Real Madrid C.F.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#28976 Re: Real Madrid C.F.

Post by Fajcion »

Još jednog ozbiljnije mjerkaju. Pogba ili Eriksen? Ni Pjanić nije totalno van te priče ali..
User avatar
B6Redhell
Posts: 5911
Joined: 25/12/2010 04:56

#28977 Re: Real Madrid C.F.

Post by B6Redhell »

Fajcion wrote:Još jednog ozbiljnije mjerkaju. Pogba ili Eriksen? Ni Pjanić nije totalno van te priče ali..
@fajcon iskreno ni jednog ne bih volio u realu. Pjanke mi je drag. Ali ne znam. Njihovi profili ne odgovaraju nikako
Pogba je jedino dobar nekad sa dugim pasovima i zna biti tacan, Ostalo nula.. ali imamo takvog tonija... a igraca poput eriksena real vec ima nekoliko...
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#28978 Re: Real Madrid C.F.

Post by turbofolk »

Hoće li Zinedin u svom Realu naći mjesto za Viniciusa Juniora, Reguilona, Theo Hernandeza, Ashrafa Hakimija, Odriazolu.
Kontam da su sigurni Kroos, Modrić, Isco, Asensio, Marcelo, Benzema.
Ne znam iz kojeg razloga ne begeniše Jamesa. A Bale.. neka ga otrpe još jednu sezonu. Ako je zdrav, njemu samo treba kontinuitet igara i podrška stručnog štaba i saigrača, koju mislim da nema osim u Modriću. On očito nije sretan u Realu jer ga ostatak ekipe nikad nije prihvatio kao legalnog madridistu :D a realno nosi velike zasluge za veliki broj trofeja zadnjih godina. Ali Zidane ga očito ne voli iako mu je prošle sezone donio najvažniji trofej, pa mislim da je prvi na spisku odlazaka (samo ne znam kome i za koliko :D )
Sezona će pokazati kolko je Zidaneovo dovođenje bilo ispravno, ali i dalje mislim da je Solari bio bolje rješenje, čovjek je već gradio ekipu za narednu sezonu. Usuđujem se reći da je povreda Viniciusa u meču protiv Ajaxa prelomila sezonu. On je bio ključni Solarijev igrač, a ne znamo kakvi su Zinedinovi planovi s njim, s obzirom na to da se sve više pominje Mbappe, a Eden je već tu.
Mariano Diaz će očito doživjeti Moratinu sudbinu.
I još nešto.. Keylor Navas meni je nepražaljen, kakav Kurtoa kakvi bakrači. Zidane se odrekao Keylora samo da bi otvorio mjesto svom sinu. Sezona je pred nama pa vidit ćemo.
Eh sad, moguće da Solari nije dovoljno velik autoritet da naređuje Ramosu i kompaniji, pa se Perez ponovo odlučio za Zidanea kojeg su sve najveće zvijezde kluba gotivile zadnjih godina.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#28979 Re: Real Madrid C.F.

Post by stakasa »

B6Redhell wrote:
Fajcion wrote:Još jednog ozbiljnije mjerkaju. Pogba ili Eriksen? Ni Pjanić nije totalno van te priče ali..
@fajcon iskreno ni jednog ne bih volio u realu. Pjanke mi je drag. Ali ne znam. Njihovi profili ne odgovaraju nikako
Pogba je jedino dobar nekad sa dugim pasovima i zna biti tacan, Ostalo nula.. ali imamo takvog tonija... a igraca poput eriksena real vec ima nekoliko...
Eriksen je puno, puno bolji igrac od Kroosa. Kroos je visak
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#28980 Re: Real Madrid C.F.

Post by Fajcion »

stakasa wrote:
B6Redhell wrote:
Fajcion wrote:Još jednog ozbiljnije mjerkaju. Pogba ili Eriksen? Ni Pjanić nije totalno van te priče ali..
@fajcon iskreno ni jednog ne bih volio u realu. Pjanke mi je drag. Ali ne znam. Njihovi profili ne odgovaraju nikako
Pogba je jedino dobar nekad sa dugim pasovima i zna biti tacan, Ostalo nula.. ali imamo takvog tonija... a igraca poput eriksena real vec ima nekoliko...
Eriksen je puno, puno bolji igrac od Kroosa. Kroos je visak
Ne bih se baš složio. Kod Kroosa lopta je mnogo više sigurnija a i manje griješi. Ne znam. Od ove trojke ne vidim ni ja nekoga da je ono pravi pogodak,
ali ako bi mogao birati Pogba ili Bosanac jel.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55673
Joined: 15/12/2008 16:53

#28981 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Kroos je moj favorit, ali onakav kakav je dosao prije 5 godina, sad mu fali motiva.

