Regrutacija za WORLD OF TANKS

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Filter
Posts: 8039
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#1001 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Filter »

sema911s wrote:omaklo se 15:0,., priv put u ove 4godine.

nego opet zarada opala,., nemogu 20k da prebacim nikako ,., dok granatle naspem jedva na nuli,., ovo ko prije par zakrpa, vratili zaradu na minimum,.,. ili je samo na 9i10tier tako
sve tiere su osakatili sa zaradom. ako te roknu na pocetku u dobrom si minusu
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11527
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1002 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by japin_mutapi »

pozdrav tenkisti

ovi stug-ovi švapski su beton pogotovu StuG III Ausf G
stavio sam mu ovaj top 7,5 cm PaK 42 L/70 i ubio sam nekoliko teških tenkova

ja meraka bračo draga
User avatar
Warashii
Posts: 4270
Joined: 13/09/2011 12:55

#1003 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Warashii »

japin_mutapi wrote:pozdrav tenkisti

ovi stug-ovi švapski su beton pogotovu StuG III Ausf G
stavio sam mu ovaj top 7,5 cm PaK 42 L/70 i ubio sam nekoliko teških tenkova

ja meraka bračo draga
hehehe
JA nikada nisam vozio te TD-ove, sjecam se kad sam tek poceo da igram da mi je Stug a i Hetzer bili nocna mora, danas su mi komedija .
Inace jedan od TD-ova koje vozam redovno i koji mi je strasan i ubjedljivo mi najbolje sjeo je T49
Image
merak za igranje
lajkujMe
Posts: 12254
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#1004 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by lajkujMe »

Stug je masina, hetzer jok meni smjesan, samo s stugom moras naci dobru sniper poziciju i da si sakriven, ako te nadju oklop ti je donji mrtav si gotovo odmah.

IS-3 mi je dosla do glave, valjda svi znaju njene slabe tacke, ne pamtim u zadnje 2-3 sedmice a da mi nisu streljivo pogodili srecom skoro nikad nije puklo
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11527
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1005 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by japin_mutapi »

lajkujMe wrote:Stug je masina, hetzer jok meni smjesan, samo s stugom moras naci dobru sniper poziciju i da si sakriven, ako te nadju oklop ti je donji mrtav si gotovo odmah.

IS-3 mi je dosla do glave, valjda svi znaju njene slabe tacke, ne pamtim u zadnje 2-3 sedmice a da mi nisu streljivo pogodili srecom skoro nikad nije puklo
istina
ja ne igram puno za sedam-osam mjeseci 1500 borbi i tek sad kontam neke stvari kako igrati

uglavnom leže mi lovci tenkova i pomalo artiljerija ali tenkovi jok ... nemam živaca za taktiziranje
User avatar
Warashii
Posts: 4270
Joined: 13/09/2011 12:55

#1006 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Warashii »

japin_mutapi wrote:
lajkujMe wrote:Stug je masina, hetzer jok meni smjesan, samo s stugom moras naci dobru sniper poziciju i da si sakriven, ako te nadju oklop ti je donji mrtav si gotovo odmah.

IS-3 mi je dosla do glave, valjda svi znaju njene slabe tacke, ne pamtim u zadnje 2-3 sedmice a da mi nisu streljivo pogodili srecom skoro nikad nije puklo
istina
ja ne igram puno za sedam-osam mjeseci 1500 borbi i tek sad kontam neke stvari kako igrati

uglavnom leže mi lovci tenkova i pomalo artiljerija ali tenkovi jok ... nemam živaca za taktiziranje
Ne znam vala, ja sam vise uvijek volio tenkove, i medium i heavy.e a eto u zadnje vrijeme samo T49 i Hellcat .
Nabacis sijalicu, kamuflazu, "mravlje oci", BIA ma ubise sve redom.
NEmaju oklopa ali im i ne treba, znam u partiji nekad ubiti 3-4 tenka a da me niko i ne spota skoro kroz cijelu partiju a ako te i primjete sad pa sad si na drugoj strani mape, T49 puni ispod 3 sec a lijep proboj ima, ma ubica iz sjene samo takav .
lajkujMe
Posts: 12254
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#1007 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by lajkujMe »

Warashii wrote:
japin_mutapi wrote:
lajkujMe wrote:Stug je masina, hetzer jok meni smjesan, samo s stugom moras naci dobru sniper poziciju i da si sakriven, ako te nadju oklop ti je donji mrtav si gotovo odmah.

