Reuf Bajrović - All About

VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#751 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by VjecitiStudent »

nosara wrote:
VjecitiStudent wrote:
mirzadelibasic wrote:Na stranu sve, Reuf je imao potencijala za uspješnog ministra, ukoliko zanemarimo njegovu fakultetsku diplomu..
Kako da ne, frcao je taj potencijal na sve strane ...
http://www.klix.ba/vijesti/bih/ni-minis ... /150706041
Jadno, ako je tacno... Jadnije bi bilo jedino da je kupio playstation... :lol:
Ne kontam ni ja šta će Reufu najnoviji ajfon od državnih para.
Ja sam mislio da Reufu, doskorašnjem prezidentu uglednog instituta za imerđing demokratije, Apple plaća da nosa najnovije ajfone.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#752 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by nosara »

VjecitiStudent wrote:
nosara wrote:
VjecitiStudent wrote: Kako da ne, frcao je taj potencijal na sve strane ...
http://www.klix.ba/vijesti/bih/ni-minis ... /150706041
Jadno, ako je tacno... Jadnije bi bilo jedino da je kupio playstation... :lol:
Ne kontam ni ja šta će Reufu najnoviji ajfon od državnih para.
Ja sam mislio da Reufu, doskorašnjem prezidentu uglednog instituta za imerđing demokratije, Apple plaća da nosa najnovije ajfone.
Pa valjda ima curu, zenu, frajera...!? :D
The BEN10
Posts: 7586
Joined: 19/09/2011 09:03

#753 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by The BEN10 »

Da se može bolje sa Šćepom čuti. :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#754 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by KatarinaKosaca »

U privatnoj firmi ti daju mobitel i telefon, broj, karticu. Kad dobiješ ili daš otkaz to razdužiš. Obzirom da ovaj pošteni ministar više nije ministar, valjda će razdužiti i telefon.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#756 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by KatarinaKosaca »

Valjda im treba radi vibera kad lobiraju vani :D :-)
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#757 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by VjecitiStudent »

Reuf kaže, toliko sam bio pošten, ni godinu dana bijelog hljeba nisam uzeo nakon onih 20 ministarskih dana. :shock:

Kakva smo zla, kakve neoprostive zločine i grijehe svi mi počinili da nam ovakvi likovi sve ove godine vladaju i sudbine određuju?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#758 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by KatarinaKosaca »

VjecitiStudent wrote:Kakva smo zla, kakve neoprostive zločine i grijehe svi mi počinili da nam ovakvi likovi sve ove godine vladaju i sudbine određuju?
Nismo. Tako nam jebeni grah pao. A da smo glupi jesmo , mi i dalje mjerimo da je njihov ukrao manje od našeg, dok smo lopovluk kao prihvatljivu kategoriju potpuno usvojili.
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#759 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by mirzadelibasic »

VjecitiStudent wrote:
mirzadelibasic wrote:Na stranu sve, Reuf je imao potencijala za uspješnog ministra, ukoliko zanemarimo njegovu fakultetsku diplomu..
Kako da ne, frcao je taj potencijal na sve strane ...
http://www.klix.ba/vijesti/bih/ni-minis ... /150706041
"Mobilni telefon je kupljen za potrebe ministarstva i u tom smislu ostao je na raspolaganju ministarstvu. Odnosno, ostao je na korištenje ministarstvu kojim upravlja Fadil Novalić. Da budem još jasniji, taj telefon ne koristim", navodi Bajrović
Brz demant, kao da je već bio pripremljen i čekad da mu bace ovaj spin...
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#760 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by VjecitiStudent »

mirzadelibasic wrote:
VjecitiStudent wrote:
mirzadelibasic wrote:Na stranu sve, Reuf je imao potencijala za uspješnog ministra, ukoliko zanemarimo njegovu fakultetsku diplomu..
Kako da ne, frcao je taj potencijal na sve strane ...
http://www.klix.ba/vijesti/bih/ni-minis ... /150706041
"Mobilni telefon je kupljen za potrebe ministarstva i u tom smislu ostao je na raspolaganju ministarstvu. Odnosno, ostao je na korištenje ministarstvu kojim upravlja Fadil Novalić. Da budem još jasniji, taj telefon ne koristim", navodi Bajrović
Brz demant, kao da je već bio pripremljen i čekad da mu bace ovaj spin...
Demant koji ništa nije demantovao.
User avatar
mk ultra
Posts: 19705
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#761 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by mk ultra »

