Republika Turska

Post Reply
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#16051 Re: Republika Turska

Post by salik79 »

Kikibombona wrote:
salik79 wrote:
arzuhal wrote:Bio sam poprilično ravnodušan na zbivanja na tursko-holandskoj relaciji, ali kada sam pročitao onu odvratnu, degutantnu, bijednu, munafičku izjavu turskog novinara Hališčelika, dopisnika TRT-a iz Amerike...

"Sve vreme smo mislili da se Srebrenice nije desila namerno. Sada je jasno da su Holanđani želeli da očiste Evropu od muslimana"

...podržavam Holandiju u ovom slučaju zabrane dolazaka turskim političarima na skupove podrški i okupljanja u Holandiji. SAMO zbog ove izjave (makar ona ne bila izrečena od strane nekog turskog zvaničnika nego novinara). A baška što sam skont'o, i to prema riječima muslimana, gradonačelnika Roterdama, da su pofino lagali po pitanju prijava svojih skupova, organizacije, itd. pa svaljivali na holandske vlasti.

Hasan Nuhanović je to lijepo složio, i kao Bosanac i kao Bošnjak i kao musliman i kao žrtva genocida, potpisujem.


http://ba.n1info.com/a142801/Kolumne/Tu ... enici.html
Na isti nacin je od ovakvih stavljan znak jednakosti izmedju Srebrenice i Haleba, odnosno izmedju boraca ARBiH i Nusre&Co (tj. Al-Kaide), s jedne, i SAA i cetnika sa druge strane, a sve to u dnevno-poloticke svrhe. Kako kod nas, tako i sirom "slobodarskog" svijeta.
Obicne manipulacije i lazi. Poredjenje Alepa sa Srebrenicom je bila uvreda za zdrav razum. Ne postoji dokaz da je sirijski rezim strijeljao ijednog civila nakon sto je oslobodio Alep. O pokolju i genocidu da ne govorimo.

Sada se opet koristi Srebrenica za politicke agende.

Ova igrarija izmedju Turske i Holandije je pokrenuta radi referenduma u Turskoj i izbora u Holandiji. Jacaju pozicije i jedni i drugi. U to, Evropa je uzela na zub Tursku radi njihovog priblizavanja Rusiji.
Upravo!A Srebrenica, po potrebi, dobro dodje. Kao, uostalom, i nasim politicarima.
Image
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#16052 Re: Republika Turska

Post by Kikibombona »

salik79 wrote:
Upravo!A Srebrenica, po potrebi, dobro dodje. Kao, uostalom, i nasim politicarima.
Image
Nazalost. Ti ljudi nikome nisu vazni. Prevareni su i izdani, kako u ratu - tako u miru. Srebrenica se trebala izgraditi da bude najljepsi i najprosperitetniji gradic u BiH. Umjesto toga, bagra je pokrala sve sto se ukrasti moglo.

A sada 'sultan muslimana', kojem bi se mnogi Bosnjaci naguzili da im uvali do jaja, amnestira cetnike od genocida u Srebrenici i zlocin pripisuje Holandjanima (koji snose dio krivice, kao i ostatak 'MZ') da bi ubrao poneki prljavi poencic. Smrdo!
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#16053 Re: Republika Turska

Post by Kikibombona »

Image

Image

Pomracenje uma...
User avatar
sargon
Posts: 824
Joined: 26/11/2011 03:47
Location: Niodaklevci

#16054 Re: Republika Turska

Post by sargon »

Koji je to smrad :evil:
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#16055 Re: Republika Turska

Post by prog321 »

S kojim pravom ti nekoga zoves smradom ?? :-?
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#16056 Re: Republika Turska

Post by salik79 »

Kikibombona wrote:Image

Image

Pomracenje uma...
Mediji i propanda su cudo...Masa njih je bila tu zato sto je to "in" (medijski navikano), dio indoktriniran, a ostatak p(l)acenici kao onaj "Zlatni ljiljan" Redzic, sto je drzao govor na tom skupu...

A svi skupa, pored tolike tehnike i propagandnog iskustva, do danas ne uspjese smontirati niti 3 sekunde tog "genocida", u vaktu u kojem mala Banana sa svojom S7 Edge, svakodnevno twitta sta je taj dan rucala u "opkoljenom" Halebu...
sandromen
Posts: 196
Joined: 12/07/2015 14:49

#16057 Re: Republika Turska

Post by sandromen »

sunceKOtepsija wrote:Image
Turčin u Bosni zove nas pogrdno Bošnjama. I nikome ništa, to je normalno. Jesmo vala kukavna raja. :(
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#16058 Re: Republika Turska

Post by Kikibombona »

prog321 wrote:S kojim pravom ti nekoga zoves smradom ?? :-?
:lol: :lol: :lol: :lol:

Je l' se salis?

