Restorani u Tuzli

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#351 Re: Restorani u Tuzli

Post by Guadalajara »

Joooj....hahahaha...što se ismijava :lol: :lol:
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1584
Joined: 11/06/2011 07:36

#352 Re: Restorani u Tuzli

Post by Kiki_Musampa »

Pomoć ljudi,šta je ovo,nema se gdje pizza uzeti,a da nije sirotinjska. Vrhunac je bio prije par dana kada sam jumbo pizzu iz Libera platio 22KM,za ponijeti, gdje smo sira u tragovima imali. Sramota,i zadnja pizza naručena kod njih Pizzeria Igraonica su imali meni najbolje pizze,al se nažalost zatvoriše. Imal se gdje još pojesti pizza kako zreba,Barok je bio dobar,dal još radi?
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#353 Re: Restorani u Tuzli

Post by cassius »

Kiki_Musampa wrote: 10/05/2023 15:20 Pomoć ljudi,šta je ovo,nema se gdje pizza uzeti,a da nije sirotinjska. Vrhunac je bio prije par dana kada sam jumbo pizzu iz Libera platio 22KM,za ponijeti, gdje smo sira u tragovima imali. Sramota,i zadnja pizza naručena kod njih Pizzeria Igraonica su imali meni najbolje pizze,al se nažalost zatvoriše. Imal se gdje još pojesti pizza kako zreba,Barok je bio dobar,dal još radi?
Radi barok
Mea_parvitas
Posts: 2526
Joined: 18/03/2015 01:36

#354 Re: Restorani u Tuzli

Post by Mea_parvitas »

Probaj Pizza Trkacica, meni odgovara.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#355 Re: Restorani u Tuzli

Post by plain vanilla »

Kiki_Musampa wrote: 10/05/2023 15:20 Pomoć ljudi,šta je ovo,nema se gdje pizza uzeti,a da nije sirotinjska. Vrhunac je bio prije par dana kada sam jumbo pizzu iz Libera platio 22KM,za ponijeti, gdje smo sira u tragovima imali. Sramota,i zadnja pizza naručena kod njih Pizzeria Igraonica su imali meni najbolje pizze,al se nažalost zatvoriše. Imal se gdje još pojesti pizza kako zreba,Barok je bio dobar,dal još radi?
Mi smo neki dan uzeli iz one nove picerije Skver .preko puta Hukica. Sramota sta sam platila 8 KM.
Tijesto em prepeceno em zilavo.
Probaj kod Hukica, kazu da su dobre pizze
GG_1231
Posts: 83
Joined: 26/07/2021 15:24

#356 Re: Restorani u Tuzli

Post by GG_1231 »

Neki lokal u gradu da nudi meksičku ili kinesku hranu?
User avatar
ferratilis
Posts: 7224
Joined: 25/11/2013 16:48

#357 Re: Restorani u Tuzli

Post by ferratilis »

plain vanilla wrote: 10/05/2023 21:18 Mi smo neki dan uzeli iz one nove picerije Skver .preko puta Hukica. Sramota sta sam platila 8 KM.
Tijesto em prepeceno em zilavo.
Probaj kod Hukica, kazu da su dobre pizze
Moje iskustvo sa Skverom je pozitivno. Cak bi rekao da Skver trenutno ima najbolju pizzu u gradu. Doduse, nisam narucivao vec sam jeo kod njih, ali tijesto je bilo odlicno. To mi je glavna zamjerka kod vecine drugih picerija, ali ovaj covjek zna znanje. Ili je to mozda stvar ukusa. :D

A picu obicno izbjegavam uzimati u pekarama jer ili ne znaju odabrati sastojke, ili pretjeraju sa istima. Nije to to.
User avatar
ferratilis
Posts: 7224
Joined: 25/11/2013 16:48

#358 Re: Restorani u Tuzli

Post by ferratilis »

GG_1231 wrote: 13/05/2023 15:46 Neki lokal u gradu da nudi meksičku ili kinesku hranu?
Bio je jedan na Sjenjaku, ali je zatvoren.
Image

Kineski, koliko znam, nema. Tesko ce takav restoran uspjeti u Tz, budimo realni.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#359 Re: Restorani u Tuzli

Post by plain vanilla »

ferratilis wrote: 17/05/2023 09:27
Moje iskustvo sa Skverom je pozitivno. Cak bi rekao da Skver trenutno ima najbolju pizzu u gradu. Doduse, nisam narucivao vec sam jeo kod njih, ali tijesto je bilo odlicno. To mi je glavna zamjerka kod vecine drugih picerija, ali ovaj covjek zna znanje. Ili je to mozda stvar ukusa. :D

A picu obicno izbjegavam uzimati u pekarama jer ili ne znaju odabrati sastojke, ili pretjeraju sa istima. Nije to to.
Eto ja dugo nisam losiju pizzu pojela. Pa bolja mi je u Crvenoj jabuci.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5301
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#360 Re: Restorani u Tuzli

Post by Slo Burner »

Skoro sam jeo u Slavinovicima, TNT, Pizza nako ali ambijent top
User avatar
Garak
Posts: 188
Joined: 06/10/2007 16:59

#361 Re: Restorani u Tuzli

Post by Garak »

Čudi me da niko Hukića ne spominje... Vrhunska pizza, Napolitana je izvrsna.
Piaty
Posts: 5588
Joined: 01/12/2020 00:58

#362 Re: Restorani u Tuzli

Post by Piaty »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/kafic-u ... /230617094

Skver, Libera, Mejdan, urbana raja, antifašizam, Tito...al u kafić kojem rade osobe sa downovim sindromom ne ulazi niko!

