Restorani u Tuzli

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
sumirprimus
Posts: 81283
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#176 Re: Restorani u Tuzli

Post by sumirprimus »

nemoj tako to su nase kolege,
jerbo samo platu smo daleko od njihove uloge :lol: ovo je na vlastiti racun da ne bude zabune :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21556
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#177 Re: Restorani u Tuzli

Post by MarlboroGold »

Mama Mia kod fontane... slican restoran u Tuzli do sad nisam vidio. Tako nesto nam je trebalo.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66781
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#178 Re: Restorani u Tuzli

Post by plain vanilla »

MarlboroGold wrote:Mama Mia kod fontane... slican restoran u Tuzli do sad nisam vidio. Tako nesto nam je trebalo.
Slazem se, napokon restoran kako treba.
Deset puta bolji od istoimenog u Omegi.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21556
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#179 Re: Restorani u Tuzli

Post by MarlboroGold »

plain vanilla wrote:
MarlboroGold wrote:Mama Mia kod fontane... slican restoran u Tuzli do sad nisam vidio. Tako nesto nam je trebalo.
Slazem se, napokon restoran kako treba.
Deset puta bolji od istoimenog u Omegi.
Baš tako. Usluga je vrhunska i osoblje je najljubaznije koje sam do sad vidio.
Naručiš vino i dobiješ još od njih neke kriške sa raznim paštetama (ne znam kako se zove) dok čekaš glavno jelo... 10/10 sve skupa.
Naravno, skuplje je, ali se isplati nekad otići.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66781
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#180 Re: Restorani u Tuzli

Post by plain vanilla »

MarlboroGold wrote:
plain vanilla wrote: Slazem se, napokon restoran kako treba.
Deset puta bolji od istoimenog u Omegi.
Baš tako. Usluga je vrhunska i osoblje je najljubaznije koje sam do sad vidio.
Naručiš vino i dobiješ još od njih neke kriške sa raznim paštetama (ne znam kako se zove) dok čekaš glavno jelo... 10/10 sve skupa.
Naravno, skuplje je, ali se isplati nekad otići.
Jeste skuplje, ali nije da se inace hranim u restoranima. Lijepo je da ima fino mjesto u centru grada. Plus se smije zapaliti :D
Isto je u onom hotelu na Malinama, usluga, hrana, bas lijepo, ali nije u gradu.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#181 Re: Restorani u Tuzli

Post by Nadzorna_ploca »

President? To nije ni blizu Tuzla. :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 81283
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#182 Re: Restorani u Tuzli

Post by sumirprimus »

Nadzorna_ploca wrote:President? To nije ni blizu Tuzla. :mrgreen:
republjik zivinjic.
mada tamo nema mnogo pitara... :D
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#183 Re: Restorani u Tuzli

Post by Nadzorna_ploca »

sumirprimus wrote:
Nadzorna_ploca wrote:President? To nije ni blizu Tuzla. :mrgreen:
republjik zivinjic.
mada tamo nema mnogo pitara... :D
Grijesis dobro. :wink:
sumirprimus
Posts: 81283
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#184 Re: Restorani u Tuzli

Post by sumirprimus »

kakva greska koji si ti od one trojice? :lol: :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66781
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#185 Re: Restorani u Tuzli

Post by plain vanilla »

Nadzorna_ploca wrote:President? To nije ni blizu Tuzla. :mrgreen:
Pa blize je od Poljica, a i ribnjak smo spominjali na temi
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#186 Re: Restorani u Tuzli

Post by kmirsad »

Nisu baš restorani... al ima klope...
Najdraže mi otiči kod Čarlija ili kod Ismeta Cvrlje... :-D
Volim cve one "čumeze", gdje je opuštena atmosfera...dobro meze i dobra rakija...gdje možeš štipnut konobaricu, a da ti ne razvali šamarčinu... :-D
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#187 Re: Restorani u Tuzli

Post by Heller »

kmirsad wrote:Nisu baš restorani... al ima klope...
Najdraže mi otiči kod Čarlija ili kod Ismeta Cvrlje... :-D
Volim cve one "čumeze", gdje je opuštena atmosfera...dobro meze i dobra rakija...gdje možeš štipnut konobaricu, a da ti ne razvali šamarčinu... :-D
A kod Oke
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#188 Re: Restorani u Tuzli

Post by kmirsad »

Heller wrote:
kmirsad wrote:Nisu baš restorani... al ima klope...
Najdraže mi otiči kod Čarlija ili kod Ismeta Cvrlje... :-D
Volim cve one "čumeze", gdje je opuštena atmosfera...dobro meze i dobra rakija...gdje možeš štipnut konobaricu, a da ti ne razvali šamarčinu... :-D
A kod Oke
Hm... dobro me podsjeti... moram auto naučiti da me ponakad i njemu odveze... :-D :-)
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#189 Re: Restorani u Tuzli