Pa ovo je kompliment u odnosu na ono sto govorim o domacim politicarima. O Erdoganu nikada nisam govorio tako ruzno, ni priblizno. Od njega su mi sto puta gori ovi sto karaju moj narod.

Za Ratka Mladica sam davno rekao da je vreca govana koju bi nakon smrti bacio u septicku jamu da pociva u miru. Teske rijeci!?? Za zlocinca i fasistu Erdogana sam rekao da je 'smrad'. I to je zaista najteza rijec koju sam do sada upotrijebio, zasluzuje mnogo goru. :-)

Nego, to te boli vrijedjanje poslan..., ovaj, sult, Erdogana!?? Da sam u Turskoj vjerovatno bih za ovo odgulio 5 godina. :-)

Ne bih se mijenjao sa Turcima za drzavu nema te pare. A sa Holandjanima, vrlo rado. Cini mi se da si i ti na mrskom zapadu! :izet: :D
Turkish president Recep Tayyip Erdoğan: "we know the Dutch character from how they massacred 8000 people in Srebrenica."
Fujjj!
User avatar
sargon
Posts: 824
Joined: 26/11/2011 03:47
Location: Niodaklevci

#16059 Re: Republika Turska

Post by sargon »

prog321 wrote:S kojim pravom ti nekoga zoves smradom ?? :-?
Onoga ko genocid počinjen nad mojim narodom koristi u svoje dnevnopilitičke svrhe, i ne samo to već izvrće činjenice na način da su ustvari holanđani počinitelji genocida.

Naravno, nije sada popularno da se markira Srbija ili Srbi jer se kod njih ulaže i prvi se biznis.

Zbog pravila foruma neću izreći još teže kvalifikacije, ali neka ostane na tome, SMRAD i to veliki SMRAD!
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#16060 Re: Republika Turska

Post by Banksy »

Za to smo se borili, da bolesnik mlati Bosnom i Srebrenicom k'o svojom slamom, i neka, Alija mu je ostavio u amanet. I njih i njega ste birali.

Turski premijer Tajip Erdogan izjavio je danas da mu je Alija Izetbegović ostavio "Bosnu u amanet".

"Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanlija", kazao je Erdogan.


Image
User avatar
jao_situacije
Posts: 17945
Joined: 29/03/2014 19:20

#16061 Re: Republika Turska

Post by jao_situacije »

:meza:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#16062 Re: Republika Turska

Post by kiligonzales »

salik79 wrote:
Kikibombona wrote:
salik79 wrote:
Na isti nacin je od ovakvih stavljan znak jednakosti izmedju Srebrenice i Haleba, odnosno izmedju boraca ARBiH i Nusre&Co (tj. Al-Kaide), s jedne, i SAA i cetnika sa druge strane, a sve to u dnevno-poloticke svrhe. Kako kod nas, tako i sirom "slobodarskog" svijeta.
Obicne manipulacije i lazi. Poredjenje Alepa sa Srebrenicom je bila uvreda za zdrav razum. Ne postoji dokaz da je sirijski rezim strijeljao ijednog civila nakon sto je oslobodio Alep. O pokolju i genocidu da ne govorimo.

Sada se opet koristi Srebrenica za politicke agende.

Ova igrarija izmedju Turske i Holandije je pokrenuta radi referenduma u Turskoj i izbora u Holandiji. Jacaju pozicije i jedni i drugi. U to, Evropa je uzela na zub Tursku radi njihovog priblizavanja Rusiji.
Upravo!A Srebrenica, po potrebi, dobro dodje. Kao, uostalom, i nasim politicarima.
Image
1.Cemu zabrana lobiranja van granica Turske medju samim Turcima koji imaju pravo da iznesu svoj stav o referendumu o predsjednickim ovlastima u svojoj zemlji?
2.Cemu prekomjerna sila prema istima i zabrane?
3.Zar nije onemogucavanje te populacije da iznese svoje misljenje o tome , uplitanje EU zemalja u politicke prilike Turske?
4.Jeli isto u skladu sa demokratijom jer referendum i jeste legitimno demokratsko pravo ?
5.Otkud Evropljanima pravo da odlučuju šta je dobro za Tursku, a šta ne pored njih samih?

...

