Rent-a-car u Sarajevu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
miranber
Posts: 3
Joined: 15/05/2010 09:43

#26 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by miranber »

nisu mi ozbiljni,to je nesto sumljivo sa njima miran
User avatar
Optimist
Posts: 13658
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#27 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by Optimist »

miranber wrote:nisu mi ozbiljni,to je nesto sumljivo sa njima miran

Ja sam dva puta kod njih do sada rentao vozilo i nikakvih problema nisam imao. Vlasnik te agencije ima oko 40 vozila na raspolaganju. A kad dodjete po auto, na parkingu njih 5-7 max. Vozila su mu stalno u pogonu, sto meni govori da dobro radi i da ima posla.
Na ovom linku se sve moze pogledati.
Alica
Posts: 305
Joined: 20/03/2007 09:01
Location: Sarajevo

#28 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by Alica »

http://www.intercar.ba

tel.: 062/311-111

Imaju dobra auta i cijene su OK :)))) ja sam par puta rentala kod njih vozila i uvijek sam bila zadovoljna i cijenom i uslugom i vozilom :)
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#29 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by respo »

eh da malo dignem temu
negdje sam vidio reklamu za iznajmljivanje mini morisa
ako neko zna broj ili nesto bio bih zahvalan da postavi
alexandrsa
Posts: 1
Joined: 09/08/2010 21:39

#30 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by alexandrsa »

Morao sam reagirati na prijasnji post gdje se moze iznajmiti automatik vozilo,ja sam imao problema da nadjem prije mjesec dana,dolazio mi je tetak iz Kanade a on samo vozi sada automatik mada je vozacku dobio u staroj Yugi polazuci bas na yugi :)
Da bih pronasao advekatno auto imao sam strasne probleme samo sam nasao jednu opel astru sa tip tronik mjenjacem ali mu to nije odgovaralo,slucajno sam nabasao na rent a car iz Mostara City rent ,sajt im je www.rent.ba koji na moje prosto cudjenje su imali desetak vozila automatik na raspolaganju te smo uzeli audi A4 1.8 po cijeni od 800 eura za 32 dana sto nije bilo ama skupo i vozilo sam dobio u Sarajevo.Ovo samo da podjelim sa onima koji imaju ili su imali teskoca oko rentiranja automatik vozila :run:
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#31 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by exliberal »

alexandrsa wrote:Morao sam reagirati na prijasnji post gdje se moze iznajmiti automatik vozilo,ja sam imao problema da nadjem prije mjesec dana,dolazio mi je tetak iz Kanade a on samo vozi sada automatik mada je vozacku dobio u staroj Yugi polazuci bas na yugi :)
Da bih pronasao advekatno auto imao sam strasne probleme samo sam nasao jednu opel astru sa tip tronik mjenjacem ali mu to nije odgovaralo,slucajno sam nabasao na rent a car iz Mostara City rent ,sajt im je http://www.rent.ba koji na moje prosto cudjenje su imali desetak vozila automatik na raspolaganju te smo uzeli audi A4 1.8 po cijeni od 800 eura za 32 dana sto nije bilo ama skupo i vozilo sam dobio u Sarajevo.Ovo samo da podjelim sa onima koji imaju ili su imali teskoca oko rentiranja automatik vozila :run:
nesumnjam da imaj vozila ali im je sajt u k..c
osim introdukcije i osnovnog info bannera nema bas nista, ni stvarnih slika auta, ni cjenovnika.......
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#32 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by Skyfox »

Optimist wrote:
miranber wrote:nisu mi ozbiljni,to je nesto sumljivo sa njima miran

Ja sam dva puta kod njih do sada rentao vozilo i nikakvih problema nisam imao. Vlasnik te agencije ima oko 40 vozila na raspolaganju. A kad dodjete po auto, na parkingu njih 5-7 max. Vozila su mu stalno u pogonu, sto meni govori da dobro radi i da ima posla.
Na ovom linku se sve moze pogledati.
od svih linkova cini mi se da su kod njih najpovoljnije cijene
Aja-Baja
Posts: 4
Joined: 20/11/2009 10:09

#33 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by Aja-Baja »

Najjeftiniji RaC,a koji ima ogromnu flotu vozila jeste "BUDGET" Rent a Car.
Detalje možete pogledati na njohovoj stranici; www.budget.ba
IDEA
Posts: 83
Joined: 17/10/2005 14:52
Location: Sarajevo

