Recenzeraj

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Tea lana
Posts: 500
Joined: 28/10/2008 08:19

#1 Re: Recenzeraj

Post by Tea lana »

evo ja cu
factcool stranica posiljku cekam 26 dana.
Nije problem cekati ali naznacite
Domod kad trebaju prodati sve divno kada je reklamacija u pitanju losi su bas.
kuli1961
Posts: 2430
Joined: 06/08/2014 09:47
Location: Banja Luka

#2 Re: Recenzeraj

Post by kuli1961 »

suprotan primjer:
utorak, 26.10. preko ekupi.ba kupio einhell alatku- punjac i accu za accu alate
isti dan ustanovio da se baterija ne puni; to veče poslao mail upit Einhell servisu
sutradan- srijeda 27.10. odgovorili mailom i rekli odmah saljemo brzu postu- pripremite proizvod
i zaista, istog dana oko 15 sati brza posta se javila i preuzela robu, uz potvrdu o preuzimanju
za sada sve OK, vidjecemo koliko ce vremena trebati za popravku, zamjenu drugim uredjajem ili povratom novca
User avatar
ljubicasti limun
Posts: 1202
Joined: 27/10/2021 22:23

#3 Re: Recenzeraj

Post by ljubicasti limun »

Tea lana wrote: 01/11/2021 17:49 evo ja cu
factcool stranica posiljku cekam 26 dana.
Nije problem cekati ali naznacite
Domod kad trebaju prodati sve divno kada je reklamacija u pitanju losi su bas.
factcool je katastrofalan sto se tice isporuke. cekala sam narudzbu haman mjesec i po. osim toga, odjeca i obuca im je losije kvalitete (slabi savovi, cudni kalupi, los kvalitet posebice obuce) i brojevi su manji nego u EU.
osim toga, jedna jako losa stvar kod factcoola su njihova "snizenja". reklamiraju navodno bombasticna snizenja recimo patika koja su u biti regularna cijena tih patika drugdje. ili haljina. tako da sve to treba uzeti u obzir kad se od njih narucuje.
kuli1961
Posts: 2430
Joined: 06/08/2014 09:47
Location: Banja Luka

#4 Re: Recenzeraj

Post by kuli1961 »

kuli1961 wrote: 01/11/2021 18:23 suprotan primjer:
utorak, 26.10. preko ekupi.ba kupio einhell alatku- punjac i accu za accu alate
isti dan ustanovio da se baterija ne puni; to veče poslao mail upit Einhell servisu
sutradan- srijeda 27.10. odgovorili mailom i rekli odmah saljemo brzu postu- pripremite proizvod
i zaista, istog dana oko 15 sati brza posta se javila i preuzela robu, uz potvrdu o preuzimanju
za sada sve OK, vidjecemo koliko ce vremena trebati za popravku, zamjenu drugim uredjajem ili povratom novca
Update:
u utorak 02.11.2021, brzom postom bez nakande mi je isporucen artikl- baterija puna, punjac puni (provjerio), sve ok. Dakle, utrosena sveha 1 radna sedmica od 5 dana, na sto treba dodati makar po dan slanja artikla- Banja Luka-Sarajevo i obratno. :thumbup:
Post Reply