Rent-a-car u Sarajevu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Static-X
Posts: 2470
Joined: 23/07/2009 14:50

#76 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by Static-X »

B6Redhell wrote:Nego raja imali kakvih novih povoljinih rent a car kuca za ovo ljeto. Iskreno dolazim iz inosranstva, Treba mi jedno 3 sedmice. Auto i nije bas bitno koje je samo da me preveze od tacke a do tacke b :D . Hvala unaprijed!!!!
mnogi imaju cjenovnik na web stranicama, e sad dali su ti naj povoljniji ne znam.
User avatar
Optimist
Posts: 13566
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#77 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by Optimist »

B6Redhell wrote:Nego raja imali kakvih novih povoljinih rent a car kuca za ovo ljeto. Iskreno dolazim iz inosranstva, Treba mi jedno 3 sedmice. Auto i nije bas bitno koje je samo da me preveze od tacke a do tacke b :D . Hvala unaprijed!!!!
http://www.primero.ba/

Uzimao vozilo par puta, najjeftiniji sto sam pronasao. Posjeduju preko 40 vozila. Najbolje je da kontaktiras vlasnika telefonom i licno pitas ono sto te interesuje.

Image
User avatar
drndalo
Posts: 22740
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#78 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by drndalo »

I inace bih zelio ostati aMoniman, ali sam izgleda gazda tog rent-a-car-a, pa se malo reklamiram... Ofirno doduse, ali hajde...
User avatar
drndalo
Posts: 22740
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#79 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by drndalo »

Pa svuda u svijetu je sasvim normalno da traze karticu, kao garanciju oko mozebitnih problema sa autom... To mi je trazeno i u Belgiji i u SveCkoj, pa sto mi je to strano ovdje ?
Static-X
Posts: 2470
Joined: 23/07/2009 14:50

#80 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by Static-X »

Samo sto ti je to svijet a ovo Bosna :lol:
User avatar
rogerthat
Posts: 12
Joined: 11/02/2012 18:01

#81 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by rogerthat »

Da ne bih reklamirala javno, ako nekoga zanima najpovoljniji rent u gradu, neka se javi pp za daljnje informacije...pozdrav svima ;)
Dead Man Walking
Posts: 6339
Joined: 28/05/2004 21:49

#82 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by Dead Man Walking »

rogerthat wrote:Da ne bih reklamirala javno, ako nekoga zanima najpovoljniji rent u gradu, neka se javi pp za daljnje informacije...pozdrav svima ;)
Ti javno postavi ponudu i cijene, a mi cemo samo prosuditi jel najpovoljnije il nije. :wink:
User avatar
B6Redhell
Posts: 5862
Joined: 25/12/2010 04:56

#83 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by B6Redhell »

Dead Man Walking wrote:
rogerthat wrote:Da ne bih reklamirala javno, ako nekoga zanima najpovoljniji rent u gradu, neka se javi pp za daljnje informacije...pozdrav svima ;)
Ti javno postavi ponudu i cijene, a mi cemo samo prosuditi jel najpovoljnije il nije. :wink:
Najbolje kad znas nekog ko zna "nekog" za povoljne cijene. Npr ona renta kuca "F" oni imaju najskuplji cijenovnik od svih u Sarajevu. I reko bih da su najskuplji. Ali na kraju dobijem povoljno od njih, nista narocito ali su sigurni.
Valerie
Posts: 1
Joined: 17/09/2011 21:10

#84 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by Valerie »

Uzimala sam auto u TIME rent a car, odlični su
http://www.time-rentacar.com
User avatar
drndalo
Posts: 22740
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#85 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by drndalo »

Prvi post, pa reklama...? :-)
User avatar
e nidje veze
Posts: 36
Joined: 12/05/2012 15:23

#86 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by e nidje veze »

Valerie wrote:Uzimala sam auto u TIME rent a car, odlični su
http://www.time-rentacar.com
ali najbolji su na
www.rentavozilo.com daju besplatan prvi tank
User avatar
e nidje veze
Posts: 36
Joined: 12/05/2012 15:23

#87 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by e nidje veze »

Optimist wrote:
B6Redhell wrote:Nego raja imali kakvih novih povoljinih rent a car kuca za ovo ljeto. Iskreno dolazim iz inosranstva, Treba mi jedno 3 sedmice. Auto i nije bas bitno koje je samo da me preveze od tacke a do tacke b :D . Hvala unaprijed!!!!
http://www.primero.ba/

Uzimao vozilo par puta, najjeftiniji sto sam pronasao. Posjeduju preko 40 vozila. Najbolje je da kontaktiras vlasnika telefonom i licno pitas ono sto te interesuje.