VjecitiStudent wrote:Reuf kaže, toliko sam bio pošten, ni godinu dana bijelog hljeba nisam uzeo nakon onih 20 ministarskih dana. :shock:

Kakva smo zla, kakve neoprostive zločine i grijehe svi mi počinili da nam ovakvi likovi sve ove godine vladaju i sudbine određuju?
pa 95% naroda je ovakvo i ponašali bi se svi manje više podjednako kao i Reuf
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#762 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by KatarinaKosaca »

mk ultra wrote:
VjecitiStudent wrote:Reuf kaže, toliko sam bio pošten, ni godinu dana bijelog hljeba nisam uzeo nakon onih 20 ministarskih dana. :shock:

Kakva smo zla, kakve neoprostive zločine i grijehe svi mi počinili da nam ovakvi likovi sve ove godine vladaju i sudbine određuju?
pa 95% naroda je ovakvo i ponašali bi se svi manje više podjednako kao i Reuf
BI, bar 90%, slažem se, ali tamo gdje nema sankcije i kontrole. Nisu europski ministri koji ne kradu genteski pošteni, nego imaju sistem kontrole, medije, oporbu, vlastitu stranku koja će ih kazniti
Ovdje toga nema. Međutim, najlicemjernije od svega je to što je baš taj isti Bajrović za kratkog mu mandata pričao o poštenju više nego sve djevice zajedno. Bakir bar šuti o poštenju i uzima vreće. :D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#763 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by VjecitiStudent »

mk ultra wrote:
VjecitiStudent wrote:Reuf kaže, toliko sam bio pošten, ni godinu dana bijelog hljeba nisam uzeo nakon onih 20 ministarskih dana. :shock:

Kakva smo zla, kakve neoprostive zločine i grijehe svi mi počinili da nam ovakvi likovi sve ove godine vladaju i sudbine određuju?
pa 95% naroda je ovakvo i ponašali bi se svi manje više podjednako kao i Reuf
Svugdje na bijelom svijetu su političke elite te koje svojim primjerom oblikuju društvo i pokazuju smjer u kojem treba ići.
Osim kod nas, mi uvijek imamo izgovor i opravdanje za sve.

Neće promjena sama od sebe doći, neko mora biti prvi, neko ko neće svako svoje sranje opravdati nekim većim sranjem u selu, gradu, državi ili planeti.
zigranje
Posts: 118
Joined: 24/04/2015 22:10

#764 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by zigranje »

VjecitiStudent wrote:
mk ultra wrote:
Svugdje na bijelom svijetu su političke elite te koje svojim primjerom oblikuju društvo i pokazuju smjer u kojem treba ići.
Osim kod nas, mi uvijek imamo izgovor i opravdanje za sve.
hoces da kazes da smo mi drugaciji?
pa i ovdje ti isto to narod uci od politicara: kradi, kradi od bliznjeg svog, gdje stignes, kad stignes i kako stignes...
User avatar
mk ultra
Posts: 19705
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#765 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by mk ultra »

Image

:bih:
User avatar
oldtajmer
Posts: 5187
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#766 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by oldtajmer »

On je izrazio sumnju da se radi o podmetnutoj informaciji, kako je rekao, iz kuhinje SDA.

