Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post Reply
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2609
Joined: 16/05/2015 12:49

#1876 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by SpecialOffer »

Senad je nadrogirana narcisoidna pizda. Ko jos slusa tog debila. Niko nije dao vise medijskog prostora genocidasima nego on.
HelaS
Posts: 5999
Joined: 22/09/2018 13:21

#1878 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by HelaS »

Šta poslije UN Rezolucije o Srebrenici?

https://www.slobodnaevropa.org/a/rezolu ... 62458.html
PM72
Posts: 18005
Joined: 30/04/2012 16:54

#1879 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by PM72 »

Nehljeb wrote: 25/05/2024 20:42
PM72 wrote: 25/05/2024 20:37
moimoi wrote: 25/05/2024 19:56
Ne moraju uopste biti nasi pravnici.
Samo treba odvezati kesu
A ko da je odriješi? Država? Nema teorije.Federacija,Kanton? Ne mogu da se sastave...
Njemačka.Pa zar stvarno misliš da je Kada iz Srebrenice ili onaj lopina Lagumdžija ili kilavi Arnaut ili saopštenje Bećirović ovo odradili? Ne.Ovo je odradila Njemačka.Ovo je kontra Srbima iz fva razloga.Srbiji zato što je uz Ruse a RS i zbog toga i zbog vrijeđanja i Šmita i Njemačke.Ako nastave Njemačka će odraditi reviziju tužbe
Nadaj se.Ja jok
izvrsni direktor
Posts: 9960
Joined: 20/12/2018 16:11

#1880 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by izvrsni direktor »

Kaže da su poslije toga otišle kod člana Predsjedništva Denisa Bećirovića.

"On nam je rekao da Lagumdžija završi posao oko cvijeta Srebrenice, javile su se dvije arhitektice koje će to uraditi. To će biti četiri kvadratna metra ispred zgrade UN-a. Tad su se Bećirović i Lagumdžija krenuli u priču oko Rezolucije. Ne znam kako se i kada Njemačka uključila, to je kasnije među njima bilo".
:bih:
neon-x
Posts: 611
Joined: 18/07/2012 19:13

#1881 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by neon-x »

Vec godinama Senad vrsi licni obracun s Lagumdzijom. Pozadina je sigurno isto tako licne prirode kao i sve kod Senada.

Znamo svi da je i Lagumdzija egotriper, ali za sve grijehe koje je imao u domacoj politicu, kao i Silajdzicu, ne moze mu se zamjeriti da mu vanjska politika i lobiranje nisu jaca strana. Obojici je vazno da se nadju na svjetskoj pozornici, da trune velike teme i sa bitnim igracima i tu se najbolje i snalaze.

Konkretno za rezoluciju je jasno da je Lagumdzija ovo zestoko gurao i to su svi govorili i potvrdili od srpske strane, domacih, stranaca, novinara, cak i u razgovorima kod Senada dok on guta knedle kad mu to govore ili pokusa nekako omalovaziti.

Lagumdzija mi nije uopste omiljen lik ali ovdje je uradio najbolje sto je mogao i covjek se cak nije uopste nesto ni hvalisao nego je sutio i radio.

Za razliku od Senada koji za svaku i najmanju stvar pripisuje sebi kredit. Njegova najveca borba za BiH je uvijek bila i ostala da on bude u centru paznje i najgledaniji. Svaki drugi tip emisije koji je pokusao napraviti mu je bio promasaj i zato se rata i drzi ko pijan plota.
User avatar
black
Posts: 17282
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#1882 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by black »

neon-x wrote: 26/05/2024 10:20 Vec godinama Senad vrsi licni obracun s Lagumdzijom. Pozadina je sigurno isto tako licne prirode kao i sve kod Senada.

Znamo svi da je i Lagumdzija egotriper, ali za sve grijehe koje je imao u domacoj politicu, kao i Silajdzicu, ne moze mu se zamjeriti da mu vanjska politika i lobiranje nisu jaca strana. Obojici je vazno da se nadju na svjetskoj pozornici, da trune velike teme i sa bitnim igracima i tu se najbolje i snalaze.

Konkretno za rezoluciju je jasno da je Lagumdzija ovo zestoko gurao i to su svi govorili i potvrdili od srpske strane, domacih, stranaca, novinara, cak i u razgovorima kod Senada dok on guta knedle kad mu to govore ili pokusa nekako omalovaziti.

