Republika Turska

Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#27151 Re: Republika Turska

Post by Capljina74 »

Mojne, ljudino, više o tom zadovoljstvu...

Glupo je, jarane... Lik je naredio da ubiju covjeka.
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#27152 Re: Republika Turska

Post by @mba »

Turska je jasno kazala da neće prihvatiti planove i mape koji bi je zatvorili na obale Antalije, poručio je turski predsjednik Erdogan


Predsjednik Republike Turske Recep Tayyip Erdogan izjavio je da je nemoguće da zemlja poput Turske, koja ima najdužu obali na Mediteranu, pasivno sa tribina posmatra dešavanja u toj regiji, javlja Anadolu Agency (AA).

Erdogan se video porukom obratio učesnicima Radionice o istočnom Mediteranu koju su organizirali Vijeće međunarodnih univerziteta i Mediteranski univerzitete u Antaliji.

“Turska je jasno kazala da neće prihvatiti planove i mape koji bi je zatvorili na obale Antalije“, kazao j Erdogan.

Turski predsjednik Erdogan je poručio da Turska nema aspiracije prema tuđim pravima, ali da čvrsto stoji nasuprot piratskih mentaliteta koji pokušavaju oduzeti prava koja pripadaju Turskoj.

“Naša zemlja po pitanju istočnog Mediterana nikada nije zagovarala tenzije, već mir, saradnju, pravdu i racionalna rješenja“, poručio je Erdogan.

Erdogan je također kazao da je i dalje aktivna ponuda Turske o organiziranju konferencije o istočnom Mediteranu na kojoj bi učestvovali svi relevantni akteri, uključujući i kiparske Turske.

“Uvjereni smo da se problemi na Mediteranu ne mogu rješavati isključivanjem bilo koga, već okupljanjem za stolom svih regionalnih aktera“, kazao je Erdogan.

Erdogan na radionici o istočnom Mediteranu također poručio da se Evropska unija što prije mora izvući iz strateškog sljepila u koje je upala.




User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#27153 Re: Republika Turska

Post by Nespin »

8-)
Last edited by Nespin on 13/02/2022 20:11, edited 1 time in total.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#27154 Re: Republika Turska

Post by Kikibombona »

Nespin wrote: 07/12/2020 15:36
Kikibombona wrote: 07/12/2020 13:50 Porodica Hasokdzija je zadovoljna sto je 8 ljudi zestoko kaznjeno za zlocin koji su pocinili. To mi bolje znamo od njegove porodice?
Bolesni čovječe koji likuješ nad terorističkim aktima, ubijanjima i kasapljenjima ljudi, koji onanišeš nad likovima i djelima najgorih svjetskih uzurpatora, diktatora, zlotvora, ukratko najgore ljudske mrake, poštedi nas svojih opsesivno-kompulsivnih mentalnih proljeva mržnje i zlobe... živ bio.
Mnogo si bahat i drzak preko interneta. Iz iskustva znam da se u takvim slučajevima radi o iskompleksiranim rugobama, slabašnim muskarcima kojima je internet jedina prilika da iskazu malo muskosti. Al' hajde...

...

Ja pozdravljam efikasno hapsenje 8 zlikovaca koji su odgovorni za ubistvo Hasokdzija. Osudjeni su na teske kazne, pet smrtnih presuda i tri dugogodišnje kazne zatvora.

Porodica stradalog novinara je zadovoljna presudom. I to je na kraju jedino vazno. Potpuno je nebitno sta o tome misle katarski teroristi ili nekakvi debili kojima je mozak otrovan teorijama zavjere.
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#27155 Re: Republika Turska

Post by @mba »

nije on stradao on je mucki ubijen u ambasadi porodice al saud, nije isto strafati i biti ubijen na nacin da te zivog sijecu na komade, direktno naradjeno od porodice al-saud!
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#27156 Re: Republika Turska

Post by MUNAFIK »

