Real Madrid C.F.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
_BaD_BoY
Posts: 333
Joined: 10/10/2008 20:41
Location: Wild West

#76 Re: Real Madrid C.F.

Post by _BaD_BoY »

Van Halen wrote:Bolje bi bilo da se otvori tema o španskoj Primera ligi, pa u okviru nje ostavljaju komentari za Real. Ove sedmice se igra gradski derbi u Madridu. Biće svega, Atletico je ovu sezonu počeo sa velikim ambicijama, ali ga je Barca spustila na zemlju. Pozdrav za sve Madridiste uz napomenu da će ove sezone ipak Barca biti prvak, na vašu žalost :mrgreen:
dabogda ti bio u pravu :D
kijameta
Posts: 1291
Joined: 08/08/2007 10:13

#77 Re: Real Madrid C.F.

Post by kijameta »

Real volim od 84 godine.Kada im je igrao po mnogima njihov najbolji tim svih vremena.U napadu; Butragenjo-Sancez-Valdano,strava prava.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#78 Re: Real Madrid C.F.

Post by Van Halen »

EL Buitre-ova družina po Emiliu Butragenu. Najbolja ekipa koju sam ikad gledo. Sa Michelom po desnom krilu, Butrageno iza napadača, Gordillom u odbrani, Emiliom Vasquezom i fenomenalnim Hugo Sanchezom u vrhu napada. Sjećam se njegovih radovanja nakon gola sa saltom naprijed. Ali, Real već dugo ne igra tako lijepo kao nekad, nažalost. Ipak je to preveliki klub za ovakvu ziherašku igru. Već više od 20 godina Barca drži primat u ljepoti igre. Bez obzira na to mislim da će večeras bit dobra tekma na Vicente Kalderonu u gradskom derbiju.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#79 Re: Real Madrid C.F.

Post by Baltazar_khan »

Ma ko je ovo lider u Španiji :P
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#80 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Baltazar_khan wrote:Ma ko je ovo lider u Španiji :P
Bjazi ba ti, ima li te teme o Barci :mrgreen:
Nego, ako ima interesanata, mogla bi se otvoriti tema o spanskoj ligi, pa tu sve zajedno Real, Barca, a i ostali, vjerovatno ih ima (Valencia, Atletiko M itd.). Kad ona levatska liga (chitaj: Pipo & co.) ima temu, moze vala i spanska koja je rame uz rame sa engleskom. A ne da mi se ovakvi javljaju na temu Reala, a ono razlika 2 boda :D
Usput, sta osvoji Barca u posljednje dvije sezone? Znam!!! Kup Katalonije! :D :D :D :lol:
A i generalno gledajuci, Barca je u sjeni Reala uvijek bila, igraju oni lijepo, to priznajem (koji spanski klub ne igra?!), al ipak je tu Kraljevski klub. Treba im jos pure da postignu ono sto je Real postigao (ako se to ikad i desi :D )
Zato, jasno glasno, GALACTICOS FOREVER!!!
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#81 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Idemo veceras Juve mora pasti!!! :D
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#82 Re: Real Madrid C.F.

Post by van Basten »

Danss wrote:Idemo veceras Juve mora pasti!!! :D
:lol: :lol: :lol:
juventus ih rasturio kao bugarsku skupštinu
autoe
Posts: 143
Joined: 22/04/2007 19:20

#83 Re: Real Madrid C.F.

Post by autoe »

Svega mi Casilas ograjiso, pa svaka mu ulazi kako god ode prema golu.
A tek što je živi zid postavio... Gluho bilo :roll: :roll:
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#84 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

van Basten wrote:
Danss wrote:Idemo veceras Juve mora pasti!!! :D
:lol: :lol: :lol:
juventus ih rasturio kao bugarsku skupštinu
e jes rasturio :D imali dva suta na gol i to je to... prije je real odigrao katastrofalnu utakmicu... a ako juve konta svaku utakmicu ovako dobijat, onda nemaju sta traziti, jednostavno im se potrefilo da su real uhvatili na krivoj nozi.
dovoljan je podatak onaj pljesak navijaca del pieru, covjek dao dva gola (sve sto je uradio bukvalno), al znala je i barca tako (citaj: ronaldinho).
jedno je sigurno, vratice se real :thumbup:
Borej
Posts: 521
Joined: 31/03/2007 20:15

#85 Re: Real Madrid C.F.