Image
http://rent.ba/index.php?option=com_vik ... rch=Search
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#88 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by Qler »

imperarent.com eto jedan frisak :)
User avatar
e nidje veze
Posts: 36
Joined: 12/05/2012 15:23

#89 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by e nidje veze »

Qler wrote:imperarent.com eto jedan frisak :)
za mostarce
www.rent-a-car-mostar.com
User avatar
e nidje veze
Posts: 36
Joined: 12/05/2012 15:23

#90 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by e nidje veze »

exliberal wrote:
alexandrsa wrote:Morao sam reagirati na prijasnji post gdje se moze iznajmiti automatik vozilo,ja sam imao problema da nadjem prije mjesec dana,dolazio mi je tetak iz Kanade a on samo vozi sada automatik mada je vozacku dobio u staroj Yugi polazuci bas na yugi :)
Da bih pronasao advekatno auto imao sam strasne probleme samo sam nasao jednu opel astru sa tip tronik mjenjacem ali mu to nije odgovaralo,slucajno sam nabasao na rent a car iz Mostara City rent ,sajt im je http://www.rent.ba koji na moje prosto cudjenje su imali desetak vozila automatik na raspolaganju te smo uzeli audi A4 1.8 po cijeni od 800 eura za 32 dana sto nije bilo ama skupo i vozilo sam dobio u Sarajevo.Ovo samo da podjelim sa onima koji imaju ili su imali teskoca oko rentiranja automatik vozila :run:
nesumnjam da imaj vozila ali im je sajt u k..c
osim introdukcije i osnovnog info bannera nema bas nista, ni stvarnih slika auta, ni cjenovnika.......
pogledaj malo bolje,a ako neko trazi automatik vozilo za iznajmiti imaju ih 10-ak :bih: :thumbup: :sax:
http://www.rent.ba
nikimostar
Posts: 646
Joined: 09/05/2010 15:42

#91 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by nikimostar »

Ima li neko da mi preporuci gdje bi mogla rentati auto 7 dana po cijeni 50-60 KM.Hvala
nikimostar
Posts: 646
Joined: 09/05/2010 15:42

#92 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by nikimostar »

nikimostar wrote:Ima li neko da mi preporuci gdje bi mogla rentati auto 7 dana po cijeni 50-60 KM.Hvala

NIko :sad:
User avatar
drndalo
Posts: 22740
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#93 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by drndalo »

Sezona je, pitanje je ima li iko od njih bas slobodnih auta, posebno po diktiranoj cijeni... Da me ne razumijes pogresno, ne znam cijene, pa pretpostavljam da nudis manje nego je u vecini cjenovnika ?
nikimostar
Posts: 646
Joined: 09/05/2010 15:42

#94 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by nikimostar »

trazim auto 7 dana,po cijeni 50-60 KM za dan,nije mi bitno auto uopce
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#95 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by Qler »

Vidi ovdje imaju li sta...

http://www.imperarent.com/
User avatar
e nidje veze
Posts: 36
Joined: 12/05/2012 15:23

#96 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by e nidje veze »

nikimostar wrote:trazim auto 7 dana,po cijeni 50-60 KM za dan,nije mi bitno auto uopce
ako smi mi nasli kombije za Sofiju naces i ti malo auto
http://www.rent.ba city rent u Sarajevu su u hotelu Merona a u Mostaru su na bulevaru :thumbup:
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#97 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by PipiDugaDevetka »

Doba je komunikacija. Nikako mi nije jasno što se mini rent-a-car agencije ne povežu, pa da klijentima tako omoguće vraćanje/ostavljanje auta u raznim državicama i gradovima SFR Regiona?!
Interes je to.
User avatar
drndalo
Posts: 22740
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#98 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by drndalo »

Jest kad bi se mogli dogovoriti kako da zajednicki "kolac" rezu nakon toga svega... Pukla bi tikva nasih bizMismena nakon 6 dana... Ostavljanje auta je kod nekih moguce, ali se masno doplacuje...
baja
Posts: 1016
Joined: 23/02/2002 00:00

#99 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by baja »

koristio usluge budget rent a car. bila fabija oko 50km/dan za 7 dana.auto dobro bilo islo oko 2500km za tu heftu...

napravili su mi neku zvrcku prilikom vracanja, kao da sam izgrebo auto na jednom mjestu, samo ne sjecam se jesam li sta potpisao il' ne. da ne dobijaju takom odstetu od osiguranja na taj nacin?mislim da ja nisam platio nista kesom glede odstete.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#100 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by PipiDugaDevetka »

drndalo wrote:Jest kad bi se mogli dogovoriti kako da zajednicki "kolac" rezu nakon toga svega... Pukla bi tikva nasih bizMismena nakon 6 dana... Ostavljanje auta je kod nekih moguce, ali se masno doplacuje...
Ništa, onda ću nastaviti strancima po stranim turističkim forumima preporučivati tzv. huge rent-a-car kompanije kao što su SIXT, HERTZ i još neke koje dozvoljavaju da njihove vozilice klijenti vozaju po BiH, Crnoj Gori, Kosovu,...
Post Reply