Ne piši o nečemu o čemu ništa ne znaš. Visoka vjerovatnoca je da je bilo strijeljanja, nego da nije. E sad dali je to bilo na nivou sela Suhe kraj Bratunca ili Srebrenice, upitno je, ali da nema dokaza da su strijeljali ijednog civila u Alepu, to je naivnost, kad se uzme u obzir da Asadov režim nije mnogo mario koga ubija i kako tokom svih ovih godina rata, bacajući barel bombe po Siriji.

Holanđani su kao kontigent koji je trebao štiti Srebrenicu, prvi su zaribali u njoj. Da se podsjetimo. Aj što su Armiji BiH poravnali rovove 1993. godine, zbog onog glupog sporazuma koje je naša vlada potpisala na aerodrumu Sarajevo čineći Srebrenicu zonom koju će UN štititi i poprilično je razoružali, drugo je što su pred sami pad Srebrenice tvrdili da su oni tu da zaštite samo sebe. Treći razlog zašto su šupci možete pogledati, ovo se dešavalo dok se u okolice Srebrenice ubijalo njeno civilno stanovništvo.


Erdogan nije upravu kad se Bosnom brane turska prava, ali jeste upravu kad im ukazuje na njihov evropski licemjerluk prema muslimanima.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#16063 Re: Republika Turska

Post by Kikibombona »

Zanimljivo je vrijeme pred nama...

Veliki broj Srba i Bosnjaka pratkikuje sado-mazo odnos sa Rusijom i Turskom, tj. novopecenim ocevima nacija, Vladimirom i Tajipom. Bice u ovom odnosu krvi i suza.

Sada kada su Vladimir i Tajip zvanicno haveri, kada se priblizavaju jedan drugome, ocekujem zajednicke teferice u reziji cetnika i mladih muslimana, da se ucvrsti saveznistvo. :izet: :D
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#16064 Re: Republika Turska

Post by kiligonzales »

Još kad se sjetim onog šupka Morilona, kad je krenuo bjezat 1993. iz Srebrenice, pa ga raja zajmila, gdje češ ti lutko ...
Čuo da Srbi kreču u ofanzivu i htio noge da se fata.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#16065 Re: Republika Turska

Post by kiligonzales »

Kikibombona wrote:Zanimljivo je vrijeme pred nama...

Veliki broj Srba i Bosnjaka pratkikuje sado-mazo odnos sa Rusijom i Turskom, tj. novopecenim ocevima nacija, Vladimirom i Tajipom. Bice u ovom odnosu krvi i suza.

Sada kada su Vladimir i Tajip zvanicno haveri, kada se priblizavaju jedan drugome, ocekujem zajednicke teferice u reziji cetnika i mladih muslimana, da se ucvrsti saveznistvo. :izet: :D
Ma i ovo oko revizije je iz njihove kuhinje, prvo su Bošnje i Srbi počele priču o pomirenju dvije zajednice, malo zagovaro Zukorlić, Kavazović, Irinej, pa onda Pičkousti i Riđobradi i onda heknu kriza zbor revizije, tresla se gora rodio se miš, sad eto Pičkoistog da prenese historijske poruke u Sarajevo i izmiri se sa Riđim, te zajedno se popišaju na sva dostignuča Zapada u BiH. Odoše oni za Putinom i Erdom. :lol:
Last edited by kiligonzales on 14/03/2017 14:29, edited 1 time in total.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11526
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#16066 Re: Republika Turska

Post by japin_mutapi »

    deer_hunter wrote:
    japin_mutapi wrote:sve ok, ali brate tzv saa i četnici jesu isti *urac, uhljupi i kukavice, ubleha, zločinci, smradovi, đubrad neviđena

    tzv saa je režimska vojska a ne vojska naroda i države sirije
    Znaci Nusra, Isil i oni uzbecki uhljupi su Armija BiH...lijepo :run:
    gdje sam ja to napisao, daj citiraj
    podlo i prljavo igras, podmeces i lazes, ali to je manir svih proasad forumasa

    tzv saa i cetnici su isti
    kiligonzales
    Posts: 5438
    Joined: 01/12/2016 10:32
    Contact:

    #16067 Re: Republika Turska

    Post by kiligonzales »

    Kikibombona wrote:
    prog321 wrote:S kojim pravom ti nekoga zoves smradom ?? :-?
    :lol: :lol: :lol: :lol:

    Je l' se salis?

    Pa ovo je kompliment u odnosu na ono sto govorim o domacim politicarima. O Erdoganu nikada nisam govorio tako ruzno, ni priblizno. Od njega su mi sto puta gori ovi sto karaju moj narod.