Post by Borej »

Danss wrote:
van Basten wrote:
Danss wrote:Idemo veceras Juve mora pasti!!! :D
:lol: :lol: :lol:
juventus ih rasturio kao bugarsku skupštinu
e jes rasturio :D imali dva suta na gol i to je to... prije je real odigrao katastrofalnu utakmicu... a ako juve konta svaku utakmicu ovako dobijat, onda nemaju sta traziti, jednostavno im se potrefilo da su real uhvatili na krivoj nozi.
dovoljan je podatak onaj pljesak navijaca del pieru, covjek dao dva gola (sve sto je uradio bukvalno), al znala je i barca tako (citaj: ronaldinho).
jedno je sigurno, vratice se real :thumbup:

pa dva puta u 15 dana na krivoj nozi?! :shock: :D :D jesi vidio del piera kojom god nogom puca cini se da je prava, steta samo sto sinoc nije i ona treca usla..... :D
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#86 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

ne znam sta nije jasno, klub je trenutno u krizi (juvetu se to nikad nije desilo?! :mrgreen: ), a bolje i to nego da se provlace poput nekih, bar se zna sta je problem, jer je real prije dvije sezone znao zjaniti 0:3 od huelve kuci, al ipak osvoji titulu Primere :D . Mislim da ce stvari biti bolje poslije Nove godine, vjerovatno ce se nesto mjenjati, mozda dodje koji igrac da pokrije neku od supljih pozicija, a onda dernek i da se, naravno, zacepe usta zlim jezicima, mada su uvijek svi oni koji nisu pristalice kluba sa Bernabea s radoscu uvijek docekivali svaku krizu i svaki poraz. Real nije klub u kojem se takve stvari trpe, to se rijesava, a ne ono tipa: Barca u krizi dvije godine!!! :lol: :lol: :lol: sta su osvojili? Nista :? S imenima nista manje zvucnim od Realovih.
Licno mislim da se neke stvari trebaju promjeniti, jer ovo sad nije pravi Real, neki igraci nisu dorasli ovako velikom klubu (citaj: najvecem) :D
bez obzira na sve, protiv Reala NIKAD niko nije bio favorit!!! Zasto? Zato jer su NAJVECI!!!
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#87 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Idemo dalje! Sljedeci molim!!!
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#88 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Svaka cast, Barca!!! Jedva bod... E sto ne ode u gol ona lopta sto je ispala Valdezu... Uvijek ce biti u sjeni Reala, nek se naviknu. A kad se posloze kockice na zimu, e onda ce Barca doci na svoju najdrazu poziciju... 2 Ako ih Villareal opet ne preskoci... ili Valencia :mrgreen:
User avatar
Distortion
Posts: 2854
Joined: 08/09/2007 19:56

#89 Re: Real Madrid C.F.

Post by Distortion »

Mozes samo da sanjaj takav scenarij...

Sinoc je Recreativo ostecen zbog ne sviranja penala koji je bio ocit al eto veliki real se provukao na svom terenu nekako jedva ali ce zato sljedece kolo opet da izgube od getafea.

Veceras Barca samo 1:1, bez messija sa katastrofalnim bojanom i puno promasenih sansi...
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#90 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Distortion wrote:Mozes samo da sanjaj takav scenarij...

Sinoc je Recreativo ostecen zbog ne sviranja penala koji je bio ocit al eto veliki real se provukao na svom terenu nekako jedva ali ce zato sljedece kolo opet da izgube od getafea.