@mba wrote: 07/12/2020 17:52 nije on stradao on je mucki ubijen u ambasadi porodice al saud, nije isto strafati i biti ubijen na nacin da te zivog sijecu na komade, direktno naradjeno od porodice al-saud!
hmogu...hej oni Saudi su kaznili 8 ljudi i porodica je zadovoljna... Anto što ti ljudi možda i nemaju nikakve veze sa tim, to nije ni bitno :D
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#27157 Re: Republika Turska

Post by muhafuca »

Turci se zadali razgranicavat na moru

ovo dole je (ugrubo) planirana ponuda sa kojom e zele razgraniciti sa Izraelom

Grka i Kiprana nigdje nii na mapi :D

bice interesantno

Image

ko ima vremena za citat - dobar je clanak cjeli

Code: Select all

https://dayan.org/content/israel-turkeys-neighbor-across-sea-delimitation-maritime-jurisdiction-areas-between-turkey
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#27158 Re: Republika Turska

Post by Nespin »

8-)
Last edited by Nespin on 13/02/2022 20:11, edited 1 time in total.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#27159 Re: Republika Turska

Post by Kikibombona »

Nespin wrote: 07/12/2020 23:20Nevinog čovjeka su iskomadali, iskasapili i bacili u smeće. Prestani sa odvratnom propagandom i pokaži malo poštovanja.
Jesu. I zato su osudjeni. Mislio sam da je osudjeno 8, ali je zapravo osudjeno 11 zlocinaca.

Pet zlocinaca je osudjeno na smrtnu kaznu, ali je porodica Dzamala Hasokdzija odlucila da ih pomiluje u mjesecu Ramazanu. Naime, porodica prema saudijskom zakonu ima pravo preinačiti smrtnu kaznu u kaznu dozivotnog zatvora.

Zlocinci su takodje obavezni isplatiti odštetu porodici stradalog.

...

Mnogi su nazalost potpali pod propagandu Katara i Turske koji monstruozno ubistvo pokusavaju politicki instrumentalizovati i pripisati saudijskom drzavnom vrhu. Ubistvo novinara su vidjeli kao savrsenu priliku za politicko djelovanje.

...

Sinovi Hasokdzija, njegova porodica, su pozdravili reakciju saudijskog pravosudnog sistema. I to je jedino vazno za ovu pricu.

Ne moze jedan Nespin ili slicna pojava imati vecu tezinu za ovaj slucaj od porodice ubijenog novinara. To je nevidjena bahatost.

...

Salah Khashoggi: I will not accept exploitation of my father’s case by enemies
Salah Khashoggi, son of murdered Saudi journalist Jamal Khashoggi, said on Monday that he will not accept the exploitation of his father’s case by his country’s “opponents and its enemies.”

“A year has passed since the departure of my beloved father. During that time, my country’s opponents and its enemies east and west sought to exploit his case, may he rest in peace, to harm my country and leadership,” tweeted Salah Khashoggi.

“My father has never in his life accepted any offense to them or any attempt to harm them. And I will not accept that his memory and case be exploited to achieve that after his passing.”

“I repeat what I have said in the past, I have absolute confidence in the Kingdom’s judiciary, in its ability to retrieve justice from the perpetrators of this heinous crime. And I will be as Jamal Khashoggi was, loyal to God, then to my country and its leadership,” said Salah.


In an interview with CBS “60 Minutes” that aired on Sunday, Saudi Crown Prince Mohammed bin Salman described the murder of Jamal Khashoggi as “a heinous crime.”

Last April, Salah Khashoggi said in a statement published on his Twitter account, that there was no third party authorized to speak on behalf of the Khashoggi family.
https://english.alarabiya.net/en/News/g ... leadership

Hijene iz Katara i njihovi mentori iz Ankare koriste tragediju jedne porodice da se obracunaju sa jednom drzavom. Porodica Hasokdzija se zestoko suprostavlja GAMADI koja njihovu tragediju koristi za politicke ciljeve.

...