Lagumdzija mi nije uopste omiljen lik ali ovdje je uradio najbolje sto je mogao i covjek se cak nije uopste nesto ni hvalisao nego je sutio i radio.

Za razliku od Senada koji za svaku i najmanju stvar pripisuje sebi kredit. Njegova najveca borba za BiH je uvijek bila i ostala da on bude u centru paznje i najgledaniji. Svaki drugi tip emisije koji je pokusao napraviti mu je bio promasaj i zato se rata i drzi ko pijan plota.
:thumbup:
betametazon
Posts: 1611
Joined: 22/06/2011 23:56

#1883 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by betametazon »

Nije mozda mjesto na ovom pdf ali par pitanja, na platformi X je prava poplava, bujica najprizemnijih izljeva srpskog divljastva. Ne znam, ali nekako je to do sad bilo negdje u drugom planu, znas ono, ne kopaj, ne rovi, ne talasaj, nesto je bilo, mi se kao ne slazemo oko tih stvari ali hajde nekako moramo zajedno naprijed, sta je bilo bilo je...
Medjutim, posljednjih dana doslovno mi se zgadilo to srpstvo. To stvarno nije ponasanje zdravih, odraslih, odgovornih, normalnih ljudi nego sve obrnuto od toga.

Kako redefinisati odnose sa njima. Kako dalje? Na koji način? Ti ljudi nikad neće dozivjeti katarzu, prosto to je u njima genetski usadjeno, taj osjecaj zrtve i nepravde tako da sta god da urade - opet je sve na svijetu nepravda prema njima.

Kako dalje, ima li smisla, meni licno su se zgadili. Mislim da pitanje nije nimalo bezazleno jer nas sr vrlo neposredno tice, jer nam uopste put i prosperitet zavise od toga u kojem i kakvom okruzenju i sa kime zivimo.

Ili ce se sve po starom dobrom obicaju sleci nakon nekog vremena i bice opet nije se nista desilo...
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5771
Joined: 12/10/2014 01:12

#1884 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by skupljac_zeljeza »

izvrsni direktor wrote: 26/05/2024 09:59
Kaže da su poslije toga otišle kod člana Predsjedništva Denisa Bećirovića.

"On nam je rekao da Lagumdžija završi posao oko cvijeta Srebrenice, javile su se dvije arhitektice koje će to uraditi. To će biti četiri kvadratna metra ispred zgrade UN-a. Tad su se Bećirović i Lagumdžija krenuli u priču oko Rezolucije. Ne znam kako se i kada Njemačka uključila, to je kasnije među njima bilo".
:bih:
Ako citiraš Kadu onda ima i ovo:
Otkrila nam je kako je došlo do toga da Rezolucija o Srebrenici stigne do Generalne skupštine Ujedinjenih nacija.

"Ovo je bio posao Majki enklava Srebrenice i Žepe. Godine 2019. smo se sastale s Antoniom Guterresom (generalni sekretar Ujedinjenih nacija op. a.), tražili smo da se zaštite Haške presude. UN je dužan da vodi računa o radu Haškog tribunala i njegovim učincima. Mi u Bosni ne možemo zakonski postići da je genocid kažnjivo negirati, da onda Ujedinjene nacije to urade. Tada nam je rekao da naša vlada pokuša naći neku državu da pokrene tu inicijativu. Mi smo tada pričali s našim predstavnicima vlasti. U maju prošle godine smo ponovo bili s Guterresom, tada smo tražili da se dvije Srebrenice postavi ispred Ujedinjenih nacija. Tražili smo spomen sobu. Tražili smo i Rezoluciju, između ostalog. Tad nam je rekao da je to jedino moguće kroz Generalnu skupštinu i da tu Rusi ne mogu staviti veto. Guterresu su oči bile pune suza nakon mog govora, jer ja sam direktna, kao i Munira. Hvala Bogu na kraju se to pokrenulo, pojavila se Njemačka".

https://www.klix.ba/vijesti/bih/kada-ho ... /240524129
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45839
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1885 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by Chmoljo »

neon-x wrote: 26/05/2024 10:20 Vec godinama Senad vrsi licni obracun s Lagumdzijom. Pozadina je sigurno isto tako licne prirode kao i sve kod Senada.