Post by Heller »

kmirsad wrote:
Heller wrote:
kmirsad wrote:Nisu baš restorani... al ima klope...
Najdraže mi otiči kod Čarlija ili kod Ismeta Cvrlje... :-D
Volim cve one "čumeze", gdje je opuštena atmosfera...dobro meze i dobra rakija...gdje možeš štipnut konobaricu, a da ti ne razvali šamarčinu... :-D
A kod Oke
Hm... dobro me podsjeti... moram auto naučiti da me ponakad i njemu odveze... :-D :-)
Kad god pogledam ispred mečke, audiji, bmwi, ništa labavo :mrgreen:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#190 Re: Restorani u Tuzli

Post by kmirsad »

Heller wrote:
kmirsad wrote: Volim cve one "čumeze", gdje je opuštena atmosfera...dobro meze i dobra rakija...gdje možeš štipnut konobaricu, a da ti ne razvali šamarčinu... :-D
A kod Oke
Hm... dobro me podsjeti... moram auto naučiti da me ponakad i njemu odveze... :-D :-)[/quote]
Kad god pogledam ispred mečke, audiji, bmwi, ništa labavo :mrgreen:[/quote]Umrli bi od smijeha da vide mog "lamborđinija"... :lol: :lol: :lol:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#191 Re: Restorani u Tuzli

Post by salik79 »

kmirsad wrote:Nisu baš restorani... al ima klope...
Najdraže mi otiči kod Čarlija ili kod Ismeta Cvrlje... :-D
Volim cve one "čumeze", gdje je opuštena atmosfera...dobro meze i dobra rakija...gdje možeš štipnut konobaricu, a da ti ne razvali šamarčinu... :-D
To ti "stip'o" Snjeguljicu, Tita ti?! :run: :skoljka:

Cisto sumnjam :D


Btw, je l' jos uvijek radi tamo?
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#192 Re: Restorani u Tuzli

Post by kmirsad »

salik79 wrote:
kmirsad wrote:Nisu baš restorani... al ima klope...
Najdraže mi otiči kod Čarlija ili kod Ismeta Cvrlje... :-D
Volim cve one "čumeze", gdje je opuštena atmosfera...dobro meze i dobra rakija...gdje možeš štipnut konobaricu, a da ti ne razvali šamarčinu... :-D
To ti "stip'o" Snjeguljicu, Tita ti?! :run: :skoljka:

Cisto sumnjam :D


Btw, je l' jos uvijek radi tamo?
Ma nisam, zajebavam se...metafora...i slabo ti ja njima znam imena... znam im imena samo dok sjedim i pijem... sutra već zaboravim...cura kako ono tebi bi ime... de nam metni bokalić, odnesi tam Draganu pivu... i... imal šta za umočit...jebo te biber meso... imal škembića, paća... :lol:
Ko će ih više upratit, prolaze i dolaze... ko na traci...samo mi isti... već godinama... :lol:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#193 Re: Restorani u Tuzli

Post by salik79 »

kmirsad wrote:
salik79 wrote:
kmirsad wrote:Nisu baš restorani... al ima klope...
Najdraže mi otiči kod Čarlija ili kod Ismeta Cvrlje... :-D
Volim cve one "čumeze", gdje je opuštena atmosfera...dobro meze i dobra rakija...gdje možeš štipnut konobaricu, a da ti ne razvali šamarčinu... :-D
To ti "stip'o" Snjeguljicu, Tita ti?! :run: :skoljka:

Cisto sumnjam :D


Btw, je l' jos uvijek radi tamo?
Ma nisam, zajebavam se...metafora...i slabo ti ja njima znam imena... znam im imena samo dok sjedim i pijem... sutra već zaboravim...cura kako ono tebi bi ime... de nam metni bokalić, odnesi tam Draganu pivu... i... imal šta za umočit...jebo te biber meso... imal škembića, paća... :lol:
Ko će ih više upratit, prolaze i dolaze... ko na traci...samo mi isti... već godinama... :lol:
Snjeguljica je bila aktualna 90-tih, nije bas bila "cura", 100 kg zive vage..... :D
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#194 Re: Restorani u Tuzli

Post by kmirsad »

Ejh... davno to bilo... Tad nisam zalazio po čumezima i pio rakiju... kafiči, štok. kiki riki...
A tu... da štipneš... trebale vodoinstalaterske papagajke... :lol:
sumirprimus
Posts: 81283
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#195 Re: Restorani u Tuzli

