Renault vs. Volkswagen

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
Dirty Harry
Posts: 1238
Joined: 09/08/2003 00:00

#26 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by Dirty Harry »

CLIO wrote:
kaubojstina wrote:
CLIO wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :run:
A sad, mogul' ja tebe nesto pitati? :D
Pitaj dijete sto god zelis evo ovo ti je odgovor:

http://www.autocult.com.au/img/gallery/ ... ost805.jpg

Ovo vozis?

Svaka cast :thumbup:

:D
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#27 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by CLIO »

Ma sanjam kao sto kaubojstina sanja onog VW. :D
Salim se ba, nemam potrebu za takvim autom ali je mnogo ljepsi od VW.
Ja planiram Renault espace kupiti (za to imam potrebu :D )
schakal
Posts: 105
Joined: 27/03/2008 08:06

#28 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by schakal »

Ma reno zvjer stari mi je jedno vrijeme imao Scenica 1.6e udoban bio drama :thumbup:
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#29 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by johntra »

Clio jesi li gledao onog Espace-a što sam ti rekao???
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#30 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by CLIO »

johntra wrote:Clio jesi li gledao onog Espace-a što sam ti rekao???
Nisam dolazio u Sarajevo.
Najvjerovatnije cu ici na novo pa cu malo sacekati
User avatar
kaubojstina
Posts: 364
Joined: 30/03/2007 07:12
Location: Pitaj Bobija :)

#31 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by kaubojstina »

CLIO wrote:Ma sanjam kao sto kaubojstina sanja onog VW. :D
Salim se ba, nemam potrebu za takvim autom ali je mnogo ljepsi od VW.
Ja planiram Renault espace kupiti (za to imam potrebu :D )

Image

8)

:lol:
Last edited by kaubojstina on 28/04/2008 05:40, edited 1 time in total.
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#32 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by CLIO »

Pa sta ti ovim zelis da kazes? :roll:
User avatar
kaubojstina
Posts: 364
Joined: 30/03/2007 07:12
Location: Pitaj Bobija :)

#33 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by kaubojstina »

CLIO wrote:Pa sta ti ovim zelis da kazes? :roll:
Zelim da kazem da stanes u liniju za jos jednu cjepachinu, taslachinu i tarabljenje. :lol:

A sad mi reci, jesil' cuo za ovog momka: http://www.youtube.com/watch?v=cvl4JVv8Wq0 8)

Image
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#34 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by johntra »

najviše volim ove što kupe precijenjeno govno od VW-a pa ga slikaju... :D
dobra Bora, oca mi... :lol:
User avatar
kaubojstina
Posts: 364
Joined: 30/03/2007 07:12
Location: Pitaj Bobija :)

#35 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by kaubojstina »

johntra wrote:najviše volim ove što kupe precijenjeno govno od VW-a pa ga slikaju... :D
dobra Bora, oca mi... :lol:
Zar to ima jos neko na ovome forumu sto slika svoje auto? Daj link! Pogotovu ako je VW u pitanju. :D
A taj osjecaj praznine koji ti dozivljavas u vidu mrznje prema raji koja je ustvari emocionalno vezana za svoja auta, necu nikada razumjeti. Boli mene briga sta ti mislis jarane. Ovdje sam dos'o da se zabavim, po mogucnosti sa rajom koja imaju istu potrebu da kroz zezanciju i pricu dodjemo do zakljucka da sve ono sto se kotrlja na cetiri tocka ima svoju dusu, neki manje neki vise...ali to je djelo ljudskih ruku i ljudskog mozga. Ja vidis nemam nista protiv Renaulta...zapravo kad bih im'o dovoljno love sigurno da bih u garazi pokraj Bore parkir'o Clia. Samo imaju tipovi poput tebe koji sa svojom "mudroscu" stoje sa strane i komentarisu. Sta ti imas doprinijeti ovoj temi? Jesil' ponudio kakav opipljiv ili vidljiv dokaz po cemu je jedna stranka bolja od druge? Da ti kazem odmah, ja bih radije volio imati auto koje je napravljeno od odpadaka Audija nego od....sta ti vozis? Haj' reci pa da zavrsim recenicu. :D
Ja sam odlucio uloziti novac u ovo vozilo, jer vjerujem da za svoju cijenu, ja dobijem vise auta nego za, recimo, neku tamo monotonu vesh mashinu sa kojom cu ici na pos'o i kuci i to mu je sva upotreba...
Ukljuci se u dijalog pa da nastavim. :D
Last edited by kaubojstina on 27/04/2008 01:20, edited 1 time in total.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#36 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by madner »