Veceras Barca samo 1:1, bez messija sa katastrofalnim bojanom i puno promasenih sansi...
I u snu i na javi... Necemo o penalima, pratio sam dosta Barcinih tekmi u kojima im je sudija svirao penale kakve ne bi Borcu u Banjaluci protiv Sarajeva ili Zelje. Real je trenutno u krizi, tako da je svaka pobjeda dobrodosla, bitno je odrzati prikljucak. Vidjecemo Barcu kad je dopadnu trenutne Realove muke... Vazda povrede. Redom: Sneider, Van der Vaart, Robben, Nisterlooy (ovaj do kraja sezone), Pepe. Nema Messija jednu utakmicu i nema ni Barce... sta da je Messija zadesila Nisterlooyeva situacija?! Barca bi se borila za opstnak! Bod sa Getafeom kuci?! Za onakvu igru i previse, gledao sam drugo poluvrijeme, o nekim sansama ni rijeci, osim gola Keite, imali su jos sansu preko Piqeta, one sanse sto sut zavrsi u autu, to ne brojim. Gdej je Barcina furiozna zavrsnica u finishu tekme?! Sam sam vjerovao da mogu dobiti (ifrao ih na kladionici, po obicaju zadnji par, pa me obori :roll: ), Getafe im jeste nezgodan, al ako pogledamo formu Barce, onda respect. Kad ono 0-1... i jedva 1-1. Nisam se mogao nacuditi. Ako im sva igra ovisi o Messiju, onda su jadni. Zato se tliko bore da ne igra za reprezentaciju, osim ako bas mora... Uvijek ista prica: nekad Rivaldo, pa Ronaldinho, sad Messi. A sigurno da im sudije prije progledaju kroz prste (penal nidje veze i tako to) nego Realu.
Kao i svaki klub, Real prozivljava uspone i padove. Ali su NAJBOLJI!!!! Nesto se ne sjecam pobjede Barcelone u derbiju u zadnje vrijeme?! Kad ono to bijese zadnji put? :skoljka:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#91 Re: Real Madrid C.F.

Post by Baltazar_khan »

:lol:

Moram se malo smijat :D
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#92 Re: Real Madrid C.F.

Post by shadow »

Strasna tekma, drugo poluvrijeme pogotovo. Poslije izjednacenja su imali jos precku i par super sansi, trebali povesti ali ih je sudija sahranio crvenim (drugim zutim koji je usput receno bio vise nego smjesan) kartonom za Robena i onda su skroz pali. Steta, zasluzio je Real barem remi mada ni pobjeda ne bi bila nezasluzena.
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#93 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Baltazar_khan wrote::lol:

Moram se malo smijat :D
Ko se zadnji :) najsladje se :lol:
:D :D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#94 Re: Real Madrid C.F.

Post by Baltazar_khan »

Danss wrote:
Baltazar_khan wrote::lol:

Moram se malo smijat :D
Ko se zadnji :) najsladje se :lol:
:D :D
Neka, cijenima ja tebe, ti si pravi navijač Reala, ono, ljudski je nadati se da Real može nešto ove sezone :oops:
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#95 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Nesto nisam siguran za ovog Ramosa, al vidjecemo... na pola sezone, ima jos dosta da se igra, ako stignu (a neka ce sigurno stici) pojacanja :-) malo me brine ova holandska kolonija koja je vise u bolnici nego na terenu, jos sad Huntelaar, koji je i sada povrijedjen :(
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#96 Re: Real Madrid C.F.

Post by ja.neron »

real će sa ovim holanđanima završiti ko barsa prije par godina u govnima eto gdje
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#97 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

ja.neron wrote:real će sa ovim holanđanima završiti ko barsa prije par godina u govnima eto gdje
Polahko ba neron, izgore ti Rim :D
Sa ovom situacijom 1 igram 10 u bolnici nema nafake... Odose Brazilci, dodjose Holandjani...
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#98 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Dobro krenuo Ramos, al oprezno, derbi je iza ugla, bice gutavo... :D
Ipak je ovo bila nevazna utakmica, al pobjeda puno znaci za samopouzdanje ekipe. :thumbup:
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#99 Re: Real Madrid C.F.

Post by Better Man »

Raul je još jednom potvrdio da je veliki gospodin i golgeter.
User avatar
Chopper_Horrace
Posts: 575
Joined: 13/07/2005 14:17
Location: Ovejaras

#100 Re: Real Madrid C.F.

Post by Chopper_Horrace »

HALA MADRID? Vala i jesu ko hala :lol:
Post Reply