Regrutacija za WORLD OF TANKS

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Puskica
Posts: 55
Joined: 24/12/2011 22:09

#1 Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Puskica »

Svi koji su zainteresovani da se pridruze Babylon klanu u igrici WORLD OF TANKS posjetite http://www.babylonklan.net
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#2 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by prljavi Hare »

Puskica wrote:Svi koji su zainteresovani da se pridruze Babylon klanu u igrici WORLD OF TANKS posjetite http://www.babylonklan.net
Pozdrav!Imam par pitanja vezano za klansko ratovanje,iako igram već neko vrijeme malo znam o tome.Koliko
vremena moraš provesti dnevno u klanu u smislu obaveze?Koliko optimalno igrača klan treba imati?Ciljevi?

Igram isključivo SPG i to GW Panther(nivo 6),posada 100% obuke,kompletirane 3 vještine za svakog člana posade,
četvrta vještina na 65%.Sjajan komad artiljerije.Nikakav drugi tip tenka ne igram,samo ponekada skauta sa
PzKpfw III Ausf.A(68km/h).Drugo ništa jer nije moguće obučiti posadu na pristojan nivo,ide jako sporo.Imao sam
i GW Tigera,prodao lijeno i sporo govno,nastavio isključivo na Pantheru. :wink:
User avatar
tm-maglaj
Posts: 150
Joined: 09/06/2011 11:46
Location: Nag's Head, Peckham

#3 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by tm-maglaj »

radil world of tanks na linux sistemu?
mikhelee
Posts: 1
Joined: 13/09/2012 07:41

#4 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by mikhelee »

Interesuju me vasa iskustva, koliko placate uslugu (pored one cijene ugradnje opreme) i da li ste imali kakvih problema.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#5 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by prljavi Hare »

tm-maglaj wrote:radil world of tanks na linux sistemu?

Ne znam drug,imaš njihovu stranicu i forum,svaki detalj o igri piše.Imaš tutorijale,objašnjenja,savjete....



mikhelee wrote:Interesuju me vasa iskustva, koliko placate uslugu (pored one cijene ugradnje opreme) i da li ste imali kakvih problema.
Igra je potpuno besplatna.Postoji mogućnost igre sa zlatom(dakle plaćanje),premium tenkovi i još neke pogodnosti
ali čak ni to ne utiče globalno na igru,potpuno si ravnopravan i kada besplatno igraš samo što se sporije razvijaš.
Sve što ti treba je mail adresa,registruješ se i počneš.Što kvalitetnije igraš to se brže razvijaš.Savjetujem dobro
proučiti tutorijale,savjete i općenito sve o igri.Igra je odlična,jedna "random battle" traje najviše 15 min,a ne kao
druge online igre koje te tjeraju da pola dana provedeš za PC-ijem da bi napravio dobar rezultat i u kojima moraš
kupovati zlato da bi se mogao nositi sa ostalim igračima.

Sretno! :wink:

http://www.worldoftanks.com

P.S.Pri registraciji biraš region Europa i ako ti je lakše hrvatski jezik,da se ne peglaš sa bilo kojim
stranim jezikom.
Puskica
Posts: 55
Joined: 24/12/2011 22:09

#6 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Puskica »

Sto se tice aktivnosti klana.Nema tu puno obaveze.Tek se sada skupljamo i cilj nam je vise onako zezati se kad ko ima vremena.Ako dogovorimo neki match onda ce se to najaviti nekoliko dana prije i to je to.Sto se tice placanja tu nemate nikakve obaveze.Samo dodjite prijavite se i da igramo skupa u cilju zabave.Mnogi klanovi traze svasta nesto.Kod nas je to jednostavno.Preferiramo na sto veci nivo tenka ali nije ni to obaveza.Igra je besplatna da se downloduje.E sad jedino ako neko zeli malo brze da razvija svoje tenkove onda moze na situ od World of tanks kupiti premium account koji kosta nekih 9 eura za 30 dana.Sa premium account dobijate credit i Experience za 50% vise nego bez premium account i samim tim razvijate brze vase tenkove.Nas klan postoji od 2003 ali tek sada pocinjemo da skupljamo ekipu za World of tanks.Trenutno ima 8 igraca a cilj nam je skupiti bar 20 do 30 pa da pocne zabava :-D .Sve u svemu zelimo samo dobru zabavu bez nekih velikih obaveza.To je to pa ako koga zanimaju jos neka pojedinosti sastanak na http://www.babylonklan.net ili nam se pridruzite na TeamSpeaku.Pozdrav od uprave Babylon klana.
User avatar
Warashii
Posts: 4270
Joined: 13/09/2011 12:55

#7 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Warashii »

