Regrutacija za WORLD OF TANKS

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#1026 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by sema911s »

100fps sto cemu toliko jbte sta je robot pa mu treba toliko,.,

a od nizih tiera ima samo vx2801 mada i on oslabio
User avatar
mk ultra
Posts: 19535
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#1027 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by mk ultra »

vecina opcija grafike je na low, iskljuceni HD tenkovi i to ...

a igram na laptopu, acer 17.3'', nvidia 630M

fps ide od 75-100
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#1028 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Don Zivconi »

mk ultra wrote:vecina opcija grafike je na low, iskljuceni HD tenkovi i to ...

a igram na laptopu, acer 17.3'', nvidia 630M

fps ide od 75-100

ok ako je sve na low :D

evo kod mene vrti od 55 do 85 fps, iz sniper moda oko 100 fps i jace sve ovo ovisno od mape i ovisno koji mod koristim a sve je u fulu na max detaljima. Nego sta je caka grafika mi je opterecena na nekih 50% gore dole varira a isto tako i procesor jednostavno nema varijante vise a potencijal grafike i procesora je na pola iskoristen. Da ne bude zablude memorija je na 1600mhz, ssd disk je u pitanju itd. jednostavno ljudi sa jos jacim konfama imaju isti broj fps-a kao neki sa znatno slabijim masinama sto bi nas kolega MadTV rekao jebe ih engine od igre :lol: . Uglavnom kad se skinu detalji i sve spusti na dosta nize grafika se takodjer nista ne opterecuje ali fps stoji na 127 i to je to. Kod aviona na max detaljima fps skace i na 300+ tako da se ne sikirate nije do vas do igre je.
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#1029 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by mirsek »

Don Zivconi wrote:
sema911s wrote:koliko se sada skupi credita

sinoc odigram 40partija to mi je limit, :D :D

od 40 22 sam prezivio i 27 pobjeda ukupno,. skinuo cca110.000 stete, srokano 92protivnika i ukupna zarada mi bila 17.357 eto koliko su pogorsali zaradu sve igrano sa rhm

kada to uporedim do prije nekih 10mjeseci slkican rezuktat samo tihar H zarada preko milion
Nizi tier igra za zaradu ako nemas prem acc, npr sa kv-1

p.s ne rece nam onaj sto ima 100 fps-a kakvu konfiguraciju ima :D
Ja trenutno grindam sa t-34 tier 5, sa onim brzim 57 mm topom.
Kad dobijemo partiju zaradim 7000-15000 srebra, a kad izgubimo opet zaradim 1000-3500 srebra prosjecno.
Al fakat su nas osakatili sa zaradom.
Jos nisam zaradio camo pattern za ISU-152 koji kosta 240 000 srebra za mjesec dana koristenja a prije sam taj iznos ko od sale grindao za 2-3 dana.
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#1030 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by mirsek »

Evo jos jedna solidna.

Image
User avatar
madtv
Posts: 4562
Joined: 11/04/2009 00:31
Location: cvajta

#1031 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by madtv »

mirsek wrote:Evo jos jedna solidna.

Image
odlicna partija...samo steta sto je bio poraz
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#1032 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by sema911s »

carobni rhm i da poslije sam nazvan nobom, jer nisam sve pobio ono bi ja al nestalo granatla

Image

Image

Image
Love_MJ
Posts: 109
Joined: 22/05/2014 23:46

#1033 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Love_MJ »

Evo jedna i od mene ;)

Image
User avatar
Filter
Posts: 8051
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#1034 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Filter »

sema911s wrote:carobni rhm i da poslije sam nazvan nobom, jer nisam sve pobio ono bi ja al nestalo granatla

jbte, 45k zaradio i opet si u minusu ... fakat su odrali zaradu
User avatar
Filter
Posts: 8051
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#1035 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Filter »

Love_MJ wrote:Evo jedna i od mene ;)

Image

dobar KV-4 :)
Love_MJ
Posts: 109
Joined: 22/05/2014 23:46

#1036 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Love_MJ »

@filter

Naravno tenk je po meni jedan jačih u tier 8 sa kojima se snalazim u WoT-u, ima solidan GUN dok je ARMOR kako volim reći beton! :D
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#1037 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Don Zivconi »

Evo i jedna sa malom masinom u istom tieru :D od jucer

http://www.dodaj.rs/f/1a/3I/41Gruuh5/shot007.jpg
lajkujMe
Posts: 12259
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#1038 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by lajkujMe »

ljudi moji :D evo ja napokon otkljucao IS-8, ali kako vidim da mi ide lose s zaradom, to jeste na jedvite jade sam pozitivan s srebrom ako napravim odlicnu partiju uz pobjedu, a veci tier posebno mislim na is-3 cak iako napravim fantasticnu partiju s pobjedom duboko sam u minusu ja ne vidim kako cu u dogledno vrijeme skupiti 2 miliona srebrenjaka.