Eriksen je odlican tehnicki, ali je nekakav strasljiv, ne znam koliko bi se uklopio mentalitetom. Pogba je hajp.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28982 Re: Real Madrid C.F.

Post by todd_smith »

Pogba je ime i nista vise. Nije on tip igraca koji ce ti uzeti stvari u svoje ruke.

Mozda hoce, ali jednu dvije tekme godisnje.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#28983 Re: Real Madrid C.F.

Post by Fajcion »

Image
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#28984 Re: Real Madrid C.F.

Post by stakasa »

Fajcion wrote:
stakasa wrote:
B6Redhell wrote:
@fajcon iskreno ni jednog ne bih volio u realu. Pjanke mi je drag. Ali ne znam. Njihovi profili ne odgovaraju nikako
Pogba je jedino dobar nekad sa dugim pasovima i zna biti tacan, Ostalo nula.. ali imamo takvog tonija... a igraca poput eriksena real vec ima nekoliko...
Eriksen je puno, puno bolji igrac od Kroosa. Kroos je visak
Ne bih se baš složio. Kod Kroosa lopta je mnogo više sigurnija a i manje griješi. Ne znam. Od ove trojke ne vidim ni ja nekoga da je ono pravi pogodak,
ali ako bi mogao birati Pogba ili Bosanac jel.
Stvarno je potrosen. A i ta njegova sigurnija lopta, jeste ali prvom do sebe, zna to i Muhamed Besic. A Eriksen je fudbalski genijalac samo je pitanje ko ce trcat. Real je uz Hazarda iz Celzija trebao dovesti i Kantea, dat za njega koliko zinu
User avatar
Logovan
Posts: 94394
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28985 Re: Real Madrid C.F.

Post by Logovan »

Image
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28986 Re: Real Madrid C.F.

Post by todd_smith »

Ja i nisam nesto previse optimistican sto se reala tice do sada, sa pojacanjima.

Hazard ce ti samo sanse stvarati, nije on igrac koji ce zabiti 40 golova po sezoni. Mislim moze on to, ali nije to njegova igra.

nisu neka zvucna pojacanja osim Edena doveli, da zamijene odmah ove sto stare, bice bolje nego ova prosla sezona, ali da li je dovoljno za LP ili La Ligu...sumnjam

Kao sto neko rece, da su pametniji, umjesto Pogbe i Eriksena i slicno, uzeli bi ganjati Kantea
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#28987 Re: Real Madrid C.F.

Post by cassius »

Aha nisi uvjeren. Najbolji igrac premiershipa, covjek koji ima najvise asistencija.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28988 Re: Real Madrid C.F.

Post by todd_smith »

cassius wrote:Aha nisi uvjeren. Najbolji igrac premiershipa, covjek koji ima najvise asistencija.
nije on igrac koji ce zabiti 40 golova po sezoni. Mislim moze on to, ali nije to njegova igra.
nekada se isplati i citati
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#28989 Re: Real Madrid C.F.

Post by °u° »

Na predstavljanju Hazarda je bilo više gledalaca nego na 4 zadnje utakmice Reala na SB :mrgreen:
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#28990 Re: Real Madrid C.F.

Post by turbofolk »

°u° wrote:Na predstavljanju Hazarda je bilo više gledalaca nego na 4 zadnje utakmice Reala na SB :mrgreen:
Ma došli ljudi da pokupe one lopte što im je šutao sa aut i gol-aut linije :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18697
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#28991 Re: Real Madrid C.F.

Post by SmokingMan »

Ma Luka za godinu dvije ide na posudbu,prevelik je ovo zalogaj za nejga...
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#28992 Re: Real Madrid C.F.

Post by cassius »

todd_smith wrote:
cassius wrote:Aha nisi uvjeren. Najbolji igrac premiershipa, covjek koji ima najvise asistencija.
nije on igrac koji ce zabiti 40 golova po sezoni. Mislim moze on to, ali nije to njegova igra.
nekada se isplati i citati
nema se sta citat , gomila glupost. Igrac koji ce asistirat 20 puta i zabit 15 golova ako ne i vise u Realu. Saberi koliko je to golova.
Da ne racunamo Jovica i eventualno Pogbu ili nekog.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28993 Re: Real Madrid C.F.