Sa srecom u svakom slucaju, mada sa 20-30 igraca i nije bas moguce igrati CW, mislim jeste ali je mala mogucnost da zadrzis teritorij, ali eto malo iz zezancije se moze probati.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#8 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by prljavi Hare »

Warashii wrote:Sa srecom u svakom slucaju, mada sa 20-30 igraca i nije bas moguce igrati CW, mislim jeste ali je mala mogucnost da zadrzis teritorij, ali eto malo iz zezancije se moze probati.
Onda Puskice treba skupiti još igrača! :-D

Btw,poslao sam zahtjev za klan na WOT-u. :thumbup:
Puskica
Posts: 55
Joined: 24/12/2011 22:09

#9 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Puskica »

U sustini je tako.Ali eto klan moze da primi do 100 clanova.Pa ko zna ako se javi dovolljno mozda nesto i bude.Ali eto sa 20 do 30 se moze bar poceti.A uvijek se moze udruziti sa drugim klanom pa osvajati teritorije.Sto se vise odazove bice bolje.Cekam na zahtjeve :D
Puskica
Posts: 55
Joined: 24/12/2011 22:09

#10 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Puskica »

Prljavi hare .Dobro dosao u Babylonklan. :D
User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#11 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by madner »

Kako si lud Hare, ima 4 skilla na posadi :D
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#12 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by prljavi Hare »

Puskica wrote:Prljavi hare .Dobro dosao u Babylonklan. :D

Hvala drug! :thumbup:

Nego da li je kažnjivo u "Random battles" postati konkurs za prijem u klan?Vidim da svi to rade.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#13 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by prljavi Hare »

madner wrote:Kako si lud Hare, ima 4 skilla na posadi :D
Treba bruka vremena,pogotovo što nikada nisam gold koristio.Svaki slijedeći skill traži duplo XP više
nego prethodni. :? Ali nikuda ne žurim,sakupiće njih Hare sve za moga GW-a. :wink:
User avatar
Warashii
Posts: 4270
Joined: 13/09/2011 12:55

#14 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Warashii »

prljavi Hare wrote:
Puskica wrote:Prljavi hare .Dobro dosao u Babylonklan. :D

Hvala drug! :thumbup:

Nego da li je kažnjivo u "Random battles" postati konkurs za prijem u klan?Vidim da svi to rade.
Nije kaznjivo ali je mala fajda od tog.
Moras se bas baciti u regrutovanje ako zelis napuniti klan, i s tim da niko nece u klan koji nema teritorija kao ni mnogo clanova.
2.18. All types of advertising messages are prohibited in general and battle chats. With the exception that WOT related advertising such as platoon forming, company recruiting, clan recruiting is permitted with the following restrictions. It may contain no more than three (3) lines on a standard chat window, and be posted no more than once every 15 minutes within the garage chats or once per game in battle
User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#15 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by madner »

prljavi Hare wrote:
madner wrote:Kako si lud Hare, ima 4 skilla na posadi :D
Treba bruka vremena,pogotovo što nikada nisam gold koristio.Svaki slijedeći skill traži duplo XP više
nego prethodni. :? Ali nikuda ne žurim,sakupiće njih Hare sve za moga GW-a. :wink:
Ma ja ti imam 100% posade na Pz-IIIA, PZ-III, Pz-III/IV, Pz-IV i King Tigru ali ni jedna nije jos nakupila za skill. :D
emirolini
Posts: 3504
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#16 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by emirolini »

Nisam budala da pocnem igrati pa da se navucem i nikada ne prestanem :P
Puskica
Posts: 55
Joined: 24/12/2011 22:09

#17 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Puskica »

Kao sto sam napisao mi smo novi klan u World of tanks i nadam se da cemo skupiti sve sto treba da pocnemo osvajati :D Uglavnom svi skupa ucestvujemo u razvijanju tima.Sto se tice taktike i svega ostalog. :D
Puno pozdrava.A sto se tice random battles tako i ja skupio nekoliko clanova.Pa reklamirajte trazite regrute.Opet kazem prioritet su nam veliki tenkovi,ali opet prihvatamo i manje pa neka se razvijaju :D
BiTa
Posts: 55
Joined: 13/09/2012 15:34

#18 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by BiTa »

ozdrav!Imam par pitanja vezano za klansko ratovanje,iako igram već neko vrijeme malo znam o tome.Koliko
vremena moraš provesti dnevno u klanu u smislu obaveze?Koliko optimalno igrača klan treba imati?Ciljevi?