Ovo sto su odgovorni uradili s zaradom ce unistiti igru.
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#1039 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by zdruzdjo »

lajkujMe wrote:ljudi moji :D evo ja napokon otkljucao IS-8, ali kako vidim da mi ide lose s zaradom, to jeste na jedvite jade sam pozitivan s srebrom ako napravim odlicnu partiju uz pobjedu, a veci tier posebno mislim na is-3 cak iako napravim fantasticnu partiju s pobjedom duboko sam u minusu ja ne vidim kako cu u dogledno vrijeme skupiti 2 miliona srebrenjaka.

Ovo sto su odgovorni uradili s zaradom ce unistiti igru.

Nadji neki money maker tenk i sa njim zaradjuj lovu. Druge nema. Ili kupis premium na mjesec dana i udri. Sve drukcije ces se pomuciti. A kad ga kupis onda ide razocarenje dok ne kupis zadnji top. Baca te sa jakim tenkovima a nemas jak top. E ako imas free exp tu ga iskoristi.
User avatar
Warashii
Posts: 4270
Joined: 13/09/2011 12:55

#1040 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Warashii »

Zarada na WoT-u se uvijek mjerila u gramima, od samog pocetka igre tako da to ni sada nije drugacije .
Jedini nacin da skoro uvijek zaradujes, uz uslov da dobro odigras, je premium acc, a sve ovo ostalo je osrednje i treba ti brdo partija da zaradis npr. 6mil za tier X .
I ovaj sa KV4 je sa premiumom jbga, i ja sam dosta dobar dio igranja igrao sa premium acc-om + premium tenk i problema nemas, sve ostalo je na kasicicu .
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#1041 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by mirsek »

Grindaj sa tier 5.
Ja extra zaradjujem sa t-34, cak i kad gubim sam u plusu.
Love_MJ
Posts: 109
Joined: 22/05/2014 23:46

#1042 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Love_MJ »

Pazi IS-8 je mnogo zajeban tenk, ima GUN u pocetku fuj, gun je od IS-3 i jos kad ti dođu tier 10, msm da nemas nikakve sanse tu osim zezancije i po nekog tenka kojeg mozes da probijes. Ja sam se napatio postenski sa njim u samome pocetku, kasnije posle nekog vremena izucit ces GUN i to ti i bi sa tenka, samo igraj igru sa sloppingom i izvlaci se na gun koji ima odlicnu probojnost,rusi oko 490, na armoru nemas sanse,probijaju te cak i vecina 8 lvl, o 9 i 10 da ne pricam.
Samo se sjeti IS-8--->IS-7(mašina koja nema granica), samo sabura :D :D
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#1043 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Creasy »

Hmm, IS-8 je jedan od tenkova koje sam tako reći preletio. Doduše, imao sam već istražen zadnji top sa ST-I, koji uzgred budi rečeno izuva. To je inače isti top sa IS-4.
A što se para tiče, bez premijuma teško ćeš šta zaraditi. Moraš da nađeš kakav bolji klan, da igraš klanske i zarađuješ gold. Onda s tim goldom upalućuješ premijum... tako ja radim. Nikad nisam ni 1 KM dao lopovima iz WG-a. Ako nemaš desetki za klanske, onda prati misije i specijale u kojima takođe možeš dobru lovu zaraditi.
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#1044 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by zdruzdjo »

Creasy wrote:Hmm, IS-8 je jedan od tenkova koje sam tako reći preletio. Doduše, imao sam već istražen zadnji top sa ST-I, koji uzgred budi rečeno izuva. To je inače isti top sa IS-4.
A što se para tiče, bez premijuma teško ćeš šta zaraditi. Moraš da nađeš kakav bolji klan, da igraš klanske i zarađuješ gold. Onda s tim goldom upalućuješ premijum... tako ja radim. Nikad nisam ni 1 KM dao lopovima iz WG-a. Ako nemaš desetki za klanske, onda prati misije i specijale u kojima takođe možeš dobru lovu zaraditi.
Ma budimo realni, svaki tenk koji je "stock" je jako slab. Ako si u borbi sa tim tenkom a iznad sebe imas tenkove 2 tier-a jace, pravo su slabe sanse za neki jaci rezultat. Izvuci se mozes samo da klepis koju artiljeriju ili nekog scout-a.
Recimo ka sinoc igrao sa tier 7 t29 stock a ubacilo me sa 9-kama E75. Kao heavy moras malo ici u fight. Ma smjesno. Sve sto sam uspio je otkinuti par track-kova i zvknuti nekih 100-tinjak HP.
Skroz je druga prica kad si top-tier u fight-u. Tada mozes naklepati dosta.

