RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Podforum za motocikliste...
Post Reply
reddevils-mc.ba
Posts: 16
Joined: 24/10/2009 18:09

#1 RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by reddevils-mc.ba »

Red devils MC BiH - Charter Sarajevo poziva bikere na humanitarnu vožnju za najmlađe. Ideja je da svaki učesnik vožnje donese po neku igračku ili da uplati 10KM za kupovinu istih, koje će biti donirane djeci u ustanovama na području Kantona Sarajevo. Vožnja polazi 27.7.2013. ispred Clubhouse-a RDMC BiH u Rajlovcu u 12:00.

Po povratku u Clubhouse, slijedi druženje i party povodom otvorenja Clubhouse-a na novoj lokaciji. Kao i do sada, garantujemo dobar provod i druženje uz dobar R'N'R. Na party su dobrodošli kako prijatelji bikeri, tako i svi oni koji uživaju u dobroj zabavi i druženju.

Vidimo se 27.7.2013.
User avatar
phil manzanera
Posts: 720
Joined: 14/07/2005 12:26
Location: Sarajevo

#2 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by phil manzanera »

Volio bih doci i vidjeti se sa dragim prijateljima, no u tom sam terminu sa obitelji na odmoru. Generalno, ovaj termin nije zahvalan, bio bi super da je pomjereno tamo negdje za kraj augusta ili za septembar...just sayin'......
scooterista
Posts: 64
Joined: 05/04/2013 11:41

#3 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by scooterista »

A imaju li i kakve veze Red Devilsi sa Hells Angelsima, MC klubom/rokerskom bandom sa kriminalnom pozadinom?
Ako su i na kakav nacin povezani, drzte se podalje od te druzine, narode

(u zemljama gdje Hellsi postoje - krijumcarenje i trgovina oruzjem i ljudima, sverc drogama, prisilno utjerivanje "zastite" od vlasnika kupleraja, lokala i raznih drugih biznisa, ubistva, ratovi sa konkurentskim slicnim klubovima/bandama uz ubistva, paljevine i slicne "fine" aktivnosti?)
scooterista
Posts: 64
Joined: 05/04/2013 11:41

#4 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by scooterista »

"10 zloglasnih moto bandi na svijetu

Broj 7 Solo Angeles - i oni organizuju podjelu igracki djeci :-)

http://www.motobih.com/index.php?option ... &Itemid=90

Last edited by scooterista on 17/07/2013 14:13, edited 1 time in total.
easy_rider
Posts: 18
Joined: 26/10/2009 13:12

#5 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by easy_rider »

vidi ovo scooterista..

pojma ti sine sa zivotom nemas i neguraj nos gdje mu nije mjesto. to ti je univerzalno zivotno pravilo...

fuck off :evil:
scooterista
Posts: 64
Joined: 05/04/2013 11:41

#6 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by scooterista »

Ocito je onda po onoj narodnoj, gdje ima dima, ima i vatre...
easy_rider
Posts: 18
Joined: 26/10/2009 13:12

#7 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by easy_rider »

nema ni dima ni vatre osim kad se rostilja... generalno ulazim u diskusiju s tobom jer mi je pun k.... takvih papaka kao ti koji nemaju muda doci na party bilo kojeg MC kluba ali nema veze usta su vam svakako puna price o njima... misli i pisi sta hoces ali necu ti dozvoliti da places usta s mojim nacinom zivota... preporuka suzdrzi se price... o onome o cemu nemas pojma...u biti ako nisi clan MC-a nemas pravo pricati o tome a da si i ublizu informisan znao bi to ... zivio i pomiri se s tim da nemas pojma o cemu pricas i okani se corava posla.. uzdravlje...
scooterista
Posts: 64
Joined: 05/04/2013 11:41

#8 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by scooterista »

A sto cu dolaziti na takve partys, kad me druzenje sa "kontroverznim osobama" (kako nasi mediji od milja zovu kriminalce i njima bliske) pod milim Bogom ne zanima?