IS-3 mi je dosla do glave, valjda svi znaju njene slabe tacke, ne pamtim u zadnje 2-3 sedmice a da mi nisu streljivo pogodili srecom skoro nikad nije puklo
istina
ja ne igram puno za sedam-osam mjeseci 1500 borbi i tek sad kontam neke stvari kako igrati

uglavnom leže mi lovci tenkova i pomalo artiljerija ali tenkovi jok ... nemam živaca za taktiziranje
Ne znam vala, ja sam vise uvijek volio tenkove, i medium i heavy.e a eto u zadnje vrijeme samo T49 i Hellcat .
Nabacis sijalicu, kamuflazu, "mravlje oci", BIA ma ubise sve redom.
NEmaju oklopa ali im i ne treba, znam u partiji nekad ubiti 3-4 tenka a da me niko i ne spota skoro kroz cijelu partiju a ako te i primjete sad pa sad si na drugoj strani mape, T49 puni ispod 3 sec a lijep proboj ima, ma ubica iz sjene samo takav .
Moram se nasmijati :D Jucer na Sigrifidovoj liniji, igram ja hellcat, i odem tamo skroz u stranu kod onih jezera, nadjem jedan dobar zbunj i sakrijem se, nisam stigao pucati na nikoga, kad eto medium britanski neki, vidim ga ja prvi, ode on tacno u liniju samnom, mogao sam pucati ali nije bilo sve cisto, rekoh hajde da ga sacekam ocigledno me nije vidio, i on kroz to zbunje skroz polako krece da ga ne otkriju, nestade odjednom na jedno 100 metara od mene i cekam ja jedno minut bez pucanja, kad eto ga tacno 10 metara ako ne i manje od mene a ja vec pripremio top, on se usro ko curica, i pam pam mrtav on, na chat sam mu napisao suprise mot*/=er

lik se dere kako ovo ono .... ahahahaha
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11527
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1008 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by japin_mutapi »

ma ja te taktike ne kontam to skrivanje i otkrivanje
zadam se pozadi i šiljim - furam se da branim bazu i štitim artiljeriju ... pa sa vremena na vrijeme mlatnem po neki tenk večinom ove manje oprezne što se zalete
Naslovnica
Posts: 27897
Joined: 20/03/2013 15:38

#1009 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Naslovnica »

Ja u zadnje vrijeme nabijam % sa kineskim Type 34.
Odličan!
Imam na njemu preko 400 partija, 55% win.
Glavni top ima reload 26,09/min, 112pen, 85 dmg, nerijetko mi se zna desiti da sam ukinem KV1, dok on skonta šta ga je snašlo, bude gotov.
Strašno dobar tenkić, poprilično brz i okretan, preporuka!
AdinSa
Posts: 13
Joined: 15/11/2012 23:37

#1010 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by AdinSa »

Igram wot nekih 6-7 mjeseci aktivno, do sada sada imam jedan tier 10 tenk t110e5, imam 8 tier t-32;is-3,tier 6 - su100y;kv-1s;tier 7 njemački arty G.W.Panther ,tier 5 Pz.Sfl. IVc

kakva su vaša iskustva, kako izlazite na kraj sa timovima koji ginu za 3 minuta, ako neko ima neka zanimljiva iskustva ili savjete u vezi igranja da podijeli

Koje su prednosti clanstava u klanovima, kako postati clan koja su prava i obaveze itd
lajkujMe
Posts: 12254
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#1011 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by lajkujMe »

Ma sve gori i gori igraci na wotu, u zadnja dva dana sam se isfrustriro samo tako. Posebno s mojim Hellcatom koji iz bog zna koji razloga uvijek zavrsi vecinom u katastrofa timovima gdje izgubimo 15-1 i to ja napravim kill :roll:

Jucer sam se i napatio s Bishopom i on ko moj hellcat bude i katastrofa timovima dok dodjem na poziciju za pucanje vec gubimo 10-0