Post by todd_smith »

cassius wrote:
todd_smith wrote:
cassius wrote:Aha nisi uvjeren. Najbolji igrac premiershipa, covjek koji ima najvise asistencija.
nije on igrac koji ce zabiti 40 golova po sezoni. Mislim moze on to, ali nije to njegova igra.
nekada se isplati i citati
nema se sta citat , gomila glupost. Igrac koji ce asistirat 20 puta i zabit 15 golova ako ne i vise u Realu. Saberi koliko je to golova.
Da ne racunamo Jovica i eventualno Pogbu ili nekog.
Pogbq koji je ove sezone 70% golova zabio iz penala, ce u Realu da zabije 20 golova onako jer je to Real eto...logika lvl 3000
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#28994 Re: Real Madrid C.F.

Post by cassius »

todd_smith wrote:
Pogbq koji je ove sezone 70% golova zabio iz penala, ce u Realu da zabije 20 golova onako jer je to Real eto...logika lvl 3000
A nisi se osvrnuo na Jovica ,nego na Pogbu u mom postu :lol:

nekad si bio normalan forumas, danas izgleda na ovom forumu moda biti troll.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28995 Re: Real Madrid C.F.

Post by todd_smith »

Nije nego gluposti pisete. Ja spominjem da je Hazard sa 28 godina dobro pojacanje ali nece niti jeste taj tip igraca koji ce zacepiti rupu koju je ostavio Ronaldo a to je po 40 golova u sezoni, ti govoris “ta ti naasss Hazard asiatira golove”

O cemu pricamo ovdje
User avatar
Logovan
Posts: 94394
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28996 Re: Real Madrid C.F.

Post by Logovan »

Jedan o kruškama, drugi o jabukama. :mrgreen:
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#28997 Re: Real Madrid C.F.

Post by cassius »

todd_smith wrote:Nije nego gluposti pisete. Ja spominjem da je Hazard sa 28 godina dobro pojacanje ali nece niti jeste taj tip igraca koji ce zacepiti rupu koju je ostavio Ronaldo a to je po 40 golova u sezoni, ti govoris “ta ti naasss Hazard asiatira golove”

O cemu pricamo ovdje
Pa ko zabija 40-50 golova po sezoni , osim Ronalda i Messija ? Sta je s tobom :D Ali lik ce puknut 15 asistencija i 15 golova, znaci odgovoran za 30 golova po sezoni sto ce nadomjestit bar nesto tih tvojih famoznih ronaldovih 40 golova po sezoni.
todd_smith wrote:Ja i nisam nesto previse optimistican sto se reala tice do sada, sa pojacanjima.

Hazard ce ti samo sanse stvarati, nije on igrac koji ce zabiti 40 golova po sezoni. Mislim moze on to, ali nije to njegova igra.

nisu neka zvucna pojacanja osim Edena doveli, da zamijene odmah ove sto stare, bice bolje nego ova prosla sezona, ali da li je dovoljno za LP ili La Ligu...sumnjam

Kao sto neko rece, da su pametniji, umjesto Pogbe i Eriksena i slicno, uzeli bi ganjati Kantea
Jel vidis sta ti pises ? :lol:

" Hazard ce ti samo sanse stvarati", inace kako se drugacije zabije go? :-)

Kante ce nadomjestit Ronaldovih 40 golova po sezoni? :lol:
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#28998 Re: Real Madrid C.F.

Post by cassius »

26 golova , 20 asistencija prosle sezone :lol:

c_g
Posts: 1152
Joined: 29/09/2016 01:52

#28999 Re: Real Madrid C.F.

Post by c_g »

Ne znam šta uopšte odgovarate ovakvim likovima, to dalje od Camp Nou nije pogledalo fudbala.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#29000 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

Ne kontam im ovo sa dva identična lijeva krila, Rodrygo i Vinicijus. Čak su i isto godište :-)
Jedino da jednog prekvalifikuju u desno krilo, onda bi to mogao biti stroj u budućnosti.
Recimo, desno Rodrygo, lijevo Vinicijus. Nek se štimaju uz Hazarda.
Post Reply