Ti iz MC klubova samo prave los imidz ostalima na 2 tocka, da nas drugi gradjani smatraju huliganima, kriminalcima, olosem i cime sve ne. (imal se gdje kupit naljepnica u stilu, "ako vozim motor ili skuter, nemam veze sa MC klubovima, majke mi"?) A i ti, da si pristojan gradjanin koji postuje zakon, ne bi se nalazio u takvom drustvu... Ili reci da nemas dosije u policiji?

BTW ovaj YouTube video i vijest su sa Moto Portala BiH, za koji je kijamet insan malo prije objavio link na temi "Moto GP 2013" - http://www.klix.ba/forum/moto-gp-2013-t111185.html

http://www.motobih.com/
easy_rider
Posts: 18
Joined: 26/10/2009 13:12

#9 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by easy_rider »

scooterista wrote:A sto cu dolaziti na takve partys, kad me druzenje sa "kontroverznim osobama" (kako nasi mediji od milja zovu kriminalce i njima bliske) pod milim Bogom ne zanima?

Ti iz MC klubova samo prave los imidz ostalima na 2 tocka, da nas drugi gradjani smatraju huliganima, kriminalcima, olosem i cime sve ne. (imal se gdje kupit naljepnica u stilu, "ako vozim motor ili skuter, nemam veze sa MC klubovima, majke mi"?) A i ti, da si pristojan gradjanin koji postuje zakon, ne bi se nalazio u takvom drustvu... Ili reci da nemas dosije u policiji?

BTW ovaj YouTube video i vijest su sa Moto Portala BiH, za koji je kijamet insan malo prije objavio link na temi "Moto GP 2013" - http://www.klix.ba/forum/moto-gp-2013-t111185.html

http://www.motobih.com/
ja paćenika majko mila... evo jos cu ti ovo odgovoriti i stvarno odjebi onda...

1.kako mozes reci da te nezanima kad se nEgasis na ovu temu zato neseri vise ako te nezanima kako kazes.
2. netreba ti naljepnica ... ja nosim vidljive oznake na ledjima i neboj se nece te niko pobrkati samnom.... ustvari mi nosimo oznake da nas nebi pobrkali s takvim kao ti... ok .. .. DAKLE ..

3. POTRUDI SE DA ZIVOT POCNES POSMATRATI SVOJIM OCIMA I TAKO DONOSITI SUD O STVARIMA I POJAVAMA.. NEMOJ PUNO CITATI I CITIRATI MEDIJE.. ... HUH DOSADI MI.. NEMOJ VISE PEMETOVAT I MIRNA BOSNA...
scooterista
Posts: 64
Joined: 05/04/2013 11:41

#10 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by scooterista »

easy_rider wrote: ja paćenika majko mila... evo jos cu ti ovo odgovoriti i stvarno odjebi onda...

1.kako mozes reci da te nezanima kad se nEgasis na ovu temu zato neseri vise ako te nezanima kako kazes.
2. netreba ti naljepnica ... ja nosim vidljive oznake na ledjima i neboj se nece te niko pobrkati samnom.... ustvari mi nosimo oznake da nas nebi pobrkali s takvim kao ti... ok .. .. DAKLE ..

3. POTRUDI SE DA ZIVOT POCNES POSMATRATI SVOJIM OCIMA I TAKO DONOSITI SUD O STVARIMA I POJAVAMA.. NEMOJ PUNO CITATI I CITIRATI MEDIJE.. ... HUH DOSADI MI.. NEMOJ VISE PEMETOVAT I MIRNA BOSNA...
Odjebi i ti, ocito spadas u taj "kriminalni milje" pa si se osjetio pogodjenim sto vas je neko razotkrio.

Temu sam pokrenuo ovdje da se ne bi i drugi pristojni vozaci na 2 tocka navukli na ovakvu naizgled nevinu humanu akciju i posluzili kao alibi kriminalcioma, dolaskom na takvu party... Dosta nas je naivnih, neinformisanih, koji ne prate medije.

Akciju koja ocito sluzi samo zato da bi se ostalima zamazale oci - u fazonu, "evo mi smo dobri, dijelimo djecici igracke" (a video pokazuje kako meksinanski MC klub/banda radi upravo iste stvari), a tamo iza scene, ubistva, dilanje drogom, prodaja oruzja, silovanja itd.