Dobar ovaj GTI sa 650 ks, samo ga malo jebe kad treba uc u krivinu. :D
User avatar
kaubojstina
Posts: 364
Joined: 30/03/2007 07:12
Location: Pitaj Bobija :)

#37 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by kaubojstina »

madner wrote:Dobar ovaj GTI sa 650 ks, samo ga malo jebe kad treba uc u krivinu. :D
Auto sa 650 ks nije igracka. Pogotovu sa zadnjom vucom. A Stig, kao bivsi F1 vozac, ne vidim da je im'o bas velikih problema sa upravljanjem u poredjenju sa Klarksonom. :)
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#38 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by madner »

kaubojstina wrote:
madner wrote:Dobar ovaj GTI sa 650 ks, samo ga malo jebe kad treba uc u krivinu. :D
Auto sa 650 ks nije igracka. Pogotovu sa zadnjom vucom. A Stig, kao bivsi F1 vozac, ne vidim da je im'o bas velikih problema sa upravljanjem u poredjenju sa Klarksonom. :)
Samo u poredjenu sa njim, tačno se vidi kolko se mora boriti sa njim. Ali dobro, nije loša furka. :D
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#39 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by CLIO »

johntra wrote:najviše volim ove što kupe precijenjeno govno od VW-a pa ga slikaju... :D
dobra Bora, oca mi... :lol:
Moram priznati da je montaza jako dobra. Tesko sam uocio da je montaza.
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#40 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by johntra »

kaubojstina wrote:
johntra wrote:najviše volim ove što kupe precijenjeno govno od VW-a pa ga slikaju... :D
dobra Bora, oca mi... :lol:
Zar to ima jos neko na ovome forumu sto slika svoje auto? Daj link! Pogotovu ako je VW u pitanju. :D
A taj osjecaj praznine koji ti dozivljavas u vidu mrznje prema raji koja je ustvari emocionalno vezana za svoja auta, necu nikada razumjeti. Boli mene briga sta ti mislis jarane. Ovdje sam dos'o da se zabavim, po mogucnosti sa rajom koja imaju istu potrebu da kroz zezanciju i pricu dodjemo do zakljucka da sve ono sto se kotrlja na cetiri tocka ima svoju dusu, neki manje neki vise...ali to je djelo ljudskih ruku i ljudskog mozga. Ja vidis nemam nista protiv Renaulta...zapravo kad bih im'o dovoljno love sigurno da bih u garazi pokraj Bore parkir'o Clia. Samo imaju tipovi poput tebe koji sa svojom "mudroscu" stoje sa strane i komentarisu. Sta ti imas doprinijeti ovoj temi? Jesil' ponudio kakav opipljiv ili vidljiv dokaz po cemu je jedna stranka bolja od druge? Da ti kazem odmah, ja bih radije volio imati auto koje je napravljeno od odpadaka Audija nego od....sta ti vozis? Haj' reci pa da zavrsim recenicu. :D
Ja sam odlucio uloziti novac u ovo vozilo, jer vjerujem da za svoju cijenu, ja dobijem vise auta nego za, recimo, neku tamo monotonu vesh mashinu sa kojom cu ici na pos'o i kuci i to mu je sva upotreba...
Ukljuci se u dijalog pa da nastavim. :D