    Za Ratka Mladica sam davno rekao da je vreca govana koju bi nakon smrti bacio u septicku jamu da pociva u miru. Teske rijeci!?? Za zlocinca i fasistu Erdogana sam rekao da je 'smrad'. I to je zaista najteza rijec koju sam do sada upotrijebio, zasluzuje mnogo goru. :-)

    Nego, to te boli vrijedjanje poslan..., ovaj, sult, Erdogana!?? Da sam u Turskoj vjerovatno bih za ovo odgulio 5 godina. :-)

    Ne bih se mijenjao sa Turcima za drzavu nema te pare. A sa Holandjanima, vrlo rado. Cini mi se da si i ti na mrskom zapadu! :izet: :D
    Turkish president Recep Tayyip Erdoğan: "we know the Dutch character from how they massacred 8000 people in Srebrenica."
    Fujjj!
    Ih Kiki, Erda je zlatan, šta bi Ataturk uradio onima koji ruše poredak stvari u Turskoj. Sjeti se Zilan masakra recimo.

    Evropljani su fakini, jednako bi svoj poredak branili da im neko helikoptere digne i krene rokati po parlamentu, ali eto njemu spočitavaju zatvaranje Gulenovaca.
    User avatar
    salik79
    Posts: 27013
    Joined: 16/09/2013 13:15

    #16068 Re: Republika Turska

    Post by salik79 »

    kiligonzales wrote:
    salik79 wrote:
    Kikibombona wrote:
    Obicne manipulacije i lazi. Poredjenje Alepa sa Srebrenicom je bila uvreda za zdrav razum. Ne postoji dokaz da je sirijski rezim strijeljao ijednog civila nakon sto je oslobodio Alep. O pokolju i genocidu da ne govorimo.

    Sada se opet koristi Srebrenica za politicke agende.

    Ova igrarija izmedju Turske i Holandije je pokrenuta radi referenduma u Turskoj i izbora u Holandiji. Jacaju pozicije i jedni i drugi. U to, Evropa je uzela na zub Tursku radi njihovog priblizavanja Rusiji.
    Upravo!A Srebrenica, po potrebi, dobro dodje. Kao, uostalom, i nasim politicarima.
    Image
    1.Cemu zabrana lobiranja van granica Turske medju samim Turcima koji imaju pravo da iznesu svoj stav o referendumu o predsjednickim ovlastima u svojoj zemlji?
    2.Cemu prekomjerna sila prema istima i zabrane?
    3.Zar nije onemogucavanje te populacije da iznese svoje misljenje o tome , uplitanje EU zemalja u politicke prilike Turske?
    4.Jeli isto u skladu sa demokratijom jer referendum i jeste legitimno demokratsko pravo ?
    5.Otkud Evropljanima pravo da odlučuju šta je dobro za Tursku, a šta ne pored njih samih?

    ...

    Ne piši o nečemu o čemu ništa ne znaš. Visoka vjerovatnoca je da je bilo strijeljanja, nego da nije. E sad dali je to bilo na nivou sela Suhe kraj Bratunca ili Srebrenice, upitno je, ali da nema dokaza da su strijeljali ijednog civila u Alepu, to je naivnost, kad se uzme u obzir da Asadov režim nije mnogo mario koga ubija i kako tokom svih ovih godina rata, bacajući barel bombe po Siriji.

    Holanđani su kao kontigent koji je trebao štiti Srebrenicu, prvi su zaribali u njoj. Da se podsjetimo. Aj što su Armiji BiH poravnali rovove 1993. godine, zbog onog glupog sporazuma koje je naša vlada potpisala na aerodrumu Sarajevo čineći Srebrenicu zonom koju će UN štititi i poprilično je razoružali, drugo je što su pred sami pad Srebrenice tvrdili da su oni tu da zaštite samo sebe. Treći razlog zašto su šupci možete pogledati, ovo se dešavalo dok se u okolice Srebrenice ubijalo njeno civilno stanovništvo.


    Erdogan nije upravu kad se Bosnom brane turska prava, ali jeste upravu kad im ukazuje na njihov evropski licemjerluk prema muslimanima.
    Srecom pa ti sve znas...Nije tema o Siriji, ali SAA je tjerala upravo ovu bandu iz Haleba , slobodno pritisni PLAY, ciji dvojnici su, izmedju ostalog, cinili okosnicu protesta:

    Image
    Image

    Za njima da zalim i da ih povezujem sa vojnicima ARBiH je uvreda kosmickih razmjera!