Tako sam jucer odigrao jedno 5 partija gdje skor bio 15-2, 15-1, 15-3, 15-2, 15-0 u sve ove partije ja sam bio taj koji je napravio killove sto je smjesno s obzirom da igram s artijem
AdinSa
Posts: 13
Joined: 15/11/2012 23:37

#1012 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by AdinSa »

lajkujMe wrote:Ma sve gori i gori igraci na wotu, u zadnja dva dana sam se isfrustriro samo tako. Posebno s mojim Hellcatom koji iz bog zna koji razloga uvijek zavrsi vecinom u katastrofa timovima gdje izgubimo 15-1 i to ja napravim kill :roll:

Jucer sam se i napatio s Bishopom i on ko moj hellcat bude i katastrofa timovima dok dodjem na poziciju za pucanje vec gubimo 10-0

Tako sam jucer odigrao jedno 5 partija gdje skor bio 15-2, 15-1, 15-3, 15-2, 15-0 u sve ove partije ja sam bio taj koji je napravio killove sto je smjesno s obzirom da igram s artijem
Ovo mi je zaista nevjerovatna cinjenica, i meni se desavaju iste stvari jednostavno nije normalno da stalno dobijam timove u kojima niko nezna nista rezultati tipa 15:1 15:3 i sl :run:
djuzepee
Posts: 176
Joined: 20/10/2012 11:26

#1013 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by djuzepee »

Kod mene su zadnja 3 dana nesnošljiva, a time mislim na mm, a bogami i na grozan pad fps-a, i porast pinga.. Ima li ko ikakvu naznaku kad bi mogao biti novi patch, ili bilo kakva promjena u igri makar sto se grafike tice?

Tapatalk
lajkujMe
Posts: 12254
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#1014 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by lajkujMe »

Meni pocelo da sjecka strasno od proslog update'a, nekoliko puta izgubio u presudnim momentima kad mi sasjecka bas onda kad je trebalo da dam konacni udarac.

Danas, s hellcatom, pocetak runde, zafuram se ja, kad zamrznu sve na 5 sekundi, kad igra opet proradi imao sam sta vidjeti moj hellcat bukvalno napravio letecu lastu u jezero, razbi se u njemu :twisted:
User avatar
mk ultra
Posts: 19514
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#1015 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by mk ultra »

imate onda probleme sa PC-om ... meni je sve OK, čak imam više FPS.a nego prije
100fps, ping oko 50ms ...
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#1016 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Don Zivconi »

mk ultra wrote:imate onda probleme sa PC-om ... meni je sve OK, čak imam više FPS.a nego prije
100fps, ping oko 50ms ...
koja ti je konfiguracija?
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#1017 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by sema911s »

haha ovaj novi nacin sakrivanja,., sinoc sam se tipu prisunjasa sa mojim e100,. jest da sam isao kroz sumu ali opet,.
nego e100 kada igras protiv njega nemozes ga probusit ali kada ga ti vozis busi te ko stigne,.
neko spomenu stug uu taj tenkic je prije bio zvjer, zastekas se i rafalas al kada te otkriju nemoraju pucat na tebe,.


neko divljal vama ping,., konekcija mi je stalna 10mbps,. a ping sa 50 skoci na 700,. pisao wot-u kazu nije do njih,.,jer sam imao par dobrih partija i iznervirano svasta sastavio,.,


a to za igrace hahah pa smijurija ono nisam ni ja nesto extra igrac,. ali brate kada scouti pocnu da kampuju ili kada vidis amx15t glumi TD,. ono ma daj hebo te jezz,.,

nego ako ko planira e100da igra nek spremi zivce
zdruzdjo
Posts: 5211
Joined: 16/08/2009 00:27

#1018 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by zdruzdjo »

sema911s wrote:..... ali brate kada scouti pocnu da kampuju ili kada vidis amx15t glumi TD,. ono ma daj hebo te jez

E ja onda pocnem izigravati "redara" u svom timu. Prvo na mini mapi klknem par puta na njegov rejon i opucam par upitnika.
Ako ne makne onda mu pridjem i fino mu track zveknem pazeci da ga ne ostetim, pa vidim da li se baja popravio, pa onda opet. Onda kazem "moooove" e u tom slucaju ili baja skonta ili ga ponese osveta pa opali po meni, a to volim ;-)
Prijava dupla odmah :-)

