Renoviranje kupatila

Post Reply
kuli1961
Posts: 2431
Joined: 06/08/2014 09:47
Location: Banja Luka

#376 Re: Renoviranje kupatila

Post by kuli1961 »

madesa wrote: 07/04/2022 08:28 Zidna keramika je lagana ,mozes sam iznjeti dok podna je teza jer su vece plocice i tu ti treba pomoc.
Ma, isti je to klinac- kilaža je kilaža
opiumtea
Posts: 2
Joined: 05/04/2018 12:07

#377 Renoviranje kupatila (Firma ili privatnik)

Post by opiumtea »

Zdravo ljudi. Planiramo renovirati kupatilo i nasli smo se u situaciji konstantne potrage za različitim majstorima. Zanima me da li u Sarajevu postoji kvalitetna firma koja se bavi renoviranjem kupatila sa sistemom kljuc u ruke, jer stvarno nemamo vremena i strpljenja za tu cjelokupnu logistiku različitih majstora. Naravno, takodjer me zanimaju vasa iskustva sto se tiče cijene i kvalitete uradjenog posla?
User avatar
Altsa
Posts: 7347
Joined: 19/03/2004 18:31

#378 Re: Renoviranje kupatila (Firma ili privatnik)

Post by Altsa »

Meni je radio privatnik. Ja sam trazio osobu koja ima uz sebe i vodoinstalatera, elektricara, keramicara i majstora za centralno grijanje. Takoder rade rigips, krecenje. Nije mi se dalo traziti odvojeno a i komplikovano je. Tako da kad jedan majstor zavrsi dode odmah drugi itd.
Last edited by Altsa on 01/11/2022 10:57, edited 2 times in total.
User avatar
holowey
Posts: 8440
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#379 Re: Renoviranje kupatila (Firma ili privatnik)

Post by holowey »

isto iskustvo, privatnik... ustvari dvojica pajdasa keramicara, usput rade i malterisanje, rigips, laminate... imaju treceg koji obavlja vodoinstalaterske radove i grijanje... dvojicu irgata koji unose materijal i iznose sutu... uigrana ekipa... mana, ne moze kartica/preko racuna, samo kesovina...
crveni_makovi
Posts: 972
Joined: 09/05/2021 14:34

#380 Re: Renoviranje kupatila (Firma ili privatnik)

Post by crveni_makovi »

Kod mene je stan sav oguljen i razrusen kao da je palo nekoliko granata. Radim novu struju, novu vodu, izmjestam zidove, mijenjam namjenu prostorija. Imam samo svog provjerenog molera i parketara. Za sve ostalo sam unajmila covjeka koji ima svoj tim radnika. Oni rade cijele kuce od temelja do krova i kod mene ce zavrsiti i kupatilo koje je sad potpuna rusevina. Prijateljica ih je preporucila jer s njima radi mnoge projekte renoviranja a ja ih ne mogu jos preporuciti dok ne vidim kako ce sve zavrsiti. Imala bih ja strpljenja i za peglanje s pojedinacnim majstorima da ih poznajem.
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#381 Re: Renoviranje kupatila (Firma ili privatnik)

Post by Piaty »

holowey wrote: 01/11/2022 10:05 isto iskustvo, privatnik... ustvari dvojica pajdasa keramicara, usput rade i malterisanje, rigips, laminate... imaju treceg koji obavlja vodoinstalaterske radove i grijanje... dvojicu irgata koji unose materijal i iznose sutu... uigrana ekipa... mana, ne moze kartica/preko racuna, samo kesovina...
E vozdra. Meni treba priprema kupatila (estrih i hidroizolacija) i da napravim pregradu/zid od rigipsa, pa da li bi mi mogao dati njihov broj?

Neka dva majmuna sam cekao 7 dana da bi mi rekli da ne mogu, a dolazili u stan i lafo popisivali to sta i kako.
User avatar
Mirzareli
Posts: 1031
Joined: 18/03/2013 20:34

#382 Re: Renoviranje kupatila

Post by Mirzareli »

Zna li neko zašto odvod iz WC šolje stalno smrdi.WC se redovno održava i zgrada je novije gradnje.Kako riješiti pomenuti problem?
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#383 Re: Renoviranje kupatila

Post by Truba »

nadjem lika nakon 100 poziva da popravi hansgrohe cesmu
posaljem mu foto...kaze ja popravljam samo hans
a ne hansgrohe
:lol:
prije toga doso lik nisam znao da jhe bitno koja je cesma ne zna popraviti samo zamijeniti cesmu
zamijenio navoje ...jos gore kapa

na kraju kupim armalovu i cao pobacam sve sto ima veze s hans i grohe

znaci zvao sam vitez busovacu ilijas sarajevo blazuj...sta god ima veze s hansgrohe :lol:
Post Reply