    Nemoj me krivo shvatiti, ja znam da su zapadnjaci licemjeri, ali nista manji licemjer nije ni sultan, koji mlati Srebrenicom kao sto je mlatio Palestinom u Davosu, da bi se kasnije izvinjavao cionistima, tvrdeci da je pogresno protumacen. Njemu je jedino stalo do trenutnog efekta, ne prezajuci ni od cega, a kasnije, sve sto popljuje, nakon sto se odusevljena raja razidje, ispod stola, u miru, sve polize...Zivi bili pa vidjeli i ovaj ce put biti ista stvar. A Srebrenica mu ni na kraj pameti nece biti. Sve do sljedece "potrebe".
    Last edited by salik79 on 14/03/2017 14:47, edited 1 time in total.
    User avatar
    salik79
    Posts: 27013
    Joined: 16/09/2013 13:15

    #16069 Re: Republika Turska

    Post by salik79 »

    japin_mutapi wrote:
      deer_hunter wrote:
      japin_mutapi wrote:sve ok, ali brate tzv saa i četnici jesu isti *urac, uhljupi i kukavice, ubleha, zločinci, smradovi, đubrad neviđena

      tzv saa je režimska vojska a ne vojska naroda i države sirije
      Znaci Nusra, Isil i oni uzbecki uhljupi su Armija BiH...lijepo :run:
      gdje sam ja to napisao, daj citiraj
      podlo i prljavo igras, podmeces i lazes, ali to je manir svih proasad forumasa

      tzv saa i cetnici su isti
      A "branioci" su?!!!!!
      User avatar
      Krokodajl
      Posts: 8237
      Joined: 27/01/2016 12:36

      #16070 Re: Republika Turska

      Post by Krokodajl »

      salik79 wrote:
      A "branioci" su?!!!!!


      Eto ti "branioca"

      I procenat teritorija koji drže odgovara stanju.

      A i naziv "države".

      Miki Maus država, samo što je kod njih glavni Šejh a ne Babo :lol:

      I jedni i drugi su tvrdili da se bore za pravi Islam...
      User avatar
      Krokodajl
      Posts: 8237
      Joined: 27/01/2016 12:36

      #16071 Re: Republika Turska

      Post by Krokodajl »

      A i jedni i drugi ćće najebat od 5. Korpusa :D

      Tj. jedni već jesu.
      User avatar
      salik79
      Posts: 27013
      Joined: 16/09/2013 13:15

      #16072 Re: Republika Turska

      Post by salik79 »

      Krokodajl wrote:
      salik79 wrote:
      A "branioci" su?!!!!!


      Eto ti "branioca"

      I procenat teritorija koji drže odgovara stanju.

      A i naziv "države".

      Miki Maus država, samo što je kod njih glavni Šejh a ne Babo :lol:

      I jedni i drugi su tvrdili da se bore za pravi Islam...
      :mrgreen:
      Mah, Babini su barem bili iz tog kraja, a pogledaj onog gore i reci mi kada je on saznao za Siriju, a kamoli za Haleb?!
      User avatar
      NajdraziVodjaa
      Posts: 1563
      Joined: 16/12/2016 22:23

      #16073 Re: Republika Turska

      Post by NajdraziVodjaa »

      Vizionar 1985 wrote:
      Pandakonda wrote: Zavisi ko su ti stranci. Koliko sa skontao njemu ne smetaju evropski stranci, samo ovi sa bliskog istoka :D
      Pa svi su u Europi u banani.
      Od koga ce usisavat te strance, sve maltene bolesno, staro skoro.
      I sta kad usisaju, s kim ce trgovat.

      Sa Bosnom, Srbijom, Hrvatskom itd.

      Eno ima moja tema demografija, prepolovit ce se stanovnistvo.

      Ovi jbt po Europi i svijetu politicari izgleda svi duduci jbt. Skoro svi, cast izuzetcima.
      Obicni mit i laz, sve staro bolesno raspada se :lol: samo iz par zemalja istocne evrope mozes nakrcati tri holandije...Evropa nece propasti cak i da je istinita ta laz o tome da ce se prepoloviti stanovnistvno.
      User avatar
      Krokodajl
      Posts: 8237
      Joined: 27/01/2016 12:36

      #16074 Re: Republika Turska

      Post by Krokodajl »

      @salik , Čuo na vijestima, kaže u Turskom Halepu genocid, hajmo ga sad spriječit ko što smo i u Turskoj Srebrenici.
      User avatar
      salik79
      Posts: 27013
      Joined: 16/09/2013 13:15

      #16075 Re: Republika Turska

      Post by salik79 »

      .
      Post Reply