E pa jes mi drago što je Sloboda ispala.

Država Tuzla...ahaaa, jest guzica moja, za vas je Lukavac država
User avatar
Garak
Posts: 188
Joined: 06/10/2007 16:59

#363 Re: Restorani u Tuzli

Post by Garak »

Što je meni imteresantno koliko se ljudi trude pljuvati Tuzlu i tuzlake, a kada im se ponudi prilika da uvale guzove u bilo koju javnu ustanovu u toj istoj Tuzli ulijeću brže od metka.
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1584
Joined: 11/06/2011 07:36

#364 Re: Restorani u Tuzli

Post by Kiki_Musampa »

Piaty wrote: 17/06/2023 21:42 https://www.klix.ba/vijesti/bih/kafic-u ... /230617094

Skver, Libera, Mejdan, urbana raja, antifašizam, Tito...al u kafić kojem rade osobe sa downovim sindromom ne ulazi niko!

E pa jes mi drago što je Sloboda ispala.

Država Tuzla...ahaaa, jest guzica moja, za vas je Lukavac država
Jednostavnom pretragom na google se može vidjeti da su ovakvi projekti rijetkost na balkanu,tj. Čapljina,Vinkovci,Banja Luka i Tuzla su jedini gradovi gdje je ovo pokušano. Čudi me da nema uspješnih primjera u Sarajevu, Zagrebu i Beogradu ako je ovo tako lako . Ne vole ljudi ništa drukčije,niti crnce,niti kineze niti bolesne,da se ne lažemo. Sobzirom da si prozvao skoro 200.000 ljudi, iz koje države si ti?
User avatar
qlface
Posts: 305
Joined: 04/04/2013 09:38

#365 Re: Restorani u Tuzli

Post by qlface »

Kakva je usluga u tom lokalu? Je li ljudi znaju da rade svoj posao uprkos hendikepu?

Pitam jer kada se ovakve situacije pojave ponekad se ispostavi da mušterije nisu baš bile zadovoljne uslugom. Zaboravljanje narudžbi, pogrešne ili nekvalitetno pripremljene narudžbe, nerazumijevanje sitnih intrukcija tipa "sa ledom", neprimjereni komentari i reakcije zbog niske socijalne inteligencije, nespretnost i česta razbijanja posuđa, sve su to stvari koje su takođe mogle da se dese. Ako je nešto od ovog nabrojanog bilo slučaj onda se baš na mogu kriviti ljudi jer biraju da troše novac negdje drugo.
User avatar
Garak
Posts: 188
Joined: 06/10/2007 16:59

#366 Re: Restorani u Tuzli

Post by Garak »

qlface wrote: 20/06/2023 13:03 Kakva je usluga u tom lokalu? Je li ljudi znaju da rade svoj posao uprkos hendikepu?

Pitam jer kada se ovakve situacije pojave ponekad se ispostavi da mušterije nisu baš bile zadovoljne uslugom. Zaboravljanje narudžbi, pogrešne ili nekvalitetno pripremljene narudžbe, nerazumijevanje sitnih intrukcija tipa "sa ledom", neprimjereni komentari i reakcije zbog niske socijalne inteligencije, nespretnost i česta razbijanja posuđa, sve su to stvari koje su takođe mogle da se dese. Ako je nešto od ovog nabrojanog bilo slučaj onda se baš na mogu kriviti ljudi jer biraju da troše novac negdje drugo.
De Gordon Ramsay smiri malo doživljaj. Ne ideš u restoran sa Michelinovom zvjezdicom pa da kritikuješ je li dovoljno zagorila krema u Creme brulee, već da podržiš lokalni kafić u kojem rade osobe koje se trude biti uključene u društvo i zaraditi za život.
User avatar
qlface
Posts: 305
Joined: 04/04/2013 09:38

#367 Re: Restorani u Tuzli

Post by qlface »

Garak wrote: 20/06/2023 16:41
qlface wrote: 20/06/2023 13:03 Kakva je usluga u tom lokalu? Je li ljudi znaju da rade svoj posao uprkos hendikepu?

Pitam jer kada se ovakve situacije pojave ponekad se ispostavi da mušterije nisu baš bile zadovoljne uslugom. Zaboravljanje narudžbi, pogrešne ili nekvalitetno pripremljene narudžbe, nerazumijevanje sitnih intrukcija tipa "sa ledom", neprimjereni komentari i reakcije zbog niske socijalne inteligencije, nespretnost i česta razbijanja posuđa, sve su to stvari koje su takođe mogle da se dese. Ako je nešto od ovog nabrojanog bilo slučaj onda se baš na mogu kriviti ljudi jer biraju da troše novac negdje drugo.
De Gordon Ramsay smiri malo doživljaj. Ne ideš u restoran sa Michelinovom zvjezdicom pa da kritikuješ je li dovoljno zagorila krema u Creme brulee, već da podržiš lokalni kafić u kojem rade osobe koje se trude biti uključene u društvo i zaraditi za život.
Bukvalno nigdje nisam naveo tako snobovski primjer, već moguće scenarije za najobičnije narudžbe. Ali po tvom odgovoru mi je jasno kakvo je stanje i zašto su se ljudi udaljili.
belfy
Posts: 7563
Joined: 06/08/2007 09:00

#368 Re: Restorani u Tuzli

Post by belfy »

...
Post Reply