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#1019 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by mirsek »

zdruzdjo wrote:
sema911s wrote:..... ali brate kada scouti pocnu da kampuju ili kada vidis amx15t glumi TD,. ono ma daj hebo te jez

E ja onda pocnem izigravati "redara" u svom timu. Prvo na mini mapi klknem par puta na njegov rejon i opucam par upitnika.
Ako ne makne onda mu pridjem i fino mu track zveknem pazeci da ga ne ostetim, pa vidim da li se baja popravio, pa onda opet. Onda kazem "moooove" e u tom slucaju ili baja skonta ili ga ponese osveta pa opali po meni, a to volim ;-)
Prijava dupla odmah :-)

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
Kako ove prijave rade ??
Mislim ono sta prijavis nekoga, oni iz WOT-a pogledaju log ili snimak i onda odluce da li da te kazne?
Moze li neko da pojasni sta se sve kaznjava i koje su kazne ?

BTW, i meni na quadcore, 8 GB rama i 7770 ATI grafickom, laga igra pocesto, a i ping bude 999 u nekim partijama.
Takodjer mi igra sjecka svakih minutu na par sekundi zbog fps dropa koji je nicim izazvan.
Inace igram sve na max osim blur-off i u snajper modu su mi svi efekti iskljuceni. Imam prosjecno oko 30-40 FPS, zavisno od mape.
lajkujMe
Posts: 12254
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#1020 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by lajkujMe »

Mene ubise zimske mape, bas mi tu pocne ne normalno sjeckati, na ostalim mapama je ok ali na zimskim placem
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#1021 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Creasy »

Meni "Ruinberg u plamenu"... fps padne i na 10, a ostale mape od 15-30. Prije zadnjeg patcha sam igrao na 20-35...
zdruzdjo
Posts: 5211
Joined: 16/08/2009 00:27

#1022 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by zdruzdjo »

mirsek wrote: Kako ove prijave rade ??
Mislim ono sta prijavis nekoga, oni iz WOT-a pogledaju log ili snimak i onda odluce da li da te kazne?
Moze li neko da pojasni sta se sve kaznjava i koje su kazne ?
ma nema nista od kaznjavanja, mislim skontaj broj igraca i broj prijava u jedinici vremena pa ces vidjeti da je skoro pa nemoguce iyigravati sudiju.
ali eto onako se osiguravas da tebe ne bi neko kaznio odmah zbo eventualne necije prijave.
a ti ides na duplu neaktivnost i pogodak suigraca.
ali vjerovatno ima neki automat koji te odmah poplavi kad roknes "maxuz" svog iz tim-a
iskusio na svojoj kozi.
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#1023 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by sema911s »

te prijave koliko sam skonto ako se vise igraca zali na jednu te istu osobu
nama je upalio kada nas je bilo 7 e sada koliko je minimum,.,
znam da su tipu zabranili prvo chat,., i kada smo igrali sledeci put da je bio blokiran na 5dana,.,

ima fajde samo ako se vise pozali al ako ti sam to je bass
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#1024 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by sema911s »

koliko se sada skupi credita

sinoc odigram 40partija to mi je limit, :D :D

od 40 22 sam prezivio i 27 pobjeda ukupno,. skinuo cca110.000 stete, srokano 92protivnika i ukupna zarada mi bila 17.357 eto koliko su pogorsali zaradu sve igrano sa rhm

kada to uporedim do prije nekih 10mjeseci slkican rezuktat samo tihar H zarada preko milion
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#1025 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Don Zivconi »

sema911s wrote:koliko se sada skupi credita

sinoc odigram 40partija to mi je limit, :D :D

od 40 22 sam prezivio i 27 pobjeda ukupno,. skinuo cca110.000 stete, srokano 92protivnika i ukupna zarada mi bila 17.357 eto koliko su pogorsali zaradu sve igrano sa rhm

kada to uporedim do prije nekih 10mjeseci slkican rezuktat samo tihar H zarada preko milion
Nizi tier igra za zaradu ako nemas prem acc, npr sa kv-1

p.s ne rece nam onaj sto ima 100 fps-a kakvu konfiguraciju ima :D
Post Reply