Je li neko do te mjere GLUP da ne razumije ovu poruku sina Hasokdzija?
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5951
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#27160 Re: Republika Turska

Post by studiorum_tuzlaensis »

kako bi volio vidjeti kako izgleda uživo luđak poput ove kikibombone... koji je to fizički profil bolesnika koji hodi među nama, a po kome je pravda za Hashoggi-jevu porodicu ispunjena smrtnom kaznom nekih nebitnih likova (pitanje je ko će biti smaknut iza zavjese) i 20 godina zatvora?

Znam da je demokratija i da svi imamo pravo na mišljenje i stav, ali ne trebamo biti retardirani u tome, jer ovdje čitaju i mlađe osobe čija razmišljanja se tek razvijaju, a ne želimo da idu u tom pravcu - bezosjećajnih morona.

Srami se klocu jedan.
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#27161 Re: Republika Turska

Post by Nespin »

8-)
Last edited by Nespin on 13/02/2022 20:12, edited 1 time in total.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#27162 Re: Republika Turska

Post by Kikibombona »

studiorum_tuzlaensis wrote: 08/12/2020 00:32 kako bi volio vidjeti kako izgleda uživo luđak poput ove kikibombone... koji je to fizički profil bolesnika koji hodi među nama, a po kome je pravda za Hashoggi-jevu porodicu ispunjena smrtnom kaznom nekih nebitnih likova (pitanje je ko će biti smaknut iza zavjese) i 20 godina zatvora?

Znam da je demokratija i da svi imamo pravo na mišljenje i stav, ali ne trebamo biti retardirani u tome, jer ovdje čitaju i mlađe osobe čija razmišljanja se tek razvijaju, a ne želimo da idu u tom pravcu - bezosjećajnih morona.

Srami se klocu jedan.
I sta bi da me vidis, svega ti? Vec je par sugradjana izrazilo istu zelju, pa kada sam rekao da se mozemo naci u roku sat vremena, zabili bi rep u supak. I inace, kada stanes pred lajavca i kazes, aj sad reci sto imas, uvijek slijedi kurvanjski osmijeh i hinjsko povlacenje. Covjek koji drzi do sebe nece nikad dici ruku na lajavca, osim eventualno simboličan sut u guzicu ako je bas bezobrazan. Blizim se cetrdesetoj a jos uvijek nisam vidio lajavca sa mudima. Uvijek ista sorta ljudi, bez hrabrosti za ikakvu ozbiljniju akciju.

I vidi molim te klosarske terminologije 'klocu' :lol:

Jadno.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#27163 Re: Republika Turska

Post by Kikibombona »

Nespin wrote: 08/12/2020 01:13 Pa mislim ne znam zašto je čovjeku toliko teško za skontati: ako i jesu, osuđeni su nebitni likovi, puki izvršioci koji ne bi prstom mrdnuli bez direktne naredbe sa vrha... Suđenje je bilo zatvoreno za javnost i zapravo je obična dimna bomba, pokušaj sapiranja krvavog obraza monstruma koji vlada Saudijskom Arabijom, a na kojeg Kiki očito redovno baca drkicu, jerbo se suprotstavlja njemu mrskim Turcima / Dahijama, kome već...
Znas li engleski?
Ako je potrebno prevest cu.

Salah Khashoggi: I will not accept exploitation of my father’s case by enemies
Salah Khashoggi, son of murdered Saudi journalist Jamal Khashoggi, said on Monday that he will not accept the exploitation of his father’s case by his country’s “opponents and its enemies.”

“A year has passed since the departure of my beloved father. During that time, my country’s opponents and its enemies east and west sought to exploit his case, may he rest in peace, to harm my country and leadership,” tweeted Salah Khashoggi.

“My father has never in his life accepted any offense to them or any attempt to harm them. And I will not accept that his memory and case be exploited to achieve that after his passing.”

“I repeat what I have said in the past, I have absolute confidence in the Kingdom’s judiciary, in its ability to retrieve justice from the perpetrators of this heinous crime. And I will be as Jamal Khashoggi was, loyal to God, then to my country and its leadership,” said Salah.


