Renoviranje stana

Post Reply
Layla25
Posts: 2
Joined: 18/02/2013 00:52

#1 Renoviranje stana

Post by Layla25 »

Želim renovirati stan bukvalno sve promjeniti međutim nemam ni volje ni vremena da se posvetim tome, da tražim majstore, elektricare, vodoinstalatere itd... Zanima me da li u Sarajevu postoje neke firme, agencije, ljudi koji se time bave, dakle da rade sve od pocetka do kraja renoviranja( meni da ostane samo namjestaj da izaberem)? Ako znate nekoga ili imate iskustva s tim molila bih Vas da mi javite. Hvala
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2 Re: Renoviranje stana

Post by Qler »

Ma radi to dosta ovih gradjevinskih firmi, ja koliko sam cuo mont gradnja to radi, ali nemoj mi 100% vjerovati. Samo sigurno je da ih ima dosta po gradu da to rade i po meni je to najbolja opcija. Das kljuceve, ljudi odrade posao, dodjes u inspekciju, ako ne valja, nek popravljaju, kad sve bude OK platis i cist racun duga ljubav.
frolac
Posts: 93
Joined: 19/07/2007 09:45
Location: Sibir

#3 Re: Renoviranje stana

Post by frolac »

Ima stranica sa svim informacijama, ne znam smije li se postati link i ime. Uglavnom, od fizikanera, elekticara pa dalje. Super dzidza!
sema911
Posts: 471
Joined: 21/03/2010 17:51

#4 Re: Renoviranje stana

Post by sema911 »

hahah moj savjet ako se odlucis na firmu cuvaj se dobro jer su im cijene zaraa jest da neces ruke isprljat, al ovako bar radis po svome ceifu

firmice koje to rade, a nisu puno skupe peny plus,.
al javim vam br tel od prijatelja koji je nama radio zidove, struju i too, stariji je cica i radi polako al kako mu se kaze,.
jos mozete kontaktirat katarinu matic zilic arhiktektica cuda radi 8-) ,., drizajnira nalazi majstore, preporucuje materijale, 061587871
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#5 Re: Renoviranje stana

Post by Karabaja »

Neki dan mi se u poštanskom sandučetu pojavio letak od EKO-ING-a (upravitelj) kojim me obavještavaju da sada rade i adaptacije stanova pa možeš se njima obratiti.
frolac
Posts: 93
Joined: 19/07/2007 09:45
Location: Sibir

#6 Re: Renoviranje stana

Post by frolac »

Vidim moze ime, probaj sa ebau.ba, koliko sam ja vidio mozes sve naci. Od firmi, materijala. Ima cak i predracun da vidis kolko ce te doci zajebancija. Pripremi se :)
elektrika2
Posts: 4
Joined: 18/02/2013 09:38

#7 Re: Renoviranje stana

Post by elektrika2 »

Evo sam ja jedan od tih pa se javi da pokusamo pronaci rjesenje javljam se PP
Layla25
Posts: 2
Joined: 18/02/2013 00:52

#8 Re: Renoviranje stana

Post by Layla25 »

Hvala puno i ja sam pronasla neke firme na internetu, moram vidjeti kako rade slike koje imaju na stranicama i nisu nesto, ne znam kakvi su sa cijenom, jer naravno i ja imam određeni budžet izvan kojeg ne planiram ici. Znam da je najbolje kada sam sve odredjujes ali nazalost nemam vremena jer radim puno, a posla ce biti jako puno. Nadam se da cu naci neku kombinaciju dobre cijene, kvalitete i efikasnosti
majstorSA
Posts: 1
Joined: 19/02/2013 19:51

#9 Re: Renoviranje stana

Post by majstorSA »

Također se bavim ovim poslom, detalji na PP jer pretpostavljam da je reklamiranje zabranjeno.
User avatar
starii
Posts: 3298
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#10 Re: Renoviranje stana

Post by starii »

hocete te oderati s lovom nisi ni svjesna...
elektrika2
Posts: 4
Joined: 18/02/2013 09:38

#11 Re: Renoviranje stana

Post by elektrika2 »

Layla dali si sta rjesila po pitanju stana ako jesi OK a ako nisi kada bi mogla neki termin odrediti da se pogleda i proba dogovoriti Hvala
frolac
Posts: 93
Joined: 19/07/2007 09:45
Location: Sibir

#12 Re: Renoviranje stana

Post by frolac »

Layla25 wrote:Hvala puno i ja sam pronasla neke firme na internetu, moram vidjeti kako rade slike koje imaju na stranicama i nisu nesto, ne znam kakvi su sa cijenom, jer naravno i ja imam određeni budžet izvan kojeg ne planiram ici. Znam da je najbolje kada sam sve odredjujes ali nazalost nemam vremena jer radim puno, a posla ce biti jako puno. Nadam se da cu naci neku kombinaciju dobre cijene, kvalitete i efikasnosti
Otidji na ebau.ba mozes sama izbaciti predracun za sve radove, vidis otprilike kako se krece pa da te kako rece starii ne oderu!
User avatar
Entropio
Posts: 7799
Joined: 21/11/2010 21:49

#13 Re: Renoviranje stana

Post by Entropio »

.
dzejla89
Posts: 11
Joined: 10/03/2013 23:46

#14 Re: Renoviranje stana

Post by dzejla89 »

frolac wrote:
Layla25 wrote:Hvala puno i ja sam pronasla neke firme na internetu, moram vidjeti kako rade slike koje imaju na stranicama i nisu nesto, ne znam kakvi su sa cijenom, jer naravno i ja imam određeni budžet izvan kojeg ne planiram ici. Znam da je najbolje kada sam sve odredjujes ali nazalost nemam vremena jer radim puno, a posla ce biti jako puno. Nadam se da cu naci neku kombinaciju dobre cijene, kvalitete i efikasnosti
Otidji na ebau.ba mozes sama izbaciti predracun za sve radove, vidis otprilike kako se krece pa da te kako rece starii ne oderu!
Predracun uradis ali kada ti dodje majstor pa ti ispostavi racun koji je za 50% veci zanesvjesta ti se. Moj ti je savjet da ides preko preporuke nista preko interneta. A valjda ti ima neko preporuciti. Ako ti treba vodoinstalater, elektricar, keramicar i parketar mogu ti pomoci.
User avatar
valter.ba
Posts: 1767
Joined: 29/04/2008 09:55

#15 Re: Renoviranje stana

Post by valter.ba »

.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
preludezalude
Posts: 5570
Joined: 07/03/2012 00:09

#16 Re: Renoviranje stana

Post by preludezalude »

Podizem temu iz mrtvih... Zna li netko za kakve gradjevinske firmice iz Tuzle koje se bave kompletnim renoviranjem stanova? Potrebno je renovirati stan, od zidarskih radova, stolarije, rusenja, pregradjivanja, keramickih radova, vodo i elektro instalacije, parketarskih radova...
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#17 Re: Renoviranje stana

Post by zijancer »


moze nekoga spasiti od lose ideje :-) ali ne treba se nafurati ni na plocice, plakare, tu je najveca zarada na vasem vremenu
hm.. kojeg se moze potrositi i u šatoru na cistom podu

http://88designbox.com/home-design/smal ... n-683.html

http://freshome.com/small-couples-apart ... guilbault/

http://inhabitat.com/smart-space-saving ... cale-home/

http://inhabitat.com/creative-430-squar ... really-is/

http://inhabitat.com/apartment-1211-des ... itectos-2/
Post Reply