Post by sumirprimus »

ko nije bio kod čvaketa ne zna sta je kucna atmosfera :D
il ona na pasabunaru kako se zove :lol: :lol: tu sam jednom bio :skoljka: :run:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#196 Re: Restorani u Tuzli

Post by kmirsad »

Ne znam za tog čvaketa... gdje je to... :-D
A taj čumez na Paša bunaru... tu sam zalazio... to ti je klupska kafana... nekog fudbalskog kluba... nemam pojma kojeg, možda klub i ne postoji :lol: ... mislim da niko od "klijentele" i ne zna... :lol: vodi je jedna žena... dobro meze, dobra rakija, dobro društvo... uglavnom... "Posljadnja šansa", kad se sve zatvori, tu se napuni... :lol:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#197 Re: Restorani u Tuzli

Post by Maraschino »

kmirsad wrote:Ejh... davno to bilo... Tad nisam zalazio po čumezima i pio rakiju... kafiči, štok. kiki riki...
A tu... da štipneš... trebale vodoinstalaterske papagajke... :lol:
Dje Bahre sad zalazi? Kod Bore ili? :D
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#198 Re: Restorani u Tuzli

Post by kmirsad »

Maraschino wrote:
kmirsad wrote:Ejh... davno to bilo... Tad nisam zalazio po čumezima i pio rakiju... kafiči, štok. kiki riki...
A tu... da štipneš... trebale vodoinstalaterske papagajke... :lol:
Dje Bahre sad zalazi? Kod Bore ili? :D
Ne znam likeru... ja sam inače jako smanjio izlaske po bircuzima...niti mogu više puno popiti, niti jesti... brzo me i hvata piče... nisam više baždaren ko nekada na litru... sad to ide dec dva i magla... a ne pamtim kad sam prešao ulicu od Cvrlje i prešao kod Bore... Ispuho sam ti ja i ispucao svoje kafanske metke... :lol: :lol: :lol:
E sinoč sam zaglavio... kod Čarlija... dobra gida... gitara , pjesma... cuga... meza...najveselija konobarica koju sam sreo... poslije Mare iz Vrtića i stare Slobode...pjeva ko slavuj... :-D Pita me sinoć štaš mirso za meze... rekoh ,imaš li šta za umočit... veli imam... i ufati se za nju... znaš več za šta... i crče od smijeha... :lol: :lol: :lol:
A ja, juče mi je bio jedan jako sretan dan, velika privatna radost... častio sam cijelu kafanu... i jutros se nekako osječam ...svečano...i kokuz... :-D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#199 Re: Restorani u Tuzli

Post by Maraschino »

kmirsad wrote:
Ne znam likeru... ja sam inače jako smanjio izlaske po bircuzima...niti mogu više puno popiti, niti jesti... brzo me i hvata piče... nisam više baždaren ko nekada na litru... sad to ide dec dva i magla... a ne pamtim kad sam prešao ulicu od Cvrlje i prešao kod Bore... Ispuho sam ti ja i ispucao svoje kafanske metke... :lol: :lol: :lol:
E sinoč sam zaglavio... kod Čarlija... dobra gida... gitara , pjesma... cuga... meza...najveselija konobarica koju sam sreo... poslije Mare iz Vrtića i stare Slobode...pjeva ko slavuj... :-D Pita me sinoć štaš mirso za meze... rekoh ,imaš li šta za umočit... veli imam... i ufati se za nju... znaš več za šta... i crče od smijeha... :lol: :lol: :lol:
A ja, juče mi je bio jedan jako sretan dan, velika privatna radost... častio sam cijelu kafanu... i jutros se nekako osječam ...svečano...i kokuz... :-D
Ziv ti nama i uvijek veseo bio. :thumbup:

Skoro bilo neko sijelo kod mene i dodje meni stari vatrogasac(znas koji). Sta's popiti T..ki i pocnem ja nabrajati. Kaze on meni nemas ti rakije koja meni pase. Ma kako nemam kad je iz Janjara sljiva ma dobra ko dusa. Veli on ja samo pijem rakiju secerusu, :lol: Sta bolan da se ubijes. Posto ne mogu vise puno da popijem i brzo me hvata(k'o kmirsu) meni je doktor rekao da mi rakija brzo pojede secer i da trebam piti secerusu.
Prijatelju moj, nisi ti dobro razumio doktora, pi ti dobru sljivu ali uzmi i kolac pojedi...nisam ga mogao ubijediti i ode na Stock. :-)

Znaci da ste pretrcali maraton i sada mozete ulicne trke. Niste se cuvali za ove dane. :D
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#200 Re: Restorani u Tuzli

Post by seln »

Kakav je ono papak od kelnera u "Veneziani", za ne povjerovati.
Totalno nezainteresovan, sanse da dobijes nesto pogreno 50:50, glavna rijec mu "nema".
Post Reply