Nije za dzabe da se svaki dan u novinama pojavi vijest o zabrani kakvog "chaptera" MC klubova, policijske agencije po svijetu imaju cijela odjeljenja koja se ne bave nicim drugim sem MC klubovima8rokerskim bandama...
easy_rider
Posts: 18
Joined: 26/10/2009 13:12

#11 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by easy_rider »

papak pretjero si.
ovo je Bosna nije Meksiko debilu.

zavrsili smo pricu.. pazi me se...
scooterista
Posts: 64
Joined: 05/04/2013 11:41

#12 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by scooterista »

Eto, tipican clan MC kluba pokaze pravi karakter kad ga se potegne za jezik...

Siledzija, primitivac, kreten, prijeti, tukao bi se/ubijao, nesposoban za ikakav civilizovan dijalog.

Narode, cuvajte se ovakvih - jel vidite trodjelne "boje" na ledjima, spasavaj se ko moze (i cuvajte novcanike): belaj na vidiku!
User avatar
braca
Posts: 854
Joined: 08/08/2005 14:56

#13 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by braca »

Scooterista je poznata šupčina sa foruma. Postoje još dvojica (od onih najpoznatijih), sad će se i oni javiti.
Voughn
Posts: 19
Joined: 29/07/2005 14:25

#14 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by Voughn »

Scooterista je definitvno politsajats ubacen da destabililzira narodne mase. Zasto da se bas neko ko vozi skuter javi da spasava ovu nasu puritansku zajednicu o "najazede" entuzijasta koji se svojom voljom odricu main stream-a ? Ovo smrdi a ovakve se stvari pocele desavati u svim drzavama iz okruzenja. Tipovi koji zvone o problemima sa motoristima i toboze voze motore ?!! I to bas skutere ;-) Skuterasi su kriticna skupina, jeftiniji i popularnije verzije dvotockasa, klinci vec prave sranja sa istim nedovrsenim proizvodima motoindustrije a svjezi analiticari nasih "uspjesnih" organa reda su ih karakterizirali kao kriticnu masu. To im je domaci zadatak od neinformisanog Europola ( neuspjasnija verzija Interpola) a vode je jos neinformisaniji likovi. Ali na stranu to, zasto bi neko oblacio "uniformu" kriminalaca i na taj naci sebe dovodio u centar paznje da bi se bavio nezakonitim radnjama? Ako neko hoce da se bavi kriminalom, cilj mu je da ga se ne uhvati i da ostvari materijalnu dobit. Moto klubovi bi bili najidiotskija skupina kriminalaca i policija bi ih samo "pobrala" da ima osnova ovo sto pise "kolega" Scooterista.
Ko hoce da ide na te skupove ici ce bez obzira na natpise, ali se ovaj lik navadio i lupetajuci stvara animozitet kod besposlenih citalaca foruma i komentatora iz podruma. Sljedece, pet puta ponovljena laz postaje istina i tako se stvori reputacija koja je danas poznata. Istina je, da MC klubovi i ljudi koji se istima priklanjaju imaju svoje kodekse ponasanja i stoje iza svojih rijeci i taking nobody's shit !!!
Dok razmisljate o svemu ovome, pogledajte sta Scooteristine kolege rade u stvarnom zivotu a svi mi imamo slicnih primjera licno.
http://www.youtube.com/watch?v=alC9LhrYwC0

http://www.google.ba/imgres?imgurl=http ... AA&dur=146

http://www.youtube.com/watch?v=egM6gxcy3V8

"pusti ga zaustavicemo Jugu!"
Revolver
Posts: 652
Joined: 24/04/2012 08:52

#15 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by Revolver »

braca wrote:Scooterista je poznata šupčina sa foruma. Postoje još dvojica (od onih najpoznatijih), sad će se i oni javiti.
Nevjerovatno je kako na ovako malom podforumu ima toliki udio šupčina. Ne razumijem kako neko kome je nick skuterista moze uletjeti kao padobranac i pametovati na ovakvoj temi, iako i sam vozim skuter :D
User avatar
super_hik
Posts: 53
Joined: 10/05/2012 07:55

#16 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by super_hik »