Znamo svi da je i Lagumdzija egotriper, ali za sve grijehe koje je imao u domacoj politicu, kao i Silajdzicu, ne moze mu se zamjeriti da mu vanjska politika i lobiranje nisu jaca strana. Obojici je vazno da se nadju na svjetskoj pozornici, da trune velike teme i sa bitnim igracima i tu se najbolje i snalaze.

Konkretno za rezoluciju je jasno da je Lagumdzija ovo zestoko gurao i to su svi govorili i potvrdili od srpske strane, domacih, stranaca, novinara, cak i u razgovorima kod Senada dok on guta knedle kad mu to govore ili pokusa nekako omalovaziti.

Lagumdzija mi nije uopste omiljen lik ali ovdje je uradio najbolje sto je mogao i covjek se cak nije uopste nesto ni hvalisao nego je sutio i radio.

Za razliku od Senada koji za svaku i najmanju stvar pripisuje sebi kredit. Njegova najveca borba za BiH je uvijek bila i ostala da on bude u centru paznje i najgledaniji. Svaki drugi tip emisije koji je pokusao napraviti mu je bio promasaj i zato se rata i drzi ko pijan plota.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Bio sam jedan od rijetkih ko je mislio da Lagumdzija nije mogao doci na bolju poziciju.

Dok su svi pricali kao da se radi o pukom uhljebljivanju, ja upravo nisam zaboravio da jenriejc o liku koji ima veliki ego i da i zbog toga moze biti koristan na tom mjestu. Ovo je prevazislo moja ocekivanja.

Nije stvar samo u ideji, valjalo je ovo i izgurati do kraja. Veliki broj suzdrzanih je bio posljedica igranke koja je nametnuta da se ne da vremena da rusi i kinezi uticu na ostale zastrasivanjem.

Nemojte misliti da je ljudskost bitnija nekim zemljama od ciste cinjenice da su uvrijedjeni sto nisu bili ukljuceni u sve i sto nije bilo prilike da se nesto pitaju pansu zato glasali suzdrzano.

Glede Srbije, preporucujem nasim medijima sada da bombarduju oko ovoga

https://www.klix.ba/vijesti/bih/opozici ... /240525108

Zato i jeste puno nebitnih i siromasnih zemalja bilo protiv ili suzdrzano - jer se mogu za mekinje kupiti.

Grcka je meni veliko, ogromno negativno iznenadjenje. Madjari nisu. Imaju dovoljno licnih interesa da se vidi da tu nisu cista posla.
sajber87
Posts: 4091
Joined: 25/07/2008 13:14

#1886 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by sajber87 »

Zbog ovoga senada treba da je sramota u najmanju ruku. Da li ima ovakvo pranje vucica u jednom klipu bas me zanima, vucica brani lagumdziju satire nakon najvece bosanske diplomatske pobjede u ovom vijeku uopste nije vazno ko je zasluzan da li lagumdzija becirovic konakovic arnaut majke nevazno. Fuj
Last edited by sajber87 on 26/05/2024 10:41, edited 1 time in total.
zigson
Posts: 3228
Joined: 04/04/2015 22:17

#1887 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by zigson »

Gledaj naslova fuj

A kad mu dodik, vukan, drasko dolaze u emisiju onda su lijepi naslovi i atributi.
Fuj
sajber87
Posts: 4091
Joined: 25/07/2008 13:14

#1888 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by sajber87 »

zigson wrote: 26/05/2024 10:41
Gledaj naslova fuj

A kad mu dodik, vukan, drasko dolaze u emisiju onda su lijepi naslovi i atributi.
Fuj
https://youtu.be/hX55zMaIxeo?si=K4slcA5haXV-KXfz

Evo mu cetnika vukana, sa njim se lize. Treba vidjeti zasto senad mazi vucica to sve vise osjeti i primjeti
zigson
Posts: 3228
Joined: 04/04/2015 22:17

#1889 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by zigson »

sajber87 wrote: 26/05/2024 10:44
zigson wrote: 26/05/2024 10:41
Gledaj naslova fuj

A kad mu dodik, vukan, drasko dolaze u emisiju onda su lijepi naslovi i atributi.
Fuj
https://youtu.be/hX55zMaIxeo?si=K4slcA5haXV-KXfz