po nedostatku afrikata pretpostavljam da nam pišeš sa Zapada, tačnije, šta ima u AmeriKi :?: :lol:
najviše volim kad bošnjo dosanja svoj san, pa kupi VW...
da si došao da se zabaviš, ne bi okolo srao i postavljao klipove za malu djecu, pa ispadao ovdje ko malo dijete i poredio gluposti koje liče na one kad sam imao šest godina...
nemaš pojma o meni, prema tome glupa ti je tvrdnja da nisam jedan od onih što cijene svoje auto...samo sam ja jedan od onih što auto kupujem srcem, a ne glavom...možda sam iz tog razloga drugima čudan, al me baš me boli neka stvar...
i šta misliš da me sramota reći šta vozim??? da mi možda nećeš nabiti kompleks sa glanc novom Borom GLI?
vozim Fiata starog deset godina i ljepota me služi, a prošao sa sam sa njim kilometara i kilometara, a kupio ga za manje love od razvikanih konkurenata...
uključiću se u dijalog pa ću ti odmah reći...bolje bilo koji Renalt, nego precijenjeno smeće od VW-a...
P.S. za prepucavanje oko smetlja iz Volfsburga sam neumoran...
User avatar
kaubojstina
Posts: 364
Joined: 30/03/2007 07:12
Location: Pitaj Bobija :)

#41 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by kaubojstina »

johntra wrote:
kaubojstina wrote:
johntra wrote:najviše volim ove što kupe precijenjeno govno od VW-a pa ga slikaju... :D
dobra Bora, oca mi... :lol:
Zar to ima jos neko na ovome forumu sto slika svoje auto? Daj link! Pogotovu ako je VW u pitanju. :D
A taj osjecaj praznine koji ti dozivljavas u vidu mrznje prema raji koja je ustvari emocionalno vezana za svoja auta, necu nikada razumjeti. Boli mene briga sta ti mislis jarane. Ovdje sam dos'o da se zabavim, po mogucnosti sa rajom koja imaju istu potrebu da kroz zezanciju i pricu dodjemo do zakljucka da sve ono sto se kotrlja na cetiri tocka ima svoju dusu, neki manje neki vise...ali to je djelo ljudskih ruku i ljudskog mozga. Ja vidis nemam nista protiv Renaulta...zapravo kad bih im'o dovoljno love sigurno da bih u garazi pokraj Bore parkir'o Clia. Samo imaju tipovi poput tebe koji sa svojom "mudroscu" stoje sa strane i komentarisu. Sta ti imas doprinijeti ovoj temi? Jesil' ponudio kakav opipljiv ili vidljiv dokaz po cemu je jedna stranka bolja od druge? Da ti kazem odmah, ja bih radije volio imati auto koje je napravljeno od odpadaka Audija nego od....sta ti vozis? Haj' reci pa da zavrsim recenicu. :D
Ja sam odlucio uloziti novac u ovo vozilo, jer vjerujem da za svoju cijenu, ja dobijem vise auta nego za, recimo, neku tamo monotonu vesh mashinu sa kojom cu ici na pos'o i kuci i to mu je sva upotreba...
Ukljuci se u dijalog pa da nastavim. :D