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#1045 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by sema911s »

is8 joj kako se volim sa tim cudom susrest is3 mi se cini ko jaci, sa vise oklopa, is8 probija i tigar H, dok e75

ova zarada kazu da ce da bude gora na 9,0 nesto ce opet zasrat,

nego da su zaradu stavili vecu kada napravis puno stete ili kada si dobar skaut oni nista ,.,


a to da svi nevaljaju ko stock pogledajte rhm,., jacak mi je i radio stock,., al zato posada sa 4 skil-a, i 5 blizuu to se najvise osjetii
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#1046 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by sema911s »

Filter wrote:
sema911s wrote:carobni rhm i da poslije sam nazvan nobom, jer nisam sve pobio ono bi ja al nestalo granatla

jbte, 45k zaradio i opet si u minusu ... fakat su odrali zaradu
al zato na premium bi bio u plusu jebga ljudi guraju da i oni nesto zarade moraju i oni od necega vozat mercedesa
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#1047 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Creasy »

zdruzdjo wrote:
Creasy wrote:Hmm, IS-8 je jedan od tenkova koje sam tako reći preletio. Doduše, imao sam već istražen zadnji top sa ST-I, koji uzgred budi rečeno izuva. To je inače isti top sa IS-4.
A što se para tiče, bez premijuma teško ćeš šta zaraditi. Moraš da nađeš kakav bolji klan, da igraš klanske i zarađuješ gold. Onda s tim goldom upalućuješ premijum... tako ja radim. Nikad nisam ni 1 KM dao lopovima iz WG-a. Ako nemaš desetki za klanske, onda prati misije i specijale u kojima takođe možeš dobru lovu zaraditi.
Ma budimo realni, svaki tenk koji je "stock" je jako slab. Ako si u borbi sa tim tenkom a iznad sebe imas tenkove 2 tier-a jace, pravo su slabe sanse za neki jaci rezultat. Izvuci se mozes samo da klepis koju artiljeriju ili nekog scout-a.
Recimo ka sinoc igrao sa tier 7 t29 stock a ubacilo me sa 9-kama E75. Kao heavy moras malo ici u fight. Ma smjesno. Sve sto sam uspio je otkinuti par track-kova i zvknuti nekih 100-tinjak HP.
Skroz je druga prica kad si top-tier u fight-u. Tada mozes naklepati dosta.

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2

Ma i da ti je tenk u fullu, bez premijuma nema šanse da možeš zarađivati. Ako dobro igraš, sa devetkama možeš biti na nuli, a sa desetkama si sigurno u minusu...
Naslovnica
Posts: 27934
Joined: 20/03/2013 15:38

#1048 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Naslovnica »

Jedan je:
Image

8-)
Love_MJ
Posts: 109
Joined: 22/05/2014 23:46

#1049 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Love_MJ »

Ma IS-8 budimo svi realni ispao je iz kolosijeka dobre linije rusa IS-3-->IS-8-->IS-7.
Po meni cijela linije je dobra osim IS-8 koja malo od skače, ali ko se nauči dobro igrati sa IS-8 msm da mu nije problem ni on.Ja sam ga vrlo brzo prešao, sad IS-7 ubija sve živo što se kreće hehe :D
Evo jedna, bez premijuma.Ma da sam ja prošao IS-8 sa premijum acc.
Image
Mr.Fundamental
Posts: 561
Joined: 21/04/2009 18:48

#1050 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Mr.Fundamental »

lajkujMe wrote:ljudi moji :D evo ja napokon otkljucao IS-8, ali kako vidim da mi ide lose s zaradom, to jeste na jedvite jade sam pozitivan s srebrom ako napravim odlicnu partiju uz pobjedu, a veci tier posebno mislim na is-3 cak iako napravim fantasticnu partiju s pobjedom duboko sam u minusu ja ne vidim kako cu u dogledno vrijeme skupiti 2 miliona srebrenjaka.

Ovo sto su odgovorni uradili s zaradom ce unistiti igru.
Ja mislim da je najbolja metoda premium tier 8 tenk. Nemam trenutno svog, ali pratim preko YT-a neke likove koji imaju i koji sa osrednjom partijom zarade kredit o kakvom možeš samo sanjat kada je u pitanju obični tenk. Daleko profitabilnija varijanta nego da imaš tier 5-6 MM-a, ali su nažalost mnogo skupi, koštaju bruku golda za uzeti.
Post Reply