Revolver wrote:
braca wrote:Scooterista je poznata šupčina sa foruma. Postoje još dvojica (od onih najpoznatijih), sad će se i oni javiti.
Nevjerovatno je kako na ovako malom podforumu ima toliki udio šupčina. Ne razumijem kako neko kome je nick skuterista moze uletjeti kao padobranac i pametovati na ovakvoj temi, iako i sam vozim skuter :D
:thumbup:

ne vozi on skuter (ortopedsko pomagalo) jer voli motore i motosusrete, već što mu je potrebno ortopedsko pomagalo.

vidimo se na party-ju, pozdrav za RED DEVILS
scooterista
Posts: 64
Joined: 05/04/2013 11:41

#17 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by scooterista »

super_hik wrote:ne vozi on skuter (ortopedsko pomagalo) jer voli motore i motosusrete, već što mu je potrebno ortopedsko pomagalo.

vidimo se na party-ju, pozdrav za RED DEVILS
Ocekujte i SIPU na kaficu, da malo prekopa za droge i oruzje :evil:
Voughn
Posts: 19
Joined: 29/07/2005 14:25

#18 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by Voughn »

Hahaha pogodio sam ga u zicu :-D :-D :-D " kolega" jesi li jos na stopu ili si evoluirao u podrsku? Naravno da ce SIPA doci jer na srecu tamo jos ima normalnih ljudi ali kao prijatelji a ne po duznosti kako ti prizeljkujes. Moze i pregled naravno, bice to direktan prenos na TV-u tako da ced i ti moci vidjeti kako to izgleda ali ti svakako ne vjerujes svojim ocima. A i bojis se. Jesu li te maltretirali kad si bio mali ili te nisu htjeli primiti u neki klub? Cekaj,cekaj, da nisi vec bio u nekom klubu koji je pokusavao da prodaje drogu pa dobio po p.i.c.c.i. ? Ides li mozda "naprijet''? :-D. Bivsi druse, ne brini se nisi zaboravljen ni neprimjetan na svom Beverliju. ;-)
scooterista
Posts: 64
Joined: 05/04/2013 11:41

#19 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by scooterista »

Voughn wrote:Hahaha pogodio sam ga u zicu :-D :-D :-D " kolega" jesi li jos na stopu ili si evoluirao u podrsku? Naravno da ce SIPA doci jer na srecu tamo jos ima normalnih ljudi ali kao prijatelji a ne po duznosti kako ti prizeljkujes. Moze i pregled naravno, bice to direktan prenos na TV-u tako da ced i ti moci vidjeti kako to izgleda ali ti svakako ne vjerujes svojim ocima. A i bojis se. Jesu li te maltretirali kad si bio mali ili te nisu htjeli primiti u neki klub? Cekaj,cekaj, da nisi vec bio u nekom klubu koji je pokusavao da prodaje drogu pa dobio po p.i.c.c.i. ? Ides li mozda "naprijet''? :-D. Bivsi druse, ne brini se nisi zaboravljen ni neprimjetan na svom Beverliju. ;-)
Pa jasno da ce biti, kad je kod nas policija do srzi korumpirana i u dilu s kriminalcima. Ima negdje godinica kako se pojavila vijest da je 2/3 policajaca testirano pozitivno na droge, en sjecam se jel samo u Sarajevu ili Federaciji ili BiH. Tolko o vojim normalnim ljudima. Smrcemooo bijeloooo, ooooooj :lol:
Voughn
Posts: 19
Joined: 29/07/2005 14:25

#20 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by Voughn »

Djecace, jedno ti moram priznati: natjerao si me da te profiliram i za svaku pohvalu je tvoj provokativni intelekt jer nadjoh da si ti u stvari jos uvijek isfrustrirani tinejdzer koji buci cibe u slobodno vrijeme.

http://www.klix.ba/forum/kvarovi-na-mot ... 81p8643081

Shodno tome, ne pripadas na ovome forumu a ne znam koliko je u redu da tipkas po kompicu bez prisustva staratelja. Molim admina da banuje ovo dijete i ogranici mu svaki buduci pristup ovom forumu jer iako je malodoban moze nanijeti stetu odraslima jer se na postu ne vidi koliko godina ima autor. Ovaj klinjo hem je frisak na forumu (ovogodisnji) hem vrijedja i provocira nezeljene reakcije.