po nedostatku afrikata pretpostavljam da nam pišeš sa Zapada, tačnije, šta ima u AmeriKi :?: :lol:
najviše volim kad bošnjo dosanja svoj san, pa kupi VW...
da si došao da se zabaviš, ne bi okolo srao i postavljao klipove za malu djecu, pa ispadao ovdje ko malo dijete i poredio gluposti koje liče na one kad sam imao šest godina...
nemaš pojma o meni, prema tome glupa ti je tvrdnja da nisam jedan od onih što cijene svoje auto...samo sam ja jedan od onih što auto kupujem srcem, a ne glavom...možda sam iz tog razloga drugima čudan, al me baš me boli neka stvar...
i šta misliš da me sramota reći šta vozim??? da mi možda nećeš nabiti kompleks sa glanc novom Borom GLI?
vozim Fiata starog deset godina i ljepota me služi, a prošao sa sam sa njim kilometara i kilometara, a kupio ga za manje love od razvikanih konkurenata...
uključiću se u dijalog pa ću ti odmah reći...bolje bilo koji Renalt, nego precijenjeno smeće od VW-a...
P.S. za prepucavanje oko smetlja iz Volfsburga sam neumoran...
Lokacije i nije toliko vazna, ali nije lose u Americi. :D O jeziku ne zelim razgovarati...barem ne pod ovim okolnostima. U ostalom, ovo je auto forum, tako da ako hoces da pravis sprdnju samnom, mozes pokusati u vidu neke automotivne blamaze, a ne samo zato sto se ja nalazim u Americi. Zar je to grijeh? :D
Eh da znas da si me uvrijedio kad si rek'o da sam Bosnjo koj sanja za VW. Nizak udarac, prijatelju. Nizak udarac. Nesto mi govori da se stidis svog' prijekla. Ali ako hoces, ja te mogu zvati Franchesko, nema problema. :lol:
Kao malo dijete uvijek sam se volio dizajn VW. Ijedno pet komsija sa nekim debilnim izgovorima da ustvari prave 'limuzinu' naprave sranje od auta, pogotovu sa Golfovima. Nabacaju sanduke sa zvucnicima, na sofersajbi postave neku vinilnu traku sa natpisom Golf [ko da niko ne zna kako Golf izgleda, ja kont'o McLaren F1], i kontaju spremni su za trku Pariz-Dakar. Ali sreca pa je to bila samo nekolicina osoba, tako da mi nisu mogli zabraniti da prepoznam ljepotu tog' vozila. Isto kao sto je Clio predstavio nekoliko vozila koja odgovaraju opisu, ja sigurno ne mrzim, i ne povraca mi se kad vidim Renault vozilo, kao sto je Clio naveo na prvoj stranici. Sta vise, dobijem erekciju kad vidim auto poput Sporta. :D
Porijeklom iz Foce, stari me je vodio sa sobom na rally natjecanje na Tjentistu, vjerovatno si cuo jer i dan danas imaju takmicenja na tom mjestu. Na tom mjestu sam naucio voliti sva vozila. Tu si mog'o vidjeti slabost i prednost svakog vozila sa nasih prostora, ukljucujuci i Fiata. Prvog VW-a sam vozio sa 13 godina. U tom periodu sam i naucio kako rukovati sa aubomobilom.
Hajde dosta historije, ali to je bilo samo predstavljanje 'balavca' koji se prepucava sa drugim balavcem. Da nesto dodam kad sam vec kod djecurlije...Iskreno mi reci, jesil' ti zelio odrasti, ili te je zivot na to natjerao? Svi smo mi djeca u dusi. Neko to ispoljava na ovaj, a neko na onaj nacin. :D
Nigdje nisam spomen'o da bih volio praviti budalu od tebe samo zato sto vozis Fiata , niti sam pokus'o intimidirati sa svojom "glanc novom" Borom od 65 000 milja na satu [ > 100 000 km; Kvara ni na vidiku. Vozi k'o sto je vozila onog dana kad sam je preuzeo od VW prije cetiri godine] ali izgleda da mi je uspjelo. :oops: :lol:
A ti, kako deveras sa Fiatom? Zadnji put kad sam cit'o nesto o Fiatu, im'o je financijskih problema. Pa se pitam, jel' jos uvijek pravi dijelove za svoju 'rodjencad' ili imas problema sa pronalaskom novih dijelova? :lol:
To je sve sad za sad, nisi ni ti vise donio na sto. Vise je bilo nekog prepucavanja nego nekog konstruktivnog razgovora. Ali sta je tu je. :D
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#42 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by johntra »

ja ne znam je li kasne informacije tamo u Americi ili si ti jednostavno spor???
Zadnji put kad je FIAT imao finansijskih problema bila je 2005 godina i kraj braka sa GM-om, dok ih nisu zeznuli za dvije milijarde dolara :D
ne moraš mi pričati o Tjentištu, znam ja vrlo dobro šta je to i to bolje nego što ti misliš...Foča-Brod-Tjentište-Čemerno, dionica gdje sam JA učio voziti...
takođe, izgleda da si poodavno otišao u SAD, pošto automobila sa opisom sa početka tvog posta ima i više nego što misliš...zato mi se i gade...
o jeziku nisam mislio ništa loše, po nepostojanju afrikata u tvojim postovima sam zaključio da nam dolaziš sa Zapada...nema to nikakve veze sa pravopisom...
imamo sličnu kilometražu vozila, a i mene kanta od Fiata služi isto ko i tebe, još je starija nekoliko godina...
pitaj šta god te još interesuje, slobodno... :wink:
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#43 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by ado-šampion »