- Smatram da je ovo čin uspaničene hobotnice SDA da ovom poluinformacijom skrenu pažnju sa šamara koji su dobili od Općinskog suda Sarajevo koji je rekao da je novi nadzorni odbor EPHZHB nezakonito izabran. Pokazalo se da je uredba Fadila Novalića katastrofalna po upravljanje državnim kapitalom i vidmo da već proizvodi pravni haos – kazao je Bajrović.
:jbt:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41196
Joined: 29/06/2011 23:39

#767 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by dječak sa šibicama »

Jest se provalio sa ovim, ali realno, Reuf kupi Iphone, SDA/SDP/HDZ ministri maznu kompletan vozni park i nikom nista.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#768 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by kamen spoticanja »

Jes vala...ajfon siks je trebao ministarstvu zbog radi aplikacije koja ta ministrastvo energetike trazi naftu na dubini od 6 kilometara
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#769 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by It_is_a_Leclerc »

iPhone 6 za potrebe ministarstva ?! :roll: Reufe sine, nije majka Muju klela što se kockao... dalje znaš i sam.
User avatar
bdzs
Posts: 820
Joined: 24/03/2010 14:40

#770 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by bdzs »

Otkriče amerike *ebote, pa skoro svaki kancelarijski isprdak ima službeni telefon "doniran" od bh telekoma :lol: . Da je sreće, ukinuli bih skroz.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#771 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by JThomas »

kamen spoticanja wrote:Jes vala...ajfon siks je trebao ministarstvu zbog radi aplikacije koja ta ministrastvo energetike trazi naftu na dubini od 6 kilometara
za dubinske analize :D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#772 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by VjecitiStudent »

kamen spoticanja wrote:Jes vala...ajfon siks je trebao ministarstvu zbog radi aplikacije koja ta ministrastvo energetike trazi naftu na dubini od 6 kilometara
Možda je plan bio da se telefon pođoni i onda sjebe Apple i Samsung?
User avatar
JoseMujica
Posts: 27737
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#773 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by JoseMujica »

kakav isfrustrirani i nadobudni klipan potpuno otuđen od realnosti života u Bosni....čak i gori od onog SDA junčeta Kaplana

preuzimaš vlast u krizi, svi kukaju para nema, najavljuje se rezanje svega, a najviše crkavice sirotinji a naš dećko nako pljune 1.600 KM za telefonćić :-)

Kolko je Tornjak tipićni produkt SDA Famalije, ekvivalentan isprdak na ljevici, iz tvornice spermiča Slućajnog Prolaznika, su Ajfon i ahbab mu Šamarđija
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#774 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by iPod »

JoseMujica wrote:kakav isfrustrirani i nadobudni klipan potpuno otuđen od realnosti života u Bosni....čak i gori od onog SDA junčeta Kaplana

preuzimaš vlast u krizi, svi kukaju para nema, najavljuje se rezanje svega, a najviše crkavice sirotinji a naš dećko nako pljune 1.600 KM za telefonćić :-)

Kolko je Tornjak tipićni produkt SDA Famalije, ekvivalentan isprdak na ljevici, iz tvornice spermiča Slućajnog Prolaznika, su Ajfon i ahbab mu Šamarđija
Sve na stranu Mujice, ali žao mi čovjeka jer nije stigao mu još ni jailbreak uraditi pri tome ni iWatch da syncuje, šteta....

Kad se sjetim stranačkog mu kolege nerke trenerke, nije se odvajao od iPad-a :lol:
Last edited by iPod on 06/07/2015 21:10, edited 1 time in total.
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#775 Re: Reuf Bajrović - All About

Post by muzicar_iz_parka »

JoseMujica wrote:kakav isfrustrirani i nadobudni klipan potpuno otuđen od realnosti života u Bosni....čak i gori od onog SDA junčeta Kaplana

preuzimaš vlast u krizi, svi kukaju para nema, najavljuje se rezanje svega, a najviše crkavice sirotinji a naš dećko nako pljune 1.600 KM za telefonćić :-)

Kolko je Tornjak tipićni produkt SDA Famalije, ekvivalentan isprdak na ljevici, iz tvornice spermiča Slućajnog Prolaznika, su Ajfon i ahbab mu Šamarđija
Nemoj bolan tako, možda je replika sa PIKa za 150 maraka.
Gdje će ti duša. :?
Post Reply