Izvinjavam se ako sam u debati sa ovim balavcem uvrijedio nekoga , nije mi bila namjera vec sam bio isprovociran ovim besposlenim nedonoscetom i njegovim komentarima.

Taj mali ima misljenje o svemu od religije u cemu je veoma radikalan i vjerovatno vec poznat SIPA-i koju priziva i koja ce mu na kraju i doci do istospolnih odnosa. Sto mi se bas ne uklapa u njegove religiozne stavove ali sta ja znam...

Admine, molim te oslobodi nas ovakvih i klikni "ban user"
User avatar
kijamet insan
Posts: 151
Joined: 21/09/2012 15:10

#21 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by kijamet insan »

Kakav crni admin oni ovamo nesvrate ni za bozic ni za bajram..

Koji je kurac skuteristi bas se naklatio, spicite mu ignore ili prijavite moderatorima da kenja nek ga obrisu i vozdra.. Neka pise i odgovara sam sebi to je super terapija za drkadzije.
Sine kod mene si na ignore cim sam vidio da si sujetan i da nisi i nikad neces biti bajker vec obicna novokonponovana supcina. Na ignoru si znaci da nevidim nit" me neinteresuje sto pises, tako da nemas potrebe trositi svoje dragocijeno vrijeme i flustracije pisati ovdje .. Kratko + jasno = ODJEBI
User avatar
Osigurach
Posts: 52
Joined: 30/05/2011 04:16
Location: Sarajevo

#22 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by Osigurach »

reddevils-mc.ba wrote:Red devils MC BiH - Charter Sarajevo poziva bikere na humanitarnu vožnju za najmlađe. Ideja je da svaki učesnik vožnje donese po neku igračku ili da uplati 10KM za kupovinu istih, koje će biti donirane djeci u ustanovama na području Kantona Sarajevo. Vožnja polazi 27.7.2013. ispred Clubhouse-a RDMC BiH u Rajlovcu u 12:00.

Po povratku u Clubhouse, slijedi druženje i party povodom otvorenja Clubhouse-a na novoj lokaciji. Kao i do sada, garantujemo dobar provod i druženje uz dobar R'N'R. Na party su dobrodošli kako prijatelji bikeri, tako i svi oni koji uživaju u dobroj zabavi i druženju.

Vidimo se 27.7.2013.
Gdje se tacno nalazi? Gdje u Rajlovcu, neka slika, nesto? Upute?
Moze malo detaljnije, voljan sam doci i ponjeti igracaka..
Lijep pozdrav..
:thumbup:
easy_rider
Posts: 18
Joined: 26/10/2009 13:12

#23 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by easy_rider »

ides skroz kroz Rajlovac pravac auto put kruzni tok.... samo pravo do zadnje Imzit tj Turk oil pumpe.. e tu je na istoj strani kao pumpa samo nekih 100 150 metara nakon pumpe... pozdrav
scooterista
Posts: 64
Joined: 05/04/2013 11:41

#24 Re: RED DEVILS MC BiH Toy Run i Clubhouse opening party

Post by scooterista »

kijamet insan wrote:Kakav crni admin oni ovamo nesvrate ni za bozic ni za bajram..

Koji je kurac skuteristi bas se naklatio, spicite mu ignore ili prijavite moderatorima da kenja nek ga obrisu i vozdra.. Neka pise i odgovara sam sebi to je super terapija za drkadzije.
Sine kod mene si na ignore cim sam vidio da si sujetan i da nisi i nikad neces biti bajker vec obicna novokonponovana supcina. Na ignoru si znaci da nevidim nit" me neinteresuje sto pises, tako da nemas potrebe trositi svoje dragocijeno vrijeme i flustracije pisati ovdje .. Kratko + jasno = ODJEBI
Ako neko iznosi istinu o kriminalcima koji se skrivaju iza fasade MC moto klubova (ocito i Red Devilsa), to nijedan moderator nece uklonit - jer niko nije ponudio dokaz kako to nije istina.

A da postanem drkadzija, iskompleksirana kreatura kao kijamet insan, to mi nikad nije bila ambicija...
Post Reply