In an interview with CBS “60 Minutes” that aired on Sunday, Saudi Crown Prince Mohammed bin Salman described the murder of Jamal Khashoggi as “a heinous crime.”

Last April, Salah Khashoggi said in a statement published on his Twitter account, that there was no third party authorized to speak on behalf of the Khashoggi family.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#27164 Re: Republika Turska

Post by 90minut »

Kikibombona wrote: 07/12/2020 16:17
Nespin wrote: 07/12/2020 15:36
Kikibombona wrote: 07/12/2020 13:50 Porodica Hasokdzija je zadovoljna sto je 8 ljudi zestoko kaznjeno za zlocin koji su pocinili. To mi bolje znamo od njegove porodice?
Bolesni čovječe koji likuješ nad terorističkim aktima, ubijanjima i kasapljenjima ljudi, koji onanišeš nad likovima i djelima najgorih svjetskih uzurpatora, diktatora, zlotvora, ukratko najgore ljudske mrake, poštedi nas svojih opsesivno-kompulsivnih mentalnih proljeva mržnje i zlobe... živ bio.
Mnogo si bahat i drzak preko interneta. Iz iskustva znam da se u takvim slučajevima radi o iskompleksiranim rugobama, slabašnim muskarcima kojima je internet jedina prilika da iskazu malo muskosti. Al' hajde...

...

Ja pozdravljam efikasno hapsenje 8 zlikovaca koji su odgovorni za ubistvo Hasokdzija. Osudjeni su na teske kazne, pet smrtnih presuda i tri dugogodišnje kazne zatvora.

Porodica stradalog novinara je zadovoljna presudom. I to je na kraju jedino vazno. Potpuno je nebitno sta o tome misle katarski teroristi ili nekakvi debili kojima je mozak otrovan teorijama zavjere.
Hahahah Kiki je potpuno odlijepio poceo je i vrijeđati nakon Nagorna i brisanja PKK terorista.

Evo ti Kiki serija gledaj i smiri se u njoj pobjeđuju kurdi! :-D

Image

Francuz se bori na njihovoj strani pa brate ordiniraces kad pogledas! :mrgreen:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#27165 Re: Republika Turska

Post by Kikibombona »

90minut wrote: 08/12/2020 01:25Hahahah Kiki je potpuno odlijepio poceo je i vrijeđati nakon Nagorna i brisanja PKK terorista.
Nikad nikog nisam prvi prozvao. Bas nikad. Samo uzvratim komentar nekome koje je bas bezobrazan, iako uglavnom ignorisem. Al' haj, to je internet...

...

Pa ja sam vazda na strani potlacenih, Kurda, Rohinja, Ujgura, Jezida, Palestinaca, Cecena itd. A neko je takav da se veseli kada silna armada gazi po slabijem protivniku. Sve zavisi od karaktera.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5951
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#27166 Re: Republika Turska

Post by studiorum_tuzlaensis »

Kikibombona wrote: 08/12/2020 01:18
studiorum_tuzlaensis wrote: 08/12/2020 00:32 kako bi volio vidjeti kako izgleda uživo luđak poput ove kikibombone... koji je to fizički profil bolesnika koji hodi među nama, a po kome je pravda za Hashoggi-jevu porodicu ispunjena smrtnom kaznom nekih nebitnih likova (pitanje je ko će biti smaknut iza zavjese) i 20 godina zatvora?

Znam da je demokratija i da svi imamo pravo na mišljenje i stav, ali ne trebamo biti retardirani u tome, jer ovdje čitaju i mlađe osobe čija razmišljanja se tek razvijaju, a ne želimo da idu u tom pravcu - bezosjećajnih morona.

Srami se klocu jedan.
I sta bi da me vidis, svega ti? Vec je par sugradjana izrazilo istu zelju, pa kada sam rekao da se mozemo naci u roku sat vremena, zabili bi rep u supak. I inace, kada stanes pred lajavca i kazes, aj sad reci sto imas, uvijek slijedi kurvanjski osmijeh i hinjsko povlacenje. Covjek koji drzi do sebe nece nikad dici ruku na lajavca, osim eventualno simboličan sut u guzicu ako je bas bezobrazan. Blizim se cetrdesetoj a jos uvijek nisam vidio lajavca sa mudima. Uvijek ista sorta ljudi, bez hrabrosti za ikakvu ozbiljniju akciju.