Evo mu cetnika vukana, sa njim se lize. Treba vidjeti zasto senad mazi vucica to sve vise osjeti i primjeti
Ne izlazi im iz guzica.
Svasta
User avatar
escobar__
Posts: 8926
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#1890 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by escobar__ »

betametazon wrote: 26/05/2024 10:26 Nije mozda mjesto na ovom pdf ali par pitanja, na platformi X je prava poplava, bujica najprizemnijih izljeva srpskog divljastva. Ne znam, ali nekako je to do sad bilo negdje u drugom planu, znas ono, ne kopaj, ne rovi, ne talasaj, nesto je bilo, mi se kao ne slazemo oko tih stvari ali hajde nekako moramo zajedno naprijed, sta je bilo bilo je...
Medjutim, posljednjih dana doslovno mi se zgadilo to srpstvo. To stvarno nije ponasanje zdravih, odraslih, odgovornih, normalnih ljudi nego sve obrnuto od toga.

Kako redefinisati odnose sa njima. Kako dalje? Na koji način? Ti ljudi nikad neće dozivjeti katarzu, prosto to je u njima genetski usadjeno, taj osjecaj zrtve i nepravde tako da sta god da urade - opet je sve na svijetu nepravda prema njima.

Kako dalje, ima li smisla, meni licno su se zgadili. Mislim da pitanje nije nimalo bezazleno jer nas sr vrlo neposredno tice, jer nam uopste put i prosperitet zavise od toga u kojem i kakvom okruzenju i sa kime zivimo.

Ili ce se sve po starom dobrom obicaju sleci nakon nekog vremena i bice opet nije se nista desilo...
Bolesni nakot. Na 100 ljudi tamo 1 je normalan, ostali su krvoloci željni proljevanja tuđe krvi.

John Cleese
Posts: 38142
Joined: 25/05/2010 18:30

#1891 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by John Cleese »

betametazon wrote: 26/05/2024 10:26 Nije mozda mjesto na ovom pdf ali par pitanja, na platformi X je prava poplava, bujica najprizemnijih izljeva srpskog divljastva. Ne znam, ali nekako je to do sad bilo negdje u drugom planu, znas ono, ne kopaj, ne rovi, ne talasaj, nesto je bilo, mi se kao ne slazemo oko tih stvari ali hajde nekako moramo zajedno naprijed, sta je bilo bilo je...
Medjutim, posljednjih dana doslovno mi se zgadilo to srpstvo. To stvarno nije ponasanje zdravih, odraslih, odgovornih, normalnih ljudi nego sve obrnuto od toga.

Kako redefinisati odnose sa njima. Kako dalje? Na koji način? Ti ljudi nikad neće dozivjeti katarzu, prosto to je u njima genetski usadjeno, taj osjecaj zrtve i nepravde tako da sta god da urade - opet je sve na svijetu nepravda prema njima.

Kako dalje, ima li smisla, meni licno su se zgadili. Mislim da pitanje nije nimalo bezazleno jer nas sr vrlo neposredno tice, jer nam uopste put i prosperitet zavise od toga u kojem i kakvom okruzenju i sa kime zivimo.

Ili ce se sve po starom dobrom obicaju sleci nakon nekog vremena i bice opet nije se nista desilo...
Nije njima nista genetski usadjeno i ima i tamo normalnih ljudi, samo ih je mnogo manje nego idiota i iz raznih razloga nisu tako glasni.

A velikosrpski idioti se ponasaju kako se ponasaju zato sto nije ucinjeno ono sto je moralo biti ucinjeno i sto je na ovom forumu vise puta receno - morali su biti porazeni u ratu koji su kurvinski zapoceli, potpuno vojno slomljeni i onda ih je trebalo prinuditi da obavljaju bar grube fizicke poslove vezane za sva mjesta gdje su njihove vojne ili paravojne formacije ubijale ljude i sakrivale njihova tijela, kao sto su Nijemci bili prinudjeni nakon poraza u procesu denacifikacije.

Jedino tako bi im doslo iz dupeta u glavu ono sto je svakome ko se s pravom naziva covjekom kristalno jasno i poceli bi, postupno, liciti na ljude.