Johntra, kome pojedina marka automobila pravi kompleks, tebi ili meni? :-) Da nisi malo (malo više) "VW hater" a?
User avatar
kaubojstina
Posts: 364
Joined: 30/03/2007 07:12
Location: Pitaj Bobija :)

#44 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by kaubojstina »

@ johntra

Druze, jos malo pa deset godina... :)

Istina je da se do nekih informacija teze dolazi iz razlicitih razloga...daljina radi svoje. Ameri znaju samo u*ebat' stvar k'o niko. Ocekiv'o sam da ce i Opela srozat', ali izgleda da im Opel spasava domace trziste sa svjezim dizajnom. Ali...nismo tu da pricamo o biznisu.
Nego, bas mi je drago cuti da imas iskustvo vozarenjem tom dionicom. :-D
Znaci, ti meni govoris da razlog zbog kog' ti nisi simpatizer VW-a je samo jedan jedini: rasprostanjenost tog' vozila?
Nije li to samo predrasuda i nista vise? Ako mislis da je posjedovanje VW cisto modni trend kod bosanske populacije...varas se.
Vidis, ja bih volio da je slika silcna ovdje. Volkswagenovo trziste u Sjevernoj Americi cini svega jedan procenat od ukupne svjetske prodaje. :sad:
Nego, tacno o kojem tipu Fiata ti govoris. Cisto informativno. Meni su Fijati uvijek bili prozirna vozila, sa mali egom...i to je u istinu isto sto me privlaci i kod VW-a. Ali sta se desi kad se skromnost i sportski entuzijazam spoji u jedno? Produkt bude GTI/GLI :lol:
Druze, fin jej to osjecaj kad prolazis ulicom i kad ti klinac sa 10 godina digne :thumbup: i pored toga sto je ulica puna jos agresivnijih i brzih vozila. To je isto sto se meni desilo... :lol: Kad cistoj dusi auto bude tamam nema tu povratka. :D
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#45 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by CLIO »

johntra wrote:ja ne znam je li kasne informacije tamo u Americi ili si ti jednostavno spor???
Zadnji put kad je FIAT imao finansijskih problema bila je 2005 godina i kraj braka sa GM-om, dok ih nisu zeznuli za dvije milijarde dolara :D
ne moraš mi pričati o Tjentištu, znam ja vrlo dobro šta je to i to bolje nego što ti misliš...Foča-Brod-Tjentište-Čemerno, dionica gdje sam JA učio voziti...
takođe, izgleda da si poodavno otišao u SAD, pošto automobila sa opisom sa početka tvog posta ima i više nego što misliš...zato mi se i gade...
o jeziku nisam mislio ništa loše, po nepostojanju afrikata u tvojim postovima sam zaključio da nam dolaziš sa Zapada...nema to nikakve veze sa pravopisom...
imamo sličnu kilometražu vozila, a i mene kanta od Fiata služi isto ko i tebe, još je starija nekoliko godina...
pitaj šta god te još interesuje, slobodno... :wink:

Ja ne kontam zasto je nekim ljudima tesko priznati da su VW auta precijenjena (to znaju vec i ptice na grani).
Takodje ptice na grani znaju da su "francuzi i talijani" udobna vozila a da VW to vec duze vrijeme nije.
U danasnje vrijeme su manje vise sva auta dobra i zasto onda placati nesto skupo kad se za manje para mozemo ljepse i udobnije voziti.
Mozda je u pitanju konzervativnost, glasaju za nacionalne stranke i mislime ako njima ne damo glas svijet ce propasti, vozimo VW i ako kupimo neko drugo auto auuu - propast (sta ce reci komsiluk :D ).
Daj ba ljudi unesite malo promjene u zivote. :bih:
Pogledajte samo sta automehanicari i autolimari voze. U mojoj okolini oni voze: SAAB,citroen,renault, fiat, lancia, alfa, peugeot, BMW, Mercedes. Najmanje ih vozi VW.
Cak mi jedan od njih kojeg sam pitao zasto ne vozi VW rekao "to ja prodajem budalama koje ne znaju sta je auto, culi da je golf najbolji pa eto im golf j... ih on". :D
User avatar
kaubojstina
Posts: 364
Joined: 30/03/2007 07:12
Location: Pitaj Bobija :)

