Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#2326 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by Company85 »

wewa wrote:
sta radi ovaj Nunu? zateze umjetnu travu pretpostavljam?
Cini mi se da nasipa pijesak na travu
User avatar
JoeyTribbiani
Posts: 975
Joined: 28/09/2011 17:46
Location: Uvijek avangarda, nikad kopija

#2327 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by JoeyTribbiani »

Odlicno :thumbup: da je jos koji teren u BiH ovakav, bila bi atraktivnija liga :)

Nego, kako se izvlace ove linije na samom terenu? :-D Mislim na dvije nijanse zelene boje, svijetlu I tamnu. Na bilo kojem terenu, ne konkretno na Grbavici. Pretpostavljam da je neki fazon kad se kosi, ali kako :D
User avatar
moa
Posts: 3631
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#2328 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by moa »

JoeyTribbiani wrote:Odlicno :thumbup: da je jos koji teren u BiH ovakav, bila bi atraktivnija liga :)

Nego, kako se izvlace ove linije na samom terenu? :-D Mislim na dvije nijanse zelene boje, svijetlu I tamnu. Na bilo kojem terenu, ne konkretno na Grbavici. Pretpostavljam da je neki fazon kad se kosi, ali kako :D
Pa zavisi u kojem pravcu ide kosilica, tako mozes praviti i baklave, kocike uze linije, sire linije.... Ja sam za BAKLAVE :D.
Uglavnom sjecam se kad je pocela prica oko rekonstrukcije i ja sam se vrtio nesto po opstini da je Ivica par puta bio kod nacelnika, zato trebate i Ivici zahvaliti.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#2329 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by Grean »

JoeyTribbiani wrote:Odlicno :thumbup: da je jos koji teren u BiH ovakav, bila bi atraktivnija liga :)

Nego, kako se izvlace ove linije na samom terenu? :-D Mislim na dvije nijanse zelene boje, svijetlu I tamnu. Na bilo kojem terenu, ne konkretno na Grbavici. Pretpostavljam da je neki fazon kad se kosi, ali kako :D
Pogledaj cilim kod kuce iz dva suprotna pravca pravca i bit ce ti jasno. Pod uslovom da nije presaren.
User avatar
Occasionally
Posts: 303
Joined: 03/06/2017 11:17

#2331 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by Occasionally »

JoeyTribbiani wrote:Odlicno :thumbup: da je jos koji teren u BiH ovakav, bila bi atraktivnija liga :)

Nego, kako se izvlace ove linije na samom terenu? :-D Mislim na dvije nijanse zelene boje, svijetlu I tamnu. Na bilo kojem terenu, ne konkretno na Grbavici. Pretpostavljam da je neki fazon kad se kosi, ali kako :D
Prost fazon.
https://www.youtube.com/watch?v=NzxwoSyptcs
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#2332 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by Smrcak15 »

vryzas wrote:Tako kazu u klubu. Teren izgleda fenomenalno.
Odakle lova za krov??
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2333 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by mali_milojica »

Smrcak15 wrote:
vryzas wrote:Tako kazu u klubu. Teren izgleda fenomenalno.
Odakle lova za krov??
Kako sam razumio savez povukao neku lovu od UEFE.
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#2335 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by Mišo_Kovač »

Navijam za sarajvo i ne volem želju ni sekunde, al bih volio više od ičega vidjeti grbavicu izgradjenu do kraja, kako treba, sa sve četiri moderne tribine i sve pride što ide. Odrastao sam na Trgu, trenirao na tom stadionu, i srce mi je ko lubenica kad vidim ovaj travnjak :D
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3543
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#2336 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by JavierBosnia »

Image
Image
Image

Image

Image

Image
User avatar
thekupus
Posts: 6813
Joined: 25/06/2011 22:38

#2337 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by thekupus »

Photoshop! Ni na Pes-u ne izgleda ovako!


:izet:
User avatar
razumibezumlje
Posts: 84
Joined: 27/03/2007 13:47

#2338 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by razumibezumlje »

Jel‘ ovo ravno ? :izet:
User avatar
Occasionally
Posts: 303
Joined: 03/06/2017 11:17

#2339 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by Occasionally »

Plava familija na djelu. Živimo Željezničar.
Image
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#2340 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by dingosp0 »

vanjski dio stadiona je ziva katastrofa, dali ko zna jesu li ovi poslovni prostori 1 kroz 1? ili zeljo je vlasnik i daje pod kiriju?
jedini nacin da ovo izgleda na ista jeste da se stavi neka fasada (staklena) oko prednjeg dijela i nove tribine kao sto su uradili na maksimiru u zagrebu.. sa tim da bi 70% ovih poslovni prostora trebalo na pola strusiti jer vecina ih je izasla izvan garberita stadiona... tamno plavo staklo bi sakrilo ovaj dzumbus sadasnji, plus neke LED ekrane posatviti i izgledalo bi poprilicno dobro...
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#2341 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by duminjo »

Pretpostavljam da bi Juzna tribina trebala doci skoro Do ovog plavog tepih. Koliko će biti bliza nego sada :shock:
pitaromrzac
Posts: 3
Joined: 19/06/2015 09:27