I vidi molim te klosarske terminologije 'klocu' :lol:

Jadno.
Bližim se i ja četrdesetoj, kakve to veze sad ima, to ti pogotovo ne ide u prilog sa takvom pričom. Lajavac? Zašto misliš da želim da se tučem sa tobom? Tvoj spomen toga, upravo govori puno više o tebi, da nisi ni svjestan. Tebi treba stručna pomoć brate (savjet, ne uvreda), a jednostavno sam pokazao interesovanje za tvoj fizički profil van svijeta tastature jer alter-ego često vara, a radim sa raznim profilima ljudi? Evo ja ti nisam sugrađanin, ali nudim se za sve ostalo na pm, pa i taj šut u guzicu makar da pokušaš :wink: .

Slučajno sam naletio na tvoj post o ubijenom novinaru (već si mi par godina na foe, jer odavno dominiraš ovakvim glupostima na temama tipa Sirija i sl., i vjeruj da mi nisi interesantan) al morao sam reagovati čisto da neko ne pomisli da si upravu, a očigledno je da si malo otišo.

Sad slobodno nastavi.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#27167 Re: Republika Turska

Post by Kikibombona »

studiorum_tuzlaensis wrote: 08/12/2020 01:41Bližim se i ja četrdesetoj, kakve to veze sad ima, to ti pogotovo ne ide u prilog sa takvom pričom. Lajavac? Zašto misliš da želim da se tučem sa tobom? Tebi treba stručna pomoć brate, jednostavno sam pokazao interesovanje za tvoj fizički profil van svijeta tastature jer alter-ego često vara, a radim sa raznim profilima ljudi? Evo ja ti nisam sugrađanin, ali nudim se za sve ostalo na pm, pa i taj šut u guzicu makar da pokušaš :wink: .

Slučajno sam naletio na tvoj post o ubijenom novinaru (već si mi par godina na foe, jer odavno dominiraš ovakvim glupostima na temama tipa Sirija i sl., i vjeruj da mi nisi interesantan) al morao sam reagovati čisto da neko ne pomisli da si upravu, a očigledno je da si malo otišo.

Sad slobodno nastavi.
Na osnovu dugogodišnjeg iskustva ZNAM da lajavac koji vrijedja nema muda. To je pravilo. Ti meni ovo ne bi rekao u lice sto jesi preko interneta. I tu se ne radi o snazi i vjestini vec hrabrosti. Pokazujes manire kukavice i hinje napadima preko interneta. Vec si o sebi sve rekao.

A to sa pp, nemoj hljeba ti. Znas i sam da nisi za to sposoban.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#27168 Re: Republika Turska

Post by 90minut »

Kikibombona wrote: 08/12/2020 01:38
90minut wrote: 08/12/2020 01:25Hahahah Kiki je potpuno odlijepio poceo je i vrijeđati nakon Nagorna i brisanja PKK terorista.
Nikad nikog nisam prvi prozvao. Bas nikad. Samo uzvratim komentar nekome koje je bas bezobrazan, iako uglavnom ignorisem. Al' haj, to je internet...

...

Pa ja sam vazda na strani potlacenih, Kurda, Rohinja, Ujgura, Jezida, Palestinaca, Cecena itd. A neko je takav da se veseli kada silna armada gazi po slabijem protivniku. Sve zavisi od karaktera.
Otkrio si karte trebao si izignorisati. :D
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#27169 Re: Republika Turska

Post by The 51st State »

U pauzi opservacija memtalnih bolesti da podijelim lijepu vijest na sabahu, novo futuristicko oruzje predstavljeno.