Igram isključivo SPG i to GW Panther(nivo 6),posada 100% obuke,kompletirane 3 vještine za svakog člana posade,
četvrta vještina na 65%.Sjajan komad artiljerije.Nikakav drugi tip tenka ne igram,samo ponekada skauta sa
PzKpfw III Ausf.A(68km/h).Drugo ništa jer nije moguće obučiti posadu na pristojan nivo,ide jako sporo.Imao sam
i GW Tigera,prodao lijeno i sporo govno,nastavio isključivo na Pantheru.
User avatar
Warashii
Posts: 4270
Joined: 13/09/2011 12:55

#19 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Warashii »

BiTa wrote:ozdrav!Imam par pitanja vezano za klansko ratovanje,iako igram već neko vrijeme malo znam o tome.Koliko
vremena moraš provesti dnevno u klanu u smislu obaveze?Koliko optimalno igrača klan treba imati?Ciljevi?
Nema tu nekog pravila narocitog, sve ovisi od klana do klana. Moj klan igra uvijek sve sa Tier X, neke mape bez arty a neke sa, ovisno o fieldcommander-u i o strategiji, odnosno koja baza i naravno mapi kao i raspolozivosti tenkova.
Ja nekad udjem nakon sedam dana i upadnem u klansku, dakle vrijeme provedeno je relativno jer sto se vise atuje treba viise tier X .
A klan treba da ima 100 igraca i nema dalje :D , jer iskreno igraca uvijek treba, rijetko kada imas online sve igrace a zna se strefiti da imas tri klanske u razmaku od par minuta, sto znaci da ti treba 45 tiera X a male su sanse da imas 45 online igraca a usput se jos i tenkovi zakljucavaju.
U CW se ne isplati ulaziti sa manjim tierima jer je u 99% svi tenkovi su tier X i arty.
A da. zaboravih na ciljeve. Osvajati sto vise dobrih teritorija sa sto vise income gold-a. Dakle vise teritorija vise zlata.
I jos nesto, svi tenkovi su lijeni i spori na samom pocetku odnosno kao stock ali sto je posada iskusnije i moduli bolji vozlica je sve bolja i bolja a samim tim i navikavas se na stvar koju imas, arty, TDs ili tenk.
Ja imam bruku toga ali ni izbliza sta ljudi imaju, trenutno visim sa E75, strasna stvar, full je i razvaljuje, jos malo pa E100 a onda nastavljam sa rukom medium linijom.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#20 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by prljavi Hare »

Ovaj lik iznad samo prekopirao moj post! :? :-)

Madner,ako pokušavaš steći skillove za posade više tenkova,može trajati godinama. :dance:
Meni će za zadnji skill(četvrti-GW Panther)trebati još najmanje dva mjeseca a trenutno je na 65%.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#21 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by prljavi Hare »

emirolini wrote:Nisam budala da pocnem igrati pa da se navucem i nikada ne prestanem :P
Kako rekoh,nije obaveza kao neke druge igre da dreždiš povazdan na PC-u,odigraš jednu slučajnu bitku od
15 min. i možeš se odlogovati,tako i ja često radim.Šupačke online igre su recimo TRAVIAN koga sam nekada
igrao..... :roll: :roll: ,ni spavanja,ni života,ni sunca,ni mjeseca. :cry:
User avatar
Warashii
Posts: 4270
Joined: 13/09/2011 12:55

#22 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Warashii »

Jbte nisam ni primjetio, a ja se syebo pisuci.
MAh ne opterecujte se skilovima, nisu bitni toliko jer tenk na kraju krajeva prevazidjes.
Ja sa PZKFWIV imam preko 1100 partija a nemam sve skilove na 100%, doduse jesu kasnije dosli al ipak.
Puskica
Posts: 55
Joined: 24/12/2011 22:09

#23 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by Puskica »

Kao sto Warashi napisa ,skill od tenka nije toliko bitan ako poslije njega ides na veci nivo ili Tier Vazno je stici do 10 nivoa i onda sa tim tenkom razvijas posadu i sposobnosti tenka.Steta sto si vec u nekom klanu pa da se nama pridruzis jer nam treba iskusnih igraca :D .Hvala svima koji su se odazvali.Evo od jutros preko klix foruma smo regrutovali 5 novih clanova u nas klan.Kao sto rekoh svi su dobrodosli pa cemo svi skupa razvijati tenkove i taktiku.Ja licno imam 9 nivo ili E 75 pa jos malo pa ce i 10ti.I jos da dodam da nismo ni mi sad neki manijaci koji igraju i dan i noc.Jednostavno kad ko ima vremena Na Team Speaku se druzimo i pomalo igramo a ponekad i zapjevamo :D
Last edited by Puskica on 13/09/2012 20:41, edited 1 time in total.
User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#24 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by madner »

Pif, ti tenkovi nemaju dusu. :skoljka:
User avatar
HardCore
Posts: 2378
Joined: 17/05/2011 21:46

#25 Re: Regrutacija za WORLD OF TANKS

Post by HardCore »

Mani te se toga i fataj te se lola :)
Post Reply