#2342 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by pitaromrzac »

dingosp0 wrote:vanjski dio stadiona je ziva katastrofa, dali ko zna jesu li ovi poslovni prostori 1 kroz 1? ili zeljo je vlasnik i daje pod kiriju?
jedini nacin da ovo izgleda na ista jeste da se stavi neka fasada (staklena) oko prednjeg dijela i nove tribine kao sto su uradili na maksimiru u zagrebu.. sa tim da bi 70% ovih poslovni prostora trebalo na pola strusiti jer vecina ih je izasla izvan garberita stadiona... tamno plavo staklo bi sakrilo ovaj dzumbus sadasnji, plus neke LED ekrane posatviti i izgledalo bi poprilicno dobro...
kao što je Misimović na zadnjoj Skupštini prezentovao izgled Sjeverne tribine je jedan od sljedećih projekata ali pri tome se trebaju uzeti mišljenje odnosno interesi vlasnika koji iznamljuju poslovne prostore jer ipak oni plaćaju kiriju koja je bitna za naše poslovanje.Zato se neće ništa raditit preko koljena ali ubrzo ide i vizual Sjeverne tribine koji će bii više nego odličan
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#2343 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by golfiista »

pitaromrzac wrote:
dingosp0 wrote:vanjski dio stadiona je ziva katastrofa, dali ko zna jesu li ovi poslovni prostori 1 kroz 1? ili zeljo je vlasnik i daje pod kiriju?
jedini nacin da ovo izgleda na ista jeste da se stavi neka fasada (staklena) oko prednjeg dijela i nove tribine kao sto su uradili na maksimiru u zagrebu.. sa tim da bi 70% ovih poslovni prostora trebalo na pola strusiti jer vecina ih je izasla izvan garberita stadiona... tamno plavo staklo bi sakrilo ovaj dzumbus sadasnji, plus neke LED ekrane posatviti i izgledalo bi poprilicno dobro...
kao što je Misimović na zadnjoj Skupštini prezentovao izgled Sjeverne tribine je jedan od sljedećih projekata ali pri tome se trebaju uzeti mišljenje odnosno interesi vlasnika koji iznamljuju poslovne prostore jer ipak oni plaćaju kiriju koja je bitna za naše poslovanje.Zato se neće ništa raditit preko koljena ali ubrzo ide i vizual Sjeverne tribine koji će bii više nego odličan
Prvo, oni sto iznajmljuju prostore nisu vlasnici istih, vec zakupci. Drugo, njihovo misljenje je potpuno nevazno i ne smije biti relevantno za bilo sta, jer sam siguran da se ti poslovni prostori mogu kudikamo racionalnije iskoristiti.Kada se uradi rekonstrukcija vanjskog izgleda, sve te poslovne prostore treba dati na javni natjecaj, pa neka iznajmi onaj ko ponudi najvise. Jednostavna je to racunica. Svakako, treba ograniciti i djelatnost, jer jednoj buregdzinici i birtiji i slicno, sigurno nije mjesto tamo. Ne sumnjam da ce Uprava upravo uraditi navedeno, sve u najboljem interesu kluba.
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#2344 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by dadoka84 »

Puno više odgovara klopa i piće od plastičnih škafova i kineskih bicikala iz mars97.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2345 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by Fudo387 »

Fino ovo napreduje, teren dobro izgleda.
Vazda hocu da pitam, sta je svrha onog tornja iza nove tribine?
Zeljo92
Posts: 118
Joined: 15/03/2018 14:26

#2346 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by Zeljo92 »

Fudo387 wrote:Fino ovo napreduje, teren dobro izgleda.
Vazda hocu da pitam, sta je svrha onog tornja iza nove tribine?
Crkva ti je to :lol:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2347 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by Fudo387 »

Zeljo92 wrote:
Fudo387 wrote:Fino ovo napreduje, teren dobro izgleda.
Vazda hocu da pitam, sta je svrha onog tornja iza nove tribine?
Crkva ti je to :lol:
O jarane :lol:
Sto me nasmija.
Ja sve vrijeme kontam, pa koji ce im ono qrac, a vidi, crkva iza. :lol:
Nista, dizi tribinu jos 30 metara. :D
Zeljo92
Posts: 118
Joined: 15/03/2018 14:26

#2348 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by Zeljo92 »

Fudo387 wrote:
Zeljo92 wrote:
Fudo387 wrote:Fino ovo napreduje, teren dobro izgleda.
Vazda hocu da pitam, sta je svrha onog tornja iza nove tribine?
Crkva ti je to :lol:
O jarane :lol:
Sto me nasmija.
Ja sve vrijeme kontam, pa koji ce im ono qrac, a vidi, crkva iza. :lol:
Nista, dizi tribinu jos 30 metara. :D
Koji si ti brat :mrgreen: imal nekog na treningu? Jel doslo novo krilo?
salle_eh1986
Posts: 4200
Joined: 20/08/2009 23:08

#2349 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by salle_eh1986 »

čovjek bi pomislio da se slabo posjećuje dolina s obzirom da se osnove ne znaju
ali avaj...
User avatar
kemox
Posts: 658
Joined: 02/02/2013 12:43

#2350 Re: Rekonstrukcija stadiona Grbavica

Post by kemox »

Image
Post Reply