The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#27170 Re: Republika Turska

Post by The 51st State »

Mako se kesovine zaradilo u novembru, ostaje misterija kako jer eto propadaju

https://www.hurriyetdailynews.com/amp/t ... ssion=true
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#27171 Re: Republika Turska

Post by Capljina74 »

Ja mislim da je Kiki jači!

:kiss:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#27172 Re: Republika Turska

Post by Kikibombona »

A mozes misliti sljedece, ko je ovdje mentalni bolesnik!??

Kiki

- uzori drzave Skandinavije i Beneluksa
- ima lose misljenje o drzavama Juzne Amerike, Afrike i Azije (sa izuzecima Japana i Juzne Koreje)
- podrzava demokratizaciju i liberalizaciju drzava JA, Afrike i Azije
- osudjuje sadističko ubistvo Hasokdzija i progon SVIH novinara
- podrzava stavove porodice Hasokdzija

Turkofili

- uzori Turska i slicne nedemokratske drzave
- podrzavaju despotsku drzavu koja je na samom dnu liste kada su u pitanju medijske slobode (puni zatvori novinara)
- ignorisali su moje objave na zlocine nad novinarima poput Zehre Dogan i mnogih drugih, tamnicenje politickih oponenata
- ignorisu stavove porodice Hasokdzi, te potpuno preuzimaju politicki narativ Turske i Katara

...

I pazi sad paradoksa, ja sam bolestan jer dijelim isto misljenje kao porodica Hasokdzija, a nisu bolesni oni koji dijele stav Katara koji je ljut na vlasti Saudijske Arabije. Sutra ako padne dogovor izmedju Saudije i Katara, al-Lazira ce predložiti Muhameda bin Selmana za Nobelovu nagradu.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#27173 Re: Republika Turska

Post by Kikibombona »

Ova zena je radi ove slike je zatvorena u turski logor/zatvor

Image

Zamislite da neki novinar u Americi, ili bilo gdje drugo, zavrsi u zatvoru radi kritike na račun americkog rata u Iraku?

Turska je drzava koja je na samom vrhu liste progona novinara. Stotine novinara je u turskom zatvorima.

I onda se nadje turkofil kojem je lafo zao novinara. Licemjerno i pateticno.
Aida_Beba
Posts: 536
Joined: 24/11/2020 02:27

#27174 Re: Republika Turska

Post by Aida_Beba »

Kikibombona wrote: 08/12/2020 17:34 Ova zena je radi ove slike je zatvorena u turski logor/zatvor

Image

Zamislite da neki novinar u Americi, ili bilo gdje drugo, zavrsi u zatvoru radi kritike na račun americkog rata u Iraku?

Turska je drzava koja je na samom vrhu liste progona novinara. Stotine novinara je u turskom zatvorima.

I onda se nadje turkofil kojem je lafo zao novinara. Licemjerno i pateticno.
Turska je fašistička država sa ludim diktatorom koji je umislio da je novi sultan

Samo u Turskoj je moguće da drzava - policija odbije obezbjeđivati novinara prilikom odlaska na sud, novinaru kojem pristalice diktatora prijete ubistvom i smaknućem, i onda se desi da ga luđak i psihopata napadne ispred suda



Da ne spominjem 173 novinara koji su trenutno u Turskim zatvorima ili novinarku Ebru Timtik koja je umrla u zatvoru pa joj porodici nisu dozvolili da prisustvuje njenoj sahrani

https://english.alarabiya.net/en/News/m ... -days.html
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#27175 Re: Republika Turska

Post by The 51st State »

Salonske suze su pregoleme, dok na zapadu nikad nijednog novinara nisu zatvorili :lol: i ovako milion situacija. Turka je bastion dostojanstva i slobode i solidno pruza otor idiotskim i licemjernim narativima sa zapada. Domaci kamuflirani fasisti i ljubitelji istih mogu samo da naricu nad evidentim usponom turske prema globalnoj sili.

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... UODhJCCaoA
Last edited by The 51st State on 08/12/2020 18:11, edited 1 time in total.
Post Reply