#34 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by IDEA »

Aja-Baja wrote:Najjeftiniji RaC,a koji ima ogromnu flotu vozila jeste "BUDGET" Rent a Car.
Detalje možete pogledati na njohovoj stranici; http://www.budget.ba
Ne vjerujem da je Budget najeftiniji. Ako izuzmemo ove male firmice koje rade sa par auta cini mi se da je napovoljniji Hyundai rent-a-car http://www.hyundai-rent.ba . Možeš i online rezervirati. Svima preporučavala, niko se nije požalio, naprotiv.
Alica
Posts: 305
Joined: 20/03/2007 09:01
Location: Sarajevo

#35 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by Alica »

jeftiniji od toga je:

www.intercar.ba

Intercar auto - poslovnice u Tuzli i u sarajevu - Sarajevo iz Holiday Inn-a .. imaju dobra vozila i dobre cijene :)
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#36

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 17/03/2015 08:19, edited 1 time in total.
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#37 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by exliberal »

Uzeo auto u Budget poslovnici na aerodromu......vratacam na vrijeme, pun rezervoar....vracam auto u isto vrijeme ko i jedan njemac.....kaze cura na salteru jel auto prljavo?......kako mislis?....jeste li oprali auto?....cuj jesam li , nisam sto bi ga ja prao.....pa znate mi moramo napaltit pranje auta....nemorate ...moramo...svabo poludio, svadja se na njemackom , ova naravno nerazumije...pocne samnom da prica na engleskom...ja mu kazem isto nemam pojma ovo je prvi put da mi neko naplacuje pranje auta kad ga vracam....na kraju platismo obadvojca :-)
tito dragi
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#38 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by poznanik »

exliberal wrote:Uzeo auto u Budget poslovnici na aerodromu.... prvi put da mi neko naplacuje pranje auta kad ga vracam....na kraju platismo obadvojca :-)
Nikad i nigdje mi niko nije tražio opran automobil nakon najma, a rentao sam automobile još u staroj državi...

Pretpostavljam da "sarajevski Budget" ili možda ta radnica svojevoljno naplaćuje naknadu za pranje :(
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#39 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by exliberal »

poznanik wrote:
exliberal wrote:Uzeo auto u Budget poslovnici na aerodromu.... prvi put da mi neko naplacuje pranje auta kad ga vracam....na kraju platismo obadvojca :-)
Nikad i nigdje mi niko nije tražio opran automobil nakon najma, a rentao sam automobile još u staroj državi...

Pretpostavljam da "sarajevski Budget" ili možda ta radnica svojevoljno naplaćuje naknadu za pranje :(
Ma i meni je bilo smijesno...i kazem joj curo draga prije sedam dana sam vratio auto u Cirih i svo je bilo bijelo od prasine....unutra isto jer sam ga koristio skoro 3 sedmice i niko mi nije rekao rijeci...rentao sam i ranije u Sarajevu i niko mi nije uzeo banke za pranje...samo vrati pun rezervoar....zao mi je mi smo nezavisna poslovnica i to tako radi....jel tako radi evo ti za pranje i evo i tebi 5 maraka popij kafu dok ovi budu prali..... :-)
Zao mi je bilo njemca ....covjek se zacrvenio od bijesa....kakvu ce sad on sliku prezentirat o gradu i drzavi :-)
User avatar
mayab
Posts: 27192
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#40 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by mayab »

Pravi ciganluk, cuj da se mora oprati auto, e svasta se desava kod nas u pm
baby24
Posts: 427
Joined: 08/07/2010 13:13

#41 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by baby24 »

vidim da je tema stara, ali mozda mi neko moze odgovoriti na pitanje: da li ijedna od prepocucenih agencija ima neku poslovnicu u Hrvatskoj, tacnije Istri, pa da se moze ostaviti gore auto, da ne placam bez veze 15 dana, jer ce mi trebati samo za odlazak i povratak, znaci 2 dana...
hvala
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#42 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by exliberal »

baby24 wrote:vidim da je tema stara, ali mozda mi neko moze odgovoriti na pitanje: da li ijedna od prepocucenih agencija ima neku poslovnicu u Hrvatskoj, tacnije Istri, pa da se moze ostaviti gore auto, da ne placam bez veze 15 dana, jer ce mi trebati samo za odlazak i povratak, znaci 2 dana...
hvala
bez penala ti to nece proci....pa ako ces vec platit penale onda ti je bolje da zadrzis to auto cijelo vrijeme
Static-X
Posts: 2471
Joined: 23/07/2009 14:50

#43 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by Static-X »

ha?