#46 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by kaubojstina »

@ johntra

Druze, jos malo pa deset godina... :)

Istina je da se do nekih informacija teze dolazi iz razlicitih razloga...daljina radi svoje. Ameri znaju samo u*ebat' stvar k'o niko. Ocekiv'o sam da ce i Opela srozat', ali izgleda da im Opel spasava domace trziste sa svjezim dizajnom. Ali...nismo tu da pricamo o biznisu.
Nego, bas mi je drago cuti da imas iskustvo vozarenjem tom dionicom. :-D
Znaci, ti meni govoris da razlog zbog kog' ti nisi simpatizer VW-a je samo jedan jedini: rasprostanjenost tog' vozila?
Nije li to samo predrasuda i nista vise? Ako mislis da je posjedovanje VW cisto modni trend kod bosanske populacije...varas se.
Vidis, ja bih volio da je slika silcna ovdje. Volkswagenovo trziste u Sjevernoj Americi cini svega jedan procenat od ukupne svjetske prodaje. :sad:
Nego, tacno o kojem tipu Fiata ti govoris. Cisto informativno. Meni su Fijati uvijek bili prozirna vozila, sa mali egom...i to je u istinu isto sto me privlaci i kod VW-a. Ali sta se desi kad se skromnost i sportski entuzijazam spoji u jedno? Produkt bude GTI/GLI :lol:
Druze, fin jej to osjecaj kad prolazis ulicom i kad ti klinac sa 10 godina digne :thumbup: i pored toga sto je ulica puna jos agresivnijih i brzih vozila. To je isto sto se meni desilo... :lol: Kad cistoj dusi auto bude tamam nema tu povratka. :D
User avatar
kaubojstina
Posts: 364
Joined: 30/03/2007 07:12
Location: Pitaj Bobija :)

#47 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by kaubojstina »

@ Clio

A njima pune ruke posla popravljajuci Saabove i Citroene...Zato im golf nije dobar. :lol:
Bas mi je zao sto se upetljah u ovu tvoju glupu temu...ali *ebat' ga. Cerat' cemo se do kraja. :D
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#48 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by johntra »

znači skoro deset godina si gore...onda fakat nemam vremena da ti objašnjavam koliko takvih automobila ima ovdje...i previše..nažalost, sad i Fiata počinju da ćuniraju razni tjuneri i slične face...
imam Fiata Bravu, znači verzija sa pet vrata...auto koje je bilo moja mladalačka ljubav...do nje sam došao kroz kupovunu Tipa, koji me isto jako dobro služio...sad planiram uzeti Stila...kod mene je sve generacijski :)
nažalost posjedovanje VW nije samo modni trend kod nas, to je nešto više...graniči sa obožavanjem i dizanjem totema u čast istog...mrzim VW iz razloga što pojedinci, kojih ima i na ovom forumu, žele da mi poture kvalitet koji se odavno srozao...
znači mrzim VW zbog precijenjenosti, a ustvari to je samo još jedno vozilo iz mase drugih...znači tipičan prosjek...
a ono što još više mrzim je kada me ljudi koji su kupili VW po bizarno smiješnim cijenama, počinju uvjeravati da tom kvalitetu nema premca...a sve iz jednog razloga...da bi samo opravdali sebe, jer dobro znaju kako su ispali levati...jer za razliku od njih, ja ću sa dvije do tri milje razlike kad kupim Stila, a oni četvorku, za te pare otići, pojesti, popiti i možda usput zguzim šta...ovo zadnje pretjerujem :mrgreen:
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#49 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by CLIO »

kaubojstina wrote:@ Clio

A njima pune ruke posla popravljajuci Saabove i Citroene...Zato im golf nije dobar. :lol:
Bas mi je zao sto se upetljah u ovu tvoju glupu temu...ali *ebat' ga. Cerat' cemo se do kraja. :D
Glup je onaj ko temu ne skonta. Tema ne moze biti glupa jer nema mozak. :thumbup:
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#50 Re: Renault vs. Volkswagen

Post by CLIO »

I skrenuli smo zbog tebe debelo s teme i meni pomalo postaje tipkanje u ovo temi bezze.
Post Reply