Posto to nije blagovremeno ucinjeno i tamo su sad na vlasti ista ona govna koja su bila u vlasti i devedesetih, koja snose znacajan dio odgovornosti za pocinjena stravicna sranja i ne samo da su na vlasti, nego se i odrzavaju na vlasti jasuci na neznatno i posve nebitno modificiranom imbecilnom velikosrpstvu, zaista ne znam kako i sta bi sad bilo uopce moguce uciniti.
betametazon
Posts: 1611
Joined: 22/06/2011 23:56

#1892 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by betametazon »

Da, mozda sam i ja pogrijesio kad sam rekao genetski, evo recimo da nije genetski ali jeste sistematski, planski, organizovano usadjen taj neki stav i narativ u njihovu svijest. Jer nevjerovatna je snaga potrebna da se kaze - ok, da, u moje ime je napravljen genocid, ja to nisam zelio, ja to ne podrzavam, ja to ne branim, ja to osudjujem.
Slicno kao sto majka odbija da prihvati da joj je dijete narkoman, za neke stvari se prosto ne zelis da priznas da su tu, da su lose, da se vezu za tebe i tvoje ime.

A sto se tice konstatcije da ima normalnih - da, svakako, ima. Ali jako jako je tesko steci osjecaj o tome, jer ne vide se, ne cuju se, jedan od hiljadu tvitova kaze nesto normalno, ne pravi zrtvu od sebe, ne pravi nebeskog junaka od sebe, ne kune svijet i zapad i masone. Vecina koja mislis drugacije od ovih glasnih i grlatih vjerovatno ne izrazava svoj stav.

I kako dalje? Nakon svega? Isto je pitanje bilo i nakon rata pa se negdje nekako stvorio privid opsteg konsenzusa kako je rat zlo, nepotreban, kako su ljudi propatili i kako smo svi bili budale.
Ali nekako iznenadjujuce kao da taj njihov kompleks, osjecaj ugrozenosti, prijetnje, zelje nekoga da ih porazi, slomi, dotuce, ponizi...nikad nije nestao i kao da ni dan danas nisu zadovoljni. Da li je moguce nastaviti sutra saradnju, poslovanje, druzenje kao da svih ovih izljeva zla nije bilo?
Sigurno da da, barem sa onima koji su ostali suszdrzani od komentara. Ali negdje u pozadini znas kakvo je to kolektivno stanje uma. Da se ne slazemo u mnogim stvarima ok, ali da si toliki nacionalisticki divljak to ne mogu shvatim...
betametazon
Posts: 1611
Joined: 22/06/2011 23:56

#1893 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by betametazon »

betametazon wrote: 26/05/2024 11:56 Da, mozda sam i ja pogrijesio kad sam rekao genetski, evo recimo da nije genetski ali jeste sistematski, planski, organizovano usadjen taj neki stav i narativ u njihovu svijest. Jer nevjerovatna je snaga potrebna da se kaze - ok, da, u moje ime je napravljen genocid, ja to nisam zelio, ja to ne podrzavam, ja to ne branim, ja to osudjujem.
Slicno kao sto majka odbija da prihvati da joj je dijete narkoman, za neke stvari se prosto ne zelis da priznas da su tu, da su lose, da se vezu za tebe i tvoje ime.

A sto se tice konstatcije da ima normalnih - da, svakako, ima. Ali jako jako je tesko steci osjecaj o tome, jer ne vide se, ne cuju se, jedan od hiljadu tvitova kaze nesto normalno, ne pravi zrtvu od sebe, ne pravi nebeskog junaka od sebe, ne kune svijet i zapad i masone. Vecina koja mislis drugacije od ovih glasnih i grlatih vjerovatno ne izrazava svoj stav.

I kako dalje? Nakon svega? Isto je pitanje bilo i nakon rata pa se negdje nekako stvorio privid opsteg konsenzusa kako je rat zlo, nepotreban, kako su ljudi propatili i kako smo svi bili budale.
Ali nekako iznenadjujuce kao da taj njihov kompleks, osjecaj ugrozenosti, prijetnje, zelje nekoga da ih porazi, slomi, dotuce, ponizi...nikad nije nestao i kao da ni dan danas nisu zadovoljni. Da li je moguce nastaviti sutra saradnju, poslovanje, druzenje kao da svih ovih izljeva zla nije bilo?
Sigurno da da, barem sa onima koji su ostali suszdrzani od komentara. Ali negdje u pozadini znas kakvo je to kolektivno stanje uma. Da se ne slazemo u mnogim stvarima ok, ali da si toliki nacionalisticki divljak to ne mogu shvatim...
P.s. slazem se sa komentarom iznnad, svaki rat treba da rezultira vojnim pobjednikom.
JovicSA
Posts: 372
Joined: 14/03/2024 09:01

