zbog toga što papci koje ti braniš ne rade svoj posao? Zimski uslovi na putevima su do 15 aprila. Ako ja moram po Zakonu posjedovati zimsku opremu onda i država mora do tada da bude spremna za zimske uslove. Ali ne čudi me da vam je to normalno kad 25 godina glasate za fašiste.

Pa sta ako placas...... ako ti je javljeno da ce padati snijeg, nece te niko vadit ako sam sebe sjebes negdje.


E to glasat cemo za one za koje ti kazes da treba glasat. :lol:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#17 Re: Rob drustva.......

Post by mali jomu »

Bloo wrote:
mali jomu wrote:Bjezimo od sebe pa nam sve i svasta krivo, trazimo vadionu u svemu....

nisam ja, nisam ja, tamo neko je kriv, nisam ja..... nemoj mene, nemam ja pojma, oni su za sve krivi.....

i kad je vruce i kad je hladno nisam ja nemoj mene.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
oj jomu

ja tebe nekako iskreno volim :lol:

Nisam ja, nisam ja, nemoj mene, nemam ja pojma...... oni su. :mrgreen:
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#18 Re: Rob drustva.......

Post by drunken tiger »

mali jomu wrote:
drunken tiger wrote:
Još jedan bot.
Imaju sužbe koja građani plaćaju kroz razne "namete". Tako kroz npr. registraciju vozila plaćaš dio koji ide za održavanje puteva. E vidi sad, čitaj polako možda i shvatiš. Snijeg pada cijeli dan. CIJELI DAN. Ima nešto što se zove so i to se posipa po cesti da cesta ne bi zaledila. Jučer, cijeli dan niti jedan kamion koji posipa so nije prošao. Snijeg ko snijeg napadao, ono malo razgaženog i istopljenog snijega se zaledilo a znaš li zašto? Ne zbog naroda koji plaća sve te službe nego đto te službe ne rade svoj posao. Zbog toga što niti jedan kamion nije prošao i posuo so. Niko se nije ljutio što zbog snijega ne može brzo vozitinego što zbog leda ne možeš stati u maloj uzbrdici a da ne počneš kliziti nazad. Ko će platiti štetu mom komšiji koji je proklizao na ledu zbog šupaka koje ti braniš a koji nisu radili ništa nego kenjali tako ko ti? KO će platiti one autobuse koji su se naredali jedan na drugi zbog leda koji se uhvatio zbog toga što papci koje ti braniš ne rade svoj posao? Zimski uslovi na putevima su do 15 aprila. Ako ja moram po Zakonu posjedovati zimsku opremu onda i država mora do tada da bude spremna za zimske uslove. Ali ne čudi me da vam je to normalno kad 25 godina glasate za fašiste.

Pa sta ako placas...... ako ti je javljeno da ce padati snijeg, nece te niko vadit ako sam sebe sjebes negdje.


E to glasat cemo za one za koje ti kazes da treba glasat. :lol:
Ma ti si tele bolan. Ne možeš ti elementarne stvari da shvatiš.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50443
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#19 Re: Rob drustva.......

Post by Bloo »

mali jomu wrote: Nisam ja, nisam ja, nemoj mene, nemam ja pojma...... oni su. :mrgreen:
:lol: :lol:
Ne brini, neću ti ništa :lol:

Al' me razveseli :D
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#20 Re: Rob drustva.......

Post by mali jomu »

drunken tiger wrote:
Ma ti si tele bolan. Ne možeš ti elementarne stvari da shvatiš.

Jesam i ne mogu. :mrgreen:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#21 Re: Rob drustva.......

Post by mali jomu »

Bloo wrote:
mali jomu wrote: Nisam ja, nisam ja, nemoj mene, nemam ja pojma...... oni su. :mrgreen:
:lol: :lol:
Ne brini, neću ti ništa :lol:

Al' me razveseli :D

Meni je sunce vazda, i po noci i po danu, drago mi je da i tebi doslo..... :thumbup:
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#22 Re: Rob drustva.......

Post by KIseljak12 »

Jarane, ja bih mu onaj jogurt u facu sasuo.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#23 Re: Rob drustva.......

Post by mali jomu »

Druga je stvar kad te nesto iznenadi, sto je trebalo po najnovijoj tehnologiji da upozore oni koji trebaju upozoriti na tako nesto, i nisu upozorili...

Ali kad si upozoren vise puta pa se negdje sjebes..... pa neka si, onda se i trebas sjebat. :mrgreen:
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#24 Re: Rob drustva.......

Post by Saian »

Ja moram priznati da me na malog jomu niko nije upozorio dosad, a da sam se sjeb'o citajuci ovu tipkajucu inkanranciju lobotomije, jesam vala. Sreca je da je to ova prihvatljivija opcija, no mene opet glava boli, bio upozoren, ili ne.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#25 Re: Rob drustva.......

Post by mali jomu »

Saian wrote: Ja moram priznati da me na malog jomu niko nije upozorio dosad, a da sam se sjeb'o citajuci ovu tipkajucu inkanranciju lobotomije, jesam vala. Sreca je da je to ova prihvatljivija opcija, no mene opet glava boli, bio upozoren, ili ne.

Nisi kriv sto nisi na mene upozoren, ali sto te glava boli jesi. :mrgreen:
Post Reply