15 dana isplatnije od 2 za odlaz i povrat :-)
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#44 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by exliberal »

Static-X wrote:ha?

15 dana isplatnije od 2 za odlaz i povrat :-)
kad uzmes auto u sarajevu i recimo odes do pule treba ti jedan dan za to i recimo platis za to 50 $....ako ostavis auto kod njih i kazes da ti netreba ali ce ti trebat u povratku oni ce ti naplatit "fee" zato sto ostavljas auto u puli ( oni to auto moraju vratit u sarajevo, cak i da ga nevrate naplatit ce ti taj fee), onda ces da uzmes auto u puli i da vozis u sarajevo , tu ga vracas i opet placas fee za to sto oni moraju vracat auto...ja sam platio slagat cu te 300 eura jer sam uzeo auto u rimu a ostavio u cirihu...
Static-X
Posts: 2471
Joined: 23/07/2009 14:50

#45 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by Static-X »

Napocetku mi zvucah nerealno, al uravu si oderu te zbog razliciti gradova
baby24
Posts: 427
Joined: 08/07/2010 13:13

#46 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by baby24 »

kad sve saberem i oduzmem, za te pare mogu i avionom otici, uzas :-(
bas juce sam zvala neke agencije, 175 eura je ta naknada kad se auto ostavi u drugoj drzavi, znaci 2*175 eura samo za to, plus izdavanje za dva dana, gorivo, bla bla.... neka hvala.... valjda ce mi neko posuditi auto od raje:-))
princhipessa
Posts: 4
Joined: 10/08/2011 23:44

#47 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by princhipessa »

rent a car "CAR SOLUTION"

Najbolji rent a car u Sa, mlada je firma al zato razvaljuju mislim da su trenutno najpopularniji u Sarajevu! Imaju oko 30 tak auta! PS. Nadam se da cu nekome pomoci prilikom odabira rent a car kuce, iz iskustva govorim fakat su najbolji!!! :-D
Last edited by princhipessa on 22/08/2011 22:21, edited 1 time in total.
User avatar
olensoner
Posts: 1151
Joined: 24/01/2008 19:34

#48 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by olensoner »

princhipessa wrote:
Najbolji rent a car u Sa, mlada je firma al zato razvaljuju mislim da su trenutno najpopularniji u Sarajevu! Imaju oko 30 tak auta! PS. Nadam se da cu nekome pomoci prilikom odabira rent a car kuce, iz iskustva govorim fakat su najbolji!!! :-D
E ako je ovo najbolje, onda stvarno ne znam...
Cijene su prenapuhane.
User avatar
holowey
Posts: 8440
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#49 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by holowey »

olensoner wrote:
princhipessa wrote:http://www.carsolution.ba

Najbolji rent a car u Sa, mlada je firma al zato razvaljuju mislim da su trenutno najpopularniji u Sarajevu! Imaju oko 30 tak auta! PS. Nadam se da cu nekome pomoci prilikom odabira rent a car kuce, iz iskustva govorim fakat su najbolji!!! :-D
E ako je ovo najbolje, onda stvarno ne znam...
Cijene su prenapuhane.
reklama ba, sta su trebali napisati? da su im cijene malcice napuhane? :D
princhipessa
Posts: 4
Joined: 10/08/2011 23:44

#50 Re: Rent-a-car u Sarajevu

Post by princhipessa »

Ja sam zadovoljna i svima bi ih preporucila, a sto se tice cijene uvijek su spremni na dogovor, meni su dali dobar popust, takodje imaju puno kasko osiguranje, prije 10-tak dana sam iznajmljivala auto(novog pola) kod njih i imala sam malu nezgodu, nista mi nisu naplatili za stetu na vozilu, sto me je jako pozitivno iznenadilo, jer cujem da u drugim rent a car kucama cak naplacuju i malu ogrebotinu!

www.carsolution.ba
Post Reply