#1894 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by JovicSA »

Pa ako se ne varam Nijemci imaju onu složenicu "Erbenhass" kojom uglavnom opisuju ratove između Njemačke i Francuske. To bi značilo nasljeđena mržnja pa moglo bi biti i genetska mržnja koja postoji evidentno u srpskom narodu, tj. njegovom dijelu koji nije spreman da se odrekne negiranja zločina, genocida i veličanja zločinaca. To je postalo više nego evidentno.
John Cleese
Posts: 38142
Joined: 25/05/2010 18:30

#1895 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by John Cleese »

betametazon wrote: 26/05/2024 11:56 P.s. slazem se sa komentarom iznad, svaki rat treba da rezultira vojnim pobjednikom.
Pogotovo ratovi u kojima su pocinjeni stravicni zlocini protiv covjecnosti, nuzno je potpuno poraziti pocinitelje za dobro covjecanstva - istinu o takvim stvarima moraju znati i priznati svi, pogotovo svi oni u cije ime su zlocini pocinjeni i one ne smiju biti zaboravljene, nikad.

Upravo zato i jeste vazna ova rezolucija, bez obzira na to koliko je vremena proslo od izvrsenja zlocina do usvajanja rezolucije.
MAha
Posts: 368
Joined: 26/12/2002 00:00

#1896 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by MAha »

https://www.b92.net/info/politika/25531 ... video/vest

Jedva docekali. Ovo ne valja Senadu.
Batali se obracuna s onim sa kojima se ne slazes na ovim temama.
Ovo je uspjeh Bosne a ne Lagumdzije. Pokusaj da se umanji Lagumdzijin uspjeh je pokusaj umanjivanja uspjeha Bosne.
I to na tako krupnoj temi.Zasto bolan zasto??
Ali djaba, uspjeh je tu, Rezilucija usvojena, za vjeke vjekova.
Mislim da je Senad uspio samo da "umanji" sebe.
LSD
Posts: 27436
Joined: 24/07/2007 08:26

#1897 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by LSD »

zigson wrote: 26/05/2024 10:41
Gledaj naslova fuj

A kad mu dodik, vukan, drasko dolaze u emisiju onda su lijepi naslovi i atributi.
Fuj
Znaci, u pravu je bio Bake kad je govorio da je Senchi prema srbima i hrvatima snishodljiv i mekan, a prema bosnjacima zestok :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 5795
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#1898 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by Casual's »

Gov,no kokainsko je heroj u SRB medijima
Hendrix
Posts: 4146
Joined: 27/02/2004 00:00

#1899 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by Hendrix »

MAha wrote: 26/05/2024 12:24 https://www.b92.net/info/politika/25531 ... video/vest

Jedva docekali. Ovo ne valja Senadu.
Batali se obracuna s onim sa kojima se ne slazes na ovim temama.
Ovo je uspjeh Bosne a ne Lagumdzije. Pokusaj da se umanji Lagumdzijin uspjeh je pokusaj umanjivanja uspjeha Bosne.
I to na tako krupnoj temi.Zasto bolan zasto??
Ali djaba, uspjeh je tu, Rezilucija usvojena, za vjeke vjekova.
Mislim da je Senad uspio samo da "umanji" sebe.
Kreten teski, ovakvu historijsku stvar koristiti za svoje licne obracune. Koji jadov u pm.
John Cleese
Posts: 38142
Joined: 25/05/2010 18:30

#1900 Re: Rezolucija o genocidu u Srebrenici

Post by John Cleese »

MAha wrote: 26/05/2024 12:24 https://www.b92.net/info/politika/25531 ... video/vest

Jedva docekali. Ovo ne valja Senadu.
Batali se obracuna s onim sa kojima se ne slazes na ovim temama.
To je njihov besramni spin kreiran za njihove imbecile, jer samo oni takvu splacinu mogu progutati - u naslovu pise da je "Hadzifejzovic zestoko napao tvorce sramotne rezolucije", a to je laz, barem sudeci po videu koji su postavili uz "vijest".

Ali jesi u pravu da bi mu bilo pametnije da se suzdrzao od zaista bespotrebnog i kontraproduktivnog komentara koji defokusira ono sto je bitno.
Post Reply